Odgnieciony paznokieć u stopy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-24, 22:01   #1
Aliceek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1

Odgnieciony paznokieć u stopy.


Hej! Na wstepie pragne zaznaczyc ze jestem nowa wiec jesli zle wrzucilam posta to przepraszam! Chcialam sie Was zapytac czy mialyscie moze problem z paznokciem duzego palca u stopy. Dokladnie miesiac temu rozpoczelam prace w sklepie. Jeden dzien mialam mega niewygodne buty.. 10h pracy zrobily swoje. Obie stopy bolaly ale na lewej zrobil sie paznokiec ciemny, mial siniaka pod plytka paznokcia. Palec bolal i od strony skorek byl miekki.. az w pewnym momencie kawalek sie jakby go ukryszlo i wyplynela chyba ropa. Aktualnie jest ciemno brazowy w polowie, od strony skorek gruby jakby wypchniety do gory.. nie boli mnie ani nic. No ale srednio ladnie wyglada. w polowie grudnia ide na kontrole w sprawie luszczycy. Ale moze moze Wy mnie troszkw uspokoicie odnosnie jego.. i czy w razie czego paznokiec odrosnie i bedzie normalny? Dodam jeszcze na prawej stopie jest maly siniak tylko od strony drugiego paluszka. Ale ten to mnie zaczyna martwic dolaczam 2 zdjecia.

P.S. mimo ze Internet i tak sie wstydze go
Aliceek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-24 23:01:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.