Chłopak powiedział mi, że jestem nieładna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-26, 13:50   #1
Ygrittee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 11

Chłopak powiedział mi, że jestem nieładna


Jestem z nim dopiero miesiąc. Od poczatku mówił mi ze lubi moj charakter ale nigdy nie komplementowal wygladu. Dopiero jak powiedzialam mu ze spodobalam sie koledze w klasie to zaczal mówić ze tez lubi moj wyglad.... tylko ze podczas naszej ostatniej rozmowy spytalam czy jestem dla niego ladna. Powiedział mi, ze widuje brzydsze, nie jestem ani ladna ani piekna jak aktorki (tak dokladnie powiedzial o aktorkach) tylko po prostu ok. Wiem ze nie jestem piekna, ale tez nigdy nie powiedzial mi tak jak on. Moj poprzedni chlopak zawsze podkreślał ze jestem dla niego najpiekniejsza. Czuje sie z tym naprawde zle, bo wg mnie niewazne jak ktos wyglada naprawde, w zwiazku powinno sie mowic, ze jest sie pieknym. Oczywiscie bez przesady... zle sie z tym czuje i popadam w kompleksy. Kocham go i nie chce go zostawic.... pomozcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ygrittee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 15:47   #2
Ninina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 20
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Ile masz lat?
Ninina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 15:53   #3
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Osobiście nie mogłabym być z kimś, kto uważa o mnie, że "mogę być", "ujdę w tłoku". Każdy zasługuje na partnera, dla którego będzie najpiękniejszy/najprzystojniejszy. Tobie też radzę się nad tym zastanowić, bo Twoja samoocena może w krótkim czasie sięgnąć zera.
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 15:54   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

To w końcu powiedział ci to, co napisałaś w tytule, czy to co napisałaś w poście?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 15:55   #5
Ygrittee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 11
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Cytat:
Napisane przez Ninina Pokaż wiadomość
Ile masz lat?
Ja 18, on 25

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ygrittee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 16:01   #6
Milagros12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 79
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Szczerze mowiac, rozumiem to, ze chcesz sie czuc najpiekniejsza dla mezczyzny z ktorym jestes w zwiazku. Dla zakochanej osoby ta wybrana osoba wydaje sie najpiekniejsza, choc obiektywnie mozna stwierdzic, ze rozni sie od telewizyjnych kanonow urody. Ja np. moge stwierdzic, ze Brad Pitt jest bardzo przystojny, ale mezczyzna w ktorym jestem zakochana pociaga mnie zdecydowanie bardziej (choc patrzac obiektywnie na fotomodela by sie raczej nie nadawal). Dla mnie ten wlasnie czlowiek jest najcudowniejszy, najseksowniejszy, najprzystojniejszy i nigdy bym nie powiedziala, ze jest przecietny, czy cos. Wlasnie ta jego niedoskonalosc jest dla mnie pociagajaca i magnetyzujaca. Mysle, ze osoba zakochana zachwyca sie caloscia, i osobowoscia i wygladem. Ja na Twoim miejscu nie chcialabym byc z mezczyzna, ktory by mnie nie docenial i wywolywal kompleksy. To moze calkowicie Ci zrujnowac psychike. A masz szanse spotkac takiego, ktory bedzie patrzyl na Ciebie z prawdziwym zachwytem. Zdystansowalabym sie bardzo mocno w tej sytuacji. Uwazam, ze zwiazek ma sens tylko, gdy obie strony bardzo chca z wlasnego wyboru byc z ta druga osoba, bo sa autentycznie zakochani, a nie, ze za kare, bo poki co nic lepszego sie nie trafilo. Nie wyobrazam sobie byc z kims, kto nie jest zadowolony, ze z nim jestem, albo jaka jestem. Moze w Twoim przypadku akurat tak nie jest, moze to tylko niezreczne sformulowanie. Wspieram i zachecam bys nie pozwalala sie wpedzic w kompleksy. Jesli zle sie z tym czujesz, z takim traktowaniem, to wazny sygal.
Milagros12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 16:07   #7
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Cytat:
Napisane przez Ygrittee Pokaż wiadomość
Jestem z nim dopiero miesiąc. Od poczatku mówił mi ze lubi moj charakter ale nigdy nie komplementowal wygladu. Dopiero jak powiedzialam mu ze spodobalam sie koledze w klasie to zaczal mówić ze tez lubi moj wyglad.... tylko ze podczas naszej ostatniej rozmowy spytalam czy jestem dla niego ladna. Powiedział mi, ze widuje brzydsze, nie jestem ani ladna ani piekna jak aktorki (tak dokladnie powiedzial o aktorkach) tylko po prostu ok. Wiem ze nie jestem piekna, ale tez nigdy nie powiedzial mi tak jak on. Moj poprzedni chlopak zawsze podkreślał ze jestem dla niego najpiekniejsza. Czuje sie z tym naprawde zle, bo wg mnie niewazne jak ktos wyglada naprawde, w zwiazku powinno sie mowic, ze jest sie pieknym. Oczywiscie bez przesady... zle sie z tym czuje i popadam w kompleksy. Kocham go i nie chce go zostawic.... pomozcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i widzisz, co z pięknych słówek zostało.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-26, 16:09   #8
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

to chcesz zeby ci mowil ze jestes piekna nawet jesli uwaza ze nie jestes?
mowisz ze nie wazne jak ktos wygladaw zwiazku ma sie mowic ze ta druga osoba jest najpiekniejsza?
dziwne podejscie do zycia
mam jedna rede dla ciebie:nie pytaj jesli nie chcesz uslyszec odpowiedzi to dotyczy sie nie tyylko tego czy jestes piekna ale ogonie wszystkiego
moj maz nie jest dla mnie najpiekniejszy na swiecie ,powiem wiecej nawet moje dzieci nie sa dla mnie najpiekniejsze ;-)
jest wielu piekniejszych ludzi od nas nie mam problemu z tym faktem,mam lustro ;-)
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 16:14   #9
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Cytat:
Napisane przez Ygrittee Pokaż wiadomość
Jestem z nim dopiero miesiąc. Od poczatku mówił mi ze lubi moj charakter ale nigdy nie komplementowal wygladu. Dopiero jak powiedzialam mu ze spodobalam sie koledze w klasie to zaczal mówić ze tez lubi moj wyglad.... tylko ze podczas naszej ostatniej rozmowy spytalam czy jestem dla niego ladna. Powiedział mi, ze widuje brzydsze, nie jestem ani ladna ani piekna jak aktorki (tak dokladnie powiedzial o aktorkach) tylko po prostu ok. Wiem ze nie jestem piekna, ale tez nigdy nie powiedzial mi tak jak on. Moj poprzedni chlopak zawsze podkreślał ze jestem dla niego najpiekniejsza. Czuje sie z tym naprawde zle, bo wg mnie niewazne jak ktos wyglada naprawde, w zwiazku powinno sie mowic, ze jest sie pieknym. Oczywiscie bez przesady... zle sie z tym czuje i popadam w kompleksy. Kocham go i nie chce go zostawic.... pomozcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
25 latek zasuwajacy tekstem „ nie jesteś piękna jak aktorki” jest po prostu głupi jak puste wiadro.
Bo aktorki też nie są takie piękne jak wyglądają na filmach, zdjęciach po obróbce przez sztab stylistów, makijażystów, oświetleniowców a na koniec fotoszopa. Nawet niespecjalnie inteligentny człowiek to ogarnia.

Być z głupim to niezły obciach.
No ale jak koniecznie chcesz, Twoja sprawa.
My ci nie pomożemy bo niby jak, ale sama sobie możesz pomóc natychmiast, jak tylko zechcesz.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 16:20   #10
Foollow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 72
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Nie mogłabym być w związku, w którym nie byłabym dla partnera najpiękniejsza. Myślę, że dużo osób tak ma. Zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
A tekst o aktorkach jest płytki niesamowicie - niestety aktorki/modelki po zmyciu tapety często wyglądają po prostu przeciętnie. On chyba jest w jakiś sposób odcięty od rzeczywistości. Nie wspominając masy aktorek, które nawet po tych przeróbkach są zwyczajne... Czemu akurat mu w ogóle przyszła do głowy akurat ta grupa?
Ja wiem, że teraz większość osób będzie głęboko odpowiadało i tłumaczyło jak wygląd nie jest ważny... No cóż mi partner musi odpowiadać zarówno wyglądem, jak i charakterem i nie widzę w tym nic dziwnego, a tym bardziej nic złego. Związek bez pociągu fizycznego, tak samo jak przy niedopasowaniu charakterów, prędzej czy później się rozpadnie.
Foollow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 16:31   #11
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-26, 16:56   #12
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Rock, bardzo ładny i pełen głębi nie głąbi cytat, ale nie jest fajnie gdy partner nie potrafi sprawić abyś nie czuł się pasztetem czy przegrywem bo coś tam.

Autorko, facet jest 25letnim w stosunku do ciebie dojrzałym koniem po studiach, ty zaledwie 18letnią siksą (bez urazy), panienką z ogólniaka - powinien rozumieć lepiej od ciebie że jego słowa są raniące. Robi to bo albo jest toksyczny i chce mieć nad tobą kontrolę (abyś nie czuła się zbyt pewna siebie i go nie pogoniła) albo jest totalnym idiotą. Skoro mu się (rzekomo) nie podobasz to czy warto go nagradzać obcowaniem z tobą.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 17:04   #13
lukasz_socho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 74
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Nie wiem jak wyglądacie, być może Ty jesteś standardowej urody z wadami i zaletami, on jest standardowej urody z wadami i zaletami.
Jeśli tak jest to sama przyznasz, że są faceci ładniejsi od Twojego i są kobiety ładniejsze od Ciebie.
Wiem, że chcesz być najpiękniejsza, wiem, że pewnie poświęcasz mnóstwo energii by taka być.
Musisz sama sobie odpowiedzieć czy wolisz mężczyznę, który Cię kocha, szanuje, jest dla Ciebie wsparciem i przyszłością, ale nie ukrywa, że jesteś normalną ładną kobietą, czy wolisz kogoś kto będzie Ci mówił, że jesteś najpiękniejsza i tylko mówił... bo sama wiesz jak jest.
Twój wybór kobieto, wybierz tak byś Ty była szczęśliwa i nie szukaj odpowiedzi na forum bo nikt za Ciebie nie wybierze.
Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
... Robi to bo albo jest toksyczny i chce mieć nad tobą kontrolę... albo jest totalnym idiotą. Skoro mu się (rzekomo) nie podobasz...
Co jesli facet ceni sobie na pierwszym miejscu wnętrze a nie wygląd? Nie powiedział, że mu się nie podoba tylko, że jest OK. Jest OK dla niego, wg jego priorytetów wygląda tak jak chciałby by wyglądała jego kobieta. Może facet nie chce mieć ślicznej dziewczyny bo sam nie jest piękny? Może wystarcza mu zwyczajna??

Facet jest jaki jest i żadna kobieta przywiązująca dużą wagę do swojego wyglądu nie będzie z nim szczęśliwa. Nie ma ideałów i on każdej powie, że ma wady.
Z tym gościem będzie szczęśliwa tylko kobieta mówiąca o sobie mądra, inteligentna, wesoła..... i średnio ładna.

Edytowane przez lukasz_socho
Czas edycji: 2018-11-26 o 17:16
lukasz_socho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 17:30   #14
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Nie potrafiłabym być z kimś takim. Chcę się czuć piękna dla swojego chłopaka.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 18:22   #15
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Facet do odstrzału.

Cytat:
Napisane przez lukasz_socho Pokaż wiadomość
Co jesli facet ceni sobie na pierwszym miejscu wnętrze a nie wygląd? Nie powiedział, że mu się nie podoba tylko, że jest OK. Jest OK dla niego, wg jego priorytetów wygląda tak jak chciałby by wyglądała jego kobieta. Może facet nie chce mieć ślicznej dziewczyny bo sam nie jest piękny? Może wystarcza mu zwyczajna??

Facet jest jaki jest i żadna kobieta przywiązująca dużą wagę do swojego wyglądu nie będzie z nim szczęśliwa. Nie ma ideałów i on każdej powie, że ma wady.
Z tym gościem będzie szczęśliwa tylko kobieta mówiąca o sobie mądra, inteligentna, wesoła..... i średnio ładna.
Jestem "średnio ładna" i gdyby facet mi powiedział, że "widuje brzydsze", to tyle by mnie widział. Nie jestem idiotką, wiem że są miliony kobiet piękniejszych ode mnie, ale przy partnerze chcę się czuć jak 10/10. I dobry partner potrafi to zapewnić drugiej osobie, bez łgania typu "Megan Fox to przy tobie kocmołuch kochanie".
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 18:31   #16
Milagros12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 79
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Zgadzam sie z Ruda_Beksa, tez mi sie nie miesci w glowie jak mozna z takim tekstem wyskoczyc do, kobiety z ktora sie jest w zwiazku. Potwornie niekulturalne i chamskie wrecz.
Milagros12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 18:47   #17
_Julita89
Raczkowanie
 
Avatar _Julita89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 181
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Nie mogłabym być z facetem, dla którego jestem "taka sobie". Tego się po prostu nie mówi, bo to raniące, a co najmniej krępujące. Mi kiedyś facet rzucił tekstem "w reklamie wyglądałaś ładniej, ta magia fotoszopa" z głupim uśmieszkiem. Miał być to żart. Ten tekst był ostatnim zdaniem jakie miał okazję do mnie wypowiedzieć.
__________________
28.02 ...and I said "yes"
_Julita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 20:07   #18
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Powiedz mu, że w sumie to widywałaś większe wacki, ale jego też jest OK.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 20:25   #19
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Facet do odstrzału.

Jestem "średnio ładna" i gdyby facet mi powiedział, że "widuje brzydsze", to tyle by mnie widział. Nie jestem idiotką, wiem że są miliony kobiet piękniejszych ode mnie, ale przy partnerze chcę się czuć jak 10/10. I dobry partner potrafi to zapewnić drugiej osobie, bez łgania typu "Megan Fox to przy tobie kocmołuch kochanie".
Mnie by taki tekst zdenerwował. Uważam, że każda kobieta jest piękna i nie zgadzam się na porównywanie wyglądu jakiejś innej kobiety do mojego, nawet jeśli wypadam "na korzyść". Aktorki są piękne, a przy tym każda jest wyjątkowa. Podobnie jak dziewczyny niebędące aktorkami. Dla mnie, jeśli ktoś wygląda "przeciętnie", to po prostu w naszych oczach taki jest, nie jest to w żaden sposób obiektywne.

Inna sprawa, że mój partner w moich oczach jest na prawdę ładniejszy niż 99% Hollywood XD Czasem nawet się zastanawiam, czemu biorą takich zwykłych chłopaków do filmów. A potem, po przemyśleniu, zauważam że pod wieloma względami oni mogą być przystojni.

Nie wyobrażam sobie usłyszeć od swojego partnera, że jestem pod jakimkolwiek względem przeciętna. Chcę się czuć najpiękniejsza.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez farmaceutka88 Pokaż wiadomość
powiedz mu, że w sumie to widywałaś większe wacki, ale jego też jest ok.
XD
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-26, 22:05   #20
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Inna sprawa, że mój partner w moich oczach jest na prawdę ładniejszy niż 99% Hollywood XD
Ja działam tak samo, wszystkich facetów w których się podkochiwalam uważałam za co najmniej te sama ligę co Hollywood, jak nie wyżej, chociaż nikt ich do żadnego filmu nie zatrudnił ani nie dał pracy w modelingu wiec może jednak nie do końca miałam rację.
Także no cóż, sama oczekuje tego samego .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2018-11-26 o 22:07
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 23:00   #21
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Zależy, czy ci to przeszkadza.

Mi nie przeszkadza, jesteśmy sobie wzajemnie parą kochających się bardzo przeciętnych ludzi i jest nam dobrze.

Ale nie każdy musi być w identycznym związku, tobie może to przeszkadzać i nic w tym złego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 09:30   #22
szeryszery
Raczkowanie
 
Avatar szeryszery
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 67
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Nie wyobrażam sobie być w facetem, który mi prosto w oczy powiedział, że w sumie nie jestem ani ładna, ani piękna, ale widział brzydsze, no way skoro mu się fizycznie autorka nie podoba, to po co z nią jest? poza tym tu nawet nie chodzi o to, partnerka powinna być w oczach partnera najpiękniejsza, cud miód, tylko że po co mówił to na głos? tz. nie chodzi mi o to, że szczerość nie jest ważna, ale dla mnie powiedzenie partnerce że ładna nie jest, to taki sam plask w buzie jak poinformowanie jej że eks była lepsza w łóżku, no kurczę, mógł sobie darować takie teksty. W ogóle dla mnie facet do skreślenia, bo przecież mężczyzna w tym wieku to dorosły człowiek i powinien zdawać sobie sprawę, że takie teksty mogą zranić, więc albo a) ma w nosie uczucia partnerki b) jest totalnym głąbem i burakiem c) mówi to specjalnie bo jest toksykiem i takimi tekstami próbuje specjalnie obniżyć poczucie wartości autorki, żeby była zakompleksiona i żeby w głowie zaświetliła jej się myśl, że skoro taka nieładna to nikogo innego nie znajdzie lepszego - i wtedy z łatwością facet owinie ją sobie wokół palca ( takie teorie spiskowe, ot co )
szeryszery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 10:06   #23
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Cytat:
Napisane przez Ygrittee Pokaż wiadomość
Kocham go i nie chce go zostawic.... pomozcie
To nie zostawiaj, ale miej świadomość, że przy tym panu Twoje poczucie wartości będzie zapierniczało po równi pochyłej. W dół.


Swoją drogą, jak zareagowałaś na ten tekst?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 10:33   #24
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Cytat:
Napisane przez szeryszery Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie być w facetem, który mi prosto w oczy powiedział, że w sumie nie jestem ani ładna, ani piękna, ale widział brzydsze, no way skoro mu się fizycznie autorka nie podoba, to po co z nią jest? po
(...)
Również sobie tego nie wyobrażam. Dla mnie to bez sensu.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 10:38   #25
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Obiektywnie rzecz biorąc wszyscy ludzie nie mogą być najpiękniejszymi, ale każdy powinien być atrakcyjny dla swojego partnera. Nie mówię tutaj o ślepym zapatrzeniu "jesteś najcudowniejsza/y, najpiękniejszy/a" itd., ale jednak musi być to coś co przyciąga, co sprawia, że mimo tego, że ten ktoś nie jest ideałem to nam się podoba i pociąga fizycznie. Tekst "nie jesteś ładna, ale widziałem brzydsze" jest tragiczny. Totalny brak obycia i buraczany sposób na wyrażenie opinii. Mógł powiedzieć, że podobasz mu się taka jaka jesteś lub wymienić coś co mu się szczególnie podoba np. oczy. Przecież jest mnóstwo opcji pomiędzy "jesteś najpiękniejszym bóstwem i żadna na ziemi ci nie dorównuje", a "nie jesteś ładna, ale są brzydsze".
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 10:38   #26
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Cytat:
Napisane przez Ygrittee Pokaż wiadomość
Jestem z nim dopiero miesiąc. Od poczatku mówił mi ze lubi moj charakter ale nigdy nie komplementowal wygladu. Dopiero jak powiedzialam mu ze spodobalam sie koledze w klasie to zaczal mówić ze tez lubi moj wyglad.... tylko ze podczas naszej ostatniej rozmowy spytalam czy jestem dla niego ladna. Powiedział mi, ze widuje brzydsze, nie jestem ani ladna ani piekna jak aktorki (tak dokladnie powiedzial o aktorkach) tylko po prostu ok. Wiem ze nie jestem piekna, ale tez nigdy nie powiedzial mi tak jak on. Moj poprzedni chlopak zawsze podkreślał ze jestem dla niego najpiekniejsza. Czuje sie z tym naprawde zle, bo wg mnie niewazne jak ktos wyglada naprawde, w zwiazku powinno sie mowic, ze jest sie pieknym. Oczywiscie bez przesady... zle sie z tym czuje i popadam w kompleksy. Kocham go i nie chce go zostawic.... pomozcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
po miesiacu nie da sie kochac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 10:58   #27
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Cytat:
Napisane przez farmaceutka88 Pokaż wiadomość
Powiedz mu, że w sumie to widywałaś większe wacki, ale jego też jest OK.
o tak i w sumie można dodać, że seks nie jest dla Ciebie najważniejszy także jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 11:42   #28
szeryszery
Raczkowanie
 
Avatar szeryszery
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 67
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Przecież jest mnóstwo opcji pomiędzy "jesteś najpiękniejszym bóstwem i żadna na ziemi ci nie dorównuje", a "nie jesteś ładna, ale są brzydsze".

o to, to to !



i jeśli on faktycznie powiedział zdanie ,, Powiedział mi, ze widuje brzydsze" to to ,,widuje" brzmi tak, jakby uznawał autorkę za brzydką ale czasami zdarza mu się zobaczyć raz na jakiś czas jeszcze brzydszą


zresztą tak jak wspomniałam wcześniej, jak dla mnie to on świadomie jej rzucił takim głupim tekstem, żeby wzbudzić w niej jakieś kompleksy - pewnie on sam ma kompleks tego że jest starszy od autorki o 7 lat, i ona z łatwością może sobie znaleźć właśnie w tym wieku innego chłopaka
szeryszery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 13:07   #29
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
po miesiacu nie da sie kochac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Każdy ma swoją skalę uczuć.

Facet to zwykły buc. Nie polecam być z takimi ludźmi. Potem Twoja samoocena sięgnie zera.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 18:56   #30
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Chlopak powiedział mi, że jestem nieladna

Jest to przykre. Ciekawe jakby on sie poczul gdyby mu autorka powiedziala, ze jego członek jest "taki se" i wydywała duzo lepsze ale w sumie to ujdzie. Na bank facet popadłby w kompleksy. Nie trzeba kłamac "kochanie, nie ma piekniejszej na swiecie niz Ty" ale no kurde! bez przesady z takimi tekstami!! Moj mąż ostatnio na moje stwierdzenie ze wg mnie Kim Kardashian to najpiekniejsza kobieta na swiecie (z twarzy) powiedzial, że ja podobam mu sie znacznie bardziej. I w tym momencie dostał ogromnego plusa. Nie dociekam czy tak mysli czy nie. Chce wierzyc, ze mysli tak jak mowi. Poczulam sie... kochana i szczesliwa. Partnerzy powinni mowic sobie nawzajem słowa które dowartosciowują a nie takie przez ktore wpada sie w kompleksy. Słowa faceta autorki są szczeniackie, prostackie i chamskie.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-17 03:42:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.