Perfumy ORIFLAME - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-29, 08:13   #31
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Pachnidla Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez twister_male
Czy wiesz gdzie mozna dostac liste konsultantek Oriflame. Bo ja nie znam zadnej a chcialbym sobie tam cos niecos kupic.
wejdź na stronę oriflame.pl, tam jest wyszukiwarka konsultantek, które działają najbliżej twojego miejsca zamieszkania.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 15:42   #32
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pachnidla Oriflame :)

chyba kiedys założyłam już podobny wątek
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 16:40   #33
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Pachnidla Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez etnografka
A ja mam takie pytanie - dawno temu, w czasach licealnych, próbowałam zostać konsultantką Oriflame (nic z tego nie wyszło, bo to nie dla mnie zadanie) i panie w siedzibie Oriflame tłumaczyły mi, jak promować ich perfumy i że większość zapachów Oriflame projektuje się tak, żeby "przypominały" droższe zapachy znanych marek - niestety nie zapamiętałam, który zapach ma być imitacją czego, poza tym, że damski Midsummer ponoć naśladuje Davidoff Cool Water. Później już nie miałam styczności z zapachami Oriflame, więc tego nie zweryfikowałam. Co o tym sądzicie?
Coś może w tym byc np takie Volare (czy jakoś tak), jest dla mnie podobne do Tresor Lancome, kiedyś nawet miało podobny flakonik...
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 17:26   #34
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Pachnidla Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez dreamer4
Coś może w tym byc np takie Volare (czy jakoś tak), jest dla mnie podobne do Tresor Lancome, kiedyś nawet miało podobny flakonik...
Coś w tym jest.Fire pachnie jak Amor Amor a Freya ma w sobie coś ze Stelli,Lovely i NR(choć w tym wypadku nie wiem czy to celowe podobieństwo bo Freya jest starsza od dwóch ostatnich)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 18:40   #35
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Thumbs up Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Mi się zawsze podobały Sun i Moon. Miałam po flakoniku z każdego swojego czasu. Przypadł mi do gustu także Star, ale tego nie zdążyłam kupić póki nie wycofali. Aha i jeszcze taki mieli ładny, delikatny, kwiatowy... chyba Delice się nazywał albo jakoś tak...
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 19:03   #36
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

ja jestem konsultantką więc mam taniej i na wiecej flakonów moge sobie pozwolic lubię Lucię, Serene.. Sun mi się szybko znudził a planuję zakupic sobie Fire.. i moze Volare?
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 19:45   #37
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Pachnidla Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez dreamer4
Coś może w tym byc np takie Volare (czy jakoś tak), jest dla mnie podobne do Tresor Lancome, kiedyś nawet miało podobny flakonik...
Zgadza się, jest bardzo podobne i - o ile mnie pamięć nie myli - wolne od "zwiędłej" nuty Tresora .

Cytat:
Napisane przez Summer
Mi się zawsze podobały Sun i Moon. Miałam po flakoniku z każdego swojego czasu. Przypadł mi do gustu także Star, ale tego nie zdążyłam kupić póki nie wycofali. Aha i jeszcze taki mieli ładny, delikatny, kwiatowy... chyba Delice się nazywał albo jakoś tak...
Ja też używałam kiedyś Sun i Moon - oba bardzo lubiłam. Delikatne, radosne, owocowe i niedrogie, w sam raz dla młodych dziewczyn .



demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 19:02   #38
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pachnidla Oriflame :)

ja mam z Oriflame wodę ice - fajny, rześki zapach, nawet długo się trzyma Fire przypomina mi Flower by Kenzo podoba mi się jeszcze Nomadic
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 11:46   #39
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

ja uwielbiam Fire - mocny, intrygujący zapach, uwodzicielski... szkoda tylko, że tak nietrwały. na szczęście cena powoduje, że można się psikać często i bez żalu. lubię też Sagę - na początku świeża, kwiatowa, później jakaś ostrzejsza, jakby męska nuta. Nomadic też wydaje mi się ciekawe, dosyć ciężkie, wieczorowe, ale nie duszące.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 16:32   #40
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
W ostatnim katalogu na pachnacej stronie wywachalam Air za ... 19.90zl i strasznie mnie urzekl az wstyd sie przyznac, ze zapragnelam perfum za 20zl

A co w tym złego? Zapachy Oriflame'u mają to do siebie, że nie są tak trwałe jak te górnopółkowe, ale samym zapachom nic nie brakuje.

Ja lubię Freyę, która jest wyjątkowo trwała oraz Elvie i Northern Lights.
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 17:00   #41
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Właśnie sobie testuję Lucię Oriflame. Na mnie pachnie identycznie jak Splendor EA. I ta piwonia znów wyszła na mojej skórze na pierwszy plan...
Wczoraj testowałam Elvie. Jest dość trwałe, jednak bardzo blisko trzyma się skóry. Ogólnie przyjemy zapach.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 17:12   #42
Shisha_Amouage
Raczkowanie
 
Avatar Shisha_Amouage
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 140
Smile co to za woda z ORIFLAME?

Proszę o pomoc dziewczyny, które znają wody Oriflame! ostatnio na jakiejś imprezie na pod gołym niebem na mieście, Oriflame miał rozstawione swoje stoisko z perfumami i makijażem Tak przypadkowo psiknełam na rączke jakąś wodą która dopiero później w domu zaczeła mi się podobac Cudowna była Wyczuwałam tam zapach jakichś czarnych porzeczek lub cierpkich, czarnych winogron jakby zmieszanych z jakimś kadzidełkiem czy czymś takim Kojarzy mi sie z fioletowym kolorem Może ktoś rozwikła moją zagadkę i powie co to za cudo? Pozdrawiam
Shisha_Amouage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 17:15   #43
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: co to za woda z ORIFLAME?

hmm nie pamietasz butelki? kolor / kształt? ...moze to Nomadic?
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 18:56   #44
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: co to za woda z ORIFLAME?

też mi się z Nomadic skojarzyło. Bo i kadzidełko i kolor fioletowy. Tylko te porzeczki?
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 11:50   #45
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

może opis ze strony coś pomoże:

"Ciepła, intrygująca, zmysłowa. Podkreśla kobiecość, odwołuje się do intuicji i dzikiej natury. Rześka energia cytrusów, tajemnicza aura kadzideł, upajająca woń jaśminu i ciepłe nuty piżma i drewna cedrowego - ten zapach prowokuje do odkrycia najskrytszych pragnień."

49,90 zł w promocji do niedzieli.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 12:08   #46
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Swego czasu kupiłam multum próbek wód z Oriflame, żeby sobie potestować, oto wyniki testów:

Solliden - najgorszy ze wszystkich na mnie mydlano kwiatowy, ale pachnie takimi zdechłymi kwiatami jak kwiaty, które za długo w wazonie stoją. Podoba się mojej mamie, nie wiem co ona w nim widzi

Divine - pachnie jak tzw. cukierki lodowe. Jest chłodny, lekko mroźny, potem robi się bardziej kwiatowy. Nie zachwycił mnie szzcególnie

Serene - jeden z ładniejszych, taki świetlisty Kwiatowy, ale nie mdły, nie pachnie też kwiaciarnią. Dobry na wiosnę i wczesną jesień.

Elvie - przyzwoity, kojarzy mi się ze świętem Łucji w Szwecji Mam przed oczami taki obrazek: dziewczynki we wiankach i białych strojach niosą świeczki. Zapach świeży oraz taki hmmm "nocny"

Midsummer - Jak dla mnie Avon swoje Summer White stworzył jako odpowiednik Midsummer. Zapach przyjemny, słodkawy (w odróznieniu od męskiej wersji, która dla mnie pachnie wodą z syfonu ) Ja czuję w nich brzoskwinię oraz wanilię. Mimo słodkości zapach leciutki.

Northern Lights - zapach z serii "klasycznych", znowu w moim odczuciu "mroźny", kwiatowo-wodny. Średni.

Together - ciekawy, owocowy zapach, delikatny. Niestety ze mnie szybko wyparowuje

Nomadic - pachnie dla mnie trochę jak lekarstwo Lekko orientalnie, przyjemnie słodko z dodatkiem pieprzu, bardzo udany zapach Jednak lepsza jest wersja dla mezczyzn, jest cudnie słodziutka wg mnie pachnie pudrem, mniam

Ogólnie mówiąc, oprócz Nomadic i Together zapachy oriflame są dla mnie zbyt zimne Tak jak w avonie wszystkie zapachy mają charakterystyczną nutę tak w Oriflame też tak jest, owa "mroźność" zapachów mnie lekko odrzuca [wyjatkiem jest męski Nomadic, sprawdźcie same, dla mnie to ewidentnie kobiety zapach]
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 12:12   #47
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
oprócz Nomadic i Together zapachy oriflame są dla mnie zbyt zimne Tak jak w avonie wszystkie zapachy mają charakterystyczną nutę tak w Oriflame też tak jest, owa "mroźność" zapachów mnie lekko odrzuca [wyjatkiem jest męski Nomadic, sprawdźcie same, dla mnie to ewidentnie kobiety zapach]
i oprócz Fire a ta mroźność to może po prostu stąd, że to kosmetyki z północy Europy
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 12:19   #48
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
i oprócz Fire a ta mroźność to może po prostu stąd, że to kosmetyki z północy Europy
Dlatego oczekiwalam czegoś całkiem odmiennego przecież muszą się czymś grzać :P a fire nie wąchalam, bo nie bylo tej próbki w sprzedaży jeszcze
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 00:18   #49
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Nie wiem czemu ale wiekszosc propozycji z Ori jest na mnie bardzo nietrwale lub wogole ich nie czuc.Jedynie kilka ulubionych typow okazalo sie dosc trwale i ladnie rozwijaja sie na skorze.

Kiedy pojawilo sie Nomadic to..wywolal we mnie bol glowy i rzeklam nigdy wiecej,dalam sobie spokoj do czasu..kiedy przez przypadek wylalam probke do kosza i...przez caly tydzien czulam ten zapach az kosz przywedrowal pod biurko
Wtedy zapragnelam je miec i....okazaly sie strzalem w 10-tke

Lubie tez pomaranczowa wode z serii Aromacare,relaksujaca Ingludence(chyba nie przekrecilam nazwy),Life Sap przypominal mi gorace lato i rozgrzana lake sloncem wszyscy skarzyli sie na nietrwalosc a u mnie calkiem niezle sie prezentowala-jednak szybko mnie zmeczyla swoim optymistycznym zapachem.

Volare takze okazalo sie nie dla mnie-dusiciel,chociaz kulke bardzo lubie

Northern Lights-swietny ale znowu na mnie znika szybciej niz zdaze sie skropic

Reszte testowalam z probek i...niezbyt mi podeszla;tutaj bardziej stawiam na Avon z ktorego mam kilka ulubionych perelek i sa
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-29, 19:10   #50
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Ja wczoraj testowałam Sagę (taki sobie bambusik, drzewka i takie tam, nawet dość trwały) oraz Giordani Gold (bardzo trwały), ale to zdecydowanie nie mój klimat. Dziś za to fire, ucieka w 2 godziny i nie odpowiada mi, ani słodki, ani z pazurem... Taki przekorny jakiś.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 11:17   #51
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Przez moje łapki trochę zapachów Oriflame'owskich też się przewinęło, więc mogę co nieco na ich temat dodać. Część mam aktualnie, część miałam kiedyś, a jeszcze inne testowałam z próbek.

- Nomadic (mój pierwszy ulubieniec z Ori) - ciepłe, otulające, na początku czuć trochę kadzidła, ale (całe szczęście) potem zapach staje się bardziej ciepły, drzewny taki; bardzo trwałe, jak dla mnie nie tylko na wieczór

- Indulgence (najnowsze odkrycie, drugi ulubieniec) - ciepłe, ale w innym typie niż Nomadic, takie bardziej słodkie, jadalne wręcz, naprawdę poprawiają nastrój i też są długotrwałe, dla mnie w sam raz na teraz - na jesień

- Midsummer - kiedyś "mój", teraz chyba bym już nie kupiła, świeży, ale nie do końca, średnio trwały, ostatnio używała go moja siostra i mojemu TŻ bardzo się spodobały

- Fire - faktycznie wzorowane na Amor Amor, ładne, ale nie do końca moje, trwałość średnia - ze 3 godziny

- Ice - myślałam, że mi się spodobają, ale nie - melon, melon i jeszcze raz melon, nietrwały w dodatku; na testach się skończyło

- Life Circle Sap - nietrwałe zielsko, nic dodać nic ująć

- Northern Lights - ciekawe, jak dla mnie najzimniejsze ze wszystkich zapachów Ori, trwałość średnia

- Air - testowała tylko, ale jak dla mnie łudząco podobne do Northern Lights, tylko jakby czymś ocieplone, bo już nie takie zimne, może to przez te owoce

- Divine - ładne, naprawdę ładne, takie delikatne i kobiece, trwałość, jak u większości, czyli średnia

- Miss O - słodkie, cukierkowe, ładne, ale nie dla mnie raczej dla słodkiej, zalotnej blondyneczki
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 14:15   #52
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Ja zastanawiam się teraz nad zakupem Miss O w ciemno byłby to mój pierwszy zapach Oriflame. Jestem blondyneczka, czy słodka i zalotna to może ocenić tylko mój mężuś ale ten flakonik mnie powalił na kolana, chciałbym mieć zapach dla samego flakonika
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 14:56   #53
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się teraz nad zakupem Miss O w ciemno byłby to mój pierwszy zapach Oriflame. Jestem blondyneczka, czy słodka i zalotna to może ocenić tylko mój mężuś ale ten flakonik mnie powalił na kolana, chciałbym mieć zapach dla samego flakonika
Ja też chcę sobie go zamówić.Bardzo przyjemny i landrynkowy a flakonik z "pompką" zawsze chciałam mieć
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 16:36   #54
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Miss O nie podoba mi się, zapach cukierkowy, landrynkowy z jakimis tam cytruskami, zupełnie nie w moim stylu, dość płytki
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 16:58   #55
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Nio i zamówiłam Jak zapach nie będzie ładny to przynajmniej flakon mi na pocieszenie zostanie
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 17:49   #56
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się teraz nad zakupem Miss O w ciemno byłby to mój pierwszy zapach Oriflame. Jestem blondyneczka, czy słodka i zalotna to może ocenić tylko mój mężuś ale ten flakonik mnie powalił na kolana, chciałbym mieć zapach dla samego flakonika
Ja już mam tę wodę i muszę przyznać że jerst śliczna Czuć wyraźnie mleczko kokosowe, które jest w składzie A flakonik na zdjęciu jest trochę ładniejszy, ale i tak jest uroczy :P
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 13:37   #57
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Dziewczyny dziś mama przytachała mi zamówioną u koleżanki w pracy Miss O i intensywnie się w nią wwąchuję. Muszę stwierdzić, że fajna jest. Na pewno nie ejst to mega odkrycie, ani obłęd w moich oczach, ale nie pozbędę się i z przyjemnościa będę używać. Pachnie na mnie jak malinowy lizak chupa chups i biała oranżada. Później wychodzi z niej jakaś słodka lekko dusznawa nutka, ciekawy i rozwijający się zapach. Nie żałuję, a kto wie jak ten flakonik się skończy być moze ponowię zakup. Flakonik jak dla mnie jest świetny. Różowa bomba, mała i zgrabna. Pompka super rozpyla. Cudeńko ustawię w pierwszym rzędzie wśród moich zapachów
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 18:31   #58
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

a ktoś już testował nowe Life Circle? Występują w czterech kolorach/zapachach. Właśnie w nowym katalogu są na promocji. Tak sobie pomyslałam że mogłabym jeszcze coś sobie dorzucić z Oriflame do mojej skromnej kolekcji hi hi
. Chciałabym poznać Wasze opinie na temat tych zapachów.

Gdyby ktoś był ciekawy to jest to 42str w nowym katalogu na www.oriflame.pl
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 18:59   #59
laszka14
Wtajemniczenie
 
Avatar laszka14
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 566
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

A czy ktoś mógłby mi przybliżyć swoje odczucia związane z Life Circle Leaf? Strasznie zachęcił mnie opis i ta wzmianka o świeżości i chyba nimfach leśnych . Chyba że możecie polecić mi coś sprawdzonego, poszukuję świeżego zapachu, kojarzącego się z kolorem zielonym (esencja świeżości). Pozdrawiam.
laszka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 13:54   #60
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Ja również wolę zapachy z Oriflame niż z Avonu - te ostatnie rzeczywiście mają chrakterystyczną "manierę", która trochę drażni.
Mam do czynienia z Ori na codzień, bo moja mama notorycznie używa Giordani Gold. Sama miałam ten zapach na studniówce i jak dla mnie ten zapach nadaje się tylko na takie okazje. Giordani Silver nie toleruję.
Moje pierwsze własne perfumy pochodziły z Ori - to był taki gruszkowy "zapaszek" (trudno to nazwać pełnowymiarowym zapachem), w którym gruszka była w nucie głowy, w nucie serca i w nucie głowy - ale pomimo to naprawdę fajny, szczególnie, gdy ma się 13 lat i uwielbia aromat dojrzałych gruszek
Potem były wody stars, moon i eclipse, również bardzo miło wspominam. Z tego co pamiętam moon była lekko świeża i delikatna, czuć było w niej białe kwiaty eclipset była słodsza.
Następne odkrycie - Freya - bardzo oryginalna, pamiętam, że dosyć ciężka. Podkradałam mojej mamie. Może kiedyś kupię sobie wasną buteleczkę.
Elvie - jeśli się nie mylę to to w pomarańczowym opakowaniu w kształce pólkuli (?). Ciepła i miękka, ale nie ruszyła mnie, czegoś jej brak.
A wczoraj spod choinki wpadła w moje łapy Miss O - przeuroczy, owocowo-waniliwy z pazurkiem (to pewno zasługa drzewa sandałowego). Rzeczywiście dosyć nietrwały, ale z przyjemnością będę otulać się chmurką Miss O.

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2006-12-25 o 16:20
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-19 20:29:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.