Oszukał mnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-29, 17:52   #1
Mintes93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27

Oszukał mnie


Cześć dziewczyny, nie mam się chyba komu wygadać dlatego piszę to tutaj i proszę o komentarze co o tym sądzicie.



Poznałam w pracy faceta. Na początku nie byliśmy że sobą bo on był zajęty A ja też nie miałam ochoty na związki. Po około roku czasu trochę się zmieniło on się rozstał z dziewczyną i jakoś tak się stało że zostaliśmy para. Po kilku miesiącach naszej znajomości wyjechał na szkolenie 3 miesieczne. Pierwszy miesiąc nie widzieliśmy się w ogóle bo nie mogł przyjeżdżać później przyjeżdżał co tydzień. Cały czas mieliśmy ze sobą kontakt. Niedługo po powrocie i ze sobą zamieszkalismy. Coś mi mówilo że nie do końca był że mna szczery. No i stało się sprawdzilam jego facebooka, okazało się że w trakcie trwania szkolenia podczas weekendu wysłał wiadomość do jakieś dziewczyny czy widzą się na imprezie. Zaczęłam grzebać dalej. Okazało się że w tym dniu wynajął sobie z kolegą hotel i byli razem w klubie. Zapewne tam poznał ta dziewczynę.

Do mnie przez te 2 dni pisał tak jakby był na szkole cały czas.



Było to roku temu. Od tamtej pory żadnej takiej akcji nie było. Przejrzalam wszystko co mogłam na jego komputerze.



Co mam zrobić? Powiedzieć mu ze wiem o tym ?

Udawac ze nic się nie stało jeżeli to byla jednorazowa akcja ?



Jestem załamana.

Wiem wątek jakich milony.
Mintes93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 23:11   #2
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Oszukał mnie

Po pierwsze, czy dawał Ci jakieś oznaki, skoro zaczęłaś przeglądać mu facebooka? Jeśli nie, to bardzo źle o Tobie świadczy, że go tak sprawdzasz. Po drugie, może to jakaś jego/jego kolegi koleżanka, znajoma, z którą od tak poszli się spotkać? Jeśli tak to Ciebie męczy i nie ufasz swojemu chłopakowi to porozmawiaj z nim o tym, tylko zastanów się czy właśnie nie jest tak jak piszę, bo wtedy to Twój chłopak straci do Ciebie zaufanie ze względu na sprawdzanie jego konta przez Ciebie na social mediach.
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 23:38   #3
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Oszukał mnie

Cytat:
Napisane przez Mintes93 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, nie mam się chyba komu wygadać dlatego piszę to tutaj i proszę o komentarze co o tym sądzicie.



Poznałam w pracy faceta. Na początku nie byliśmy że sobą bo on był zajęty A ja też nie miałam ochoty na związki. Po około roku czasu trochę się zmieniło on się rozstał z dziewczyną i jakoś tak się stało że zostaliśmy para. Po kilku miesiącach naszej znajomości wyjechał na szkolenie 3 miesieczne. Pierwszy miesiąc nie widzieliśmy się w ogóle bo nie mogł przyjeżdżać później przyjeżdżał co tydzień. Cały czas mieliśmy ze sobą kontakt. Niedługo po powrocie i ze sobą zamieszkalismy. Coś mi mówilo że nie do końca był że mna szczery. No i stało się sprawdzilam jego facebooka, okazało się że w trakcie trwania szkolenia podczas weekendu wysłał wiadomość do jakieś dziewczyny czy widzą się na imprezie. Zaczęłam grzebać dalej. Okazało się że w tym dniu wynajął sobie z kolegą hotel i byli razem w klubie. Zapewne tam poznał ta dziewczynę.

Do mnie przez te 2 dni pisał tak jakby był na szkole cały czas.



Było to roku temu. Od tamtej pory żadnej takiej akcji nie było. Przejrzalam wszystko co mogłam na jego komputerze.



Co mam zrobić? Powiedzieć mu ze wiem o tym ?

Udawac ze nic się nie stało jeżeli to byla jednorazowa akcja ?



Jestem załamana.

Wiem wątek jakich milony.
Dobrze, że przetrzepałaś mu facebooka. Skonfrontuj to z nim i nie daj się zbyć na durne 'Ale jak to kopałaś w moich rzeczach?!'.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 06:49   #4
Mintes93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: Oszukał mnie

Właśnie chyba bardziej to byla zwykła ciekawość i chęć sprawdzenia. Trochę podczas tego szkolenia czulam że nie mówi mi do końca prawdy i może to też dlatego. Nigdy wcześniej ani później nic takiego nie zrobił. Nie była to ani jego znajoma ani kolegi. Wyjechal do miasta w którym nikogo nie znal. Wiem że zrobiłam źle sprawdzajac go. Czy uznać to za jednorwzowa akcje i nie robić problemu? Warto wygrzebywac jedna jedyna akcje sprzed roku i początku naszego związku?
Mintes93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 08:01   #5
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Oszukał mnie

Cytat:
Napisane przez Mintes93 Pokaż wiadomość
Właśnie chyba bardziej to byla zwykła ciekawość i chęć sprawdzenia. Trochę podczas tego szkolenia czulam że nie mówi mi do końca prawdy i może to też dlatego. Nigdy wcześniej ani później nic takiego nie zrobił. Nie była to ani jego znajoma ani kolegi. Wyjechal do miasta w którym nikogo nie znal. Wiem że zrobiłam źle sprawdzajac go. Czy uznać to za jednorwzowa akcje i nie robić problemu? Warto wygrzebywac jedna jedyna akcje sprzed roku i początku naszego związku?
No to juz ty musisz zadecydowac czy warto
U mnie bylabys skonczona za grzebanie w moich prywatnych wiadomosciach
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 08:09   #6
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Oszukał mnie

Niech zgadnę - policjant? Uogólniam, ale miałam bliski kontakt zawodowy z tą grupą zawodową i jeśli już teraz przejawia takie zachowania, to wiałabym gdzie pieprz rośnie. Ci, których znałam, byli jak marynarze (poza nielicznymi wyjątkami) - w każdym porcie inna.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 08:23   #7
Mintes93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: Oszukał mnie

Nie policjant ale również służby państwowe. Od tamtej pory nie przejawial nic takiego i wcześniej też nic na to nie wskazywało.

Jak teraz patrzę na to wszystko to od tamtej pory zaczęły się między nami małe sprzeczki.
Mintes93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-30, 08:46   #8
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Oszukał mnie

Cytat:
Napisane przez Mintes93 Pokaż wiadomość
Właśnie chyba bardziej to byla zwykła ciekawość i chęć sprawdzenia. Trochę podczas tego szkolenia czulam że nie mówi mi do końca prawdy i może to też dlatego. Nigdy wcześniej ani później nic takiego nie zrobił. Nie była to ani jego znajoma ani kolegi. Wyjechal do miasta w którym nikogo nie znal. Wiem że zrobiłam źle sprawdzajac go. Czy uznać to za jednorwzowa akcje i nie robić problemu? Warto wygrzebywac jedna jedyna akcje sprzed roku i początku naszego związku?
Rozumiem. Już sama musisz zdecydować. Jak odpuścisz, pewnie będziesz i tak zadręczała się, plus nie będziesz mu do końca ufała, natomiast, gdy mu o tym powiesz, też różnie może się skończyć. Jedno wiem, że warto być szczerym i otwartym w związku, wtedy przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz.. Decyzja należy do Ciebie
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 08:53   #9
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Oszukał mnie

Facet dla mnie byłby skreślony.

Nienawidzę oszustów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 09:39   #10
Mintes93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: Oszukał mnie

Wiem decyzja należy do mnie. Mieszkamy razem. Jesteśmy razem ponad 1,5 roku . Ta akcja była po pół roku, nic więcej się daj tamtego czasu nie wydarzyło. Mimo że też miał do tego okazję.

Może to i naiwne ale chyba nie będę teraz z nim o tym rozmawiać. Ja też nie zrobiłam dobrze sprawdzajac go. Wiem że w poprzednim związku sporo musiał ukrywać, długo walczylismy z tymi nawykami, może to jeszcze pozostałości tego. Nie wiem nie potrafię tego zrozumieć. Tak samo jak nie potrafię zrozumiec że była to akcja jednorazowa.
Mintes93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 10:02   #11
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Oszukał mnie

Ja bym wiała. Ale możesz też sobie wmawiać, że to jednorazowe i facet, który wyrywa obcą laskę na szkoleniu nie zrobi tego ponownie przy pierwszej lepszej, kolejnej okazji. Zwłaszcza za parę lat, jak mu się zacznie nudzić w związku albo pojawią się problemy.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-30, 10:26   #12
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Oszukał mnie

Ja bym go skonfronotowała bo nie da Ci to spokoju. Nie wiesz czy do czegoś doszło z tą dziewczyną ale pewne jest to że Cię okłamał.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 10:32   #13
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Oszukał mnie

No tak, służby ....

Tak bedzie na każdym szkoleniu. Co sie tam dzieje to szkoda pisac.
Wiej i nie marnuj sobie lat. Kazdy jego wyjazd bedzie dla Ciebie wielkim stresem. On sie bedzie świetnie bawil a Ty bedziesz gryzc paznockie z nerwów w domu i jeszcze czekac na niego.
Przerabialam, nie polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 10:51   #14
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Oszukał mnie

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
No tak, służby ....

Tak bedzie na każdym szkoleniu. Co sie tam dzieje to szkoda pisac.
Wiej i nie marnuj sobie lat. Kazdy jego wyjazd bedzie dla Ciebie wielkim stresem. On sie bedzie świetnie bawil a Ty bedziesz gryzc paznockie z nerwów w domu i jeszcze czekac na niego.
Przerabialam, nie polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, ja po takiej akcji bym chyba umierała ze stresu przy każdym jego wyjeździe
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 10:54   #15
Mintes93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: Oszukał mnie

Wiem dziewczyny że macie w tym dużo racji. Kwestia Tylko co kieruje mężczyznami którzy to robią?

Jestem pewna że do niczego nie doszło. Będę musiała o tym z nim porozmawiać tylko nie chce mu mówić że grzebalam w jego komputerze. Zaufanie moje zawiodl i to bardzo. Okazję miał jeszcze później, był na kolejnym szkoleniu 2 miesiące na którym widziałam w rozmowach że odmawial każdego wyjścia i każdego alkoholu. Dlatego to mnie powstrzymuje. Ostatnio też sporo siedział sam w domu a jednak olal kumpli nigdzie nie wychodził
Mintes93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 11:02   #16
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Oszukał mnie

Cytat:
Napisane przez Mintes93 Pokaż wiadomość
Wiem dziewczyny że macie w tym dużo racji. Kwestia Tylko co kieruje mężczyznami którzy to robią?

Jestem pewna że do niczego nie doszło. Będę musiała o tym z nim porozmawiać tylko nie chce mu mówić że grzebalam w jego komputerze. Zaufanie moje zawiodl i to bardzo. Okazję miał jeszcze później, był na kolejnym szkoleniu 2 miesiące na którym widziałam w rozmowach że odmawial każdego wyjścia i każdego alkoholu. Dlatego to mnie powstrzymuje. Ostatnio też sporo siedział sam w domu a jednak olal kumpli nigdzie nie wychodził
A skąd ta pewność?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 11:05   #17
Dziubka
Raczkowanie
 
Avatar Dziubka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 308
Dot.: Oszukał mnie

Zastanawia mnie tylko jego. Skoro to było rok temu, to co Cię skłoniło do tego, żeby sprawdzić to teraz, a nie od razu po jego powrocie, skoro czułaś wtedy, że nie mówi Ci prawdy? Dopiero teraz miałaś dostęp do jego FB?
Dziubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 11:21   #18
Mintes93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: Oszukał mnie

Tak dopiero teraz miałam taka możliwość. nawet nie chodzi o to że miałam jakiś powód. Po prostu chyba chciałam potwierdzenia że wszystko jest ok. Nie daje mi powodów do zazdrości.

Mam pewność bo skoro nie usunal tamtych wiadomości to i późniejszych by nie usunal. Widziałam rozmowy, odmawial wyjść. Z dziewczyną na pewno do niczego nie doszło.
Mintes93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 11:31   #19
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Oszukał mnie

Cytat:
Napisane przez Mintes93 Pokaż wiadomość
Tak dopiero teraz miałam taka możliwość. nawet nie chodzi o to że miałam jakiś powód. Po prostu chyba chciałam potwierdzenia że wszystko jest ok. Nie daje mi powodów do zazdrości.

Mam pewność bo skoro nie usunal tamtych wiadomości to i późniejszych by nie usunal. Widziałam rozmowy, odmawial wyjść. Z dziewczyną na pewno do niczego nie doszło.
No ale skąd ta pewność, że do niczego nie doszło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-30, 11:37   #20
Mintes93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: Oszukał mnie

Na podstawie rozmów które prowadził po imprezie z kolega. Tzn pewności nie mogę mieć ale wydaje mi się że to byla zwykła chec wyszalenia się. Na szkoleniu długi okres czasu siedział zamknięty. Wiem że zanim byliśmy razem lubił imprezowac. Ostatnio jego rodzice nawet stwierdzili że przy mnie spowaznial trochę i on sam powiedział mi że takie Życie podoba mu się bardziej niż to co wcześniej. Miał bardzo imprezowa dziewczynę
Mintes93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 11:43   #21
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Oszukał mnie

Cytat:
Napisane przez Mintes93 Pokaż wiadomość
Na podstawie rozmów które prowadził po imprezie z kolega. Tzn pewności nie mogę mieć ale wydaje mi się że to byla zwykła chec wyszalenia się. Na szkoleniu długi okres czasu siedział zamknięty. Wiem że zanim byliśmy razem lubił imprezowac. Ostatnio jego rodzice nawet stwierdzili że przy mnie spowaznial trochę i on sam powiedział mi że takie Życie podoba mu się bardziej niż to co wcześniej. Miał bardzo imprezowa dziewczynę
Wyszalenie się pisząc jakiejś lasce czy się tam widzą? Już go usprawiedliwiasz w swojej głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 11:52   #22
Mintes93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: Oszukał mnie

Wiem zdaje sobie sprawę że go usprawiedliwiam A nie powinnam tego robić. Ukrył przedemna prawdę udając przez w dni że jest w szkole A nie w hotelu. Że śpi A nie że jest imprezie.

Mieszkamy razem od pół roku , jeżeli dojdzie do rozstania to będzie bardzo trudne.
Mintes93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 11:56   #23
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Oszukał mnie

Cytat:
Napisane przez Mintes93 Pokaż wiadomość
Wiem zdaje sobie sprawę że go usprawiedliwiam A nie powinnam tego robić. Ukrył przedemna prawdę udając przez w dni że jest w szkole A nie w hotelu. Że śpi A nie że jest imprezie.

Mieszkamy razem od pół roku , jeżeli dojdzie do rozstania to będzie bardzo trudne.
Lepiej teraz niz za kilka lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 12:00   #24
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Oszukał mnie

Trudne to bedzie po 10 latach wspólnego mieszkania. Zaufaj mi ze bedzie tylko gorzej a o wielu rzeczach sie nie dowiesz.

Z przyczyn osobistych i dla zachowania anonimowosci nie napisze Ci tu za wiele ale jakbyś chciała trochę poczytac to pisz na priv. Temat przerobilam baaardzo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 12:22   #25
Mintes93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: Oszukał mnie

Wiem że z upływem czasu będzie to coraz trudniejsze. Nie wiem jak zacząć z nim rozmowę. Co powiedzieć mu że go sprawdzalam ot tak?

Zerwać z nim? Wyprowadzic się? Skreślić wszystko przez jedna akcje?

Wiem że pewnie wiele z Was myślało tak samo i dawalo szansę. Czy jest ktoś z Was kto dał szansę po czymś takim i nie zawiodl się drugi raz?
Mintes93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 12:33   #26
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Oszukał mnie

Cytat:
Napisane przez Mintes93 Pokaż wiadomość
Wiem że z upływem czasu będzie to coraz trudniejsze. Nie wiem jak zacząć z nim rozmowę. Co powiedzieć mu że go sprawdzalam ot tak?

Zerwać z nim? Wyprowadzic się? Skreślić wszystko przez jedna akcje?

Wiem że pewnie wiele z Was myślało tak samo i dawalo szansę. Czy jest ktoś z Was kto dał szansę po czymś takim i nie zawiodl się drugi raz?
Dałam. Zawiodłam się kolejny raz przy którym wyszła masa innych "razy" i go zostawiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 15:02   #27
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Oszukał mnie

Jasne. Ja dałam jeszcze wiele szans. Zawsze okazywało się (zwykle po kilku miesiącach od rozstania, kiedy faceci przestawali się kryć i mówili mi coraz więcej) że taka pojedyncza "przygoda" to był tylko wierzchołek góry lodowej. Wielkiej, potężnej góry lodowej.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 15:19   #28
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Oszukał mnie

Ja widziałam po swoich znajomych że jeżeli facet ma tendencje do takich flirtów lub czegoś gorszego to raczej nie jest to jednorazowy incydent. Choć oczywiście mogę się mylić. Dobrze że jesteś czujna, rozumiem nie chcesz od razu zrywać ale poobserwuj go przez najbliższe pół roku, szczególnie jak będzie miał te wyjazdy. Zdaj się na swoją intuicyje która widać całkiem dobrze działa i wyłapuj różne niuanse np. podczas rozmów z kolegami. Oczywiście obserwacja wyklucza skonfrontowanie go z tematem bo zaczynie się lepiej kryć jeżeli faktycznie ma za uszami. A na szczerość w takim wypadku bym nie liczyła.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 16:32   #29
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Oszukał mnie

Cytat:
Napisane przez Mintes93 Pokaż wiadomość
Wiem że z upływem czasu będzie to coraz trudniejsze. Nie wiem jak zacząć z nim rozmowę. Co powiedzieć mu że go sprawdzalam ot tak?

Zerwać z nim? Wyprowadzic się? Skreślić wszystko przez jedna akcje?

Wiem że pewnie wiele z Was myślało tak samo i dawalo szansę. Czy jest ktoś z Was kto dał szansę po czymś takim i nie zawiodl się drugi raz?
Dalam. Wiele szans. Z 2 lat zrobilo sie 6. Postepowanie jego sie nie zmienilo tylko metody i tricki jak to ukryć przede mną.

Bądź pewna ze to nie 1 i nie ostatnia akcja.

Mysle ze nie zerwiesz. Widzę w Tobie siebie sprzed wielu lat.
Zostaje życzyć mi duzo sily. Bedzie Ci potrzebna na tego kolesia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 16:56   #30
Mintes93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: Oszukał mnie

tashira wysłałam Ci wiadomość. Pogadamy na priv.



Zapewne nie zerwie i na chwilę obecną nie będę poruszać tematu. Poobserwuje szczególnie jeżeli chodzi o wyjazdy i zobaczymu.
Mintes93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 02:01:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.