Po jakim czasie związku powinno się coś już zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-18, 03:17   #1
Julia_001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 8

Po jakim czasie związku powinno się coś już zrobić?


Hej,
mam dwa pytania:

1) zastanawiam się po jakim czasie związku wypada już coś robić? Jak to u was było? Kiedy zaczęliscie robić jakieś rzeczy ?
Mam na myśli następujące czynności: pocałunek, wspólne leżenie na łóżku, pocałunki w szyję, siadanie na kolana, dotykanie piersi przez ubrania, dotykanie piersi, będąc w samym staniku i bez, dotykanie przez ubrania, potem w bieliźnie i potem nago całego ciała, pieszczoty oralne seks klasyczny

Dodam, że mam 19 lat i nie mam doświadczenia w takich sprawach, ale od niedawna jestem w związku i za bardzo nie wiem jak się odnaleźć.
Czy to jest tak, że po określonym czasie bycia razem powinno się już coś zacząć robić?
Całować to się całujemy, przytulamy też
Ale jak to wygląda z resztą wyżej wymienionych przeze mnie rzeczy?

2) Jak całować się z języczkiem? :/ Da się to jakoś ćwiczyć nie na chłopaku?

Z góry dziękuję za pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Julia_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 08:59   #2
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Po jakim czasie związku powinno się coś już zrobić?

nie ma czegoś takiego jak "powinno" i wypada" w związku. robisz to na co masz ochotę, wtedy kiedy czujesz, że chcesz. co ci da, że ja napiszę, że ze swoim TŻ poszłam do łóżka po miesiącu (chyba, nie pamiętam ), a ktoś inny po trzech dniach, a jeszcze inny czekał pół roku? każdy ma swoje tempo.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 09:09   #3
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Po jakim czasie związku powinno się coś już zrobić?

Odpowiedni czas jest wtedy, gdy obie strony tego chcą i są na to gotowe. Na to nie ma reguły. Jeśli musisz się zastanawiać to znak, że dla Ciebie jest jeszcze najprawdopodobniej za wcześnie.
To nie wyścig. Ciesz się związkiem, ciesz się czasem spędzonym z chłopakiem. Ciesz się z powolnego poznawania siebie nawzajem. Nie śpiesz się nigdzie, bo nie łapiesz się w jakieś wymyślone widełki czasowe.
2. No nie wiem, na koleżance?
Mi przejście z buziaczków do pocałunków przyszło naturalnie. To nie jest coś, co wymaga jakiejś większej filozofii. Szybko załapniesz jak to się robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 09:25   #4
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Po jakim czasie związku powinno się coś już zrobić?

Nie ma określonego czasu na wykonanie w związku pewnych zadań. Jakakolwiek aktywność musi się odbywać za świadomą i dobrowolną zgodą każdej z zainteresowanych stron, przy czym każdą aktywność każda ze stron może przerwać w dowolnym momencie i trzeba to uszanować.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 09:26   #5
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Po jakim czasie związku powinno się coś już zrobić?

Ale dziwne pytanie. Takie rzeczy wychodzą naturalnie. Z jednym facetem było to po miesiącach, z innym na drugiej randce.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 09:44   #6
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Po jakim czasie związku powinno się coś już zrobić?

Cytat:
Napisane przez Julia_001 Pokaż wiadomość
Hej,
mam dwa pytania:

1) zastanawiam się po jakim czasie związku wypada już coś robić? Jak to u was było? Kiedy zaczęliscie robić jakieś rzeczy ?
Mam na myśli następujące czynności: pocałunek, wspólne leżenie na łóżku, pocałunki w szyję, siadanie na kolana, dotykanie piersi przez ubrania, dotykanie piersi, będąc w samym staniku i bez, dotykanie przez ubrania, potem w bieliźnie i potem nago całego ciała, pieszczoty oralne seks klasyczny

Dodam, że mam 19 lat i nie mam doświadczenia w takich sprawach, ale od niedawna jestem w związku i za bardzo nie wiem jak się odnaleźć.
Czy to jest tak, że po określonym czasie bycia razem powinno się już coś zacząć robić?
Całować to się całujemy, przytulamy też
Ale jak to wygląda z resztą wyżej wymienionych przeze mnie rzeczy?

2) Jak całować się z języczkiem? :/ Da się to jakoś ćwiczyć nie na chłopaku?

Z góry dziękuję za pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


1. wtedy kiedy poczujesz, że masz na to ochotę i partner też będzie na to gotowy. tyle. to cała filozofia.
chcesz się całować czy pójść do łóżka pierwszej randce? proszę bardzo, możesz. chcesz z tym czekać, bo nie czujesz się gotowa? też możesz.

2. możesz ćwiczyć na dziewczynach też
ale tak na serio, to nie da się ćwiczyć na czymś co nie odwzajemnia. nie martw się, jak przyjdzie co do czego, to ogarniesz jak sie to robi
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 10:02   #7
Julia_001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 8
Dot.: Po jakim czasie związku powinno się coś już zrobić?

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
1. wtedy kiedy poczujesz, że masz na to ochotę i partner też będzie na to gotowy. tyle. to cała filozofia.
chcesz się całować czy pójść do łóżka pierwszej randce? proszę bardzo, możesz. chcesz z tym czekać, bo nie czujesz się gotowa? też możesz.

2. możesz ćwiczyć na dziewczynach też
ale tak na serio, to nie da się ćwiczyć na czymś co nie odwzajemnia. nie martw się, jak przyjdzie co do czego, to ogarniesz jak sie to robi
Dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Julia_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-18, 10:51   #8
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Po jakim czasie związku powinno się coś już zrobić?

Wtedy kiedy jesteś gotowa. Mówisz partnerowi. Jeśli jego tempo jest inne i mu to nie pasuje rozstajecie się. Nie rób nic na co nie masz ochoty. Co do seksu oralnego dla niektórych jest to bardziej intymne niż zwykły seks a niektórzy nie uprawiają orala bo nie lubia, nie chcą i mają prawo. Nie na obowiązku.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 12:12   #9
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Po jakim czasie związku powinno się coś już zrobić?

Cokolwiek zrobisz, musisz być na to gotowa, byś potem nie katowała się myślami, typu "po co mi to było", "mogłam poczekać", "głupio się teraz czuję".
Czasami czujesz, że z konkretnym facetem jest na coś za wcześnie, a poznajesz innego i z nim jest inaczej, prościej...
Jak się zastanawiasz, to znaczy że jeszcze nie ten czas na tę czynność, albo nie ten facet.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 19:39   #10
Mag00i2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 7
Dot.: Po jakim czasie związku powinno się coś już zrobić?

Ile jesteście razem? To nie jest tak, że jest to z gry ustalone, jeśli jest chemia to i pierwszy pocałunek kończy się pocałunkiem z języczkiem . Tego też nie da się wyćwiczyć. Każdy facet całuje inaczej. Jeśli nie jesteś na coś gotowa to mówisz stanowcze stop i tyle. Z reguły samo to wychodzi, facet najczęściej inicjuje
Mag00i2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 20:02   #11
ShaunBoswell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 86
Dot.: Po jakim czasie związku powinno się coś już zrobić?

Jak u przedmówców. Nie ma dobrego czasu. Wzajemna relacja u jednych prędzej u innych później wchodzi na pewne poziomy.
ShaunBoswell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-02, 21:21   #12
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Po jakim czasie związku powinno się coś już zrobić?

Cytat:
Napisane przez Mag00i2 Pokaż wiadomość
Ile jesteście razem? To nie jest tak, że jest to z gry ustalone, jeśli jest chemia to i pierwszy pocałunek kończy się pocałunkiem z języczkiem . Tego też nie da się wyćwiczyć. Każdy facet całuje inaczej. Jeśli nie jesteś na coś gotowa to mówisz stanowcze stop i tyle. Z reguły samo to wychodzi, facet najczęściej inicjuje
Mój pierwszy pocałunek ( pierwszy w ogóle) był z języczkiem ale raczej dlatego że on tak chciał i wsadził mi język do ust- a nie ja. Wyszło z rozpędu. Źle wspominam za bardzo nie wiedziałam co się stało bo było tak szybko. Dobrze że z mężem było inaczej.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 08:22   #13
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Po jakim czasie związku powinno się coś już zrobić?

Idź na żywioł.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-03 09:22:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.