Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 11:18   #361
wuwuu
Raczkowanie
 
Avatar wuwuu
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin/Puławy
Wiadomości: 73
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez mlo Pokaż wiadomość
Hej
Za pare dni ide do fryzjera i zastanawiam sie jak sie ściąć mam falowane włosy prawie kręcone zastanawialam sie czy zrobić sobie grzywke ale sie boje efektu ewentualnie chcialabym pocieniować włosy sięgają mi 20 cm od ramion. pomóżcie !!!
grzywke taką na bok mozesz sobie zrobic, ale nie za krotką ja mam krecone wlosy pocieniowane i jak juz widze, ze mi odrastają ( bo bardzo szybko wlosy mi rosną ) to sobie sama je troszkę cieniuje jakbym wyprostowała pewnie byloby zauwazalne, ze sama podcinam i jest nie rozno, ale jak mam krecone to jest lajt nic nie widac i sie ladnie kręcą
__________________
Niechlubna przeszłość jak woda zmącona.
Przeszłość niechlubna, to czyny świadczą o nas.
Prawda bywa gorzka, prawda bywa słona.
wuwuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 19:31   #362
BananowaBrazylijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Brazil ♥.
Wiadomości: 438
Dot.: Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

Wszystko jest OK tylko pani gaga dodaje zdjęcia sztucznych loków, tzn otrzymywanie ich za pomocą lokówki, a nie o to chyba chodziło. Zapodam wam profil na NK gdzie są panie w kręconych włoskach, i te są w 100% naturalne
zapraszam:

http://nasza-klasa.pl/profile/17940213
BananowaBrazylijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:54   #363
DiamentoOwaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Możecie mi pomÓc . ?
Mam baaaaardzo kręcone włosy do ramion, są grube i ciężko się układają, mam skośną grzywkę ale ją prostuje. Po umyciu są śliczne ale następnego dnia jest jeden wielki puch i siano...
Mam zamiar je pocieniować ale nie wiem czy będę ładnie wyglądała. Podpowiedzcie mi
DiamentoOwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 13:48   #364
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Reaktywuję ten wątek dla potrzeb kolejnych pokoleń kręconowłosych.

A te kręconowłose, które nie wiedza jeszcze co ze sobą zrobić zapraszam tutaj
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 18:18   #365
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: Cięcie włosów kręconych

dziewczyny czy wiecie jak SAMEMU scieniowac kręcone włosy? chciałabym je troszkę 'zlokowac' przed sylwestrem , a niestety terminy u fryzjerki ktora jedna ma pojecie o kreconych wlosach terminy ma zajete az do konca stycznia...
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 23:31   #366
zdenka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Co z kręconymi włosami u fryzjera?

Otóż w czwartek wybieram się do fryzjera i potrzebuje pomocy dlatego znalazłam to przyjemnie wyglądające forum Od małego dziecka nie chciałam chodzić do fryzjerów, bo szkoda mi było ścinać moje włosy, tak więc mama brała mnie "na siłę". Odkąd podrosłam to chodzę do fryzjera jedynie aby ściął mi końcówki lub wyprostował włosy. Ze dwa razy miałam włosy pocieniowane. I to tyle. Nigdy nic innego nie działo się na mojej głowie, a to głównie dlatego, że fryzjerzy oraz moja mama mówią mi, iż na kręconych włosach nie da się nic zrobic. Ich zdaniem nie można np.mieć grzywki bez prostowania. Ciężko mi z nimi dyskutować lub podać inne rzeczy, których ich zdaniem nie da się na mojej głowie stworzyć, bo naprawdę się na tym nie znam. Jak już pisałam od dziecka uciekam od fryzjerów i teraz mi się to odbija. Moje koleżanki ciągle zmieniają sobie fryzury,a wręcz dziwią się czemu ja nie i nie dociera do nich,ile z tymi moimi włosami jest problemów. A więc chciałabym, wreszcie coś z tych włosów ciekawego wykąbinować. Jeśli miałabym je opisać to są takie pół falowane pół kręcone i kończą się gdzieś za klatką piersiową. Od głowy nie kręcą nie praktycznie wcale. Czy naprawdę nie da się czegoś na nich zrobić ? Bardzo was proszę pomóżcie.
zdenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 12:01   #367
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Zdenka18 z kręconymi włosami da się wiele zrobić, tyle że niewielu ludzi wie w jaki sposób. Podstawą jest dobra pielęgnacja, a dopiero potem fryzjer.
Na kręconych włosach najlepiej sprawdza się cieniowanie lub cięcie warstwowe (wówczas loki uzyskują miejsce, by się kręcić), ale i to nie jest regułą. Sporo możesz wyczarować w domu sama, upinając włosy po umyciu, gdy jeszcze są mokre. Warto więc zainwestować w spinki do loków (dłuższe, jednozębowe klamerki) i próbować różnych upięć.
To prawda, że z prostych da się wyczarować więcej, ale nie są tak urocze jak nasze lokofale
Cieszę się, że trafiłaś na nasze forum Zapraszam do śledzenia wątku pielęgnacyjnego, który pomoże Ci przede wszystkim właściwie dbać o loki.
Jeśli chcesz zobaczyć, w jaki sposób radzą sobie z lokami zakręcone dziewczyny - zajrzyj do wątku "Dziennik regeneracji naturalnych loków i fal".
W przypadku zakrętasów najlepsze efekty uzyskuje się na włosach od ramion - wówczas wyglądają najładniej. Dziewczyny często prostują grzywki albo wyciągają je na szczotkach - znajdziesz info w wątku poświęconemu lokom i grzywce.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez akrolinka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wiecie jak SAMEMU scieniowac kręcone włosy?
Są zwolenniczki i przeciwniczki samodzielnego cieniowania włosów. Po pierwsze dobre, ostre fryzjerskie nożyczki. Po drugie ścinasz pod kątem. Chatul w swoich postach pokazywała, w jaki sposób to robi. Wejdź w jej profil, przejrzyj napisane przez nią posty, a znajdziesz rysunek.
Cytat:
chciałabym je troszkę 'zlokowac' przed sylwestrem
Co masz dokładnie na myśli? Nie jest powiedziane, że podcięte włosy będą się lepiej kręcić po podcięciu (chyba że masz ze swoimi dokładnie takie doświadczenie). Mogą zostać ścięte zbyt krótko albo potraktowane środkami do stylizacji, które im nie podpasują i wówczas ze 'zlokowania' nici... Może warto je podkręcić po umyciu, gdy są jeszcze mokre na palcu albo podpiąć spinką do loków.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 22:20   #368
l_eniuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
GG do l_eniuszek
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Ja fryzierom stanowczo mowie nie. Od roku sama sie obcinam jak chce i wyglada to o 7 nieb lepiej. Te babki, ktore nazywaja siebie fryzjerkami zawsze albo obcinaly mnie na garnek albo na stara ume. teraz moja fryzura jest ladnie pocieniowana, a wloski slicznie sie kreca i cudownie ukladaja. jest na to prosty sposob. zwiazac mokre wlosy na czybku glowy ( najlepiej najpierw przechylic glowe w dol i wtedy chwycic gumka) i ciac
pozdrawiam
l_eniuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 11:47   #369
Edith3F
Zadomowienie
 
Avatar Edith3F
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 252
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez l_eniuszek Pokaż wiadomość
mokre wlosy na czybku glowy ( najlepiej najpierw przechylic glowe w dol i wtedy chwycic gumka) i ciac
a czy mogłabyć dokładniej opisac JAK ciąc ???
chciałabym się nauczyc sama podcinac sobie włosy
__________________
Zaręczeni 19.09.2010 r. - Ślub 10.09.2011

Dbam o moje fale (ostatnie podcięcie 7.09.2011r)
Edith3F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 11:55   #370
werosiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka fryzura do kręconych włosów??

Mam problem.
Mam od małego kręcone włosy i chciałam zrobić coś nowego z nimi. Kiedyś miałam obcięte na krotko ale za pięknie to nie wyglądało. Jak naraźe zapuszczam ma dłusze niż po ramiona i chciałabym zrobić z nimi coś nowego, lecz nie wiem co.
Pomocy
werosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 09:10   #371
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

O! Ja tez poproszę!
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 20:17   #372
l_eniuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
GG do l_eniuszek
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

za pierwszym razem moze nie wyszlo tak idealnie rowno, ale tu jest plus wlosow kreconych, ze nie widac. Najpierw trzeba zmoczyc wlosy (tak calkiem) podsuszyc troszke recznikiem i dobrze rozczesać grzebieniem z drobnymi zabkami ( przynajmniej mi tak pasuje) Potem odchylamy glowe "do gory nogami" jeszcze raz zaczesujemy tak zeby wlosy byly rownomiernie rozlozone na glwie i wiazemy kucyk na czubku glowy, ale nie za blisko czola bo wtedy grzywka wyjdzie bardzo krotka. Jak pierwszy raz robilam to ( proba bledow) oczywiscie grzywka mi wyszla za krotka ale to tylko wlosy ponad gumka mialam moze z 15 cm wlosow i zcielam tak z 7. Kiedy odrosly, z tylu glowy zostawilam dlugie pasma oddzielilam linia praosta na poziomie uszu i zwiazalam. pozostalą czesc tym samym sposobem z kucykiem , zwiazalam (ahh jeszcze grzywke tez oddzielilam zeby jej nie ciac) Wyszlo idealnie. Problem jest jak ktos ma bardzo grube wlosy (jak ja), wtedy trzeba ciac kucyk bardzo ostrymi nozyczkami i na raty po trochu. No i tu sie pojawia probel zeby rowno, ale pare razy i bedzie wprawa


Bardzo sie balam na poczatku tak zrobic, wiadomo .. pytanie.. jak potem wyjsc na ulice? Ale oplacilo sie...


tylko zeby potem nie bylo na mnie , ze zle



a i jeszcze foto wrzucam

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

tylko jak?

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------



---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

oo to ja i moje dzielo
l_eniuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:38   #373
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

l_eniuszek robię bardzo podobnie
to znaczy robiłam, bo teraz tnę już bez wiązania, schylania itp
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 22:36   #374
l_eniuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
GG do l_eniuszek
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

oo serio? a jak radzisz sobie z tylem ? jesli mozna spytac
l_eniuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 22:48   #375
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

tył podcinam na około 1-3 cm w zależności od kondycji włosów. Robię przedziałek przez całą głowę i tnę po równo. Później tylko TŻ sprawdza po zaczesaniu włosów czy jest równo i wszystko Raz mi się zdarzyło przyciąć z krzywizną, ale czy ktoś to widział

Na razie jednak nie cieniuję włosów zbyt mocno, ale kusi, kusi

Najczęsciej między warstwami zostawiałam 5 cm różnicy na długości, ilośc warstw - 3 lub 4.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 10:51   #376
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Włosy cienkie - kręcono - falowane, poszukiwania fryzury

Dziewczyny, przeszukałam wiele stron i mam pytanie , poszukuje jakiegoś ciekawego ścięcia dla włosów kręcono falowanych i cienkich strasznie struktura włosa prawie jak u dziecka 5 letniego
Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje to wklejajcie, będę bardzo wdzięczna
__________________
62->61->60->59->58->57
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 11:15   #377
Lejdi Di
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 248
Dot.: Włosy cienkie - kręcono - falowane, poszukiwania fryzury

przydało by się zdjęcie będzie łatwiej coś znaleźć
Lejdi Di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 12:20   #378
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
tył podcinam na około 1-3 cm w zależności od kondycji włosów. Robię przedziałek przez całą głowę i tnę po równo. Później tylko TŻ sprawdza po zaczesaniu włosów czy jest równo i wszystko Raz mi się zdarzyło przyciąć z krzywizną, ale czy ktoś to widział

Na razie jednak nie cieniuję włosów zbyt mocno, ale kusi, kusi

Najczęsciej między warstwami zostawiałam 5 cm różnicy na długości, ilośc warstw - 3 lub 4.

Nie wiem czy bym się odważyła.


__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 14:13   #379
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Włosy cienkie - kręcono - falowane, poszukiwania fryzury

Dokładnie wklej zdjęcie
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 14:22   #380
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy bym się odważyła.


lata praktyki z obecnym rozumem nie ryzykowałabym, ale jak było się nastolatką
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 16:41   #381
l_eniuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
GG do l_eniuszek
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

mm cienkie włoski mogą po cieniowaniu puszyć się (sianko). Nie wiem, może coś a la bombka z długą grzywką na bok, a z tylu zcięte prosto , tak żeby po wyschnięciu końcówki były między uszami a ramionami? potem jakichś zdjęć poszukam

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

http://4.bp.blogspot.com/_p39Trjz5E-...curly-hair.jpg
http://www.myhairstylingtools.com/bl...short-wavy.jpg

drugie fajniejsze
l_eniuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 17:32   #382
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez l_eniuszek Pokaż wiadomość
mm cienkie włoski mogą po cieniowaniu puszyć się (sianko). Nie wiem, może coś a la bombka z długą grzywką na bok, a z tylu zcięte prosto , tak żeby po wyschnięciu końcówki były między uszami a ramionami? potem jakichś zdjęć poszukam

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

http://4.bp.blogspot.com/_p39Trjz5E-...curly-hair.jpg
http://www.myhairstylingtools.com/bl...short-wavy.jpg

drugie fajniejsze
hmmm mam pocieniowane i powiem wam że ta najdłuższa warstwa wygląda tragicznie przy cienkich włosach --> pojedyncze nie strąki a nitki dosłownie
__________________
62->61->60->59->58->57
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 14:06   #383
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
lata praktyki z obecnym rozumem nie ryzykowałabym, ale jak było się nastolatką
A no jak byłam w podstawówce to też sobie sama obcięłam włosy.
Gdyby to było teraz to miałabym najmodniejszą fryzurę, bo teraz przecież asymetria w modzie.

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:09   #384
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

hej dziewczyny.
Mam kręcone włosy, rozprostowane sięgają mniej więcej zapięcia stanika. Kręcą mi się od ucha w dół. Zastanawiam się czy jakbym je sporo skróciła, powiedzmy do ramion, to czy skręt by się poprawił. Czy nie kręcą się one na całości dlatego, że są długie i ciężkie? Boję się, że jak sporo obetne, to będą smętnie wisieć, a nie tworzyć ładną fryzurkę. Marzy mi się taka jak w załączniku. Jak jest u Was? Krótsze loczki lepiej się kręcą?
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:14   #385
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
Mam kręcone włosy, rozprostowane sięgają mniej więcej zapięcia stanika. Kręcą mi się od ucha w dół. Zastanawiam się czy jakbym je sporo skróciła, powiedzmy do ramion, to czy skręt by się poprawił. Czy nie kręcą się one na całości dlatego, że są długie i ciężkie? Boję się, że jak sporo obetne, to będą smętnie wisieć, a nie tworzyć ładną fryzurkę. Marzy mi się taka jak w załączniku. Jak jest u Was? Krótsze loczki lepiej się kręcą?
to jest bardzo indywidualna sprawa. moja koleżanka - pokręcona na zabój - ścięła włosy przed ramiona (miała za łopatki) i... wyprostowały się!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:17   #386
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
to jest bardzo indywidualna sprawa. moja koleżanka - pokręcona na zabój - ścięła włosy przed ramiona (miała za łopatki) i... wyprostowały się!
ojej... aż się boję, bo nie chciałabym aby mi się rozprostowały.
Może jakoś to sprawdzić? Obciąć jakiś kosmyk i zobaczyć czy się będzie skręcał? Wiem, że pomysł średnio fajny, ale nie chcę wpadki z moją czuprynką
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 12:59   #387
l_eniuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
GG do l_eniuszek
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

U mnie się tak dzieje. miałam kiedyś ścięte tak trzoszkę krócej niż do ramion i wycieniowane.Ta najkrótsza warstwa na czubku głowy nie kręciła się już tak fajnie jak przed ten. spróbuj obciąć grzywkę na wyprostowanych włosach tak na poziomie oczu i zobacz czy się będą kręciły. zawsze możesz spiąć ją wsówkami do góry czy na bok
l_eniuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 13:16   #388
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

a więc tak wyglądają moje włosy po domowym cięciu
Załącznik 2807718

a tak wyglądały wczoraj, przed cieniowaniem
Załącznik 2807722
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:34   #389
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

obcięte, wycieniowane. Kręcą się idealnie!
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 22:14   #390
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Wycieniowane super.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 20:36:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.