Technik usług kosmetycznych - Lublin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-16, 16:31   #1
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422

Technik usług kosmetycznych - Lublin


hej, poszukuje opinii na temat szkół policealnych oferujących kierunek "Technik usług kosmetycznych" w Lublinie, najlepiej bezpłatnych. Czy któraś z dziewczyn kończyła taką szkołę w Lublinie? Będę wdzięczna za pomoc
__________________
'"Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji''
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 06:49   #2
Salem92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Technik usług kosmetycznych - Lublin

Cytat:
Napisane przez FemmeFatale2 Pokaż wiadomość
hej, poszukuje opinii na temat szkół policealnych oferujących kierunek "Technik usług kosmetycznych" w Lublinie, najlepiej bezpłatnych. Czy któraś z dziewczyn kończyła taką szkołę w Lublinie? Będę wdzięczna za pomoc
Przyłączam się do pytania, chciałabym się zapisać na technika usług kosmetycznych LUBLINIE, jednak nie wiem do jakiej szkoły pójść, jest tyle różnych opinii na temat Żak, TEB, Cosinus, Wssp, pozytywnych i negatywnych, że już sama nie wiem, niektórzy piszą że jest strasznie niski poziom
Salem92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 20:40   #3
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 91
Dot.: Technik usług kosmetycznych - Lublin

To jest prawda. Te szkoły już dawno służą jednemu. Wyciąganiu pieniędzy z budżetu jednostek samorządu terytorialnego oraz po prostu ,,udawaniu'' że się uczysz. Coraz gorzej jest. Moja koleżanka zrezygnowała uwaga na czwartym semestrze.
Polishwolf97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 11:43   #4
Guziu_12
Przyczajenie
 
Avatar Guziu_12
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
Dot.: Technik usług kosmetycznych - Lublin

A ja mam inne odczucia. Uczę się w żaku. I bardzo polecam. Wcale nie czuję się jakbym była tylko źródłem pieniędzy, dużo się w tej szkole nauczyłam i nie żałuję że poszłam. Warto zrobić research na jakiejś grupie lokalnej swojego miasta i zapytać o żaka. Opinie w znaacznej większości mają pozytywne, o czymś to jednak świadczy :P
Guziu_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 11:32   #5
anula19_92
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 48
Dot.: Technik usług kosmetycznych - Lublin

Ja polecam Cosinusa, nauka za darmo, dobrze wyposażone pracownie, kosmetyki zapewnia szkoła, dużo zajęć praktycznych i najlepsza zdawalność egzaminów zawodowych
anula19_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 14:21   #6
PatiKowal93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 12
Smile Dot.: Technik usług kosmetycznych - Lublin

Polecam szkołę Cosinus. Nauka jest darmowa. Nie trzeba nic płacić. Pracownia bardzo dobrze wyposażona do tego co chwilę są organizowane kursy zawodowe np. z makijażu czy z zagęszczania rzęs. Nauczyciele świetni, pomocni. Atmosfera też jest bardzo fajna. Polecam
PatiKowal93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-12 17:02:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.