Mamy luty 2020 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-18, 13:10   #2131
Aniolek900214
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 502
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Używany, ale ja mam podwójny (rok po roku) to nie wiem czy jeszcze kogoś zaciekawi to jest bugaboo donkey duo. Pierwsze wrażenie robi ekstra. Na zdjęciach wersja podwójna, pojedyncza ze spacerówka i pojedyncza z gondola. Fotelik będziemy kupować nowy i myślę o avionaut pixel, ale podjedziemy do sklepu 8 gwiazdek i zobaczymy czy coś innego doradzą

Załącznik 7698191
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My zarezerwowalismy właśnie ten fotelik i mogę powiedzieć śmiało że jest mega lekki w porównaniu z innymi A i dobrze wypada w testach. Wzięliśmy go rowniez ze względu na to że na tą samą bazę można montować kolejny fotelik z tej firmy.

A_lios jak ostatnio byłam w 27tc to mój młody też ułożony główka w dół i dobrze czuć kopniaki po lewej stronie koło żeber po prawej ich nie czuje może dlatego że u mojej macicy jest szczatkowy prawy róg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniolek900214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 13:54   #2132
Aniaaa37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 124
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
Hej.
Po ostatniej wizycie u lekarza wyszło, że moje dziecko ma już 1300 g, a do tej pory ciągle słyszałam, że jest drobniutkie. Niby moja ginekolog mówi, że to normalna waga (to był równo 28 tydzień), ale jakoś przebija moje wszystkie aplikacje i poradniki, które raczej pokazują przedział wagi w tym wieku 1000-1100. Inna sprawa, że nie do końca wierzę w te pomiary na USG, ale i tak wychodzi na to, że to już duży człowiek! Trochę mnie tylko zaczyna martwić, że nie układa się w ogóle głową w dół. Na USG zawsze jest tyłkiem na dole, kopniaki też pojawiają się tylko w dole brzucha. Wiem, że jeszcze ma czas, ale ewidentnie upodobała sobie jedną pozycję. A może to normalne i u Was jest tak samo? Zastanawiam się, bo coś moja lekarka zaczęła wspominać o możliwym cięciu. Jakoś nie wyobrażam sobie przekręcania dziecka w brzuchu, wydaje mi się to mega stresujące dla niego...

Powodzenia na krzywej dla tych, którym jeszcze to zostało i miłego, zdrowego tygodnia! Jak macie jeszcze jakieś zdjęcia przygotowanych kącików niemowlęcych to proszę dzielcie się - poszukuję motywacji, bo aktualnie nic mi się nie chce. To chyba ta straszna pogoda, ale wierzę, że wraz z świątecznym szaleństwem i mi załączy się ten słynny syndrom wicia gniazda.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

gazelamon, wózek prześliczny, piękny ten róż.
Nie martw się waga moja córka miała ważyć przy porodzie 3,5kg a ważyła 3kg
Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Tutaj sama spacerówka Załącznik 7698190


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jaki cudny wózek

Ja na krzywą cukrową wybieram się w tym tygodniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 17:02   #2133
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

O jak mi miło, że Wam się wózek podoba z jednym dzieckiem na spacerze sprawuje się super, w sklepie też na spokojnie się mieści

Ja byłam dzisiaj na usg 4d co prawda godzina opóźnienia była, ale warto było czekać. Mam płytkę z nagraniem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 17:13   #2134
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

No i jak wrażenia po 4d? Malutka do kogo podobna?
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 17:17   #2135
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
No i jak wrażenia po 4d? Malutka do kogo podobna?


Miałam nadzieję, że ta będzie do mnie (starsza cały mąż, tylko nos ma po mnie) a tu wygląda jakby ta nawet nosa po mnie nie miała
A samo badanie barfzo fajnie. Ładnie buźkę pokazywała. Na grupie na fb wstawiłam kawałek filmu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 07:10   #2136
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Hej Ja juz córeczkę do przedszkola odstawiłam, zabieram się za śniadanko. Bierze któraś z was spasmoline? Ja biorę luteine i lekarz zapisał mi też spasmoline ale biorę tylko w tedy kiedy bardzo mi się brzuch spina. Kazał brać dwa razy dziennie ale jakoś straciłam do niego zaufanie, po tym jak dowiedzialam sie,ze jest po udarze i w szptalu podobno sobie nie radzi przy zabiegach i cc, zapomina itp. nie wiem czy dobrze robię czy nie bo spasmolina jest niebezpoeczna w ciazy. Może sama luteina da radę?
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 08:10   #2137
pokamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 178
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Hej Ja juz córeczkę do przedszkola odstawiłam, zabieram się za śniadanko. Bierze któraś z was spasmoline? Ja biorę luteine i lekarz zapisał mi też spasmoline ale biorę tylko w tedy kiedy bardzo mi się brzuch spina. Kazał brać dwa razy dziennie ale jakoś straciłam do niego zaufanie, po tym jak dowiedzialam sie,ze jest po udarze i w szptalu podobno sobie nie radzi przy zabiegach i cc, zapomina itp. nie wiem czy dobrze robię czy nie bo spasmolina jest niebezpoeczna w ciazy. Może sama luteina da radę?
Ja nie biorę niczego, ale widziałam, że są różne opinie na temat stosowania spasmoliny w ciąży i raczej bym się nie zdecydowałabym. Skonsultowałabym się pewnie z innym lekarzem, zwłaszcza, że temu nie do końca ufasz. Często Ci twardnieje brzuch?

Odebrałam wynik krzywej i wszystko w normie jest tak wcześnie, a ja już jem drugie śniadanie. Dlaczego nie mogę spać dłużej?
pokamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-19, 08:26   #2138
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Codziennie mam taki spięty, raz bardziej raz mniej. Mialam jeszcze takie kłucie w pipce ale od kad biorę luteine to minęło.

Niestety był cudownym lekarzem, bardzo miłym i solidnym ale od tego udaru trochę się pozmnienialo. Na następną wizytę umówiłam.sie do innego lekarza, boję się,że gdybym miała mieć cc to on by je robił. A po "cichu" od ciotki , ktora z nim pracuje słyszałam,że nie daje sobie rady na bloku. Nie wrócił do pełni sił...

Ja wstałam o 6 i już czuje jakby pół dnia było za mną. Kawkę zaraz sobie zrobię 🤔😉

Wczytuje ktoś dzisiaj?
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 09:10   #2139
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy luty 2020

Ja ide na szczepienia (krztusiec i grypa) w czwartek. Zdecydowalam sie na ta grype ostatecznie, bo w UK nowordki niemal od razu zabiera sie do ludzi (serio, 1tyg widywalam w restauracji). Boje sie, ze mi sie Mlody czyms zarazi i chyba bym sobie nie wybaczyla, gdyby to byla grypa, ktorej moglam zapobiec. (Nie mam zamiaru zabierac maluszka do centrum handlowego ale na chwile do pubu na przeciwko juz tak. Sami swoi w pubie i oni odliczaja z nami dni do porodu do tego przyjaciolka rodzi swoje 50%Brytyjskie 50%Polskie w tym samym terminie - date sn mamy ta sama - i na pewno sie bedziemy chcialy szybko odwiedzic z naszymi ‚blizniakami’, a u niej przedszkolak).

Mam za soba 1 dzien wolnego i naprawde mi sie nudzi. Niby spalam, bylam na zakupach, ogarnelam troche w domu, ale porzadne sprzatanie zostawiam na koniec tygodnia. Dzis w planie tylko spacer z psem, choc pogoda taka troche podejrzana... i zimno
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 09:24   #2140
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy luty 2020

Dzięki dziewczyny za info o ćwiczeniach na przekręcenie dziecka. Wcześniej w ogóle o tym nie słyszałam, ale chętnie zapoznam się z tematem i zobaczymy czy coś się uda zaradzić.

Ja nie biorę ani luteiny, ani spasmoliny, więc nie pomogę, ale na pewno kwestię przyjmowania leków o silniejszym działaniu konsultowałabym z innym lekarzem - chociażby dla świętego spokoju. Tym bardziej, że myślałam, że spasmolinę przepisuje się ciężarnym w ostateczności, np. przy bardzo silnych bólach, które trudno jej wytrzymać. Ale przyznaję, że nie jestem do końca w temacie.

A jeśli chodzi o sen... Ja ostatnio też się czuję jakbym miała ciągły jet lag. W nocy długo nie mogę zasnąć, a później budzę się o 4 rano. O 7 jestem już nieprzytomna. Mam nadzieję, że nie jest to wróżba tego jak będzie spać moje dziecko.
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 09:28   #2141
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Też nie biorę żadnych tego typu leków. W poprzedniej ciąży brałam tylko luteinę

Mi też ciężko jest zasnąć, ale jeszcze ciężej wstać a ostatnio moja starsza coś się budzi przed 7! mam nadzieję, że to chwilowe przez wychodzące zęby

Moja się przekręciła już główką w dół więc obstawiam, że to było wtedy co tak bardzo mnie skopała na poprzednim usg leżała poprzecznie jeszcze

W ogóle waży już 1123g! Starsza była mniejsza na tym etapie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-19, 10:54   #2142
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

malenka1889, osobiście nie brałam w ciąży luteiny, a tym bardziej spasmoliny - nie brałam nawet no-spy. Od ok 20 tc odczuwam skurcze przygotowujące, brzuch czasem mi się napina, bolało mnie także w kroku. Mówiłam o tym mojej lekarce na jednej z wizyt i zyskała wiele w moich oczach nie dając mi leków rozkurczowych (powiedziała, że macica musi ćwiczyć i ten ból krocza jest zupełnie naturalny) - przepisała za to magne b6 2x2. I powiem szczerze, że jak przyjmuję go regularnie to w ogóle nie mam problemów. Jak tylko opuszczę się w suplementacji przez kilka dni, bolesność skurczy wzrasta.
Zgodzę się z dziewczynami, że warto by było skonsultować to z kimś innym, skoro masz wątpliwości, co do tego lekarza. A suplementujesz magnez?

bezpaniki, dobrze, że zdecydowałaś się na szczepienia, wiesz przynajmniej, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, żeby uchronić maluszka Ja osobiście nigdy nie szczepiłam się na grypę i teraz też nie zamierzam, ale gdybym miała w domu już dziecko, albo wiedziała, że będę miala szybko kontakt z innymi dziećmi to pewnie bym się zdecydowała.

gazelamon, to duży dzidziuś
Nie mogę uwierzyć, że nasze maluchy są już na tym etapie...

Jeśli chodzi o sen to od połowy ciąży też śpię tragicznie. Czuję się zmęczona już rano w łóżku. Budzę się w nocy kilka razy, często nie mogę ponownie zasnąć. A w ciągu dnia najchętniej bym ciągle drzemała, ale to nie sposób...Wczoraj położyłam się na drzemkę i to był sygnał dla malucha - oczywiście wypychał się z każdej strony i nie mogłam zasnąć. Budzą Was maluchy kopniakami? Mojemu się zdarza nad ranem tak szaleć, że się budzę
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 11:27   #2143
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Bezpaniki słyszałam od znajomych,że tam dzieci bez czpeczek i w ogóle bardzo szybko się z nimi na dwór wychodzi czy na zakupy. Dobre,że pomyślałaś o szczepionce.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Właśnie 3.12 mam USG więc pogadam od razu z tą lekarka. Co ona myśli o tych lekach. W każdym razie magnezu b6 zaczęłam wczoraj brać,a ta spasmoline odstawiłam.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Jak zasypiam to mi dokucza młody kopaniem i jak wstaje, czasami tylko w nocy mnie budzi ale rzadko. Czasami mam problemy i budzę się w nocy wyspana leżę kilka godzin i znowu idę spać.
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 13:16   #2144
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Hej. Ale tu cisza... ja umieram, zgaga mnie wykończy 😅 kiedy wybieracie się na USG III trymestru?
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 13:38   #2145
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy luty 2020

ja wlasnie nieiwem co z tym 3 usg robic, dwa pierwsze mialam za darmo na skierowanie , trzeciego nierobia. Mam opcje za stowe u tego lekarza co co bedzie mi robil cc, ale jak mi niedal ostatnio na wizycie zdjec to teraz neiwiem czy jest sens czy lepiej isc gdzies zaplacic 250 i miec porzadne to usg ze zdjeciami na pamiatke, wogole to kiedy sie robi w ktorych tygodniach?

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

dziewczyny jeszcze takie pytanie... 50/56 z lidla bodziaki sa strasznie wielkie, 62 z pepco tez,(u nas nieidzie trafic w pepco na 56 niemam porownania)cos mi swita ze przy pierwszym dziecku to zakladalam 50 ze smyka na poczatek , mierzyla 54 cm waga 3400, moze sa tu mamy ktore juz mialy dzieci i kojaza z ktorego sklepu ubieraly niemowlaka na samym poczatku?
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 14:16   #2146
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Fjolek ja bym zapłaciła. Takie usg na profesjonalnym sprzęcie to zupełnie co innego. Ja też 250 zł place i dostaje 20/30zdjec zależy jak dziecko pozuje. W każdym razie fajna pamiątka.

Co do ubranek to w h&m i smyku są takie mniejsze 50. Te z pepco to zależy na jaki fason sie trafi bo niektóre te 62 sa tak malutkie jak 56. Moja córka miała 3kg jak się urodziła i też w 50 chodziła na początku, siostra z moim mężem na biegu kupowali bo we wszystkim pływała 😂
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 14:51   #2147
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Pepco raczej ma małe ubranka, ale na początek zdecydowanie 56 u mnie musiało być. Z HM 50 używalam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 20:40   #2148
Aniaaa37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 124
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez fjolek Pokaż wiadomość
ja wlasnie nieiwem co z tym 3 usg robic, dwa pierwsze mialam za darmo na skierowanie , trzeciego nierobia. Mam opcje za stowe u tego lekarza co co bedzie mi robil cc, ale jak mi niedal ostatnio na wizycie zdjec to teraz neiwiem czy jest sens czy lepiej isc gdzies zaplacic 250 i miec porzadne to usg ze zdjeciami na pamiatke, wogole to kiedy sie robi w ktorych tygodniach?

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

dziewczyny jeszcze takie pytanie... 50/56 z lidla bodziaki sa strasznie wielkie, 62 z pepco tez,(u nas nieidzie trafic w pepco na 56 niemam porownania)cos mi swita ze przy pierwszym dziecku to zakladalam 50 ze smyka na poczatek , mierzyla 54 cm waga 3400, moze sa tu mamy ktore juz mialy dzieci i kojaza z ktorego sklepu ubieraly niemowlaka na samym poczatku?
Ja będę miała USG w 30 tyg a potem przed porodem żeby określić wagę A ten Twój lekarz nie wydrukuje Ci zdjęć jak będziesz chciała?
Ja córce kupowałam rozm. 56 w h&m, smyku i f&f. Miała 54 cm jak się urodziła ale w szpitalu mierzą od czubka głowy to cuda wychodzą z tym rozmiarem. Teraz też kupiłam od 56cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 21:35   #2149
pokamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 178
Dot.: Mamy luty 2020

fjolek, ja też bym zapłaciła więcej i poszła na usg na dokładniejszym sprzęcie. Takie zdjęcia to super pamiątka. Wczoraj ich nie dostałam i bardzo mi tego brak. Usg trzeciego trymestru będę mieć za miesiąc w 30 tygodniu i na razie nie wiem co dalej.

Ja jeszcze nie mama, ale słyszalam, że oprócz tych wcześniej wymienionych przez dziewczyny sklepów małą rozmiarówkę ma jeszcze reserved. Za to wszystkie body, które kupiłam w 5.10 .15. na rozmiar 56 są wielkie.
pokamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-20, 21:49   #2150
Selena_62442
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 96
Dot.: Mamy luty 2020

Hej

Jeszcze c&a ma małe rozmiary, chyba nawet dla wczesniakow od 44.

Gazelamon co tam za wielorazowe pieluchy kupiłaś? wiesz, że trwa hello wielo i są promocje fajne w sklepach? Ja będę kupować trochę nowości dla nb

Gratuluję wszystkich dobrych wieści. Ale ten czas leci, duże te nasze dzieci już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Selena_62442 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 07:04   #2151
Aniaaa37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 124
Dot.: Mamy luty 2020

Ja właśnie czekam na krzywą cukrową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 07:29   #2152
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Ania kciuki 🙂
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 07:48   #2153
Aniaaa37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 124
Dot.: Mamy luty 2020

Przyda się bo paskudne do wypicia młody harcuje a ja tu zakwitnę w poczekalni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 08:08   #2154
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez Selena_62442 Pokaż wiadomość
Hej

Jeszcze c&a ma małe rozmiary, chyba nawet dla wczesniakow od 44.

Gazelamon co tam za wielorazowe pieluchy kupiłaś? wiesz, że trwa hello wielo i są promocje fajne w sklepach? Ja będę kupować trochę nowości dla nb

Gratuluję wszystkich dobrych wieści. Ale ten czas leci, duże te nasze dzieci już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja tak skromnie narazie kupiłam dwa otulacze pul i sporo wkładów. Mam też kieszonki. Dla starszej muszę dokupić wkłady i materiał żeby mama mi otulacze uszyła a dla młodszej nie wiem kiedy zacznę wyprawkę ale pod koniec grudnia najpóźniej muszę się za to wziąć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniaaa37 Pokaż wiadomość
Ja właśnie czekam na krzywą cukrową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Powodzenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 08:20   #2155
Selena_62442
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 96
Dot.: Mamy luty 2020

Na materiały do szycia i wkłady jest promocja na 3e.waw.pl, jeszcze przez 3 dni polecam wkłady kokosi, bardzo fajny stosunek ceny do jakości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Selena_62442 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 08:21   #2156
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez Selena_62442 Pokaż wiadomość
Na materiały do szycia i wkłady jest promocja na 3e.waw.pl, jeszcze przez 3 dni polecam wkłady kokosi, bardzo fajny stosunek ceny do jakości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O dzięki zaraz sprawdzę. Kupiłam właśnie kilka wkładów kokos, jakieś ecodidi i jeszcze jakieś. Jak siedzimy w domu to w kieszonkę wkładam jej ręczniczki z ikei i też na spokojnie daje radę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 08:50   #2157
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy luty 2020

Ja mam trzecie USG prenatalne za tydzień, będę wtedy w 30 tygodniu. Sama nie mogę uwierzyć, że tak szybko to zleciało. Okropnie się cieszę, że tak wiele z Was z takim spokojem podchodzi do kompletowania wyprawki, bo znając moje upodobanie do bycia przygotowaną na wszystko, presja pewnie by mi się udzieliła i już bym zaczęła się pakować do szpitala. I tak pewnie długo już nie wytrzymam, ale nie chcę totalnie zwariować i odwlekam to jak tylko się da.

Aniaaa37, powodzenia! Ja potrzebowałam dwóch prób, żeby odhaczyć swoją krzywą, więc podwójnie trzymam kciuki.
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 09:02   #2158
Aniaaa37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 124
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Ja tak skromnie narazie kupiłam dwa otulacze pul i sporo wkładów. Mam też kieszonki. Dla starszej muszę dokupić wkłady i materiał żeby mama mi otulacze uszyła a dla młodszej nie wiem kiedy zacznę wyprawkę ale pod koniec grudnia najpóźniej muszę się za to wziąć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------





Powodzenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki
Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
Ja mam trzecie USG prenatalne za tydzień, będę wtedy w 30 tygodniu. Sama nie mogę uwierzyć, że tak szybko to zleciało. Okropnie się cieszę, że tak wiele z Was z takim spokojem podchodzi do kompletowania wyprawki, bo znając moje upodobanie do bycia przygotowaną na wszystko, presja pewnie by mi się udzieliła i już bym zaczęła się pakować do szpitala. I tak pewnie długo już nie wytrzymam, ale nie chcę totalnie zwariować i odwlekam to jak tylko się da.

Aniaaa37, powodzenia! Ja potrzebowałam dwóch prób, żeby odhaczyć swoją krzywą, więc podwójnie trzymam kciuki.
U mnie już z górki bo czekam ostatnią godzinę na pobranie krwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się będę pakować do szpitala po nowym roku A ciuszki zacznę ogarniać jak dotrą meble dla starszej córki i przeniosę jej rzeczy od razu muszę jej wyciągnąć rzeczy rozmiar większe

Edytowane przez Aniaaa37
Czas edycji: 2019-11-21 o 09:05
Aniaaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 09:47   #2159
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy luty 2020

to niewiem czy nie zrobie tak dziewczyny ze do tego prowadzacego pojde prywatnie na to 3 usg zaplace stowe bo i tak mi wtedy wypadnie u niego wizyta po skierowania itd poprosze o zdjecia zobaczymy czy da czy nie a w miedzy czasie bede miec gdzies termin zaklepany drozej i najwyzej pojde albo zrezygnuje
u nas teraz chwilowy kryzys finansowy dlatego tak z tym usg mysle jak wybrnac
zakupy niemowlece dopiero zaczelam robic ze znosze z lumpa co mi sie podoba, a tak to kupilam narazie na allegro jedna pizame do szpitala stanik do karmienia , podklady podpaski wkladki do stanika itp reczniki 2 niemowlece i narazie stop czekam jesczze na black friday czy gdzies sie uda taniej nowe body upolowac
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 10:28   #2160
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez fjolek Pokaż wiadomość
to niewiem czy nie zrobie tak dziewczyny ze do tego prowadzacego pojde prywatnie na to 3 usg zaplace stowe bo i tak mi wtedy wypadnie u niego wizyta po skierowania itd poprosze o zdjecia zobaczymy czy da czy nie a w miedzy czasie bede miec gdzies termin zaklepany drozej i najwyzej pojde albo zrezygnuje
u nas teraz chwilowy kryzys finansowy dlatego tak z tym usg mysle jak wybrnac
zakupy niemowlece dopiero zaczelam robic ze znosze z lumpa co mi sie podoba, a tak to kupilam narazie na allegro jedna pizame do szpitala stanik do karmienia , podklady podpaski wkladki do stanika itp reczniki 2 niemowlece i narazie stop czekam jesczze na black friday czy gdzies sie uda taniej nowe body upolowac
Ja właśnie kończę kompetowac wyprawkę i strasznie się cieszę, że to już koniec został mi dokładnie miesiąc pracy i wolne do porodu oczywiście Zacznę powoli ogarniać nasze mieszkanie na kolejnego małego członka rodziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-12 15:44:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.