Studium kosmetyczne KRAKÓW - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 12:49   #31
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Landrycia

i gdzie w koncu poszlas?
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:53   #32
mantama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: M-na
Wiadomości: 4
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Cześć dziewczyny
wybiera sie ktoras z Was w tym roku na Ap Edukacja w Krakowie na kierunek wizaż?
Pozdrawiam
Amanda
mantama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 11:59   #33
biedroneczka8787
Przyczajenie
 
Avatar biedroneczka8787
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

dziewczyny nie zapisujcie sie do Awangardy na starowislnej! ostrzegam! bylam tam na 2-letnim studium kosmetycznym wlasnie zamkneli kierunek na ktorym jestem rzekomo z braku chetnych a tak naprawde bylo na tyle osob. srodek semestru a ja i kolezanki zostalysmy na lodzie. zadnych ostrzezen wczesniej zadnej rozmowy poprostu nas poinformowali ze mamy szukac innej szkoly lub mozemy sie zapisac u nich spowrotem na besplatny tym razem kierunek ale nie dosc ze na 1 semestr od nowa to jeszcze trzeba podpisac umowe na 2lata ze nie zrezygnujesz wczesniej ze szkoly a jak to zrobisz to placisz kare 11000zł!!!!!!!!!!!!! juz kilkakrotnie sie zawiodlam na nich: niedoinformowany sekretariat, odwolywanie zajec, brak rozkladu zajec....ale to? to jakas kpina....ostrzegam was traktuja ludzi jak przedmioty maja wszystko gdzies.....nie popelnijcie tego samego bledu co ja niestety, nie wybierajcie sie tam. pozdrawiam!
biedroneczka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 13:22   #34
juka551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

ECE KRAKÓW -O czym Ty piszesz jakie ona mogła podkradać kosmetyki .Kosmetyków wiecznie brakowało ,albo były przeterminowane . Dogłębnie przyglądnijcie sie jaki jest regulamin szkoły .Szkoła jest głównie nastawiona na robieniu kasy ,nie na edukacji .Bo to jest tragi -komiczne jak oni tam traktują uczniów .Nie wspomnę jak były prowadzone zajęcia z dermatologi .Kobieta czytała jeśli można to nazwać oczywiście czytaniem ,bo zwyczajnie dukała to co wyświetlała na ścianie na przeźroczach .A jesli ktoś zadał jej jakiekolwiek pytanie to usłyszał zawsze "nie wiem "i po pół godzinie tych śmiesznych zajęć na których część śpała ,część rozwiązywała krzyżówki ona narzeka kiedy w końcu zlecą te zajęcia, że niby jeszcze tyle czasu musi "uczyć"a jest już taka przemęczona )

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------


Edytowane przez juka551
Czas edycji: 2011-02-25 o 13:40
juka551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 21:52   #35
anna_
Przyczajenie
 
Avatar anna_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Question Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Hej
Ja polecam AP edukację kraków - KOSMETYKA. Bardzo fajna sala zabiegów, dobrze wyposażona. Bardzo dużo kosmetyków (przede wszystkim z bielendy). Pracownia kosmetyki prowadzona przez starsza kosmetyczke, bardzo profesjonalnie pochodzącą do zajęć, widać ze z pasją, zna się na nowościach
Dermatologia również fajnie prowadzona, Pani od anatomii tez się stara. Gorzej z chemią kosmetyczna - Pani od chemii chyba od niechcenia pracuje niestety.
Ogólnie bardzo mi się podoba, polecam
anna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 18:05   #36
Pipi1515
Raczkowanie
 
Avatar Pipi1515
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wolbrom
Wiadomości: 54
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Ja chodze do OMEGI do krakowa ale szczerze średnio polecam poniewaz szkola co prawda w tym roku jeszcze bezplatna ale wyposażenie daje naprawde dużo do życzenia bo oprocz kosmetykow nie ma tam praktycznie wogole zanych urzadzen
__________________
Paula
Pipi1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 09:14   #37
damonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez kropka 22 Pokaż wiadomość
Nie słuchajcie tych bzdur na temat ECE w Krakowie, bo ja ją skończyłam w tym roku i jestem bardzo zadowolona z poziomu nauczania. Szczególnie zajęcia praktyczne były na wysokim poziomie i w dużej ilości. Te niezadowolone zamiast wylewać swoje frustracje mogły nie podkradać kosmetyków.
To nie są bzdury - to NAJGORSZA szkola jaka w ogole powstała , pracownia jest na najnizszym poziomie jaki widzialam , wszystko stare albo wybrakowane , strasznie drogo i wlasciwie za wszystko trzeba dodatkowo zaplacic - lepiej poszukac czegos innego .
damonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 20:14   #38
juka551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Również ukończyłam ECE w Krakowie i po za małymi wyjątkami mam tu na myśli P. Piątek ,panią od wizażu i P. od kosmetologi ,które mimo kiepskich warunków robią swoje i robią to bardzo przekonująco .Władza szkoły natomiast moim zdaniem nie stworzyły odpowiednich warunków do prowadzenia zajęć .Brak miejsc siedzących na zajęciach teoretycznych .Sala jest ciasna ,duszna ,źle oświetlona .Nauczyciel od Dermatologi często niestety nie przygotowany do zajęć ,niestety nie pamiętam nazwiska ,słyszałam że rok wcześniej była fantastyczna nauczycielka z pasją ,ale władzą szkoły chyba nie było z nią po drodze .Uczyła rok lub 2lata .
Sala od wizaży to jakiś żart ....
Sala od zajęć praktycznych zimna , fatalnie zaopatrzona ...właściwie ciągły deficyt kosmetyków .Jedno mleczko na jedną grupę -16uczennic .
Kosmetyki pojawiały się przeterminowane .Często musiałyśmy dokupować sobie różne rzeczy .
Myślę że szkoła jest nastawiona na robienie kasy .
Jak najmniejszym kosztem zyskać jak najwięcej .
Osoby zainteresowane ...radzę wnikliwie przestudiować regulamin .
Za każdy dzień zwłoki z wpłatą czesnego doliczane są ciekawe kwoty .
Kontakt z Panią Dyrektor nie pamiętam nazwiska i nie mam na mysli Dyrektor Niemiec ....Fatalny !!!
Traktuje uczniów przedmiotowo ,lekceważąco .
Pozdrawiam
juka551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:27   #39
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Dziewczynki sama tez chcę sie zapisac na któres studium, ale zupełnie nie wiem, czy któras była w szkole Cosinus? Tam pisze, ze szkola jest darmowa... mysle nad Ap edukacja, albo na Cosinusem, niech jakas zyczliwa dusza sie wypowie, doradzi...
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:57   #40
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Własnie skonczylam Cosinusa, z pozytywnym wynikiem.
Hm...ogólnie nie jest zle. Przygotuj sie na to, ze zajecia bedziesz miala praktycznie co tydzien.
Jesli chodzi o pracownie kosmetyczne, bardzo dobrze wyposazona. Kawitacja, mikrodermabrazja itp. Kosmetyki: Bielenda, Apis, czasami cos sie trafiało Clareny - za nic nie placisz. No...jedynie za przybory do manicure/pedicure, fartuszek.

Nauka:
Tutaj tez zalezy kto Ci sie trafi jako nauczyciel na pracowni - mysmy na 2 semestrze poprosiły o zmiane babeczki, gdyz ta co nas uczyla miala reke do wizażu, ale do kosmetyki pielegnacyjnej - koszmar. Zrobiłysmy niezły chaos ale z pozytywnym skutkiem. Później było super.

Jesli chodzi o nauke teorii - nie narzekam. Zawsze bede pamietac babke z kosmetologii, która naprawde duzo wymagała. I teraz sobie to cenie.

Jedyny minus - to dyrektorka, która robiła wszystko, zeby tylko nie pomagac uczniom. Potrafila dogryzc, potrafila dokuczyc i wszystko było na " nie". Hm...szczerze? Nie spotkalam tam ucznia i nauczyciela, który pozytywnie by sie o niej wypowiadał. Jak cos chcesz załatwic - nie idz do dyrektorki. Bo ona juz sie "postara". Przykład:
kolezanka miala wypadek, spadla ze schodów w 6 miesiacu ciąży. Była w szpitalu. Musiala powtarzac semestr ( 2h brakowało jej z jednego przedmiotu aby podejsc do egzaminu)bo jak to mowila dyrektorka " nikt nie kazał CI zachodzic w ciążę". Słowa wypowiedziane przez dyrektorke do 30letniej kobiety.

Ale ogólnie nie jest najgorzej w Cosinusie.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2012-02-29 o 13:59
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 12:29   #41
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Własnie skonczylam Cosinusa, z pozytywnym wynikiem.
Hm...ogólnie nie jest zle. Przygotuj sie na to, ze zajecia bedziesz miala praktycznie co tydzien.
Jesli chodzi o pracownie kosmetyczne, bardzo dobrze wyposazona. Kawitacja, mikrodermabrazja itp. Kosmetyki: Bielenda, Apis, czasami cos sie trafiało Clareny - za nic nie placisz. No...jedynie za przybory do manicure/pedicure, fartuszek.

Nauka:
Tutaj tez zalezy kto Ci sie trafi jako nauczyciel na pracowni - mysmy na 2 semestrze poprosiły o zmiane babeczki, gdyz ta co nas uczyla miala reke do wizażu, ale do kosmetyki pielegnacyjnej - koszmar. Zrobiłysmy niezły chaos ale z pozytywnym skutkiem. Później było super.

Jesli chodzi o nauke teorii - nie narzekam. Zawsze bede pamietac babke z kosmetologii, która naprawde duzo wymagała. I teraz sobie to cenie.

Jedyny minus - to dyrektorka, która robiła wszystko, zeby tylko nie pomagac uczniom. Potrafila dogryzc, potrafila dokuczyc i wszystko było na " nie". Hm...szczerze? Nie spotkalam tam ucznia i nauczyciela, który pozytywnie by sie o niej wypowiadał. Jak cos chcesz załatwic - nie idz do dyrektorki. Bo ona juz sie "postara". Przykład:
kolezanka miala wypadek, spadla ze schodów w 6 miesiacu ciąży. Była w szpitalu. Musiala powtarzac semestr ( 2h brakowało jej z jednego przedmiotu aby podejsc do egzaminu)bo jak to mowila dyrektorka " nikt nie kazał CI zachodzic w ciążę". Słowa wypowiedziane przez dyrektorke do 30letniej kobiety.

Ale ogólnie nie jest najgorzej w Cosinusie.


Bardzo,bardzo Ci dziękuję! Przekonałaś mnie, zapiszę sie tam A czy to naprawde jest za darmo szkoła? Czy trzeba płacic, za egzaminy? Bo takie słuchy mnie doszły
I czy tylko w weekendy są zajęcia, czy piątek tak samo?
Oraz, zajecia były tylko na jednej ulicy, czy co tydzien w iinym miejscu?

a egzaminy to jakies trudne byly czy ok?

A co do dyrektorki, to bardzo dziekuje za rade-bede unikac jak ognia! Jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 15:17   #42
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
Bardzo,bardzo Ci dziękuję! Przekonałaś mnie, zapiszę sie tam A czy to naprawde jest za darmo szkoła? Czy trzeba płacic, za egzaminy? Bo takie słuchy mnie doszły
I czy tylko w weekendy są zajęcia, czy piątek tak samo?
Oraz, zajecia były tylko na jednej ulicy, czy co tydzien w iinym miejscu?

a egzaminy to jakies trudne byly czy ok?

A co do dyrektorki, to bardzo dziekuje za rade-bede unikac jak ognia! Jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc
szkoła calkowicie za darmo. Za kosmetyki, egzaminy, poprawki nie płacisz. Jedynie musisz miec : fartuszek, buty na zmiane, mysmy jeszcze musiały miec biale przescieradło, opaske kosmetyczna i biały recznik. I przybory do manicure/pedicure.

Zajecia dobywały sie cały czas w jednej szkole, tj. os. szkolnym, na Nowej Hucie. Ktos mi mowil, ze kilka lat temu, zajecia były porozrzucane po Krakowie, ale ja mialam przez 2 lata ciagle w tym samym miejscu. Szkoła posiada 3 pracownie kosmetyczne + 1 do specjalna do manicure, z której nigdy nie skorzystałysmy.

Zajecia - to jest tak: jak sie zapisywalam to mowili, ze co 2 tygodnie, w weekend (sb-nd, w pt nie). Ale w praktyce było zupelnie inaczej. Na 1 i 2 semestrze miałysmy zjazdy co tydzien, gdyz w jeden weekend były zajecia teoria + praktyka, a w nastepny "zajecia dodatkowe" tylko z pracowni, z tymze one były i tak obowiązkowe, bo liczyły sie do frekwencji. Bo zeby moc podejsc do egzaminu, to musisz miec 50% obecnosci ( z kazdego przedmiotu i tutaj sie pilnuj).
Pytasz o piątki - nie bylo zajec tak normalnie. Za całe 2 lata zdarzyły sie 2 zajecia w pt, kiedy to sporo osob brakowalo np 2h do frekwencji i wtedy mieli szanse je odrobic. Mnie na szczescie to ominelo

Żałuję, ze nie stawiali na szkolenia. Tzn były, ale akurat mnie to nie interesowało : z rzęs (płatne), z wizażu.

Egzaminy - do przejscia. U nas najwiekszy stres byl z kosmetologii, bo miałysmy babke wymagajaca, ale bardzo sympatyczna mimo wszystko.
Jak bedziesz miala jakies pytania, to smialo
Hm...szkoda, ze nie mam już notatek, bo bym Ci je dała :/
Jak cos, to mimo wszystko służę pomocą
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 16:59   #43
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Dziekuje! jaka ty kochana, jestes, pomyslalas naweto o notatkach Nic nie szkodzi, ze nie masz, mam nadzieje stworzę swoje własne i będe tak sumienna jak ty w poniedzialek zadzwonie i zapytam kiedy sie semestr zaczyna, bo gdzies przeczytalam ze od marca,a jesli nie, to zaczne od wrzesnia i tez bedzie super! dziekuje, za pomoc!!!
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 21:01   #44
Beacia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 330
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Cześć dziewczyny,
przy okazji tego wątku chciałabym zapytać czy znacie jakieś kursy kosmetyczne? Takie max kilkudniowe. Zależy mi na zdobyciu dodatkowej wiedzy z tego zakresu tak dla siebie. Nie potrzebuję żadnych papierków)

Pozdrawiam)
__________________
.
Beacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 16:22   #45
Domminika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 36
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

.Mam kilka pytań do tych z WAS które uczą się w krakowskim Cosinusie ....

Czego uczycie się na przedmiocie Anatomia i fizjologia? Same kości, stawy, czy też może jeszcze układ krwionośny i inne układy?
Z jakiej książki uczycie się na tę anatomię z fizjologią (z atlasu anatomicznego Wydawnictwa Lekarskiego PZWL?)
Czego się uczycie na chemii kosmetycznej, a co robicie w pracowni chemii kosmetycznej i w pracowni kosmetyki? Czym się te pracownie różnią od siebie?
__________________
Je ne sais pas, pourquoi...

Edytowane przez Domminika
Czas edycji: 2012-05-20 o 16:45
Domminika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 16:53   #46
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez Domminika Pokaż wiadomość
.Mam kilka pytań do tych z WAS które uczą się w krakowskim Cosinusie ....

Czego uczycie się na przedmiocie Anatomia i fizjologia? Same kości, stawy, czy też może jeszcze układ krwionośny i inne układy?
Z jakiej książki uczycie się na tę anatomię z fizjologią (z atlasu anatomicznego Wydawnictwa Lekarskiego PZWL?)
Czego się uczycie na chemii kosmetycznej, a co robicie w pracowni chemii kosmetycznej i w pracowni kosmetyki? Czym się te pracownie różnią od siebie?
1. Anatomia- wszystkiego. Kosci, stawy, miesnie, uklad krwionośny. Wszystko jak leci.
2. Ja nie uczylam sie z ksiązek. Gosciu nam wysyłal slajdy z wykładów. One były jak książka. Dokładne, z rysunkami. Straaasznie duzo tego.
3. Chemia - podstawy. Nazwy, rozwiązywanie zadan, taka powtórka z podstawówki i z LO.
4. Pracownia chemii kosmetycznej - robiłysmy kremy, mleczka, błyszczyki itp- po prostu kosmetyki. Fajna zabawa
5. Pracownia kosmetyczna - masaże, pedicure, manicure, henna, mikro, kawitacja, algi itp. Po prostu podstawowe zabiegi kosmetyczne.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2012-05-20 o 16:54
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 16:59   #47
Domminika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 36
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Ellish, a powiedz, da się to przejść,
tę anatomię i w ogóle?

Ale na tę anatomię to chyba nie będzie trzeba się uczyć tak wszystkiego, tego wszystkiego uczą się studenci medycyny.... : /
__________________
Je ne sais pas, pourquoi...

Edytowane przez Domminika
Czas edycji: 2012-05-20 o 17:00
Domminika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 17:29   #48
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez Domminika Pokaż wiadomość
Ellish, a powiedz, da się to przejść,
tę anatomię i w ogóle?

Ale na tę anatomię to chyba nie będzie trzeba się uczyć tak wszystkiego, tego wszystkiego uczą się studenci medycyny.... : /
spokojnie da sie przejsc, wystarczy sie uczyc, na bieżąco
No i tez zalezy jakiego masz wykładowce. Ja mialam goscia, który naprawde chcial nas nauczyc. Ciekawe gosciu mówil, ale bardzo obawialismy sie egzaminu, bo materiału było bardzo duzo. No ale okazalo sie, ze to byl najlatwiejszy egzamin. W trakcie egzaminu (pisemny) gosciu zostawil nas z pytaniami mowiac, ze musi na chwile wyjsc, nie było go okolo 15 min

Ale jak pisalam wyzej, wszystko jest do przejscia, wystarczy sie nauczyc chociaz na ta ocene dostateczną.

Anatomia na pewno nie jest jak na medycynie, no coś Ty To okrojony materiał. Z tymże duzo nacisku było na mięsnie, głownie twarzy, ale to oczywiste. Bardzo mi sie to przydaje w pracy akurat.

Na egzaminie zewnetrznym nie było ani jednego pytania z anatomii.


Bez obaw

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2012-05-20 o 17:31
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 18:07   #49
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

a wiesz moze, od kiedy zaczyna sie tam semestr na jesien?
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 18:26   #50
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
a wiesz moze, od kiedy zaczyna sie tam semestr na jesien?
jakos chyba wrzesien, nie pamietam dokładnie.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 16:08   #51
Domminika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 36
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
a wiesz moze, od kiedy zaczyna sie tam semestr na jesien?
Semestr zaczyna się we wrześniu, z tym, że podobno pierwszy zjazd ma się odbyć jakoś w połowie września lub pod koniec września...

Zjazdy trwają zazwyczaj tylko w sobotę i niedzielę w godzinach 8:00 do ok. 17:30, z tego, co pamiętam. Ale nie jest wykluczone, że zajęcia mogą się odbyć w piątek, gdyby np. było dużo grup i za mało czasu na pracownię kosmetyczną.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość

Na egzaminie zewnetrznym nie było ani jednego pytania z anatomii.

A ten egzamin zewnętrzny organizuje OKE? i gdzie się go pisze?
__________________
Je ne sais pas, pourquoi...
Domminika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 20:38   #52
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez Domminika Pokaż wiadomość
Semestr zaczyna się we wrześniu, z tym, że podobno pierwszy zjazd ma się odbyć jakoś w połowie września lub pod koniec września...

Zjazdy trwają zazwyczaj tylko w sobotę i niedzielę w godzinach 8:00 do ok. 17:30, z tego, co pamiętam. Ale nie jest wykluczone, że zajęcia mogą się odbyć w piątek, gdyby np. było dużo grup i za mało czasu na pracownię kosmetyczną.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------



A ten egzamin zewnętrzny organizuje OKE? i gdzie się go pisze?
co do zjazdów, przez 2 lata nie zdazył mi sie ani razu zjazd w piatek. Tzn był raz w ciagu 2 lat, ale to dla tych, którym brakowalo godzin do frekwencji. Najczesciej zajęcia były od 8 do 20:00. Zdazały sie do 18, ale najczesciej mialam do 20.

Egzamin jest po 2 latach, organizuje OKE. Ja pisalam go w innej szkole, zaraz obok szkoły, w której mialam zajecia.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 21:34   #53
Domminika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 36
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Najczesciej zajęcia były od 8 do 20:00. Zdazały sie do 18, ale najczesciej mialam do 20.
acha, ja napisałam, że do 17:30, bo tak mi powiedziała pani w sekretariacie xD, nie dodałam, że nie z własnego doświadczenia, tylko od tej pani
__________________
Je ne sais pas, pourquoi...
Domminika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 06:04   #54
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez Domminika Pokaż wiadomość
acha, ja napisałam, że do 17:30, bo tak mi powiedziała pani w sekretariacie xD, nie dodałam, że nie z własnego doświadczenia, tylko od tej pani
taaa, mnie Panie mówiły, ze zjazdy sa co 2 tygodnie, w 1 i 2 semestrze mialam dokładnie co tydzien. Wolny weekend to wtedy jak wypadało święto
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 18:04   #55
Domminika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 36
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Co dokładnie omawialiście na chemii kosmetycznej w tym Cosinusie?
Chemię organiczną/nieorganiczną?
__________________
Je ne sais pas, pourquoi...

Edytowane przez Domminika
Czas edycji: 2012-05-22 o 19:29
Domminika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 22:00   #56
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

czesc dziewczyny ja tez mam pare pytan co to cosinusa..
1. jak dużo było zajęć z manicure/pedicure? co do tego to ja sie kompletnie nie nadaje.. i zastanawiam sie czy dam rade jakos to brzebrnac..
2. jak ta chemia? idzie przezyc? czy raczej jest dosc ciezko i ciezki material?
3. jestescie ogolnie zadowolone z poziomu nauczania i wogole z kierunku? daje perspektywy?
buziaki
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 08:26   #57
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez MarysN Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ja tez mam pare pytan co to cosinusa..
1. jak dużo było zajęć z manicure/pedicure? co do tego to ja sie kompletnie nie nadaje.. i zastanawiam sie czy dam rade jakos to brzebrnac..
2. jak ta chemia? idzie przezyc? czy raczej jest dosc ciezko i ciezki material?
3. jestescie ogolnie zadowolone z poziomu nauczania i wogole z kierunku? daje perspektywy?
buziaki
1. zalezy kto Ci sie trafi, jesli chodzi o nauczyciela. Ja mialam na szczescie malo, bo tez nie trawie tego zabiegu i na szczescie pracuje w gabinecie, gdzie nie mamy ani pedicure ani manicure. Pedicure mialam o wiele mniej niz manicure. Na całe 2 lata mialam kilka razy i jednego i drugiego. Jakos nauczyciele nie przywiązywały wagi do tego zabiegu. Uważały, ze to jest bardzo proste. Wystarczy znac kolejnosc i duzo cwiczyc na mamie, kolezankach itp. Bo tutaj: praktyka czyni mistrza.
3. Chemia - jest jak najbardziej do przejscia. Wystarczy nauczyc sie podstaw i juz. To jest naprawde baaardzo okrojony material, same podstawy.Jak ja przeszłąm, to kazdy tez przejdzie
3. Nie narzekam, aczkolwiek uwazam, ze dopiero duzo sie nauczyłam pracując juz jako kosmetyczka.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 14:11   #58
polas765
Przyczajenie
 
Avatar polas765
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 25
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Hej dziewczyny

Ja sie zapisałam już na Kosmetyke do Cosinusa i zaczynam we wrześniu. Dostałam rozpiske zjazdów i wychodzi na to ze ostatni weekend września ruszamy

Czy któraś też zaczyna wtedy?

Pozdrawiam
polas765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 10:59   #59
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Jakie dokumenty potrzebne są do zapisania się? zajęcia są tylko w weekendy? na osiedlu szkolnym? mam tez chrapkę na to studium
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 07:53   #60
polas765
Przyczajenie
 
Avatar polas765
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 25
Dot.: Studium kosmetyczne KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
Jakie dokumenty potrzebne są do zapisania się? zajęcia są tylko w weekendy? na osiedlu szkolnym? mam tez chrapkę na to studium

Witaj,
ja skłądałam świadectwo ukonczenia szkoły sredniej, moze byc tez maturalne, 2 zdjęcia, zaświadczenie lekarskie i podpisałam tam coś. Ale wcześniej zapisujesz się online żeby nie bazgrac na miejscu. Zajęcia sa tylko w weekendy ale nie w dwa a w trzy w miesiącu przynajmniej. Do tego jak powiesz ze ktos Ci polecil to ta osoba dostaje 100 zł
Ja juz mam rozkład zajęć i ostatni weekend września zaczynają sie zajecia. Są na os.Szkolnym
polas765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-01 04:47:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.