Problemy w związku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-30, 13:41   #1
91c1840eb9445c81da91824d46bae3afb83ec87d_5efbc40f1ee48
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 3

Problemy w związku


Hej Jestem tutaj nowa na forum Piszę, bo zakończyłam ostatnio bardzo burzliwy, pierwszy w moim życiu związek. Trwał on prawie 6 miesięcy. Mieszkam prawie rok w Niemczech i tutaj poznałam Niemca, który miał 23 lata. Na początku nie za bardzo myślałam o tej znajomości poważnie. Wszystko przyszło z czasem. Jednak pierwszy problem pojawił się gdy dowiedziałam się ,że ma dziecko 3 letnią córkę, ale nie ma praw rodzicielskich. Byłam w szoku, ale chciałam dać mu szansę. Już na początku zauważyłam, że on chce ze mną spędzać bardzo dużo czasu. W pracy non stop do mnie pisał. Był smutny jak czasem wyświetliłam wiadomość ale nie odpisywałam przez jakis czas. Widziałam też po nim , że nie jest pewny siebie. Potem zaczęło się robić coraz gorzej. Gdy dowiedział się że w mojej pracy ( ta praca to mini job na basenie jako ratownik, ponieważ niedługo chcę zacząć tutaj studia ) będzie pracował ze mną chlopak z Iraku, z którym widziałam się chyba 3 razy ( chciał się ze mną spotkać jeszcze za nim poznałam mojego ex chłopaka) prosił mnie żebym zrezygnowała z tej pracy bo on tego nie zniesie jak ten chłopak mnie będzie widział. Mowił że on tam chce pracować specjalnie żeby mnie znowu widzieć. No i zrezygnowałam teraz bardzo tego załuje... do tego miał pretensje do mnie że ubieram obcisłe koszulki... kiedyś odepchnął mi rękę na spacerze , bo bardzo się wkurzył , że jakiś straszy facet popatrzył się na mój biust... byłam wtedy w szoku i zaczęłam się go bać. Do tego moi rodzice bardzo chcieli żebym znowu pracowała na basenie i miala swoje pieniądze na co on dodał(mój eks), że nie chce mieć żadnego kontaktu z moimi rodzicami bo oni mną tylko manipulują a on chce dla mnie jak najlepiej. Dodam ,że często kłociliśmy się o dziecko, bo mnie bardzo cięzko bylo się pogodzić z tym , że on nie ma kontaktu, nie chce nawet się widzieć z tym dzieckiem a ono go nawet nie zna. Do tego ciągle wypomina mi chłopaków, których znałam wczesniej. Jest mi teraz bardzo dziwnie ale wiem, że nie mogę do niego wrócić... On ma też w papierach napisane, że jest chory psychicznie i dlatego nie może się widywać z dzieckiem, a mi powiedział , że wszystko z nim w porządku i to jego była dziewczyna tak go urządziła. Jestem w szoku, że tak wszystko się potoczyło, ponieważ on był dla mnie na początku bardzo kochany, pomocny, wszystko chciał mi załatwić. Uczyłam się przy nim języka.. Napiszcie proszę co o tym sądzicie.
91c1840eb9445c81da91824d46bae3afb83ec87d_5efbc40f1ee48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 14:45   #2
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Problemy w związku

To nie jest materiał na życiowego partnera. Otrzep się z tego i ciesz się życiem, lepszy facet trafi Ci się szybciej niż myślisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 16:48   #3
91c1840eb9445c81da91824d46bae3afb83ec87d_5efbc40f1ee48
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 3
Dot.: Problemy w związku

dzięki za odpowiedź
91c1840eb9445c81da91824d46bae3afb83ec87d_5efbc40f1ee48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 17:18   #4
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Problemy w związku

Bardzo dobrze zrobiłaś, że zakończyłaś ten związek. Od razu widać, że chłopak ma poważny problem ze sobą i Ty za to obrywasz, gdzie nic tak na prawdę złego nie robisz..
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-30 18:18:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.