farba BioKap® - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 09:59   #541
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiałam nad złotym bardzo jasnym blondem, ale jak wychodzą ciemniejsze niż na opakowaniu... Potrzebuję jaśniutkiego blondu (nie białego).
Wydaje mi się, że mogą wyjść żółtawe.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 13:18   #542
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez Ljus Pokaż wiadomość
Super Ci wyszedł ten kolor - biorę go przy następnym farbowaniu


Dziewczyny - po jakim czasie zmywa wam się farba biokap???
Szybciutko 2-3 tygodnie, choć pewnie zależy to od tego, co masz "pod spodem". pewnie na naturalnych, niefarbowanych włosach potrzyma dłużej, na często rozjaśnianych - schodzi w mgnieniu oka.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 14:48   #543
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: farba BioKapŸ

Pofarbowałam włosy po raz 3 Delicato 6.06 i jestem w szoku. Poprzednie dwa farbowania wychodziły mi włosy w zimnym odcieniu brązu, który po kilku myciach schodził do jasnego ale chłodnego brązu. Byłam baaardzo zadowolona, bo po wszystkich dotychczasowych farbach włosy zawsze łapały mi rudość. Myślałam, ze trafiłam na sój odcień. A tu niespodzianka: po trzecim farbowaniu włosy mają znów ten kasztanowo-rudawy odcień i wcale nie ciemny, a wręcz nieco rozjaśnione są. ta sama farba, te same włosy (nie farbowałam od listopada, więc tamto wszystko się juz wymyło i odrosło). Jedyne wytłumaczenie to hormony - tamte farbowania były w ciąży, teraz karmię. Nie wiem, które włosy sa bardziej "moje", ale sądząc po dotychczasowej historii, raczej te, a nie te ciążowe. Szkoda, 6.06 to już nie mój odcień.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 01:16   #544
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: farba BioKap®

Biokap 10.0 dla mnie rewelacja, naturalny blondzik, światło niestety jest ciepłe, ale wstawię zdjęcia jutro lepsze w słońcu..


jedynym minusem jest lekkie wysuszenie włosów, ale to naprawimy

poza tym super rozjaśniła mój mysi odrost, byłam w szoku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0057.jpg (121,0 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0058.jpg (135,5 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0064.jpg (121,0 KB, 54 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 11:34   #545
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: farba BioKap®

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy. Będę farbować włosy pierwszy raz biokapem. Zależy mi na chłodnym brązie, raczej ciemnym. Nie chcę żeby włosy wyszły czarne. Czy możecie doradzić mi, który odcień powinnam wybrać?
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 10:08   #546
krab_ik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: farba BioKapŸ

Witam
Ze względu, iż przybywa mi coraz więcej siwych włosów chciałabym zmienić kolor włosów na blond. W tej chwili mam rudawy odcień. Ostatnio malowałam na mahoń farbą Loreal.
Czy w ogóle jest sens malować np odcieniem 8,0 jasny blond moje wymyte mahoniowe włosy?
Kiedyś malowałam blondem, nie pamiętam jakiej firmy, i wyszły brązowe i w dodatku z poświatą zieleni.
krab_ik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 14:04   #547
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Biokap 10.0 dla mnie rewelacja, naturalny blondzik, światło niestety jest ciepłe, ale wstawię zdjęcia jutro lepsze w słońcu..


jedynym minusem jest lekkie wysuszenie włosów, ale to naprawimy

poza tym super rozjaśniła mój mysi odrost, byłam w szoku
no taki naturalny to on nie jest
Ale ładny.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 14:23   #548
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: farba BioKapŸ

A czy któraś z was mogłaby mi coś napisać o farbach biokap nutricolor delicato seria zielona? Najbardziej mi chodzi o to, czym różni się od serii pomarańczowej. Czy któraś z was jej już używała? Jakieś opinie?
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 18:27   #549
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy. Będę farbować włosy pierwszy raz biokapem. Zależy mi na chłodnym brązie, raczej ciemnym. Nie chcę żeby włosy wyszły czarne. Czy możecie doradzić mi, który odcień powinnam wybrać?
Susse proponuję kolor Kasztanowy brąz, śliczny kolor
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 20:14   #550
jananana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: farba BioKap®

Poczytałam o tych farbach i mnie bardzo zachęciły opinie, miałam delikatne refleksy na moim ciemnym blondzie a że lato się zbliża zamarzył mi się naturalny jaśniejszy blond i skusiłam się na BIOKAP 8,0 i co mi wyszło na głowie? Mam obrzydliwy jasny rudy kolor, przy skórze jest najgorzej co mam robić nie wiem?! Szczerze, wstydzę się iść jutro do pracy... Na stronie producenta i na różnych forach było napisane, że rozjaśnia o 1-2 tony i uzyskuje się naturalny efekt, to ja się pytam skąd ten jasny rudy?! Trzymałam farbę krócej niż było zalecane bo chciałam naturalny efekt, co bym miała na głowie jakbym trzymała zalecany czas...
Czułam, że coś jest nie tak jak zaczęła mnie "szczypać" skóra głowy - nie jestem alergikiem.
Podsumowując jestem załamana ruszam jutro do fryzjera może mi coś uratuje...
jananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 17:13   #551
april06
Przyczajenie
 
Avatar april06
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 19
Dot.: farba BioKap®

dziewczyny UWAŻAJCIE NA BIOKAP DELICATO,bo farby te to tylko chwyt marketingowy, tyle samo chemii co w innych farbach (drogeryjnych). Czytajcie skład który jest na spodzie opakowania ! a nie to co piszę dużymi literami na opakowaniu !... a co do PARAFENYLENODIAMINY to oczywiście, że jest i to w NIEMAŁEJ ILOŚCI... Ja robiłam test za uszami i dostałam takiej alergii, że skóra mi płatami schodzi... dobrze, że nie nałożyłam farby,bo chyba byłabym już w szpitalu... No ale według producentaa przecież jest to farba bez chemii a zwłaszcza bez PARAFENYLENODIAMINY. UWAŻAJCIE ALERGICZKI
april06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 11:28   #552
aguunia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: farba BioKap®

dlatego powinno się zawsze najpierw przeprowadzic test na alergię. Każda skóra może inaczej zareagować. Moja koleżanka jest straszną alergiczką, uczula ją prawie wszystko, a farbuje Biokapem i nic jej nie jest. Ja też używam tej farby. Biokap jest do kupienia w Krakowie, w aptece Dermo Uroda w galerii Bronowickiej. Ja płaciłam za farbę 36,90 zł.
aguunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 14:44   #553
april06
Przyczajenie
 
Avatar april06
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 19
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez aguunia2 Pokaż wiadomość
dlatego powinno się zawsze najpierw przeprowadzic test na alergię. Każda skóra może inaczej zareagować. Moja koleżanka jest straszną alergiczką, uczula ją prawie wszystko, a farbuje Biokapem i nic jej nie jest. Ja też używam tej farby. Biokap jest do kupienia w Krakowie, w aptece Dermo Uroda w galerii Bronowickiej. Ja płaciłam za farbę 36,90 zł.
Dziwna reklama... Nie chodzi o samo bycie alergikiem, bo można być uczulonym na wszystko a nie mieć alergii skórnej na PPD. Mój post jest skierowany do dziewczyn, które posiadają alergię na farby do włosów a konkretniej na PPD. Testy trzeba zawsze wykonywać! ZWŁASZCZA PRZED BIOKAPEM ponieważ uczula !
april06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 08:27   #554
irenanana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: farba BioKap®

Dotyczy farby numer 10.0.Polecam , nawet czterema rękami . Moje włosy siwe i po dekoloryzacji , nabrały bez mała jednolitego koloru.Oczywiście jest różnica między odrostami a tymi po zdjęciu koloru.Bo jak inaczej? Miałam czarne.Ale powiem ,że ten kolor na siwych , białych , wręcz perlących się białych jak śnieg pod słońce/kiedyś w ogóle nie będę farbowała , bo są śliczne/, wyszedł jak słoma , ale taka nie żółta , lekko zgaszona , ale mocna , nie jaskrawa!!Wszystko robiłam według przepisu.Lekko szczypało na początku , później spoko.Ale to mało w stosunku do Palety.I wcale się człowiek nad tym nie rozczulał.Włosy nawet bez odżywki , tuż po umyciu nie były suche i jakieś nieprzyjemne.Po odżywce są piękne i zdrowe.Mało powiem ,że stosunkowo łatwo się układają , lekkim przeczesaniu prostownicą.Polecam , używanie do blond farbowanych włosów odżywek na co dzień .A raz w tygodniu maska WAX , też do blond włosów. Pięknie mi się włosy odnowiły po wieloletnim farbowaniu na ciemny brąz , czyli niemal czarny.I TO PALETĄ .
irenanana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 10:50   #555
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez april06 Pokaż wiadomość
dziewczyny UWAŻAJCIE NA BIOKAP DELICATO,bo farby te to tylko chwyt marketingowy, tyle samo chemii co w innych farbach (drogeryjnych). Czytajcie skład który jest na spodzie opakowania ! a nie to co piszę dużymi literami na opakowaniu !... a co do PARAFENYLENODIAMINY to oczywiście, że jest i to w NIEMAŁEJ ILOŚCI... Ja robiłam test za uszami i dostałam takiej alergii, że skóra mi płatami schodzi... dobrze, że nie nałożyłam farby,bo chyba byłabym już w szpitalu... No ale według producentaa przecież jest to farba bez chemii a zwłaszcza bez PARAFENYLENODIAMINY. UWAŻAJCIE ALERGICZKI
Delicato ma nowy ulepszony skład. Producent zapewnia że niema w niej paskudstwa. Ja wolę Pomarańczową wersję mnie nie uczula a włosy błyszczą. Niczego więcej nie potrzebuje

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Dziewczyny Biokap wprowadził nowe produkty. Kupiłam Schok formule ( na wypadanie włosów) i kapsuły . Na razie testuje 4 tygodnia napisze jak już będzie na wykończeniu czy działa.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy. Będę farbować włosy pierwszy raz biokapem. Zależy mi na chłodnym brązie, raczej ciemnym. Nie chcę żeby włosy wyszły czarne. Czy możecie doradzić mi, który odcień powinnam wybrać?
Orzechowy brąz zimny piękny brąz. Mój faworyt wśród brązów.
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 21:56   #556
irenana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez irenanana Pokaż wiadomość
Dotyczy farby numer 10.0.Polecam , nawet czterema rękami . Moje włosy siwe i po dekoloryzacji , nabrały bez mała jednolitego koloru.Oczywiście jest różnica między odrostami a tymi po zdjęciu koloru.Bo jak inaczej? Miałam czarne.Ale powiem ,że ten kolor na siwych , białych , wręcz perlących się białych jak śnieg pod słońce/kiedyś w ogóle nie będę farbowała , bo są śliczne/, wyszedł jak słoma , ale taka nie żółta , lekko zgaszona , ale mocna , nie jaskrawa!!Wszystko robiłam według przepisu.Lekko szczypało na początku , później spoko.Ale to mało w stosunku do Palety.I wcale się człowiek nad tym nie rozczulał.Włosy nawet bez odżywki , tuż po umyciu nie były suche i jakieś nieprzyjemne.Po odżywce są piękne i zdrowe.Mało powiem ,że stosunkowo łatwo się układają , lekkim przeczesaniu prostownicą.Polecam , używanie do blond farbowanych włosów odżywek na co dzień .A raz w tygodniu maska WAX , też do blond włosów. Pięknie mi się włosy odnowiły po wieloletnim farbowaniu na ciemny brąz , czyli niemal czarny.I TO PALETĄ .
Ja też robię ta farbą ,10.0.Fakt są równomiernie rozjaśnione.Kolor świetlisty , nie żółty , nie biały.Żadnych uczuleń , suchych włosów.Stosuję od roku i co 2 miesiące, mam perlące się siwe wręcz białe włosy na czubku głowy. Ładnie mi je pokrywa.Ale jak dla mnie są ciut za jasne.Chodzi o karnację.Mam pytanie czy można zmieszać 10.0 z 7.1,ale 3/4 tubki blond 10.0 i 1/4 tubki 7.1.Czy może wyjść blond taki ciemniejszy , mocniejszy , ale nie jaskrawszy .?Coś muszę przyciemnić , ale szkoda mi definitywnie zmieniać , chodzi o takie ciut ciut....czy jak nie wyjdzie to się zmyje ten kolor?Nie mam żadnych doświadczeń w tej materii plisssss
irenana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 08:45   #557
irenana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
ostatnio farbowałam 7.3, więc teraz spróbuję wymieszać ją ze szwedzkim blondem
Hejka czy mogłabyś napisać jak Ci wyszło mieszanie tych farb , właśnie chcę troszkę przyciemnić mój blond ,po 10.0, bo ja mam siwy skalp na szczycie głowy i wychodzi mi blond blond taki szwedzki , a ja chcę troszkę mocniejszy w kierunku właśnie 7.1, natomiast sam ten kolor wychodzi mi grafitowy /zrobiłam próbkę małą/,pokrywa ładnie i równomiernie, jestem bardzo zadowolona.Proszę odpisz jaki kolor masz swój i jak Ci to wyszło i w jakich proporcjach mieszałaś.
irenana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 07:01   #558
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: farba BioKap®

Stosował ktoś kolor hebanowa czerń?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 00:14   #559
Cynamonka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: farba BioKap®

Cześć! Mam pytanie.. wiecie może jak farba zachowuje się na pasemkach? będą prześwitywać, czy pokryje w całości nowym kolorem? Pozdrawiam
Cynamonka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-14, 06:03   #560
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: farba BioKap®

Czy ktoś stosował rozjaśniacz z Biokapu? Jaki daje efekt?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-31, 14:48   #561
Rajanareek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 12
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
szukałam ale nie ma żadnych informacji na wizażu o tej farbie. Strona producenta: http://www.biokap.pl/strona.php
Spotkałyście się z tą farba?
Brzmi zachęcająco, ale cena niestety już nie i do tego dostępność. Ale gdyby było warto...

jak cos, to mozna ja kupic w kaufie, przynajmniej u mnie jest
Rajanareek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-31 15:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.