Masaż - zachowanie masażysty - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-13, 21:34   #31
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Masaż - zachowanie masażysty

Dziwna sytuacja, raczej nie jest normą.
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 11:25   #32
ratuszewski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 8
Dot.: Masaż - zachowanie masażysty

Cytat:
Napisane przez tomek202 Pokaż wiadomość
Witam, mimo, że jest to mój pierwszy post na tym forum to pytanie jest jak najbardziej poważne. Dzisiaj miałem swój pierwszy masaż i był to masaż pleców tzw. klasyczny. Ogólnie masażystka była bardzo profesjonalna i nie mogę jej nic zarzucić, jednakże nurtują mnie dwie kwestie i jako, że nie jestem doświadczony to nie wiem co w masowaniu uchodzi za "normalne". Mianowicie gdy położyłem się na łóżku do masażu usłyszałem, że za bardzo owinąłem się ręcznikiem i został mi on rozwiązany bez mojego udziału. Druga kwestia gdy masażystka kończyła już masaż zdjęła mi na chwilę ręcznik tak że leżałem na brzuchu przez jakieś dwie minuty kompletnie nago. Czy to jest częsta praktyka w masażach? Pozdrawiam i dziękuje za opinie, zwłaszcza osób z doświadczeniem z masażami z płcią przeciwną, lub profesjonalistów.
Cóż, prawdopodobnie jesteś extremalnie sexi. Ewidentnie liczyła na reakcję.
ratuszewski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 07:57   #33
Matt_Z
Raczkowanie
 
Avatar Matt_Z
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
Dot.: Masaż - zachowanie masażysty

ale to trzeba oddzielić pracę od przyjemności. podczas zabiegu powinien być profesjonalny ale po nim powinien po prostu zapytać o umówienie sie czy coś.
Matt_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 12:50   #34
Jooaannaa9
Przyczajenie
 
Avatar Jooaannaa9
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: obok Krakowa
Wiadomości: 8
Dot.: Masaż - zachowanie masażysty

Koleżanka namówiła mnie na serię masaży. Za pierwszym razem zapytał mnie, czy miałam jakieś urazy, jakieś operacje, czy boli mnie brzuch, kiedy mam okres. Oferuje bieliznę jednorazową, bo jednak operowanie olejkiem jest brudzące, ale mówi, że mogę być całkiem nago i decyduję się być nago. Masuje mi plecy, potem obracam się i masuje mi uda, łydki, brzuch, ramiona, szyję wszystko jak należy.

Masażysta jest całkowicie neutralny seksualnie, chociaż jest dość przystojny i może nawet ja chciałabym, aby było inaczej. Za każdym razem mówi, że będzie omijał miejsca intymne.
Jooaannaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-12 13:50:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.