DermaPen stamp MyM - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-26, 16:58   #931
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo Czaje się a naczytalam sie ze ladnie napina i mozna zrobic z dermapenen i bez.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pierwsze robiłam bez, ALE z Dermapenem to jest dopiero efekt!
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 18:21   #932
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

Pierwsze robiłam bez, ALE z Dermapenem to jest dopiero efekt!
Dziekuje. Bede testowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 08:01   #933
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić jakieś miejsce do zamówienia dr pen m8 gdzie otrzymam pudełko z naklejką z kodem QR który potwierdzi oryginalność produktu?

Ja kupiłam na aliexpress dr PEN M 8 za cenę po kodach rabatowych za 345 zł razem z 17 kartidzami w tej cenie . Dostawa do Polski ok 7 dni i jest kod oryginalności produktu. Obawiałam się odprawy celnej i Vatu ale nic z tych rzeczy .


A do czego Kochane używacie tych insulinówek
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 08:17   #934
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na aliexpress dr PEN M 8 za cenę po kodach rabatowych za 345 zł razem z 17 kartidzami w tej cenie . Dostawa do Polski ok 7 dni i jest kod oryginalności produktu. Obawiałam się odprawy celnej i Vatu ale nic z tych rzeczy .


A do czego Kochane używacie tych insulinówek
Ja używam do wyjecia preparatu i potem nia dozuje na skore bo wieksze strzykawki chodza mniej plynnie. Ta sobie dozujesz po trochu i nie ma efektu ze nagle chlapie produkt nieskoordynowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 08:35   #935
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziękuję akurat mam takie strzykawki i igły
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 09:29   #936
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Tak tak, ja też pisałam wyżej - pukasz palcem tłok dosłownie i pojawia sie jedna kropelka, dwie kropelki, ile chcesz na skórze w danym miejscu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 07:01   #937
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Tak tak, ja też pisałam wyżej - pukasz palcem tłok dosłownie i pojawia sie jedna kropelka, dwie kropelki, ile chcesz na skórze w danym miejscu.
Te insulinówki mają 1 ml, czy są większe?Ja wolę mieć 3ml, żeby na jeden zabieg nabierać tylko raz preparat..Ostatnie moje strzykawki to dramat, tak strzelają na boki lub oczy że masakra...To jednak ważny "sprzęt" przy tych zabiegach...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-03, 07:10   #938
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Te insulinówki mają 1 ml, czy są większe?Ja wolę mieć 3ml, żeby na jeden zabieg nabierać tylko raz preparat..Ostatnie moje strzykawki to dramat, tak strzelają na boki lub oczy że masakra...To jednak ważny "sprzęt" przy tych zabiegach...
Typowa ma 1ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 11:19   #939
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Te insulinówki mają 1 ml, czy są większe?Ja wolę mieć 3ml, żeby na jeden zabieg nabierać tylko raz preparat..Ostatnie moje strzykawki to dramat, tak strzelają na boki lub oczy że masakra...To jednak ważny "sprzęt" przy tych zabiegach...
1ml i one nie strzelaja jak te 3ml. Totalny game changer Tłok jest jak pióreczko.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 14:04   #940
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
1ml i one nie strzelaja jak te 3ml. Totalny game changer Tłok jest jak pióreczko.
Ja mam właśnie całą partię takich "kałachów", masakra, musze poszukać innych
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 14:31   #941
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie całą partię takich "kałachów", masakra, musze poszukać innych
Ja mam te 3ml zielone, to chyba weterynaryjne i własnie strzelaja po 0,5ml - kolana, lusterko, ściana. Zostawiam je do zastrzyków psom.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-04, 06:43   #942
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja mam te 3ml zielone, to chyba weterynaryjne i własnie strzelaja po 0,5ml - kolana, lusterko, ściana. Zostawiam je do zastrzyków psom.
A nie ma insulinówek większych....?Bo widzę max 1ml...Czy na nie pasują każde igły czy trzeba brać specjalne?Ostatnim razem retinol wylądował mi w oku (spłynęło dużo z czoła), więc muszę zmienić te skrzykawy.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 08:51   #943
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
A nie ma insulinówek większych....?Bo widzę max 1ml...Czy na nie pasują każde igły czy trzeba brać specjalne?Ostatnim razem retinol wylądował mi w oku (spłynęło dużo z czoła), więc muszę zmienić te skrzykawy.
Standardowa igła pasuje.
W oku też coś miałam, już nie pamiętam który preparat
Chyba tylko ten super tloczek maja wlasnie 1ml
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 08:59   #944
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Czytam to co napisałyście i się śmieje sama do siebie
Jak mogą Wam same strzykawki strzelać? ja używam tych poniżej
https://estetik.pl/pl/p/Strzykawka-3...SABEgK3NfD_BwE

żadnego problemu ze strzelaniem. Jak robię sobie mezoterapię to ani jedna kropelka się nie marnuje. Naciskam tłok wypychając preparat pod skórę i jak mam zamiar wyciągnąć igłę to cofam delikatnie tłoczek. Trzeba troszkę popróbować i poćwiczyć tak samo jak z igłą Nanosoft..

Ja obecnie rzuciłam się na testowanie na oczach preparatu z kolagenem, dam Wam znać po serii zabiegów, jak narazie zdaje egzamin z workami pod oczami.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 10:36   #945
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

A ja mam lenia Jeszcze nie zaczęłam sezonu.
Mam takie low techy: https://www.bionovo.pl/p/strzykawki-...wka-typu-luer/
Zostały mi po jakimś psiaku i one niestety chodzą takimi skokami, że się strzela

Swoją drogą mój nowy Maksik ma podejrzenie nowotworu Straciłam w tym roku 3 psy i mam dosyć, niedobrze mi, brzuch mnie boli. Zaraz idziemy na pierwszą część badań przed operacją. Ja już nam plany zrobiłam, że kurs na trenera psów z nim skończę, że on taki wpatrzony w opiekuna, kocha ćwiczyć. Że w końcu będę miała zdrowego zwierza, odpocznę sobie i d*pa
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 11:44   #946
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot współczuje na prawdę, strata psiaka bardzo boli a tym bardziej jeden za drugim chowana, jeszcze najgorsze snuć plany co do kolejnego i znowu problemy się pojawiają i kolejna walka o życie. Przesrane jest życie w samotności a jeszcze gorsze żegnając to co się kocha bardzo i przywiązuje
Ja się przygotowuję powoli na odejście swojego, ostatnie 2-3lata mu się zostały przy dobrych wiatrach. Całe życie w leczeniu-uszy/skóra/tyłek ostatnimi czasy non stop. Nie będę już brać żadnego nie chce mi się cierpieć.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 06:47   #947
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Czytam to co napisałyście i się śmieje sama do siebie
Jak mogą Wam same strzykawki strzelać? ja używam tych poniżej
https://estetik.pl/pl/p/Strzykawka-3...SABEgK3NfD_BwE

żadnego problemu ze strzelaniem. Jak robię sobie mezoterapię to ani jedna kropelka się nie marnuje. Naciskam tłok wypychając preparat pod skórę i jak mam zamiar wyciągnąć igłę to cofam delikatnie tłoczek. Trzeba troszkę popróbować i poćwiczyć tak samo jak z igłą Nanosoft..

Ja obecnie rzuciłam się na testowanie na oczach preparatu z kolagenem, dam Wam znać po serii zabiegów, jak narazie zdaje egzamin z workami pod oczami.
Może z igłą te strzykawki lepiej działają, ale bez , kiedy chce się tylko kroplę wydobyć na twarz to jest masakra-chlup i 0,5ml gdziekolwiek ląduje

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
A ja mam lenia Jeszcze nie zaczęłam sezonu.
Mam takie low techy: https://www.bionovo.pl/p/strzykawki-...wka-typu-luer/
Zostały mi po jakimś psiaku i one niestety chodzą takimi skokami, że się strzela

Swoją drogą mój nowy Maksik ma podejrzenie nowotworu Straciłam w tym roku 3 psy i mam dosyć, niedobrze mi, brzuch mnie boli. Zaraz idziemy na pierwszą część badań przed operacją. Ja już nam plany zrobiłam, że kurs na trenera psów z nim skończę, że on taki wpatrzony w opiekuna, kocha ćwiczyć. Że w końcu będę miała zdrowego zwierza, odpocznę sobie i d*pa
Pani Robot, to już na prawdę za dużo pecha jak na Ciebie...Może tylko na podejrzeniu się skończy
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 16:44   #948
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziewczyny mam pytanie kupiłam venome komponenty retinol 300, witamina 30 20%, DMAE silicum czy mogę je połączyć na jednym zabiegu dermapenu. Czy lwpiej np koktajl mam Vanome TIGHT
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 17:26   #949
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziewczyny, nakręciłam sie na to nakłuwanie, zakupiłam sprzęt korzystając z zamieszczonych tu porad i różnę preparaty. Na pierwszy ogień poszedł u mnie BioRePeel, ale jeszcze bez bez nakłuwania. Chciałam zobaczyć, jak zareaguje moja skóra.

I tu moje pytanie do Was - czy Wasz BioRePeel też tak intensywnie brzydko pachnie? Mój wręcz śmierdzi, a po nałożeniu strasznie piekła mnie twarz, nie mogłam sie doczekać kiedy miną te 2 minuty. Czy to jest normalne? Bo przyznam szczerze dosyć mocno spanikowałam i boję sie dalej działać. Niepokoi mnie przede wszystkim zapach tego BioRePeelu. Wiem, że to jest mieszanina kwasów i wytwarza się gaz, ale przyzwyczajona jestem, że kosmetyki albo pachną, albo mają neutralny zapach, a tu aż mnie odrzuciło
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-09, 19:36   #950
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziewczyny ile zrobić przerwy miedzy stymulatorami a Prx-t33? Zdania sa podzielone...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 21:52   #951
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie kupiłam venome komponenty retinol 300, witamina 30 20%, DMAE silicum czy mogę je połączyć na jednym zabiegu dermapenu. Czy lwpiej np koktajl mam Vanome TIGHT
lepiej nie mieszaj, każda z tych substacji jest aktywna w innym pH i w nim ustabilizowana, chyba ze producent sam proponuje mieszanie komponentów

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile zrobić przerwy miedzy stymulatorami a Prx-t33? Zdania sa podzielone...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zalezy od potrzeb skóry i wskazań do peelingu... inna czestosc przy tradziku czy pierwszych zmarszczkach oraz od całej pielegnacji skóry, u jednego beda to 2 tygodnie u innego 5, skoro robisz sama zabiegi, musisz to przemyslec, uwzględnić caly plan pielegnacji, inne sklaniki aktywne, popróbować, pokombinować

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nakręciłam sie na to nakłuwanie, zakupiłam sprzęt korzystając z zamieszczonych tu porad i różnę preparaty. Na pierwszy ogień poszedł u mnie BioRePeel, ale jeszcze bez bez nakłuwania. Chciałam zobaczyć, jak zareaguje moja skóra.

I tu moje pytanie do Was - czy Wasz BioRePeel też tak intensywnie brzydko pachnie? Mój wręcz śmierdzi, a po nałożeniu strasznie piekła mnie twarz, nie mogłam sie doczekać kiedy miną te 2 minuty. Czy to jest normalne? Bo przyznam szczerze dosyć mocno spanikowałam i boję sie dalej działać. Niepokoi mnie przede wszystkim zapach tego BioRePeelu. Wiem, że to jest mieszanina kwasów i wytwarza się gaz, ale przyzwyczajona jestem, że kosmetyki albo pachną, albo mają neutralny zapach, a tu aż mnie odrzuciło
niemal kazdy produkt kwasowy intensywnie "pachnie" ja tak lubię te zapachy, nie znoszę perfumowanych kosmetykow pomaga zimny nawiew lub wachlowanie podczas trzymania peelingu, dla mnie najmocniejszy jest PRX t33, potem biorepeel, potem Pqage,
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 22:33   #952
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
lepiej nie mieszaj, każda z tych substacji jest aktywna w innym pH i w nim ustabilizowana, chyba ze producent sam proponuje mieszanie komponentów

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------


zalezy od potrzeb skóry i wskazań do peelingu... inna czestosc przy tradziku czy pierwszych zmarszczkach oraz od całej pielegnacji skóry, u jednego beda to 2 tygodnie u innego 5, skoro robisz sama zabiegi, musisz to przemyslec, uwzględnić caly plan pielegnacji, inne sklaniki aktywne, popróbować, pokombinować

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------


niemal kazdy produkt kwasowy intensywnie "pachnie" ja tak lubię te zapachy, nie znoszę perfumowanych kosmetykow pomaga zimny nawiew lub wachlowanie podczas trzymania peelingu, dla mnie najmocniejszy jest PRX t33, potem biorepeel, potem Pqage,
Dziekuje. Stymulatory robilam w salonie a Prx-t33 chciałbym sama i stąd pytanie. Dzięki za pomoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-14, 07:03   #953
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Zamówiłam igłę nanosof i będę w weekend uczyć się na mężu. Zrobię mu mezo głowy łyskinki . Ciekawe jak mi to wyjdzie. Za bardzo się wkręciłam w to wszystko. Kupiłam składniki na zrobienie TRX i dzisiaj kładę po dermapenie na twarz a oczy to nanosoftem spóbuję.

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Ogladałam na youtube Alan Dąbrowski pokazuje techniki mezoteraii i tam jest fajna technika Papache.
Minełam się z powołaniem zamiast zostać księgową powinnam być od medycyny estetycznej. Zawsze nie miałam problemu ze zrobieniem zastrzyka sobie lub innym.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-14, 11:48   #954
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Zrobiłam zamówienie na Estetkik i dziękuję jednej z Was o podsunięcie pomysłu z prośbą o kod rabatowy dostałam 7 %
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 10:39   #955
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Wczoraj zrobiłam sobie coś jak Trx . Kupiłam składniki na peeling Tca .
Najpierw nakłuwałam twarz dermapenem 36 pin na sól fizlogiczną a potem kwas ale piekło i twarz zbielała, aż się przestraszyłam . Pod ozy i na powieki Nanosoft . Pod oczami wychodziło mi genialnie ale powieka ruchoma nic się nie udało. Zazanaczę, że robiłam bez znieczulenia i ni nie bolało ale za to czułam kiedy się wkłułam i trzeba aplikować preparat. Piękne bąbelki mi wyszły. Dzisiaj wszystko jest wchłonięte i skóra sprężysta i taka jędrna.

Robiłam też nanosoftem mężowi na łysinkę na głowie z Dermaheal hl.

Pod oczy i na powieki i na moim modelu na powiekach wyszły boskie bąbelki. Nanosoftem też trochę całą twarz zrobiła tzn wybrane obszary . Zakochałam się w nansofcie .
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 17:18   #956
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
niemal kazdy produkt kwasowy intensywnie "pachnie" ja tak lubię te zapachy, nie znoszę perfumowanych kosmetykow pomaga zimny nawiew lub wachlowanie podczas trzymania peelingu, dla mnie najmocniejszy jest PRX t33, potem biorepeel, potem Pqage,
Dziękuję! Bardzo mnie uspokoiłaś. Mocno spanikowałam, że coś jest nie tak. Skóra piekła, ale nie aż tak, żeby się wachlować Naczytałam się wcześniej, że ten BioRePeel, PQ Age i PRX-T33 to dosyć lajtowe kwasy i nie ma dużego dyskomfortu podczas ich nakładania, dlatego zaskoczył mnie ten nieprzyjemny zapach i mocne pieczenie.

Ja jestem taką panikarą, że sprzęt kupiony, a ja pewnie nie zrobię tego zabiegu, bo mi zabraknie odwagi
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 17:22   #957
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Dziękuję! Bardzo mnie uspokoiłaś. Mocno spanikowałam, że coś jest nie tak. Skóra piekła, ale nie aż tak, żeby się wachlować Naczytałam się wcześniej, że ten BioRePeel, PQ Age i PRX-T33 to dosyć lajtowe kwasy i nie ma dużego dyskomfortu podczas ich nakładania, dlatego zaskoczył mnie ten nieprzyjemny zapach i mocne pieczenie.

Ja jestem taką panikarą, że sprzęt kupiony, a ja pewnie nie zrobię tego zabiegu, bo mi zabraknie odwagi
Ja dzis planuje robic PRX-T33. Ciekawa jestem efektu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 17:22   #958
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Pod oczy i na powieki i na moim modelu na powiekach wyszły boskie bąbelki. Nanosoftem też trochę całą twarz zrobiła tzn wybrane obszary . Zakochałam się w nansofcie .
Też myślę o nanosofcie. Jaki preparat nakładałaś pod oczy i na twarz? Ja kupiłam Cytocare 532 do nakłuwania DrPenem, ale ponieważ na razie sie boję wykonać zabieg to mam ochotę go wstrzyknąć igłą nanosoft.
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 17:49   #959
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pod oczy jakiś tani kupiłam na Hyaloo RRS Eyes . Starzył na moje i mężą oczy. Tak do nauki go kupiłam. Na estetik zamówiłam w promocji cytocare 502. Ale jakoś cytocare to mi się wydaje, że pod oczy lepiej nanosftem.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Po wczorajszym TCA i dermapenie moja twarz jest czerwona i napięta czykam na złuszczanie. Myślałam, że jestem zaprawiona w bojach ale mnie piekło wachlować się musiałam .Ale i tak wytrzymałam tylko chyba 3 minuty bo twarz mi zbielała.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Smaruję teraz i po zabiegu kremem regenerującym Deutica Zinalfat polecam jest boski i nie drogi.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 22:11   #960
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Prx t33 trzeba zużyc na raz? 4ml to duuuzo. Strasznie piecze. Zdecydowanie to nie jest mily zabieg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.