Przetrwały Ząb Mleczny - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-14, 19:32   #601
fafal82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 3
Dot.: Przetrwały Ząb Mleczny

Witam mam 36 lat i problem z trójkami....a mianowicie jedna górna trójka wyszła sobie częściowo za stałą dwójką i za częściowo mleczną trójką.... jest szansa w tym wieku ją przesunąć na swoje miejsce?
A kolejna trójka siedzi sobie w podniebieniu ,po tej stronie także mam jeszcze mleczną trójkę.....jak myślicie jest szansa na sprowadzenie zatrzymanej trójki na swoje miejsce?
fafal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 11:20   #602
Aqua_Wro
Raczkowanie
 
Avatar Aqua_Wro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 88
Dot.: Przetrwały Ząb Mleczny

A ja mam bardziej nietypowe pytanie: czy slyszalyscie kiedys o takim przypadku, że komuś wypadł ząb mleczny, na jego miejscu wyrósł kolejny mleczny i ostatecznie dopiero wtedy wypadl on na rzecz stałego? Brzmi to absurdalnie, ale jak mialam 9 lat po raz pierwszy wypadla mi dolna trojka. Po mniej wiecej roku nowa trojka zaczęła sie chybotać i wypadla mi przy jedzeniu krowki (prosze sie nie śmiać xD) byłam kompletnie zestrachana ze stracilam stalego zęba, ale ku mojemu zdziwieniu na jego miejscu wyrosła już normalna trójka która jest ze mną do dziś :P
Aqua_Wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-31, 16:34   #603
Basiolinka
Raczkowanie
 
Avatar Basiolinka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 112
Dot.: Przetrwały Ząb Mleczny

Hej 😉 szukam odpowiedzi na pytanie, bo być może ktoś opowiadał już jak wygląda proces gojenia się odsłoniętej trójki właśnie na podniebieniu? Jestem po laserowym odsłonięciu 6 dzień i wreszcie przestało bolec na tyle, że mogę funkcjonować bez tabletek... Miałam go od razy zaczepionego do mikro śrubki która jest przymocowana do kości obok górnej szóstki... jednak martwi mnie dziwne gojenie się tej ranki na podniebieniu. Oprócz tego, że wchodzi mi tam jedzenie (juz sama nie wiem co jeść, bo jest to dość uciążliwe) to jeszcze zrobił mi się taki dziwny nalot w tym miejscu... Nie wiem czy to jedzenie czy tak tak się to goi? Trudno mi tam czymkolwiek wyczyścić 😕 a boje się aż tak grzebać żeby nie rozbić sobie kuku... jeśli któraś z Was przechodziła coś podobnego to dajcie znać jak długo trzeba czekać az podniebienie się zrośnie i wygląda jak dawniej? Niepokoi mnie ten proces a głupio mi wypytywac ortodontki bo kazała przyjść na 2 miesiące i nie bardzo wyjaśniła czy takie rzeczy są normalne....

Pozdrawiam!
__________________

Weź udział w konkursie Dove i wygraj atrakcyjne nagrody!
Basiolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-31 17:34:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.