Wspólne plany na weekend - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-01, 18:40   #31
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Wspólne plany na weekend

Wszystko właściwie zostało już powiedziane.

Jeśli facet strzeliłby focha bo ja nie chcę zrywać się w weekendowy zimowy poranek żeby postać na mrozie, "pokibicować" i podać herbatę, to chyba bym go zabiła śmiechem.

Cytat:
Napisane przez ionkaa Pokaż wiadomość
Naprawdę to takie dziwne że chce przeżyć pewne rzeczy u boku osoby która jest dla mnie ważna? Nie mam prawa niczego od niej wymagać?
Ale odczucia drugiej osoby powinny też się liczyć, a twoje podejście to "ja chcę a on powinien, pal sześć czy on chce". Jest sporo rzeczy które lubię i fajnie byłoby, gdyby mąż też je lubił, ale nie lubi. I nie wyobrażam sobie np. ciągnąć go na godzinną medytację "bo to dla mnie ważne i chcę to z nim przeżyć", podczas gdy on umierałby z nudów. To jest czysty egoizm.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 18:52   #32
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wspólne plany na weekend

Cytat:
Napisane przez ionkaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny i chłopaki!



Proszę Was o opinię na temat opisanej sytuacji.

Od kilku lat chciałam spróbować morsowania, ale nie miałam z kim. Ostatnio z dwójką znajomych z pracy postanowiliśmy spróbować w weekend. Pochwalilam się o tym chłopakowi, powiedziałam, że od kilku lat chodziło mi to po głowie, zapytałam czy chce spróbować ze mną, odpowiedział, że to nie dla niego. Powiedziałam w takim razie, że ok, może pokibicowac mi z brzegu. I tu zaczęła się jego litania, że on nigdzie że mną nie pojedzie, bo się tam wynudzi i będą tam przecież inni ludzie. Zrobilo mi się okropnie przykro bo myślałam, że mnie będzie wspierał, dodawał na odwagi, pomoże się osuszyć dokładnie po kąpieli, poda ciepłą herbatę, popilnuje rzeczy podczas mojej kąpieli... Powiedziałam mu o tym i się poklociliśmy. Finał był taki że go wręcz zmusiłam do słowa "przepraszam".

Czy wg Was to ja przesadzam z liczeniem w takich sytuacjach na chłopaka czy on przegina?



PS dodam, że weekendy zawsze spędzamy razem, czy to są zakupy, czy obiad u moich lub jego rodziców, czy rozrywki typu basen, kino...
No a jakby on się umówił z kolegami, że w weekend będą czyścic silnik w czyimś aucie a później miał do Ciebie żal, że nie chcesz jechać z nim i patrzec, jak on ten silnik rozkręca i nie chcesz mu podawać kluczy, śrubek, mydła i ręcznika to jak byś się czuła?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 19:15   #33
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Wspólne plany na weekend

Cytat:
Napisane przez ionkaa Pokaż wiadomość
Ale to nie jest stanie na mrozie godzinami. Sama kąpiel trwa maksymalnie kilka minut. Zawsze można wsiąść do auta i posiedzieć w ciepłym.

Na pewno przesadzilam z reakcja, ale byłam już zła... Natomiast nie wymagam jakiś wielkich poświęceń. Wydaje mi się że jeżeli coś komuś sprawia radość, to druga osoba może się trochę poświęcić i wynudzic te kilka minut, zaoferować swój czas i uwagę... zwłaszcza że podkreślałam że mi na tym zależy. Na tej samej zasadzie jak ugotowanie ulubionego obiadu ukochanej osobie, bo wiem że to mu sprawi przyjemność czy multum innych drobiazgów, które zdarzają się codziennie.

Naprawdę to takie dziwne że chce przeżyć pewne rzeczy u boku osoby która jest dla mnie ważna? Nie mam prawa niczego od niej wymagać?

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Może mi się źle wydaje, ale o związek należy dbać obustronnie i spędzać życie wspólnie a nie obok siebie.. Nie mówię że zawsze trzeba chodzić jak dwie papuzki nierozlaczki ale można się chyba czasem zmusić, oderwać od komputera i wyjść nawet na ten mróz..
A dlaczego dbanie obustronne o związek dotyczy dbania tak jak Ty chcesz? Skoro facet nie ma ochoty, a to tylko kilka minut - mogłabyś równie dobrze darować.
Nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia po co on tam potrzeby. Wspieranie w czym ? W wejściu do wody...
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 00:03   #34
ponton_powietrzny
Raczkowanie
 
Avatar ponton_powietrzny
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 200
Dot.: Wspólne plany na weekend

Przesadziłaś, ale piszę dlatego, że ja poniekąd rozumiem. Trochę. Też mam takie momenty, że ja sobie coś wyobrażę, że się stanie i ktoś coś zrobi, a później się wkurzam, że tak się nie stało. Bo w mojej romantycznej wizji to to i tamto.
To jest zła cecha i muszę się jej oduczyć, zdecydowanie Czasem utrudnia życie. Czasem chyba lepiej nie oczekiwać, a doceniać. Mówię z perspektywy czasu.
__________________
Jest gdzieś we mnie miejsce
o najniższej możliwej energii, bliskiej zeru,
zeru absolutnemu.



But I, I need to be by myself;
I mean: I sing for myself, I bleed for myself, I breathe for myself.




Tego się nie leczy, słowo pękło jak szkło
ponton_powietrzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 00:45   #35
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 067
Dot.: Wspólne plany na weekend

A ja rozumiem, że jest Ci przykro. Jakikolwiek "pierwszy raz" to zawsze duże przeżycie i miło mieć kogoś bliskiego przy boku, by dzielić się wrażeniami. Zwłaszcza że morsowanie trwa krótko i nawet dla patrzacego to coś nowego i ciekawego. Nic by się nie stało gdyby chłopak poświęcił te pół godziny na uczestniczenie w ważnym dla swojej ukochanej momencie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 00:01   #36
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Wspólne plany na weekend

Cytat:
Napisane przez ponton_powietrzny Pokaż wiadomość
Też mam takie momenty, że ja sobie coś wyobrażę, że się stanie i ktoś coś zrobi, a później się wkurzam, że tak się nie stało. Bo w mojej romantycznej wizji to to i tamto.
LOL, wizualizacje Jakóbiaka Do Ellen i tak się nie dostał :P

Edytowane przez ParasolkaMaryPoppins
Czas edycji: 2019-02-03 o 00:10
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 08:46   #37
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Wspólne plany na weekend

A ja mam wrażenie, że chciałaś mieć szofera, szatniarza i fotografa, ewentualnie pochwalić się facetem przed koleżankami, a te całe gadki o wspólnym przeżywaniu wyjątkowych chwil to tylko wymówka, żeby nie wyjść całkiem na egoistkę.

Cytat:
Może mi się źle wydaje, ale o związek należy dbać obustronnie i spędzać życie wspólnie a nie obok siebie.. Nie mówię że zawsze trzeba chodzić jak dwie papuzki nierozlaczki ale można się chyba czasem zmusić, oderwać od komputera i wyjść nawet na ten mróz..
W dbaniu obustronnie nie do końca chodzi o spełnianie zachcianek partnera. Trzeba też umieć spędzać życie obok siebie, bo inaczej jest się toksycznym bluszczem. Zmuszanie się do czegokolwiek w związku nie brzmi dobrze. Wymuszanie przeprosin jeszcze gorzej. To nie więzienie. Jak tak dalej pójdzie to po prostu facet ucieknie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-03, 12:05   #38
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Wspólne plany na weekend

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86453499]A ja mam wrażenie, że chciałaś mieć szofera, szatniarza i fotografa, ewentualnie pochwalić się facetem przed koleżankami, a te całe gadki o wspólnym przeżywaniu wyjątkowych chwil to tylko wymówka, żeby nie wyjść całkiem na egoistkę.



W dbaniu obustronnie nie do końca chodzi o spełnianie zachcianek partnera. Trzeba też umieć spędzać życie obok siebie, bo inaczej jest się toksycznym bluszczem. Zmuszanie się do czegokolwiek w związku nie brzmi dobrze. Wymuszanie przeprosin jeszcze gorzej. To nie więzienie. Jak tak dalej pójdzie to po prostu facet ucieknie.[/QUOTE]Bardzo dobrze napisane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-03 13:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.