Kuracja lekiem Axotret - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-05, 10:12   #181
Jolanne
Raczkowanie
 
Avatar Jolanne
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 127
Dot.: Axotret! proszę o odpowiedz :)

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Pamiętam, że też tak miałam, właściwie przez cały okres kuracji coś mi tam wyskakiwało. Zaczynałam w lutym (4 lata temu ) a kończyłam jakoś w czerwcu i psioczyłam na syfki które mi wychodziły. Rok później powtarzałam kurację. Nie wiem, czy Cię to nie zniechęca, ale i tak było warto
Miałam to samo w trakcie kuracji to samo. Nie warto się zrażać :P Lepiej po prostu zagryźć zęby i działać cały czas z tabletkami. Tylko wiadomo trzeba sobie jakoś też radzić ze skutkami leczenia.
Jolanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 08:07   #182
Nattina
Przyczajenie
 
Avatar Nattina
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 25
Dot.: Axotret! proszę o odpowiedz :)

skutkami leczenia... niby wiem, że trzeba i że warto, ale jak pomyślę o tym co się już tutaj naczytałam o leczeniu doustnym to aż mam lekki strach bo zaraz jeszcze dodatkowo wyskoczy lato i będzie już serio nie łatwo, bo gorąco, bo słońce, bo pot się z ciebie leje, ciebie coś swędzi coś piecze.. nie wiem czy na jesień sobie tego nie zostawię aż będzie trochę inna pogoda, bo serio mnie to przeraża.
Nattina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 09:52   #183
zywe_srebro
Raczkowanie
 
Avatar zywe_srebro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 116
Dot.: Axotret! proszę o odpowiedz :)

no jak wolisz, ale w sumie nie ma żadnych obostrzeń co do tego kiedy powinno się brać leki a kiedy nie.. po prostu w niektóre pory roku trzeba być dodatkowo na to przygotowanym i jeszcze bardziej się nawilżać. sama też to samo miałam w okresie pół roku i nawilżało mi dobrze okolice oczu i ust sevolium. poza tym co do skutków ubocznych to nie są one fajne, nadal możesz mieć skórę podatną na przebarwienia, blizny pozostaną, ale krost jest mniej. jeżeli twój dermatolog już ci zaleci taką terapię to myślę, że warto już to zrobić, ale to jak już na prawdę nie masz innego wyjaśnia...

Edytowane przez zywe_srebro
Czas edycji: 2020-05-21 o 10:20
zywe_srebro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 18:59   #184
Bartek9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 2
Dot.: Axotret! proszę o odpowiedz :)

Witajcie zaraz kończę kuracje axotretem uff na szczęście zostało mi jeszcze 2 miesiące leczenia wytrzymam dla chętnych mogę napisać co nie co jeżeli ktoś jest zainteresowany kuracją mogę napisać na swoim przykładzie niech napisze 😉
Bartek9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 19:54   #185
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Axotret! proszę o odpowiedz :)

Cytat:
Napisane przez Bartek9393 Pokaż wiadomość
Witajcie zaraz kończę kuracje axotretem uff na szczęście zostało mi jeszcze 2 miesiące leczenia wytrzymam dla chętnych mogę napisać co nie co jeżeli ktoś jest zainteresowany kuracją mogę napisać na swoim przykładzie niech napisze 😉
Po to jest ten wątek, pisz śmiało Ja mam pytanko, czy cierpiałeś na bóle głowy? I jeśli tak, to jak sobie z tym radziłeś? Jestem w połowie kuracji i na początku było ok, a teraz jak ból głowy mnie dopadnie, to boli czasem dwa dni i nawet leki przeciwbólowe nic nie pomagają.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 06:40   #186
Bartek9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 2
Dot.: Axotret! proszę o odpowiedz :)

Zdecydowałem się na kurację tym lekiem od lutego 2020

walczę z trądzikiem od 10 lat wszyscy dermatolodzy w mojej okolicy z lubuskiego tylko żele kremy i słynny tetralysal przepisywali gdzie działało to umnie tydzień i trądzik nadal powracał wkońcu poznałem świetnego dermatologa który jasno określił leczenie i że mi pomoże niestety miałem kompleksy i już nie mogłem patrzeć na siebie unikałem ludzi z nikim nie rozmawiałem czulem się fatalnie moja dawka to 40mg codziennie. Na początku kuracji wysyp przez tydzień później pojawiła się suchota skóra z twarzy schodziła jak u węża 😂 ale stosuje regularnie kremy nawilżające pękające i wyglądające kąciki ust też jest zmora usta suche polecam pomadke z wiesiołka daje rade i usta są nawilżone . Czuję się czasami różnie mam wahania nastroju boli mnie głowa jestem zmęczony a o wysiłku fizycznym mogę zapomnieć zwłaszcza latem światłowstręt daje o sobie znać jak zjem smażone zaraz boli mnie wątroba proponuję abyście zakupili sobie essentiale forte i brali codziennie z tym lekiem na regenerację wątroby ponoć wyniki źle wychodzą przy tej kuracji ale ja robię co dwa miesiące i mam wszystko dobrze zero alkoholu pamiętajcie . Zostały mi jeszcze dwa miesiące leczenia i wiecie co nigdy nie miałem takiej twarzy jak mam teraz od maja ma twarzy na plecach nie mam ani jednego pryszcza nabieram pewności siebie zaczynam się czuć jak normalny 27latek 🤗🤗 który wkońcu będzie chodził na randki z dziewczynami z uśmiechem na ustach i pewnością siebie Uważam że jak się z tym borykacie spróbujcie jeżeli Was stać bo wizyta 150 u lekarza i za leki płace 230 zł bo przepisywane mam 90 tabletek macie kompleksy i chcecie się pozbyć trądziku warto się przekonać nie każdemu ten lek będzie pasował ale ja nic nie miałem do stracenia mimo że bolało było źle zaciskałem zęby a zyskałem piękną twarz nawet zaczeło mi się podobać przyglądanie w lustrze.

A moja rada jak macie możliwość zaczynajcie kuracje jesienią latem nie polecam trzeba unikać słońca stosować kremu przed słońcem światłowstręt upały wysiłek przy tym zmęczenie i czasem może się zakręcić w głowie 😉.

Pozdrawiam Was jak chcecie coś jeszcze wiedzieć pytajcie
Bartek9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 13:34   #187
Karolina_Poslanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kuracja lekiem Axotret

I tak z mojego doświadczenia skutki uboczne przy kuracji Axotretem są dużo mniejsze niż popularnym Izotekiem więc dobrze trafiłaś
Karolina_Poslanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-10, 10:45   #188
krystmar12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kuracja lekiem Axotret

Zgadzam się w 100 %, ze swoimi dziewczynami założyliśmy nawet grupę Axotretki, a 2 z nas wcześniej też przechodziły katorgi z Izotekiem. TEAM AXOTRET haha
krystmar12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-17, 11:50   #189
eltihhhete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kuracja lekiem Axotret

Tabletki na trądzik - https://zinamax.pl Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.

Edytowane przez eltihhhete
Czas edycji: 2024-02-12 o 05:20
eltihhhete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-17 12:50:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.