Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-20, 10:10   #991
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

jeszcze interesuje mnie:

5. Stara Kamienica Piekary Śląskie
6. Zajazd Karlik (Mazur) Radzionków
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 22:20   #992
Arche1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 103
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Witam, Kochane w maju biorę ślub i szukam sali weselnej w Chorzowie, proszę o pomoc, jakieś sugestie. Szukam też fotografa, DJa.
Arche1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 14:48   #993
toffella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

A więc tak: jeśli sala na góra 60 gosci polecam Willa Styl w Świętochłowicach. Z pełną świdomością polecam bo miałam wesele w sierpniu. Zarąbiste jedzenie i obsługa. Nietypowy układ. Naprwde łądna. A fotografa to już bez żadnych warunków polecam: Marcin Kurowski Wedding Story. Facet naprade zna się na rzeczy. Nie mialam dj, tylko zespół, więc w tej kwestii nie pomogę. Ale w pozostałych dwoch owszem
toffella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 14:15   #994
monika12546
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Witam, we wrześniu odbył się nasz ślub wesele mielismy w Monte Carlo w Piekarach Śląskich, z całego serca mogę polecić tą sale. Jedzenie pyszne,miła i sprawna obsługa, wystrój super. Gości mieliśmy 60 osób i było akurat, sala jest na max 70 os. Cena: 180zł/os. w cenie szampan powitalny, samochód dla Młodej Pary (Białe BMW X6), odwóz gości do 100km łącznie.
Mogę również polecić naszego dja wodzireja- Grzegorz Wojtala z Katowic, wszyscy goście super się bawili
Pozdrawiam
monika12546 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 18:22   #995
seea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Hej kochane.
Mam takie pytanie czy był ktoś z Was na weselu w restauracji Umami w Pyskowicach? Restauracja po remoncie otwarta jest właściwie od zeszłego roku ale może ktoś już słyszał jakieś opinie na jej temat?
seea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 14:17   #996
krystyna99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Dlaczego nie popytasz po znajomych tylko liczysz na to ze ci ktos powie prawde,wiem co mowie
krystyna99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 07:09   #997
seea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Niestety nikt z moich znajomych nie miał tam wesela, ani nikt na żadnym nie był. Pozostaje pytać na forum
seea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 18:41   #998
krystyna99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Przykro mi ze ci nie pomoglam ale ze dalam sie nabrac na te reklamowane restauracje nie wierze w autentycznosc wypowiedzi na forum, przeciez nie wiadomo kto odpowiada i jaki cel mu przyswieca. Koncze bo sie nakrecam ,a wole o tym zapomniec.Powodzenia
krystyna99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 09:11   #999
Be_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Dziewczyny !!! Mam do odstąpienia termin na wesele 10 maja 2014 roku w Villi Marina w Dąbrowie Górniczej. Sala jest cudna! Jeśli któraś byłaby zainteresowana piszcie na priv
Be_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 19:00   #1000
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

czy ktos organizowal wesele w karczmie/chacie wiejskiej? udalo mi sie na razie tylko jedna w poblizu wyszukac (rajcula)
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 16:53   #1001
ankazzabrza
Przyczajenie
 
Avatar ankazzabrza
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Cork
Wiadomości: 2
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Hej dziewczyny Ja miałam slub 25.07.13 r. Dlugo szukałam odpowiedniej sali i przekopałam te forum wzdłuż i wszerz. Więc do rzeczy: ślub odbył się w Casamento, w Sierotach ( zaraz za Gliwicami) Jest to nowa sala ok 4 letnia w tej chwili i z ręką na sercu moge ja polecić !!! Ceny menu na poziome umiarkowanym, jedzenie naprawde przepyszne, o nic nie musiałam sie martwic ( zreszta w tym dniu nie da sie nawet na niczym skupic- ja byłam totalnie zakrecona ) sala jest piękna!!!!! Zaden kiczowaty przepych , styl i elegancja i zwiewnosc, piękne światla, piękny taras wszystko na 100%. Mogę sie rozwodzic i rozwodzić o tym, manager troszke jest zakrecony, ale uczciwy, idzie na rekę z pomysłami. A jesli ktos szuka fotografa to tez znalazłam świetnego , to jest jego strona: http://www.marcinlangner.com, a to strona Casamento : http://restauracja-casamento.pl/o-nas. Jak cos to piszcie na PW. Pozdrawiam gorąco- aaaa i nie polecam salonu sukni śłubnej w Sosnowcu Maja. Totalna klapa, gorset mi sie wygiął juz w kościele i laski szyja hurtowo totalnie bez wyobrażni. To tak ogolnie najwazniejsze informacje, jak chcecie o cos zapytac to pytajcie

Edytowane przez ankazzabrza
Czas edycji: 2014-03-12 o 17:21
ankazzabrza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 18:42   #1002
artfilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
jeszcze interesuje mnie:

5. Stara Kamienica Piekary Śląskie
6. Zajazd Karlik (Mazur) Radzionków
O imprezach w Starej Kamienicy niestety nic nie słyszałam, więc nie pomogę. Natomiast jeśli chodzi o Zajazd Karlik...byłam tam na jednym weselu i moja opinia jest raczej pozytywna. Jedzenie i obsługa w miarę spoko. Sama zastanawiałam się czy nie zorganizować tam mojego wesela. Odrzuciły mnie opinie (z kilku źródeł), że niestety nie dają na stół wszystkich słodyczy, które sami sobie kupujecie. Kilka osób mówiło mi, że pokupowali różne rodzaje ciastek i cukierków, z czego tylko mała część była na stołach. Reszty niestety nie odzyskali. Ile w tym prawdy, nie wiem. Ja nie chciałam ryzykować.
artfilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 22:02   #1003
Pykol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Jestem już ponad pół roku po weselu i chciałbym wszystkim polecić salę bankietową Constantin w Bytomiu http://www.constantin-bytom.pl

Bawiłem się tam na weselu kuzyna, a później sam zorganizowałem tam swoje wesele. Gdy przedstawiłem mojej już obecnie żonie, że jest to sala na ogródkach działkowych oczywiście spotkałem się z krytyką, jak to kiedyś tam wyglądały sale . Oczywiście pierwsze co zrobiłem to pokazałem zdjęcia sali na stronie internetowej i stereotypowe myślenie zostało odstawione na bok.
Kolejnym krokiem było umówienie się na zobaczenie sali i wtedy już było jasne, że "TO JEST WŁAŚNIE TA SALA".

Jeżeli pragniecie by GOŚCIE i WY SAMI zapamiętali wasze wesele to polecam salę Constantin w Bytomiu bo:

- nie ma żadnych utrudnień architektonicznych dla osób niepełnosprawnych (duży argument dla mnie bo mam rodzeństwo na wózkach inwalidzkich), matek z dziećmi czy osób starszych
- łazienki czyste zadbane
- kelnerzy z najwyższej półki
- szefowa obecna i pomocna przez cały cały czas (przed weselem (pomoc w organizacji), w dniu wesela i po weselu)
- możliwość zmian w podanym menu na stronie
- sala akustyczna (opinia naszego zespołu)
-wystrój sali w neutralnych kolorach, cały wystrój współgra ze sobą)
- sala z dala od głównej ulicy, możliwość wyjścia np na spacer czy też zabaw dzieci
- dostęp do szatni ( w naszym przypadku po przywiezieniu materaca, kącik zabaw i do spania dla dzieci)
- a na końcu ukłony dla kucharza za bardzo pyszne i estetycznie podane świeże potrawy ( ilości nie do przejedzenia)
-przystępna cena


Serdecznie polecam salę, bo to naprawdę fajne uczucie, gdy po całym stresie przygotowań można po prostu cieszyć się zabawą,a nie stresować się, że coś nie zostanie podane
Pykol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 22:38   #1004
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez Pykol Pokaż wiadomość
Jestem już ponad pół roku po weselu i chciałbym wszystkim polecić salę bankietową Constantin w Bytomiu http://www.constantin-bytom.pl

Bawiłem się tam na weselu kuzyna, a później sam zorganizowałem tam swoje wesele. Gdy przedstawiłem mojej już obecnie żonie, że jest to sala na ogródkach działkowych oczywiście spotkałem się z krytyką, jak to kiedyś tam wyglądały sale . Oczywiście pierwsze co zrobiłem to pokazałem zdjęcia sali na stronie internetowej i stereotypowe myślenie zostało odstawione na bok.
Kolejnym krokiem było umówienie się na zobaczenie sali i wtedy już było jasne, że "TO JEST WŁAŚNIE TA SALA".

Jeżeli pragniecie by GOŚCIE i WY SAMI zapamiętali wasze wesele to polecam salę Constantin w Bytomiu bo:

- nie ma żadnych utrudnień architektonicznych dla osób niepełnosprawnych (duży argument dla mnie bo mam rodzeństwo na wózkach inwalidzkich), matek z dziećmi czy osób starszych
- łazienki czyste zadbane
- kelnerzy z najwyższej półki
- szefowa obecna i pomocna przez cały cały czas (przed weselem (pomoc w organizacji), w dniu wesela i po weselu)
- możliwość zmian w podanym menu na stronie
- sala akustyczna (opinia naszego zespołu)
-wystrój sali w neutralnych kolorach, cały wystrój współgra ze sobą)
- sala z dala od głównej ulicy, możliwość wyjścia np na spacer czy też zabaw dzieci
- dostęp do szatni ( w naszym przypadku po przywiezieniu materaca, kącik zabaw i do spania dla dzieci)
- a na końcu ukłony dla kucharza za bardzo pyszne i estetycznie podane świeże potrawy ( ilości nie do przejedzenia)
-przystępna cena


Serdecznie polecam salę, bo to naprawdę fajne uczucie, gdy po całym stresie przygotowań można po prostu cieszyć się zabawą,a nie stresować się, że coś nie zostanie podane
Czyzby nieudolna reklama?
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 10:48   #1005
malineczkaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Talking Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

A czy któraś z was miała wesele w Skarabeuszu w ciągu kilku ostatnich lat?
Proszę o informacje!
W tym tyogodniu jade z narzeczonym wpłacać zaliczkę, ale chciałabym się upewnić ile można cenę potargować, na co zwrócić uwagę, z czego ewentualnie zrezygnować?
Liczę na was dziewczyny
malineczkaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 06:42   #1006
dzikiwiatr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Czyzby nieudolna reklama?
Nie, nie nieudolna reklama tylko prawdziwa i szczera opinia. Sama miałam tam wesele kilka lat temu i wszystko potwierdzam. Sala, obsługa, jedzenie-rewelacja! Nie będę się rozpisywać, bo dokąłdnie opisałam już ten temat ale nie rozumiem jednego-dlaczego niektórych ludzi tak bardzo bolą pozytywne opinie na temat innych i wszędzie doszukują się drugiego dna ? Każdy swoja miarką mierzy...
dzikiwiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 13:05   #1007
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez dzikiwiatr Pokaż wiadomość
Nie, nie nieudolna reklama tylko prawdziwa i szczera opinia. Sama miałam tam wesele kilka lat temu i wszystko potwierdzam. Sala, obsługa, jedzenie-rewelacja! Nie będę się rozpisywać, bo dokąłdnie opisałam już ten temat ale nie rozumiem jednego-dlaczego niektórych ludzi tak bardzo bolą pozytywne opinie na temat innych i wszędzie doszukują się drugiego dna ? Każdy swoja miarką mierzy...
Dziwne ,ze nie udzielasz sie w innych watkach,Twoje posty to tylko o tym lokalu
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 21:33   #1008
dzikiwiatr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Dziwne ,ze nie udzielasz sie w innych watkach,Twoje posty to tylko o tym lokalu
Bo pisze jak mam coś do powiedzenia i przekazania a nie po to że by siać dziwne podejrzenia jak niektórzy?
dzikiwiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 18:52   #1009
mikatg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Witam,

jestem tu nowa, zdecydowałam się zwrócić do Was po poradę, ponieważ poszukuję opinii o sali FERDYNAND, przeczytałam ich już kilka, ale nadal nie jestem pewna wyboru, a termin coraz bliżej.. Wesele, niewielkie- na ok 35 osób, czy któraś z Was ma jakieś aktualne informacje? Czy są warci swojej ceny?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
mikatg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 18:19   #1010
malineczkaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Jak najbardziej polecam. Jedzonko pyszne, warto jednak wydac te troszke pieniędzy więcej i ustroić salę- wygląda to o wiele bardziej efektownie
Kuzyn mojego narzeczonego miał tam wesele na właśnie coś koło 40 osób i fajnie było. Minus jest taki, że niestety nie ma za dużego obejścia
malineczkaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:57   #1011
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez malineczkaa94 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej polecam. Jedzonko pyszne, warto jednak wydac te troszke pieniędzy więcej i ustroić salę- wygląda to o wiele bardziej efektownie
Kuzyn mojego narzeczonego miał tam wesele na właśnie coś koło 40 osób i fajnie było. Minus jest taki, że niestety nie ma za dużego obejścia
Dla mnie male obejscie to akurat duzy plus
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 16:44   #1012
mikatg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Dziękuję za odzew, trochę się uspokoiłam, sala zarezerwowana Teraz tylko DJ, a tutaj wybór chyba jest jeszcze trudniejszy, szczególnie, że nie mieszkamy z TŻ na Śląsku.. Może macie jakieś opinie o panach:
1) Dj Szejk- Sebastian Szajek
2) Grzegorz Zapała
3) Robert Piotrowski
4) Dj Santi
mikatg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 11:07   #1013
mikatg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Nikt, nic? Dj'a Szejka bardzo nam polecali w restauracji i wstępnie zarezerwowaliśmy termin, ale brak jakichkolwiek opinii na jego temat nieco mnie martwi..
mikatg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 16:33   #1014
Affetto
Przyczajenie
 
Avatar Affetto
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

mikatg ja z mojej strony mogę ci polecić Dj Pedros robiłem fotki jak koleś grał naprawdę fajnie dobierał muzykę i super oświetlenie, co do sali FERDYNAND to organizujesz imprezę dla 35 osob na tej duzej sali ?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Affetto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 07:11   #1015
mikatg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Dzięki za polecenie, mam kontakt do tego DJ'a, rozważę propozycję co do sali, liczba jak się okazało nie jest jeszcze zamknięta.. Póki co stanęło na 40 osobach, ale właściciel sali powiedział, że tak zagospodarują salę żeby nie było za dużo pustej przestrzeni, więc mam nadzieję, że to zda egzamin, czytałam też wypowiedzi dziewczyn, które organizowały tam imprezy na podobną liczbę gości, ale mimo wszystko trochę mnie zmartwiłeś..
mikatg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-03, 18:15   #1016
vvishyou
Raczkowanie
 
Avatar vvishyou
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 286
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Witajcie!
Odkopuje trochę wątek, bo zastanawiam się nad skromnym ślubem w przyszłym roku, najlepiej Bytom/Piekary Śląskie do max. 40 osób.
Czy możecie polecić coś aktualnie, bo wątki są z przed kilku lat i może coś się pozmieniało w tym czasie .
Pozdrawiam!
vvishyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-03 19:15:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.