Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-23, 15:19   #691
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

jakie polecacie podkłady/BB/CC cruelty free (nie testowane na zwierzętach)?
Najlepiej lekkie, rozjaśniające (nie mat), półkryjące.

Do tej pory testowałam kosmetyki e.l.f. i NYX, ale jakościowo nie ma porównania do marek które jednak testują na zwięrzętach (typu Armani czy Bobbi Brown)...
puroBIO Sublime BB Cream
Miałam próbkę i z pewnością kupię, ale muszę wykończyć jeszcze swoje zapasy
https://purobio.com.pl/krem-bb/53-13...#/87-kolor-bb1
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 08:40   #692
Katga
Raczkowanie
 
Avatar Katga
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 44
Jaki podklad do problematycznej cery?

Mam cere mieszana, ale tez bardzo sucha. Suche skorki mam rowniez w swiecacej sie strefie T. Wypróbowalam juz wiele drogeryjnych podkladow i zaden sie nie sprawdzil. Kazdy podkresla mi suche skorki, szybko sie świece, dotychczas uzywane podklady mi sie ciastkowaly i szybko scieraly. Wyprobowalam tez wiele kremow, serum i maseczek nawilzajacych, ale w okresie jesienno-zimowym nie dziala nic. Mozecie polecic: po 1 dobry krem nawilzajacy pod podklad, a po 2 dobry podklad nawilzajacy, ale po ktorym nie będę sie mocno swiecic? Pani w Douglasie polecila mi Clarins Skin Illusion, ale tutaj mi nie odpowiada konsystencja, albo Clinique Moisture Surge Tinted Moisturizer i sklaniam sie ku temu Clinique.
Katga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 15:26   #693
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podklad do problematycznej cery?

Cytat:
Napisane przez Katga Pokaż wiadomość
Mam cere mieszana, ale tez bardzo sucha. Suche skorki mam rowniez w swiecacej sie strefie T. Wypróbowalam juz wiele drogeryjnych podkladow i zaden sie nie sprawdzil. Kazdy podkresla mi suche skorki, szybko sie świece, dotychczas uzywane podklady mi sie ciastkowaly i szybko scieraly. Wyprobowalam tez wiele kremow, serum i maseczek nawilzajacych, ale w okresie jesienno-zimowym nie dziala nic. Mozecie polecic: po 1 dobry krem nawilzajacy pod podklad, a po 2 dobry podklad nawilzajacy, ale po ktorym nie będę sie mocno swiecic? Pani w Douglasie polecila mi Clarins Skin Illusion, ale tutaj mi nie odpowiada konsystencja, albo Clinique Moisture Surge Tinted Moisturizer i sklaniam sie ku temu Clinique.
Zapraszam do wątku zbiorczego.
Możesz też zerknąć tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265330
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 19:54   #694
Katga
Raczkowanie
 
Avatar Katga
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 44
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Mam dokladnie tak samo. Juz tyle wyprobowalam podkladow, kremow itd i nie znalazlam takiego, ktory by mi odpowiadal
Katga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-16, 07:34   #695
basiacw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 3
Dobór odpowiedniego podkładu

Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego podkładu!
Obecnie używam podkładu firmy MAYBELLINE Affinitone który zupełnie się nie sprawdza przy mej cerze - przede wszystkim po kilku godzinach świecę się, podkład uwydatnia me zmarszczki, nie jest trwały, ściera się z twarzy przy najdelikatniejszym dotknięciu, waży się, zatyka pory. Stosowałam już kilka podkładów z czego żaden nie sprostał mej wymagającej cerze. Jaki podkład poleciłybyście mi do mej cery? Mam cerę tłustą (miejscami nieco przesuszoną za sprawą serum które używam), podatną na trądzik, posiadam zmarszczki na czole oraz pod oczami (poszukuję podkładu który by je nie uwydatniał) i przede wszystkim zależałoby mi na lekkim podkładcie który nie będzie dawał efektu maski, cenię sobie naturalność lecz niestety niedoskonałości mej cery nie pozwalają mi na całkowitą rezygnację z makijażu.
basiacw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-16, 08:33   #696
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Dobór odpowiedniego podkładu

Cytat:
Napisane przez basiacw Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego podkładu!
Obecnie używam podkładu firmy MAYBELLINE Affinitone który zupełnie się nie sprawdza przy mej cerze - przede wszystkim po kilku godzinach świecę się, podkład uwydatnia me zmarszczki, nie jest trwały, ściera się z twarzy przy najdelikatniejszym dotknięciu, waży się, zatyka pory. Stosowałam już kilka podkładów z czego żaden nie sprostał mej wymagającej cerze. Jaki podkład poleciłybyście mi do mej cery? Mam cerę tłustą (miejscami nieco przesuszoną za sprawą serum które używam), podatną na trądzik, posiadam zmarszczki na czole oraz pod oczami (poszukuję podkładu który by je nie uwydatniał) i przede wszystkim zależałoby mi na lekkim podkładcie który nie będzie dawał efektu maski, cenię sobie naturalność lecz niestety niedoskonałości mej cery nie pozwalają mi na całkowitą rezygnację z makijażu.
przenosze do wątku zbiorczego
jeśli chodzi o Twoje pytanie to niestety będziesz musiała sprawdzić wszystko na własnej skórze, ale może powinnaś mieć mniej kryjący podkład a na niedoskonałości używać korektora i zainwestować dobry puder... na problematycznej cerze zawsze trzeba będzie zrobić poprawki w ciągu dnia - chusteczka czy bibulka matująca i jakiś puder do poprawek
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 11:57   #697
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Dobór odpowiedniego podkładu

Przymierzam się do zakupu nowego podkładu i chciałabym wypróbować jakiś z Clinique. Nigdy nie miałam styczności z tą marką, nie znam jej produktów, ale zachęca mnie to, że podkłady są dedykowane skórze trądzikowej, ponieważ taką posiadam. Po przejrzeniu recenzji w KWC i na blogach wytypowałam 2 klasyki: Even Better i Anti Blemish. Poradźcie który wybrać. Moja cera: trądzikowa, mieszana, czasem coś wyskoczy, ale moją prawdziwą zmorą są przebarwienia i nierówny koloryt. Od podkładu oczekuję więc dobrego krycia przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu i względnego matu. Poradźcie który lepiej się sprawdzi. Niestety nie mam możliwości wzięcia próbek więc z kolorem będę celować w ciemno. Po przejrzeniu swatchy martwi mnie to, że podkłady mają dość ciemne odcienie. Moja cera jest jasna w oliwkowym odcieniu.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-25, 20:51   #698
PszczolkaMaja93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 49
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Ja Wam polecam podkład Annabelle z całego serduszka. To podkład mineralny sypki, więc nadaje się do każdej cery nawet tej z problemami. Kosztuje średnie pieniązki ok. 40 zł (ale na promce i za 30 da się chwycić). Jest co prawda tylo w 3 odcieniach ale sam kolorem dopasowuje się do buzi. Mój faworyt od roku Wcześniej używałam Clarins - też super jeśli ktoś woli płynny podkład
PszczolkaMaja93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 08:24   #699
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez PszczolkaMaja93 Pokaż wiadomość
Ja Wam polecam podkład Annabelle z całego serduszka. To podkład mineralny sypki, więc nadaje się do każdej cery nawet tej z problemami. Kosztuje średnie pieniązki ok. 40 zł (ale na promce i za 30 da się chwycić). Jest co prawda tylo w 3 odcieniach ale sam kolorem dopasowuje się do buzi. Mój faworyt od roku Wcześniej używałam Clarins - też super jeśli ktoś woli płynny podkład
W 3 odcieniach to on jest w Hebe, online mają więcej odcieni.
http://www.annabelleminerals.pl/#services
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 22:02   #700
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Dobór odpowiedniego podkładu

Cytat:
Napisane przez basiacw Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego podkładu!
Obecnie używam podkładu firmy MAYBELLINE Affinitone który zupełnie się nie sprawdza przy mej cerze - przede wszystkim po kilku godzinach świecę się, podkład uwydatnia me zmarszczki, nie jest trwały, ściera się z twarzy przy najdelikatniejszym dotknięciu, waży się, zatyka pory. Stosowałam już kilka podkładów z czego żaden nie sprostał mej wymagającej cerze. Jaki podkład poleciłybyście mi do mej cery? Mam cerę tłustą (miejscami nieco przesuszoną za sprawą serum które używam), podatną na trądzik, posiadam zmarszczki na czole oraz pod oczami (poszukuję podkładu który by je nie uwydatniał) i przede wszystkim zależałoby mi na lekkim podkładcie który nie będzie dawał efekctu maski, cenię sobie naturalność lecz niestety niedoskonałości mej cery nie pozwalają mi na całkowitą rezygnację z makijażu.

Niestety, ale musisz testować. Chociaż nikt nie zagwarantuje Ci, że testowanie zakończy się sukcesem



Ogólnie jestem zwolenniczką podkładów mineralnych, ale w moich zbiorach brakowało mi takiego płynnego pewniaka , który nadawałby się na większe wyjścia. Uznałam, że będę celować w coś wysokopólkowego. Miałam tez sporo próbek z różnych firm i co? Niemalże większość podkładów po jakimś czasie świeciła się na mojej twarzy, schodziła, warzyła się, nie wytrzymała zbyt długo. Większośc tych podkladów ładnie wygłądała zaraz po nałożeniu do 2 h, później masakra.


Natomiast jeżeli chodzi o podkłady to mi bardzo podpasował z Narsa udało mi się w końcu kupić odpowieni odcień oraz z Lumene Matte oil control. Ale te podklady i tak po kilku godzinach wymagaja poprawek. Ale ogólnie z pokorą wróciłam do minerałów, bo nie dość że ladnie kryją, to jeszcze długo się urzymują, nie schodzą tak brzydko, mogę przypudrować twarz i nic się nie dzieje. Ostatnio na większe wyjście nałożyłam Anabelle kryjący i też się sprawdził.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 17:20   #701
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Niestety, ale musisz testować. Chociaż nikt nie zagwarantuje Ci, że testowanie zakończy się sukcesem



Ogólnie jestem zwolenniczką podkładów mineralnych, ale w moich zbiorach brakowało mi takiego płynnego pewniaka , który nadawałby się na większe wyjścia. Uznałam, że będę celować w coś wysokopólkowego. Miałam tez sporo próbek z różnych firm i co? Niemalże większość podkładów po jakimś czasie świeciła się na mojej twarzy, schodziła, warzyła się, nie wytrzymała zbyt długo. Większośc tych podkladów ładnie wygłądała zaraz po nałożeniu do 2 h, później masakra.


Natomiast jeżeli chodzi o podkłady to mi bardzo podpasował z Narsa udało mi się w końcu kupić odpowieni odcień oraz z Lumene Matte oil control. Ale te podklady i tak po kilku godzinach wymagaja poprawek. Ale ogólnie z pokorą wróciłam do minerałów, bo nie dość że ladnie kryją, to jeszcze długo się urzymują, nie schodzą tak brzydko, mogę przypudrować twarz i nic się nie dzieje. Ostatnio na większe wyjście nałożyłam Anabelle kryjący i też się sprawdził.
Ja mam takiego pewniaka w postaci Clinique Superbalanced ,nie wymaga żadnych poprawek. Tylko lubi ciemnieć, więc kolor biorę Alabaster.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-30, 19:58   #702
PszczolkaMaja93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 49
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Clinique bardzo fajny!
PszczolkaMaja93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 10:40   #703
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja mam takiego pewniaka w postaci Clinique Superbalanced ,nie wymaga żadnych poprawek. Tylko lubi ciemnieć, więc kolor biorę Alabaster.
Ooo dzieki! Jakk bede miala mozliwosc to wezme probki i wypróbuje
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 14:58   #704
PszczolkaMaja93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 49
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Katga Pokaż wiadomość
Mam dokladnie tak samo. Juz tyle wyprobowalam podkladow, kremow itd i nie znalazlam takiego, ktory by mi odpowiadal

A próbowałaś sypkie podkłady mineralne?
PszczolkaMaja93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 20:25   #705
AnnaWeronika1916
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Podkład dla cery mieszanej w kierunku cery suchej

Cześć dziewczyny!☺

Od dłuższego czasu szukam podkładu dzięki któremu patrząc w lustro po kilku godzinach od wykonania makijażu będę czuła satysfakcję.

Jak napisałam w temacie jestem właścicielką cery mieszanej z tendencją do cery suchej. Strefa T w przypadku niektórych podkładów świeci się już po 1 h😣 zaś z drugiej strony m.in. w okolicach skroni pojawiają się skórki. Dodatkowo podkład "zbiera sie" w zmiarszczkach pod oczami.

W związku z powyższym bardzo proszę o pomoc/propozycje podkładów. Dziękuję za każdy polecony produkt😉😘
AnnaWeronika1916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 21:58   #706
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Podkład dla cery mieszanej w kierunku cery suchej

Cytat:
Napisane przez AnnaWeronika1916 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!☺

Od dłuższego czasu szukam podkładu dzięki któremu patrząc w lustro po kilku godzinach od wykonania makijażu będę czuła satysfakcję.

Jak napisałam w temacie jestem właścicielką cery mieszanej z tendencją do cery suchej. Strefa T w przypadku niektórych podkładów świeci się już po 1 h😣 zaś z drugiej strony m.in. w okolicach skroni pojawiają się skórki. Dodatkowo podkład "zbiera sie" w zmiarszczkach pod oczami.

W związku z powyższym bardzo proszę o pomoc/propozycje podkładów. Dziękuję za każdy polecony produkt😉😘
a moze używaj 2 podkładów - matujący, o przedłuzonej trwałości na strefe T, a jakiś lżejszy, nawilżający na policzki i skronie

okolice pod oczami musisz dokładnie przypudrować , żeby nic Ci się nie zbierało ja lubie pudry specjalnie pod oczy, bo one nie są takie suche i dobrze wyglądają (np. Hean albo Laura Mercier maja bardzo dobre pudry pod oczy)
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 17:39   #707
wikszefu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1
Podkład liftingujący, ciemny

Dzień dobry!
Zwracam się z takim pytaniem. Czy znacie może jakiś ogólnodostępny podkład liftingujący? Do tej pory korzystałam z Astor Lift Me Up, ale widzę, że teraz nigdzie nie można go dostać, w ogóle bardzo ciężko jest dostać jakikolwiek podkład liftingujący. Chodzi mi też o to, aby był najciemmniejszy jak to możliwe, bo korzystałam z Astora o numerku 400, a z tego, co widzę, to większość podkładów dostępnych na rynku (mówię tutaj o tych nieliftingujących, bo tak, jak mówiłam ciężko jest znaleźć liftingujący) ma dużo jaśniejsze odcienie. Mam uczulenie na Rimmela, także on odpada. Z ogólnodostępnych, liftingujących znalazłam tylko Max Factor Radiant Lift, wypróbowałam, ale nie odpowiada mi konsystencja. Zależy mi też, aby podkład był w granicy rozsądnej cenowo (tak do 100zł). Byłabym wdzięczna za każdą sugestię jakiegoś ciemnego, ogólnodostępnego podkładu liftingującego.
wikszefu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 10:06   #708
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez wikszefu Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Zwracam się z takim pytaniem. Czy znacie może jakiś ogólnodostępny podkład liftingujący? Do tej pory korzystałam z Astor Lift Me Up, ale widzę, że teraz nigdzie nie można go dostać, w ogóle bardzo ciężko jest dostać jakikolwiek podkład liftingujący. Chodzi mi też o to, aby był najciemmniejszy jak to możliwe, bo korzystałam z Astora o numerku 400, a z tego, co widzę, to większość podkładów dostępnych na rynku (mówię tutaj o tych nieliftingujących, bo tak, jak mówiłam ciężko jest znaleźć liftingujący) ma dużo jaśniejsze odcienie. Mam uczulenie na Rimmela, także on odpada. Z ogólnodostępnych, liftingujących znalazłam tylko Max Factor Radiant Lift, wypróbowałam, ale nie odpowiada mi konsystencja. Zależy mi też, aby podkład był w granicy rozsądnej cenowo (tak do 100zł). Byłabym wdzięczna za każdą sugestię jakiegoś ciemnego, ogólnodostępnego podkładu liftingującego.
Szukając ciemnego odcienia uderzałabym do włoskich marek i polskich
np. Pupa, Deborah, AA Oceanic
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 18:38   #709
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez wikszefu Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Zwracam się z takim pytaniem. Czy znacie może jakiś ogólnodostępny podkład liftingujący? Do tej pory korzystałam z Astor Lift Me Up, ale widzę, że teraz nigdzie nie można go dostać, w ogóle bardzo ciężko jest dostać jakikolwiek podkład liftingujący. Chodzi mi też o to, aby był najciemmniejszy jak to możliwe, bo korzystałam z Astora o numerku 400, a z tego, co widzę, to większość podkładów dostępnych na rynku (mówię tutaj o tych nieliftingujących, bo tak, jak mówiłam ciężko jest znaleźć liftingujący) ma dużo jaśniejsze odcienie. Mam uczulenie na Rimmela, także on odpada. Z ogólnodostępnych, liftingujących znalazłam tylko Max Factor Radiant Lift, wypróbowałam, ale nie odpowiada mi konsystencja. Zależy mi też, aby podkład był w granicy rozsądnej cenowo (tak do 100zł). Byłabym wdzięczna za każdą sugestię jakiegoś ciemnego, ogólnodostępnego podkładu liftingującego.
a zawsze były problemy z jasnymi kolorami

co do podkładów Liftingujących to nie mam pojęcia - co taki podkład powinien mieć w składzie, zeby był liftingujący

zawsze podkłady do cery dojrzałej były po prostu bardziej treściwe, odżywcze, o bardziej kremowym wykończeniu, ale liftingujące
zobacz na tym kanale - babeczka testuje kosmetyki do cery dojrzałej - ma sporo testów podkładów - na pewno coś znajdziesz (nie wiem czy kolorystycznie odpowiednich, ale przynajmniej nazwe produktów)
https://www.youtube.com/channel/UCU9...zi--j1jkXQ47RA
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-02, 18:24   #710
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cześć, mam dziwne pytanie czy polecicie jakiś podkład... na dokolt. Mam ważne wystąpienie publiczne i gdy się denerwuje cały dekolt robi się w czerwone placki... Muszę to jakoś zatuszować, chociaż trochę mniej będę się przez to stresować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cześć, mam dziwne pytanie czy polecicie jakiś podkład... na dokolt. Mam ważne wystąpienie publiczne i gdy się denerwuje cały dekolt robi się w czerwone placki... Muszę to jakoś zatuszować, chociaż trochę mniej będę się przez to stresować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 21:28   #711
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Cześć, mam dziwne pytanie czy polecicie jakiś podkład... na dokolt. Mam ważne wystąpienie publiczne i gdy się denerwuje cały dekolt robi się w czerwone placki... Muszę to jakoś zatuszować, chociaż trochę mniej będę się przez to stresować

a nie moze to być podkład jak do twarzy?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 10:41   #712
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Cześć, mam dziwne pytanie czy polecicie jakiś podkład... na dokolt. Mam ważne wystąpienie publiczne i gdy się denerwuje cały dekolt robi się w czerwone placki... Muszę to jakoś zatuszować, chociaż trochę mniej będę się przez to stresować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cześć, mam dziwne pytanie czy polecicie jakiś podkład... na dokolt. Mam ważne wystąpienie publiczne i gdy się denerwuje cały dekolt robi się w czerwone placki... Muszę to jakoś zatuszować, chociaż trochę mniej będę się przez to stresować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myslę, że dobrym rozwiązaniem byłby podkład kryjący mineralny (sypki) z oliwkowymi tonami , ktore zneutralizuja zaczerwienienie. Jakoś obawiałabym się nałożyć na dekolt płynny podkład, bo ja do płynnych podkładów nie mam już kompletnie zaufania ;DA jak weżmiesz odpowiednio puchaty pędzel, to ładnie ci ten mineralny rozprowadzi. Ja tak czasami robiłam, jak kolor podkładu był niedopasowany, a np. formuła mi odpowiadała i wtedy też pociągałam na szyje i dekolt i nic się nie działo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 14:01   #713
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 09:43   #714
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Który z minerałów da taki mniej więcej efekt gładkiej skóry ? Taki efekt daje mi mac ale mnie wysusza i zapycha

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 22:49   #715
Maraqja_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Podkład w ciepłej tonacji

Hej dziewczyny wiem, że mi pomożecie. A więc na codzień używam podkładu Bourjois Healthy mix w odcieniu 52 lub 1,2,3 perfect tej samej firmy. Zamiennie stosuje Loreal True match odcień 2W lub Infallible Vanilla. Szukam jakiejś innej alternatywy ale zależy mi by podkład był w ciepłym odcieniu z domieszką żółtego by ukryć czerwone przebarwienia. Kupiłam kiedyś Revlona w odcieniu Buff ale niestety jest dla mnie za blady z kolei Medium beige wygląda na mojej skórze ziemiście, ogólnie mimo iż nie jest za ciemny, niezdrowo w nim wyglądam. Czy mogłybyście polecić jakiś odcień z Revlona colorstay podobnego do podkładów których używam, możecie też polecić coś z Rimmela lub Maybelline lub też innych firm.
Maraqja_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 20:23   #716
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Podkład w ciepłej tonacji

Cytat:
Napisane przez Maraqja_1986 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wiem, że mi pomożecie. A więc na codzień używam podkładu Bourjois Healthy mix w odcieniu 52 lub 1,2,3 perfect tej samej firmy. Zamiennie stosuje Loreal True match odcień 2W lub Infallible Vanilla. Szukam jakiejś innej alternatywy ale zależy mi by podkład był w ciepłym odcieniu z domieszką żółtego by ukryć czerwone przebarwienia. Kupiłam kiedyś Revlona w odcieniu Buff ale niestety jest dla mnie za blady z kolei Medium beige wygląda na mojej skórze ziemiście, ogólnie mimo iż nie jest za ciemny, niezdrowo w nim wyglądam. Czy mogłybyście polecić jakiś odcień z Revlona colorstay podobnego do podkładów których używam, możecie też polecić coś z Rimmela lub Maybelline lub też innych firm.
Może w tym wątku coś znajdziesz:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=289118&page=18
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 02:51   #717
Maraqja_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Dzięki, na pewno przeglądnę 😊
Maraqja_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 23:10   #718
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

hejka, wiecie może jak wypada estee lauder double wear light jeśli chodzi o kolor porcelain 1N1 ? czy nie ciemnieje ? chcę go zamówić
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 09:40   #719
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Hej dziewczyny używam podkładu Maybelline Affinitone odcień light sandbeige, ale chciałabym się was spytać czy jest może jakiś jaśniejszy odcień tego podkładu? Jaśniejszy o jeden stopień ten, który mam jest okej, ale wypada tylko odrobinę za ciemny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 13:17   #720
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
hejka, wiecie może jak wypada estee lauder double wear light jeśli chodzi o kolor porcelain 1N1 ? czy nie ciemnieje ? chcę go zamówić
Ja nie mam tego koloru, ale mam inny i nie zauważyłam żeby DW ciemnial
Wiec myśle ze możesz kupować
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 03:37:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.