Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-20, 19:04   #31
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

gratuluję, to naprawdę wspaniały rezultat. ja tyle cm to nie mam do stracenia, choć przydałoby się pozbyć jeszcze 2cm a rezultat rzeczywiście zanika. cm zniknęły bezpowrotnie, natomiast cellulit powrócił. nie miałam go przez 2-3 tygodnie po zabiegu, potem znów zaczęłam go "widzieć" w lustrze. dzwoniłam do BBC, ceny są podobne do Artdermy, tylko w Artdermie miałabym taniej, bo z każdym kolejnym zabiegiem mam 200zł mniej. będę odkładać kaskę, by zrobić sobie na gwiazdkę prezent - serię 3 zabiegów
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 11:09   #32
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Ja chodzę do depiclinic na depilację laserową, ale mają tam urządzenie do usuwania fałdków kriolipoliza. Rozmawiałam z Panią w poczekalni, która już przyszła 2 raz, na początku trochę sceptycznie do tego podeszłam, ale i powiedziała że po serii na brzuch, chyba 4 przyłożenia straciła na obwodzie 7 cm, a w udach 5 cm tylko nie pamiętam ile razy miała przykładane.
Zajarałam się tym bardzo, ale muszę skończyć najpierw depilację i dopiero wybiorę się na to.
...a i warto skorzystać bo rozdają teraz tam takie ulotki, z którą masz 50% rabatu... jak może któraś z was tam trafi proszę o opinię

Edytowane przez hania_k
Czas edycji: 2012-09-21 o 11:11
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 21:20   #33
vikik33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Witam,
mam pytanie czy ktoś był już na tej kriolipolizie w Bodyestetica w Gdańsku? Oni robią na Zeltiqu. Zastanawiam się cały czas czy warto na to pójść? Może ktoś już tam był? Z góry dziękuję za opinie.
vikik33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 22:29   #34
vikik33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Witam,
mam pytanie czy ktoś był już na tej kriolipolizie w Bodyestetica w Gdańsku? Oni robią na Zeltiqu. Zastanawiam się cały czas czy warto na to pójść? Może ktoś już tam był? Z góry dziękuję za opinie.
vikik33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 22:02   #35
Pap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Witam, robiłam kriolipolizę w Kształtosferze 2 tyg temu. Miałam godzinny zabieg - pani mi mroziła bryczesy symetrycznie - równocześnie 2 strony, temperatura -8stopni. Jak dotąd jestem pod wrażeniem - dużo lepiej mieszczę się w spodniach, ale dalej czekam na efekty. Polecam
Pap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 12:19   #36
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

ile cm straciłaś? i jakim urządzeniem miałaś zabieg?
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 23:15   #37
Pap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Tak na moje oko to mam 1,5 cm mniej w obwodzie uda - starałam się zmierzyć jak najdokładniej pojedyncze udo. Podobno na efekty czeka się miesiąc a nawet dłużej. Urządzenie jest opisane na stronie: http://www.coccon.es/index.php/en/co...edical/cooltec.
Pap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 13:09   #38
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Dziewczyny, a czy któraś z Was miała kriolipolizę LS-PRO Abacosun?
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 21:37   #39
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Czy po kriolipolizie też trzeba się masowac, tak jak po lipolizie?
Jestem po lipocryo.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 14:04   #40
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Z tego, co mi wiadomo to powinno się się masować. Ale pewności nie mam.
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 17:42   #41
iveta83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Hej. od niedawna ja też myślę o tym zabiegu. W Łodzi wybór jest niewielki. Myślę o Laser Cosmetics na Żeligowskiego 46(urządzenie Slim Lipo-ktoś był tam, coś wie o tym urządzeniu?) lub Gabinetem Przełom w Odchudzaniu, który otworzy się 11 maja ale o którym słyszałam dużo dobrego bo istnieje w Warszawie już(urządzenie Lipo Cryo). Które lepsze a może polecicie coś innego?
iveta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 12:30   #42
dysia822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Witam, ja właśnie słyszałam o tym, że w krakowie jest kriolipoliza z dwiema głowicami w Metamorfozie..moja koleżanka tam była i ja też sie tam wybieram lato sie zbliża i brzuchol trzeba odchudzić:P a ona jest zachwycona bo mierzyła sie przed i po i jest duzo mniej..ceny ponoć bardzo przystępne i miło.. ja wybieram sie tam w tym tygodniu dam znać co i jak.pozdrawiam.
dysia822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 15:44   #43
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Wink Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Hej dziewczeta zrobilam Zeltiq we Wroclawiu, na boczki......i czekam.
Dwoma malymi przystawkami ale nieodrazu tylko pokolei co bylo troche uciazliwe bo musialam 2h w bezruchu siedziec :/.
No i troche mnie to steresowalo bo pani powiedziala ze jak przystawka odpadnie to zabieg przepada a ja musze zaplacic. Oni ponoc maja karnet od firmy zeltiq, i placa im od zabiegu, wiec jak zabieg jest przerywany to i tak sie za niego placi.... Pierwszy raz sie z tym spotkalam...ale naszczescie dotrwalam.
Zabieg jest do wytrzymania, robilam go tydz.tem, ale w nocy cuje w tych miejscach lekki bol. Ogolnie czuje sie troche oslabiona ,choc byc moze to wina podrorzy, bo przyjechalam na zabieg z zagranicy.
Czekam .....na razie nic nie widac.
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 10:12   #44
dysia822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

jezu...co za obsługa...ona Cie straszyła jakbys co najmniej za to nie płaciła..ja wybieram się w tym tyg.do salonu metamorfoza w krakowie jak juz pisałm moja koleżanka tam była na krio i jest zadowowolona z obsługi i efektu ale z tego co mówiła to dopiero po ok 5 tyg zaczeła zauważać "ubytek" tzn mniejszy tłuszczyk.. ona była na brzuchu na dwuch głowicach na raz ale nie trwało to 2 godziny tak jak u Ciebie mam na mysli Madadziarę.. sam zabieg trwał ok godziny i z tego co wiem to nie miała bóli o jakich Ty piszesz..:/mam nadzieję że wszystko będzie wporządku....jesli nie to chętnie dam Ci namiary na ten salon Metamorfoza w krakowie...z Tego co widziałm na ich stronie oprucz krio maja tez inne fajne maszyny na niechciane ciałka.. pozdrawiam gorąco..ach i dodam że moja koleżanka faktycznie straciła ...jak dla mnie sporo na brzusiu...wiec ja tez sobie funduje takie cudo przed latem..
dysia822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 11:18   #45
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez dysia822 Pokaż wiadomość
jezu...co za obsługa...ona Cie straszyła jakbys co najmniej za to nie płaciła..ja wybieram się w tym tyg.do salonu metamorfoza w krakowie jak juz pisałm moja koleżanka tam była na krio i jest zadowowolona z obsługi i efektu ale z tego co mówiła to dopiero po ok 5 tyg zaczeła zauważać "ubytek" tzn mniejszy tłuszczyk.. ona była na brzuchu na dwuch głowicach na raz ale nie trwało to 2 godziny tak jak u Ciebie mam na mysli Madadziarę.. sam zabieg trwał ok godziny i z tego co wiem to nie miała bóli o jakich Ty piszesz..:/mam nadzieję że wszystko będzie wporządku....jesli nie to chętnie dam Ci namiary na ten salon Metamorfoza w krakowie...z Tego co widziałm na ich stronie oprucz krio maja tez inne fajne maszyny na niechciane ciałka.. pozdrawiam gorąco..ach i dodam że moja koleżanka faktycznie straciła ...jak dla mnie sporo na brzusiu...wiec ja tez sobie funduje takie cudo przed latem..
A możecie przestać reklamować Metamorfozę w Krakowie? :P
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 09:11   #46
dysia822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Nie rozumiem dlaczego miałabym nie polecać salonu o którym opinia jest bardzo dobra.. i usługi też.. lepiej wiedzieć gdzie sie udać niż wyrzucac pieniądze w błotko pozdrawiam serdecznie
dysia822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 17:09   #47
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

1itajcie niewiasty
Zrobilam Zaltiqa we Wroclawiu, w zeszlym tyg. za dwa boczki zaplacilam 1900zl
Nie naleze do osob otylych wrecz szczuplych, wiec pani musialam dlugo probowac zanim ostatecznie przyssala przystawke. No i tu moze byc zong, bo jak sie ktoswierci i przystawka odpadnie to zabieg jest przerywany a klijet musi placic.
Ponoc to urzadzenie jest tak opatentowane ze klinika za kazdy wykonanay zabiek placi. Cos w formie karnetu wykupuja. Wiec wiadomo ta informacja spowodowala moje skupienie przy tym zabiegu choc nie bylo latwo!!
Dziwne uczucie, ale da sie przezyc, boli w nocy i czucie w tych miejscach wraca po paru dniach. Nic nie widac czekam na efekty, mam tylko jakies niestrawnosci i bole zaladka oraz jelit, ale to chyba nie ma z zabiegiem nic wspolnego???
macie pytania smialo, pozdro
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 17:32   #48
vikik33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Witam wszystkich,
ja zdecydowałam się w końcu w grudniu na zabieg Zeltiq w Bodyestetica w Gdańsku. Robiłam boczki i jestem bardzo zadowolona. Nadmiar boczków zniknął Super efekt. Moja przyjaciółka wybrała się z dolną częścią brzucha i też jest zadowolona. Sprawdzone, więc mogę polecić.
vikik33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 12:05   #49
dysia822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

witam Was ponownie a ja właśnie wczoraj byłam na krio w metamorfozie którą juz wymieniałam,i....teraz czekam.. sam zabieg spoko. przyłożenie dwuch zasysających glowic-ja robiłam brzuch i miałam te głowice(większe) przyłożone pod skosem tak, że zassało boczki.. 45min leżenia i wcale tych głowic nie musiałam trzymać, troche tak jakby szczypało ale tylko jakieś 5 min a później już bez problemu. więc czekam na efekt.ponoć po 5 do 8 tyg. generalnie jestem zadowolona- miła obsługa, bardzo czysto i przyjemnie.polecam i pozdrawiam.
dysia822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 15:51   #50
aga792
Raczkowanie
 
Avatar aga792
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łodź / Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 35
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Mialam robioną kriolipolizę w Gorzowie Wielkopolskim w Beauty Skin Line. Pani która wykonywała mi zabieg, przyłożyła 2 głowice jednocześnie. Zabieg trwał około 1,5 godziny i zapłaciłam 330zł.
__________________
Zaręczona
aga792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 15:52   #51
dysia822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

nie słyszałam i nie wyczytałam nigdzie o tak długim przyłożeniu..jakoś dziwnie bo na stronie producenta jest nawet napisane że do 60 min-mam namyśli czas mrożenia...przecież można zrobić krzywdę...raczej..
dysia822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 10:25   #52
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Niestety cryolipo to lipa
Nic nie dało.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 11:22   #53
aga792
Raczkowanie
 
Avatar aga792
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łodź / Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 35
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez dysia822 Pokaż wiadomość
nie słyszałam i nie wyczytałam nigdzie o tak długim przyłożeniu..jakoś dziwnie bo na stronie producenta jest nawet napisane że do 60 min-mam namyśli czas mrożenia...przecież można zrobić krzywdę...raczej..
Samo przyłożenie głowic trwało 60min, ale przed zabiegiem była jeszcze konsultacja, a po zabiegu miałam robione okłady na skórę żeby nie mieć odmrożeń.
__________________
Zaręczona
aga792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 13:43   #54
Garska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Ja byłam na kriolipolizie w Este w Łodzi. W sumie miałam dwa zabiegi po trzy przyłożenia na fałdki na brzuchu i jestem bardzo zadowolona. Pani która wykonywała mi zabieg oczywiście poinformowała mnie podczas konsultacji, że efekty nie będą widoczne od razu po zabiegu. Musiałam trochę poczekać, ale mam teraz jakieś trzy centymetry mniej w obwodzie. Fałdki zdecydowanie mniejsze Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, nie czułam żadnego bólu ani większego dyskomfortu.
Garska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:56   #55
kocica81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Hejka, właśnie jestem po pierwszym zabiegu kriolipolizy na aparacie criowave w Katowicach (podobno lepsze rezultaty bo ma również fale uderzeniową, która dodatkowo ujędrnia nam skórę). Sama jestem ciekawa i mam nadzieję, że to nie jest żaden kit! Będę informować was na bierząco o efektach.
kocica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 12:07   #56
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Ja usłyszawszy reklamę w radiu zaczęłam się zastanawiać nad takim zabiegiem. Mam dosyć sceptyczne podejście to takich cudownych metod na pozbycie się tłuszczu.
Ciekawa jestem na ile zauważyłyście że w miejscach gdzie dokonywałyście zabiegu faktycznie grubość tkanki tłuszczowej się zmniejszyła, ale oczywiście warunek że nie odchudzałyście się.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:16   #57
kocica81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Minął już tydzień od kąd jestem po zabiegu criowave, jak na razie zaobserwowałm, że skóra jest inna w dotyku tz. gładsza. Oby tak dalej... Trzymajcie kciuki
kocica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 13:08   #58
donia_75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez kocica81 Pokaż wiadomość
Hejka, właśnie jestem po pierwszym zabiegu kriolipolizy na aparacie criowave w Katowicach (podobno lepsze rezultaty bo ma również fale uderzeniową, która dodatkowo ujędrnia nam skórę). Sama jestem ciekawa i mam nadzieję, że to nie jest żaden kit! Będę informować was na bierząco o efektach.
Witam, a z czym masz problem i czy jest on duży. Ja obawiam się, że w moim wypadku taki zabieg nie pomoże bo mój problem jest olbrzymi. Pewnie szczupła osoba szybciej zobaczy efekty niż taka jak ja. Niewiem czy jest sens w ogóle próbować?
donia_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 20:18   #59
kotecz88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Czy któraś z Was sprawdziła czy urządzenia na które się zdecydowałyście mają certyfikaty medyczne?
kotecz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 23:41   #60
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

witam

robię rozeznanie o kriolipolizie
wygląda na to że może, może się zdecyduję

czekam na maila z ceną z kliniki med.est. gdzie robię depilację laserową
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 09:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.