Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-24, 20:54   #1
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507

Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek


Witajcie,
piszę żeby się trochę wyżalić. Strasznie doskwiera mi samotność. Nie mam nikogo i nie miałam na przestrzeni ostatnich 5 lat.
Czuję się okropnie kiedy wracam do pustego mieszkania. Chciałabym być dla kogoś najważniejsza i taką samą miłością obdarzyć kogoś. O kogoś się martwić, o kogoś dbać, z kimś planować wspólną przyszłość. Dużo pracuję, stale podnoszę swoje kwalifikacje itd, no ale ta pustka mnie dobija. Staram się odciągnąć swoją uwagę od tych natrętnych myśli poprzez naukę języków, dużo sportu,podróże, spotkania z przyjaciółką, a w zasadzie dwoma itd.
Wiem, że zabrzmi to nieskromnie ale jestem atrakcyjna, dobrze wykształcona, zawsze ale to zawsze uśmiechnięta (a w sercu pusto) i zastawiam się co jest ze mną nie tak...

Najbardziej jednak dołuje mnie fakt, że np. w moim towarzystwie nie ma już wolnych mężczyzn w wieku powiedzmy 30+. Wszyscy już zajęci lub żonaci/z dzieckiem. Czy u Was też tak jest?

Cholernie mi źle kiedy wracam do pustego mieszkania, no ileż można...

Jeśli dobrnęłyście do końca to dzięki wielkie
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 21:01   #2
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Hmnnnn dziwne, że tyle podróżujesz, uprawiasz sporty itd i nie trafiłaś na bratnią duszę. Jednak czasami tak jest i na każdego przyjdzie pora.
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 21:15   #3
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Witajcie,
piszę żeby się trochę wyżalić. Strasznie doskwiera mi samotność. Nie mam nikogo i nie miałam na przestrzeni ostatnich 5 lat.
Czuję się okropnie kiedy wracam do pustego mieszkania. Chciałabym być dla kogoś najważniejsza i taką samą miłością obdarzyć kogoś. O kogoś się martwić, o kogoś dbać, z kimś planować wspólną przyszłość. Dużo pracuję, stale podnoszę swoje kwalifikacje itd, no ale ta pustka mnie dobija. Staram się odciągnąć swoją uwagę od tych natrętnych myśli poprzez naukę języków, dużo sportu,podróże, spotkania z przyjaciółką, a w zasadzie dwoma itd.
Wiem, że zabrzmi to nieskromnie ale jestem atrakcyjna, dobrze wykształcona, zawsze ale to zawsze uśmiechnięta (a w sercu pusto) i zastawiam się co jest ze mną nie tak...

Najbardziej jednak dołuje mnie fakt, że np. w moim towarzystwie nie ma już wolnych mężczyzn w wieku powiedzmy 30+. Wszyscy już zajęci lub żonaci/z dzieckiem. Czy u Was też tak jest?

Cholernie mi źle kiedy wracam do pustego mieszkania, no ileż można...

Jeśli dobrnęłyście do końca to dzięki wielkie

Jesli to Cię pocieszy to zwykle w tym wieku zaczyna się spora liczba rozwodów i fajni mężczyźni wracają do obiegu

Myślałaś o założeniu konta na jakimś serwisie randkowym?
koleżanka ostatnio w taki sposób poznała na prawdę fajnego faceta, poza tym- nawiązała znajomość z wieloma facetami i mimo że z żadnym nie stworzyła związku to sobie chociaż na randki pochodziła
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 22:20   #4
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Mam podobny problem. Wprawdzie jestem sama dopiero parę miesięcy, ale tylko oficjalnie. W praktyce od bardzo dawna jestem sama, to znaczy zanim się skończyło, już w ogóle związku nie przypominało.

Też mieszkam sama, mam pracę, hobby, przyjaciół, zewnętrznie niczego sobie etc. etc. a jakoś się nikt nie chce pojawić. W sumie nie wiem co Ci poradzić, ale napisałam, żebyś wiedziała, że nie jesteś sama
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 22:44   #5
karl
Raczkowanie
 
Avatar karl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 212
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Witajcie,
piszę żeby się trochę wyżalić. Strasznie doskwiera mi samotność. Nie mam nikogo i nie miałam na przestrzeni ostatnich 5 lat.
Czuję się okropnie kiedy wracam do pustego mieszkania. Chciałabym być dla kogoś najważniejsza i taką samą miłością obdarzyć kogoś. O kogoś się martwić, o kogoś dbać, z kimś planować wspólną przyszłość. Dużo pracuję, stale podnoszę swoje kwalifikacje itd, no ale ta pustka mnie dobija. Staram się odciągnąć swoją uwagę od tych natrętnych myśli poprzez naukę języków, dużo sportu,podróże, spotkania z przyjaciółką, a w zasadzie dwoma itd.
Wiem, że zabrzmi to nieskromnie ale jestem atrakcyjna, dobrze wykształcona, zawsze ale to zawsze uśmiechnięta (a w sercu pusto) i zastawiam się co jest ze mną nie tak...

Najbardziej jednak dołuje mnie fakt, że np. w moim towarzystwie nie ma już wolnych mężczyzn w wieku powiedzmy 30+. Wszyscy już zajęci lub żonaci/z dzieckiem. Czy u Was też tak jest?

Cholernie mi źle kiedy wracam do pustego mieszkania, no ileż można...

Jeśli dobrnęłyście do końca to dzięki wielkie
Oj, jak ja to znam... mam dokładnie to samo. OD trzech lat jestem sama i nie ma żadnych perspektyw... Nawet nie poznaje za wielu nowych ludzi, bo jednak w pewnym wieku ma się dosyć stałą grupę znajomych... Plus dziwne zachowanie ludzi, którzy traktują Cię jak wybryk natury.. nie wiem czy się spotkałaś z takim podejściem, bo ja notorycznie. I to jeszcze zrozumiałabym aluzje o staropanieństwie padające z ust starych ciotek, ale ja pare razy słyszałam coś w tym rodzaju od np. koleżanek z poprzedniej pracy, czyli mniej więcej moich rówieśnic... I jest to niestety bardzo przykre.
karl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 23:29   #6
fulloffears
Raczkowanie
 
Avatar fulloffears
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 88
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Myślałaś o założeniu konta na jakimś serwisie randkowym?
koleżanka ostatnio w taki sposób poznała na prawdę fajnego faceta, poza tym- nawiązała znajomość z wieloma facetami i mimo że z żadnym nie stworzyła związku to sobie chociaż na randki pochodziła
Popieram powiedzmy sobie szczerze, ze jest teraz bardzo wielu samotnych ludzi, ktorzy ze wzgledu na prace/nauke nie maja po prostu czasu.
Nie czekaj zaloz konto juz dzisiaj, a ze jestes atrakcyjna dziewczyna (jak sama mowilas) to nie bedziesz narzekac na brak wiadomosci od potencjalnych kandydatow
__________________
Gdy wie się, jakie ktoś czyta książki, jakie ma autorytety, za co najbardziej podziwia swoich rodziców, jak spędza wolny czas, jakiej muzyki słucha, jakie wiersze zna na pamięć, co go oburza, a co go wzrusza lub jakie ma marzenia, to w zupełności wystarcza".
fulloffears jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 00:22   #7
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Ja jestem sama od prawie 2 lat, oczywiście spotykałam się z kilkoma facetami, ale nic z tego nie wychodziło.
Miałam konto na portalu randkowym, ale nie poznałam nikogo konkretnego, jeśli już - to okazało się, że wstawił zdjęcie sprzed kilku lat i dodał sobie kilka cm wzrostu... Nie narzekałam na brak wiadomości, ale na kilkadziesiąt facetów trafiło się może dwóch, z którymi chciałam się umówić. Umówiliśmy się i niestety w realu można się troszkę rozczarować.

Fakt, nie jest mi samej źle, mam dużo czasu dla siebie, spotykam się ze znajomymi, czytam książki, zaczęłam ćwiczyć i mam w planach zapisanie się na fitness, ale... Ileż można Chciałabym się z kimś spotykać, żeby fajnie spędzić czas, żeby się ładnie ubrać na to spotkanie, żebym mogła komuś napisać, że mam gorszy dzień i żeby mnie przytulił czy chociażby pochwalić się zdanym egzaminem.

Niestety nie mam pojęcia, gdzie kogoś poznać. W miejscach, w których bywam, czyli kluby, puby, jest nikła szansa na to. Na uczelni również nie da rady
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2013-10-25 o 00:24
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 10:29   #8
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Rowniez sie pod tym wszystkim moge podpisac...jestem sama od 3 lat, tzn powazny zwiazek sie wtedy skoczyl. W miedzyczasie byly krotsze, dluzsze znajomosci. Kilka przygod hmmm....mam czasem momenty ze sobie mysle czy jeszcze kiedykolwiek z kims bede na powaznie...
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 11:04   #9
RedDragon
Raczkowanie
 
Avatar RedDragon
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 37
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Fakt, nie jest mi samej źle, mam dużo czasu dla siebie, spotykam się ze znajomymi, czytam książki, zaczęłam ćwiczyć i mam w planach zapisanie się na fitness, ale... Ileż można Chciałabym się z kimś spotykać, żeby fajnie spędzić czas, żeby się ładnie ubrać na to spotkanie, żebym mogła komuś napisać, że mam gorszy dzień i żeby mnie przytulił czy chociażby pochwalić się zdanym egzaminem.
Heh świetnie powiedziane. Odnoszę wrażenie, że wiele osób może teraz podpisać się pod Twoimi słowami. Sposobów spędzania wolego czasu jest mnóstwo. Ale co z tego jak wraca się po tym wszystkim do pustego domu, gdzie nikt po prostu nie zapyta "jak minął dzień?"... . Ech...

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Niestety nie mam pojęcia, gdzie kogoś poznać. W miejscach, w których bywam, czyli kluby, puby, jest nikła szansa na to. Na uczelni również nie da rady
To też bardzo dobrze rozumiem. Ja akurat studiowałem bardzo zmaskulinizowany kierunek, więc przedstawicielki płci pięknej były raczej ewenementem . A jeżeli już pojawiały się w towarzystwie uczelnianym, to raczej jako partnerki któregoś z kolegów

Ale nie można się poddawać! Ostatnio, przez przypadek, poznałem sporo osób z towarzystwa "bieganiowego". Teraz, w ogóle jest strasznie dużo osób biegających (to już chyba podpada pod jakąś modę ). Więc może to też jest dobre miejsce aby zapoznać kogoś ciekawego .
RedDragon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 11:04   #10
fulloffears
Raczkowanie
 
Avatar fulloffears
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 88
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Ja jestem sama od prawie 2 lat, oczywiście spotykałam się z kilkoma facetami, ale nic z tego nie wychodziło.
Miałam konto na portalu randkowym, ale nie poznałam nikogo konkretnego, jeśli już - to okazało się, że wstawił zdjęcie sprzed kilku lat i dodał sobie kilka cm wzrostu... Nie narzekałam na brak wiadomości, ale na kilkadziesiąt facetów trafiło się może dwóch, z którymi chciałam się umówić. Umówiliśmy się i niestety w realu można się troszkę rozczarować.
No moze i nic z tego nie wyszlo, ale chociaz sprobowalas i wiesz, ze faceci z tych portali nie sa dla Ciebie. To moze zamiast fitnessu zapisz sie na silownie,moze tam znajdziesz swojego wymarzonego

Jagoda1982 A czemu myslisz, ze nikogo nie znajdziesz?

Ktosmadrykiedys powiedzial, ze milosc Cie znajdzie kiedy Ty przestaniesz jej szukac... Moze w tym tkwi caly sekret?
__________________
Gdy wie się, jakie ktoś czyta książki, jakie ma autorytety, za co najbardziej podziwia swoich rodziców, jak spędza wolny czas, jakiej muzyki słucha, jakie wiersze zna na pamięć, co go oburza, a co go wzrusza lub jakie ma marzenia, to w zupełności wystarcza".
fulloffears jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 11:07   #11
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Cytat:
Napisane przez fulloffears Pokaż wiadomość

Ktosmadrykiedys powiedzial, ze milosc Cie znajdzie kiedy Ty przestaniesz jej szukac... Moze w tym tkwi caly sekret?
Moim zdaniem to mit.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 11:47   #12
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Miałam konto na portalu randkowym, ale nie poznałam nikogo konkretnego, jeśli już - to okazało się, że wstawił zdjęcie sprzed kilku lat i dodał sobie kilka cm wzrostu...
He he mogło być gorzej .....znajomy poznał atrakcyjną nad wyraz kobietę ,prowadzili dość intymne telefoniczne rozmowy ,jedynym jej mankamentem zdawać się mogło była permanentna chrypka .Suma sumarum niedogodności okazało się być więcej ,takich jak broda i między nogami nie to co chciał

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>

Autorko wszystko rozbija się o wymagania >jeżeli szukasz 30+bezdzietnego kawalera ,to rzeczywiście może być trudno .Z odzysku już łatwiej ,choć i tu w brew pozorom mogą być spore trudności ,wszystko zależy od bagażu jaki delikwent ciągnie za sobą .Głowa do góry w najmniej oczekiwanym momencie można spotkać tego "jedynego".Wiem że to łatwo się mówi ,że takie wracanie do pustych ścian potrafi przytłoczyć ale to i tak lepiej niż np. wieczne porażki >tutaj to można sobie w głowie namącić .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 12:05   #13
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Też chciałabym mieć taką bliską osobę, ale nic na siłę. Mam nadzieję, że kiedyś poznamy kogoś naprawdę wartościowego. Myślę, że to zależy też od podejścia. Nie wolno się poddawać, trzeba zawierać nowe znajomości, nie bać się tego. I myślę, że w najmniej oczekiwanym momencie wiele osób znajduje sobie partnerów, więc może i u nas będzie podobnie.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 12:19   #14
inmypocket
Raczkowanie
 
Avatar inmypocket
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 190
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Hahah, pierwsza część postu Araksjel rozłożyła mnie na łopatki
Ja polecam portale randkowe, ale korzystanie z nich zdecydowanie z głową. Bo czasem to człowiek może się tam depresji nabawić.
No ale mi udało się tak poznać mojego TŻ
Cóż, jak to staropolskie porzekadło mówi, "Każda potwora znajdzie swego amatora".
inmypocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 14:02   #15
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Cytat:
Napisane przez fulloffears Pokaż wiadomość
Ktos madry kiedys powiedzial, ze milosc Cie znajdzie kiedy Ty przestaniesz jej szukac... Moze w tym tkwi caly sekret?
No coś w tym jest, no ja tak bynajmniej miałam, byłam po gorzkim rozczarowaniu i powiedziałam sobie dość facetów, nie chce, i pojawił się inny

do autorki: ja też jestem sama, praca, podróże, hobby, znajomi ale rzeczywiście brakuje tej bliskości i obecności kogoś próbowałam na portalach randkowych ale trafiałam na facetów chcących po prostu jednego, albo rozwodników z dużym bagażem i jak na razie zrezygnowałam z tych portali nie jest łatwo ale trzeba żyć dalej i się nie poddawać
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 18:03   #16
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Cytat:
Napisane przez RedDragon Pokaż wiadomość
Heh świetnie powiedziane. Odnoszę wrażenie, że wiele osób może teraz podpisać się pod Twoimi słowami. Sposobów spędzania wolego czasu jest mnóstwo. Ale co z tego jak wraca się po tym wszystkim do pustego domu, gdzie nikt po prostu nie zapyta "jak minął dzień?"... . Ech...



Ale nie można się poddawać! Ostatnio, przez przypadek, poznałem sporo osób z towarzystwa "bieganiowego". Teraz, w ogóle jest strasznie dużo osób biegających (to już chyba podpada pod jakąś modę ). Więc może to też jest dobre miejsce aby zapoznać kogoś ciekawego .
"Do pustego domu wracać szkoda"... Znam to A co do biegających to fakt, też zauważyłam, że sporo tych osób. Ja akurat nie biegam, ale może autorka wątku się skusi?




Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to mit.
Zgadzam się. Ja na siłę nie szukam nikogo. Fakt, miałam konto na portalu randkowym ale w rubryce "czego szukasz" wpisałam, że niczego, po prostu chciałam z kimś pogadać, poznać kogoś nowego. To, że nie za bardzo wyszło to już inna kwestia
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 19:14   #17
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Ja tam już się nie nastawiam nawet, że z kimś będę. Niby nie długo jestem sama, ale widzę jaka jest sytuacja wokół mnie - fajni faceci w moim wieku już dawno pozajmowani, zostały sama atomowe odpady, za to starsi (którzy notabene bardziej mnie pociągają i lepiej się z takimi dogaduję) traktują mnie jak małolatę, a czasami mam wrażenie, że wyłącznie jako młody tyłek do przelecenia (nie wiem skąd się to bierze, nigdy takich zachowań nie przejawiałam). Nie szukam na siłę, zresztą w ogóle przestałam już szukać. Trudno, widocznie takie moje przeznaczenie. Nie rozumiem tylko tego wszechobecnego gadania, że podobno jestem idealnym materiałem na partnerkę, bo skoro nikt mnie nie chce (nawet faceci, którzy tak mówią) to chyba z tym ideałem musi być coś nie tak, nie?

Edytowane przez 20160901857
Czas edycji: 2013-10-25 o 19:16
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 22:18   #18
fulloffears
Raczkowanie
 
Avatar fulloffears
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 88
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to mit.
Mozliwe, ze to mit, ale czy nie jest czasem tak, ze im bardziej nam zalezy, tym mniej nam to wychodzi? Bo takie uszczesliwianie sie na sile, byle tylko kogos miec tez nie jest rozwiazaniem.
W moim przypadku wlasnie tak bylo, gdy przestalam szukac, milosc mnie znalazla i to w dosc codziennej sytuacji. Akurat moi rodzice mieli rocznice slubu, poszlam do knajpy zeby zarezerwowac dla nich stolik i ustalic menu i poznalam tam kelnera, umowilismy sie i tak to sie zaczelo. Jestesmy juz 6 lat razem.
__________________
Gdy wie się, jakie ktoś czyta książki, jakie ma autorytety, za co najbardziej podziwia swoich rodziców, jak spędza wolny czas, jakiej muzyki słucha, jakie wiersze zna na pamięć, co go oburza, a co go wzrusza lub jakie ma marzenia, to w zupełności wystarcza".
fulloffears jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 10:00   #19
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Cytat:
Napisane przez fulloffears Pokaż wiadomość
Mozliwe, ze to mit, ale czy nie jest czasem tak, ze im bardziej nam zalezy, tym mniej nam to wychodzi? Bo takie uszczesliwianie sie na sile, byle tylko kogos miec tez nie jest rozwiazaniem.
W moim przypadku wlasnie tak bylo, gdy przestalam szukac, milosc mnie znalazla i to w dosc codziennej sytuacji. Akurat moi rodzice mieli rocznice slubu, poszlam do knajpy zeby zarezerwowac dla nich stolik i ustalic menu i poznalam tam kelnera, umowilismy sie i tak to sie zaczelo. Jestesmy juz 6 lat razem.
Dokładnie też tak myślę, że im bardziej się staramy i nam zależy to mniej nam to wychodzi i jak pisałam wcześniej przestałam szukać i sama się pojawiła co ma być Twoje to będzie
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 10:17   #20
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Dziewczyny, ja gdyby nie internet to pewnie do te pory nie miałabym żadnego faceta
Może pomyślicie, co jest ze mną nie tak, że nie poznałam nikogo 'normalnie', w realu. Chyba chodziło o moją nieśmiałość głównie, a i nigdy nie zdarzyło mi się też, żeby jakiś chłopak do mnie podszedł, od tak, bo mu się spodobałam (jestem taką zwyczajną dziewczyną, nie jakąś super pięknością). Moją koleżankę np. chlopak zaczepił, jak szłyśmy ulicą i spytał o numer telefonu. Ale odmówiła. Mi się nigdy coś takiego nie zdarzyło.
Do klubów nie lubię chodzić, jestem raczej domatorką, wolę książkę poczytać, a w biblotece raczej marne szanse na podryw. Więc skoro nie byłam 'rozrywana', to sama postanowiłam poszukać w internecie.
Sporo było niewypałów, że mi się chłopak kompletnie nie spodobał, niektóre związki się szybko skończyły, ale teraz jestem szczęśliwa z moim Tż.
Co by było, gdybym nie weszła wtedy na ten czat, to chyba musiało być przeznaczenie.
Dlatego serio polecam internet, to nieprawda, że w internecie są tylko faceci, których żadna nie chciała, wysyłający fałszywe zdjęcia. Są ludzie, którzy są nieśmiali, albo nie mają czasu, żeby normalnie kogoś poznać, lub nie poszczęściło im się w tym temacie. Tylko trzeba uważać, na internetowych podrywaczy, którzy kręcą z kilkoma dziewczynami z internetu na raz - bo tacy się zdarzają oczywiście.

Ktoś pisze o siłowni, owszem facetów jest sporo i to wiadomo, jak to na siłowni - same ciacha. Ale ja bym średnio chciała być podrywana, albo kogoś podrywać, kiedy pot się ze mnie leje. No chyba, że ktoś idzie tylko po to, żeby się porozglądać.

W każdym razie, kiedy miłość nie przychodzi, to czasami trzeba poszukać. Bo ja się nie zgadzam, że jak się nie czeka to przyjdzie, a guzik z tego.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2013-10-26 o 10:20
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 10:22   #21
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
W każdym razie, kiedy miłość nie przychodzi, to czasami trzeba poszukać. Bo ja się nie zgadzam, że jak się nie czeka to przyjdzie, a guzik z tego.
Owszem, czasami trzeba też poszukać ale są przypadki gdzie ktoś sparzony nie raz nie ma ochoty i siły na szukanie kogoś innego
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 10:51   #22
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
a w biblotece raczej marne szanse na podryw.
Hm, ostatnio często przesiaduję w czytelni i kurcze tyle tam fajnego towaru, że aż w szoku jestem
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 09:28   #23
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Autorko, co u Ciebie?
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:18   #24
Cass90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Hej dziewczyny! Witam wszystkich jako, ze nowy bywalec forum jestem. Do tego samotny troche I na nadmiar wolnego czasu cierpiacy
Przebrnelam przez wasze posty I chcialam sie poradzic odnosnie portali randkowych. Zawsze myslalam, ze portale sa bee I odcinalam sie gruba sciana od nich, ale jestem sama od 3 lat I powoli desperacja mnie ogarnia. Coraz czesciej widze wokol siebie pary, ktore poznaly sie na portalach I sa ze soba dlugo. Przyklad znajomych, ktorzy sa razem juz rok I mieszkaja razem. Milosc az tryska Wiec jak to jest z tymi portalami?
Cass90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:36   #25
guinevere82
Raczkowanie
 
Avatar guinevere82
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 46
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Moja przyjaciółka poznała swojego męża grając w grę World of Warcraft . Bardzo fajny facet. Więc można kogoś poznać i w internecie, chociaż niekoniecznie na portalach randkowych, czyli tam, gdzie wszyscy szukają.
guinevere82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:59   #26
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Ja swojego TŻ też przez internet poznałam. Także jestem za wszelkimi portalami randkowymi tylko oczywiście trzeba cierpliwości żeby trafić na kogoś pożądnego
maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 18:22   #27
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Ja też mogę polecić poznawanie ludzi przez internet


Moja koleżanka męża poznała na czacie, są już 4 lata po ślubie.


Ja swojego obecnego faceta poznałam poprzez portal randkowy. Był jedynym facetem, z którym się spotkałam i od razu wypaliło
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 19:17   #28
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Ja poznałam kilka fajnych osób przez Internet, z którymi mam do tej pory kontakt. Nie udało mi się jednak do tej pory poznać, przez neta, wartościowego (dla mnie) mężczyzny. Znam szczęśliwe pary. Widocznie ja nie mam takiego szczęścia
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.