Gdzie się podziały wizażanki?? - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-17, 14:43   #4861
Wszedobylska_Snupa
Jadowita Żmija
 
Avatar Wszedobylska_Snupa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 459
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Z tego co widzę na fb to jest szczęśliwą narzeczoną
Wspaniala wiadomosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,, Rasowy?
– Poczwórnie.
– To znaczy, że jak?
– Znaczy nogi jamnika, morda buldoga, uszy wyżła, ogon owczarka – a razem, uważasz pan, mój pies''
Wszedobylska_Snupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 14:48   #4862
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Z tego co widzę na fb to jest szczęśliwą narzeczoną
oo ekstra! ciekawe, czy to ten facet o którym myślę. z resztą nieważne - fajnie, ze tak to się ułożyło
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 14:48   #4863
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Z tym sie zgadzam, teraz to jest juz glownie kryptoreklama tindera. No chyba, ze ta aplikacja jest serio az tak popularna wsrod 20 latkow. Juz nie te czasy, gdzie powstawaly slynne pieterkowe watki, gumowe Leony czy na randki wizanki chodzily z typami pokroju Monsieur.

Tinder i lajkowanie ładnych lasek przez partnera to tam standard jest



Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Zdaje się, że ma swoją firmę, albo pomaga rodzicom, coś w ten deseń.

Ja też kojarzę, że u rodziców pracuje i kupę kasy zarabia, ale wcale jej nie potrzebuje.


[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88763169]Teraz te wątki na intymnym to są nudy, ciągle to samo:
- facet mnie olewa
- żadna laska mnie nie chce, bo jestem brzydki
- facet ma tindera / seks strony w historii
- mam za duże cycki/mam za małe cycki
- wątki dziewczyn w wieku nastoletnim typu "już zawsze będę sama"
- teściowa mnie nie lubi / szwagierka mnie nie lubi / w szkole mnie nie lubią / moja matka bardziej lubi dziecko mojego brata, niż moje
- jest mi źle, niedobrze, nie mam faceta, nikogo, jestem samotna, potrzebuję terapii
- facet alkoholik / uzależniony od mamusi[/QUOTE]


Dokładnie. Może to przez brak szkoły. Dzieci się nudzą i piszą takie bzdury
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 14:53   #4864
Wszedobylska_Snupa
Jadowita Żmija
 
Avatar Wszedobylska_Snupa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 459
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Ciekawe co u lisnov

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,, Rasowy?
– Poczwórnie.
– To znaczy, że jak?
– Znaczy nogi jamnika, morda buldoga, uszy wyżła, ogon owczarka – a razem, uważasz pan, mój pies''
Wszedobylska_Snupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 15:02   #4865
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Wszedobylska_Snupa Pokaż wiadomość
Ciekawe co u lisnov

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też sie kiedyś zastanawiałam.
Ona miała mega problemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 15:21   #4866
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 16:01   #4867
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Słuszna uwaga. Ja znikam, jak się dzieją dramy i zaglądam tylko, żeby sprawdzić, kiedy się zmienią tematy. A już za atmosferą forum sprzed x lat w ogóle nie tęsknię. Strach się tu było odezwać i dlatego unikałam wchodzenia na Plotkowe.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-17, 16:04   #4868
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Słuszna uwaga. Ja znikam, jak się dzieją dramy i zaglądam tylko, żeby sprawdzić, kiedy się zmienią tematy. A już za atmosferą forum sprzed x lat w ogóle nie tęsknię. Strach się tu było odezwać i dlatego unikałam wchodzenia na Plotkowe.

Ja tęsknię za dawnym kwc Pamiętam jak kiedyś zawsze stałam przed półkami w Rossmannie z otwartym kwc na telefonie, teraz zanim bym pozamykała wszystkie reklamy to szlag by mnie prędzej trafił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 16:06   #4869
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja tęsknię za dawnym kwc Pamiętam jak kiedyś zawsze stałam przed półkami w Rossmannie z otwartym kwc na telefonie, teraz zanim bym pozamykała wszystkie reklamy to szlag by mnie prędzej trafił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tam to już w ogóle nie zaglądam. A w sumie założyłam konto dla KWC, forum niezbyt mnie wtedy interesowało i przez początkowe lata byłam aktywna tylko na podforach Biochemia, Minerały i Pielęgnacja. No ale przenoszenie KWC było fatalnie zorganizowane i przeprowadzone (mam na myśli darmową robotę Wizażanek i komunikację nt wyglądu nowego KWC).

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2021-06-17 o 16:07
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 16:09   #4870
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Słuszna uwaga. Ja znikam, jak się dzieją dramy i zaglądam tylko, żeby sprawdzić, kiedy się zmienią tematy. A już za atmosferą forum sprzed x lat w ogóle nie tęsknię. Strach się tu było odezwać i dlatego unikałam wchodzenia na Plotkowe.
Tez byla taka epoka, ze w ogole nie bywalam na plotkowym. Mimo, ze pamietam jeszcze czasy jak to plotkowe sie tworzylo.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja tęsknię za dawnym kwc Pamiętam jak kiedyś zawsze stałam przed półkami w Rossmannie z otwartym kwc na telefonie, teraz zanim bym pozamykała wszystkie reklamy to szlag by mnie prędzej trafił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Plus wiele recenzji jest kryptoreklama.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 16:11   #4871
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Ja do czasów z Drabineczką na forum nie tęsknię, bo zdziwieniowe było moim ulubionym wątkiem na forum (teraz znowu jest), a podczas jej panowania zrobiło się z niego koło wzajemnej adoracji niemalże jak na społecznościach, nie można było nic napisać, jeśli nie byłaś z grupki i była mega toksyczna atmosfera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-17, 16:17   #4872
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Lubę i zakonną kojarzę, lubiłam posty szczególnie pierwszej; i jeszcze chyba madana (?). Taki avatar z książkami.

Tak, Madanę też kojarzę. Pisała w taki racjonalny, dojrzały sposób. Nie wiem też czy nie miała męża chorego na nowotwór? Bo jakoś mi się to tak zbiega z jej zniknięciem.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 16:17   #4873
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja do czasów z Drabineczką na forum nie tęsknię, bo zdziwieniowe było moim ulubionym wątkiem na forum (teraz znowu jest), a podczas jej panowania zrobiło się z niego koło wzajemnej adoracji niemalże jak na społecznościach, nie można było nic napisać, jeśli nie byłaś z grupki i była mega toksyczna atmosfera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W punkt.
Te wszystkie persony, które wymieniłam gadały sobie między sobą i wyśmiewały inne użytkowniczki. Nie daj Boże mieć inne zdanie niż one.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 16:17   #4874
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja tęsknię za dawnym kwc Pamiętam jak kiedyś zawsze stałam przed półkami w Rossmannie z otwartym kwc na telefonie, teraz zanim bym pozamykała wszystkie reklamy to szlag by mnie prędzej trafił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi się nadal to zdarza robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 16:24   #4875
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 16:24   #4876
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
W punkt.
Te wszystkie persony, które wymieniłam gadały sobie między sobą i wyśmiewały inne użytkowniczki. Nie daj Boże mieć inne zdanie niż one.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Odkąd zdziwieniowe wróciło to nazywa się normalnie Ludzkie zachowania, które dziwią, za to ekipa Drabineczki prześcigała się w pomysłach na coraz wymyślniejsze tytuły, które chyba miały sprawić, że żadna istota spoza klubu do niego nie zajrzy. Standardem było wyśmiewanie się z użytkowniczek w 3 osobie, choćby ta wyśmiewana sama się w danym wątku przed chwilą wypowiedziała. Czułam się jak w szkole z filmowymi mean girls.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 16:37   #4877
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Odkąd zdziwieniowe wróciło to nazywa się normalnie Ludzkie zachowania, które dziwią, za to ekipa Drabineczki prześcigała się w pomysłach na coraz wymyślniejsze tytuły, które chyba miały sprawić, że żadna istota spoza klubu do niego nie zajrzy. Standardem było wyśmiewanie się z użytkowniczek w 3 osobie, choćby ta wyśmiewana sama się w danym wątku przed chwilą wypowiedziała. Czułam się jak w szkole z filmowymi mean girls.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A kto jeszcze należał do tej ekipy drabineczki? Nie pamiętam już.

W sumie cos w tym jest, że drabineczka vel muszynianka przypominała z gadki limonę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 16:51   #4878
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Tak, w jej zachowaniu.nastapila istotną zmiana, czasem to jak czytałam jej wypowiedzi, to się zastanawiałam czy aby ktoś jej się na wizażowe konto nie włamał ��
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się zastanawiałam czy praca jej nie daje za bardzo w kość. Bo zmiana nastąpiła krótko po podjęciu pracy chyba.
Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość

A pamiętacie wizażankę z takim charakterystycznym awatarem ciemnoskórej kobiety w kobaltowej sukience? Nie pamiętam nicku tej użytkowniczki, ale chyba studiowała medycynę i była w związku z Turkiem, i często pisała o tym, że wizaż ją wciąga na tyle, że zaniedbuje obowiązki.
Z Kalor kojarzy mi się jedna wizażanka, ale to pewnie zbieg okoliczności.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88763169]Teraz te wątki na intymnym to są nudy, ciągle to samo:
- facet mnie olewa
- żadna laska mnie nie chce, bo jestem brzydki
- facet ma tindera / seks strony w historii
- mam za duże cycki/mam za małe cycki
- wątki dziewczyn w wieku nastoletnim typu "już zawsze będę sama"
- teściowa mnie nie lubi / szwagierka mnie nie lubi / w szkole mnie nie lubią / moja matka bardziej lubi dziecko mojego brata, niż moje
- jest mi źle, niedobrze, nie mam faceta, nikogo, jestem samotna, potrzebuję terapii
- facet alkoholik / uzależniony od mamusi[/QUOTE]



i to wszystko raz pisane od strony jej, raz jego, raz teściowej, raz psa. Zupełnie jakby sobie ktoś poletko do badań tu utworzył, albo gazeta zbierała pomysły na artykuły


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Słuszna uwaga. Ja znikam, jak się dzieją dramy i zaglądam tylko, żeby sprawdzić, kiedy się zmienią tematy. A już za atmosferą forum sprzed x lat w ogóle nie tęsknię. Strach się tu było odezwać i dlatego unikałam wchodzenia na Plotkowe.
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja do czasów z Drabineczką na forum nie tęsknię, bo zdziwieniowe było moim ulubionym wątkiem na forum (teraz znowu jest), a podczas jej panowania zrobiło się z niego koło wzajemnej adoracji niemalże jak na społecznościach, nie można było nic napisać, jeśli nie byłaś z grupki i była mega toksyczna atmosfera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fakt, też nie udzielałam się wtedy na plotkowym. To było chyba słynne TWA?

Dla mnie Limonka jest wcieleniem Drabiny/ muszynianki, ale skoro mówicie że nie, to pewnie tylko tak mi się kojarzy. A zakonna to wydawała mi się ugrzecznionym wcieleniem kalinci, która kojarzy mi się - nie wiem czemu - z Haliną Grażyną.

Miałam przerwę całkiem sporą od wizażu, teraz też raz zaglądam raz nie, ale lubię Was czytać Brakuje mi tylko zacięcia żeby się wdawać w długie dyskusje, bo zanim będe mogła odpowiedzieć to jesteście kilkadziesiąt stron i kilkanaście tematów dalej


aaaa i jeszcze mile wspominam sineira, Lubę i madanę i jeszcze jedną użytkowniczkę, która chyba po 10 latach związku urodziła dziecko, zerwała kontakty z mamą i pisała rozsądnie. Kurcze, nie pamiętam jej nicku. Znikła po wątku o kotach, które partner przestał lubić ichciał się pozbyć a ona chciała je przenieść z domu na podwórko. Zastanawiała się jak je tam urządzić. Bardzo żałuję, że nie napisała jak się ta historia skończyła.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»

Edytowane przez Paprotka_
Czas edycji: 2021-06-17 o 16:58
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 17:06   #4879
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Dla mnie Limonka jest wcieleniem Drabiny/ muszynianki, ale skoro mówicie że nie, to pewnie tylko tak mi się kojarzy. A zakonna to wydawała mi się ugrzecznionym wcieleniem kalinci, która kojarzy mi się - nie wiem czemu - z Haliną Grażyną.
.
HalinaGrazyna to na pewno czyjs replay. Ma konto od roku, a zna dobrze watki sprzed 5 lat.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-17, 17:17   #4880
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość

Miałam przerwę całkiem sporą od wizażu, teraz też raz zaglądam raz nie, ale lubię Was czytać Brakuje mi tylko zacięcia żeby się wdawać w długie dyskusje, bo zanim będe mogła odpowiedzieć to jesteście kilkadziesiąt stron i kilkanaście tematów dalej
Ja tak samo. Czasami zerknę na jakiś wątek w przerwie od pracy i widzę fajny temat, bym chciała coś napisać, ale już po pracy jest kilkanaście nowych stron, temat umarł i bez sensu już wygrzebywać xD najczęściej na takie bardziej intensywne pisanie mam czas między 15-18, a wtedy forum jakoś pustoszeje. Ale czytać bardzo lubię o każdej porze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez natalia_t
Czas edycji: 2021-06-17 o 17:21
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 17:46   #4881
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Treść usunięta
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 18:04   #4882
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
W sumie cos w tym jest, że drabineczka vel muszynianka przypominała z gadki limonę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja takie wrażenie miałam długi czas. Chyba głównie z tego powodu że mało kto tak dużo pisał kiedykolwiek na wizażu. Niby fakty się nie zgadzają, ale co to za problem... Z drugiej strony, dziwiloby mnie to bo chyba każdy potrzebował kiedyś dłuższej przerwy od forum.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 18:09   #4883
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja takie wrażenie miałam długi czas. Chyba głównie z tego powodu że mało kto tak dużo pisał kiedykolwiek na wizażu. Niby fakty się nie zgadzają, ale co to za problem... Z drugiej strony, dziwiloby mnie to bo chyba każdy potrzebował kiedyś dłuższej przerwy od forum.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tutaj filolog, a tu osoba zafascynowana egzotycznymi jezykami. Nawet pasuje.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 18:19   #4884
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość


aaaa i jeszcze mile wspominam sineira, Lubę i madanę i jeszcze jedną użytkowniczkę, która chyba po 10 latach związku urodziła dziecko, zerwała kontakty z mamą i pisała rozsądnie. Kurcze, nie pamiętam jej nicku. Znikła po wątku o kotach, które partner przestał lubić ichciał się pozbyć a ona chciała je przenieść z domu na podwórko. Zastanawiała się jak je tam urządzić. Bardzo żałuję, że nie napisała jak się ta historia skończyła.
Na chyba jedyna co Luby miło nie wspomina... Kojarzę ta wizazanke o której mówisz chyba, ale nie jestem pewna. Był też jej wątek o weselu brata?

Zakonna i kalincia to raczej nie te same osoby, inna historia w ogóle, zakonna była spoko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Tutaj filolog, a tu osoba zafascynowana egzotycznymi jezykami. Nawet pasuje.
Niby inne bo drabineczka chyba rosyjski studiowała, ale kto to tam wie... Rzeczywiście też dużo wspólnego z Harleyka ale ona miała inny styl pisania trochę i... No nie wiem. Jakoś nie. Ale mniejsza o to.

Tyene też pamiętam i taka użytkowniczke z czarnym kotem w avatarze, b. dużo pisała kiedys, taka dość wyważona, chyba weganką byla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 18:21   #4885
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Drabina miała inny styl pisania niż Limonka, poza tym Drabina nie miała skłonności do bajkopisarstwa i ta osoba faktycznie istnieje więc szczerze wątpię, żeby chciało jej się kreować postać Limonki z zupełnie innym życiorysem przez tak długi okres czasu.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 18:23   #4886
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiałam czy praca jej nie daje za bardzo w kość. Bo zmiana nastąpiła krótko po podjęciu pracy chyba.


Z Kalor kojarzy mi się jedna wizażanka, ale to pewnie zbieg okoliczności.





i to wszystko raz pisane od strony jej, raz jego, raz teściowej, raz psa. Zupełnie jakby sobie ktoś poletko do badań tu utworzył, albo gazeta zbierała pomysły na artykuły






Fakt, też nie udzielałam się wtedy na plotkowym. To było chyba słynne TWA?

Dla mnie Limonka jest wcieleniem Drabiny/ muszynianki, ale skoro mówicie że nie, to pewnie tylko tak mi się kojarzy. A zakonna to wydawała mi się ugrzecznionym wcieleniem kalinci, która kojarzy mi się - nie wiem czemu - z Haliną Grażyną.

Miałam przerwę całkiem sporą od wizażu, teraz też raz zaglądam raz nie, ale lubię Was czytać Brakuje mi tylko zacięcia żeby się wdawać w długie dyskusje, bo zanim będe mogła odpowiedzieć to jesteście kilkadziesiąt stron i kilkanaście tematów dalej


aaaa i jeszcze mile wspominam sineira, Lubę i madanę i jeszcze jedną użytkowniczkę, która chyba po 10 latach związku urodziła dziecko, zerwała kontakty z mamą i pisała rozsądnie. Kurcze, nie pamiętam jej nicku. Znikła po wątku o kotach, które partner przestał lubić ichciał się pozbyć a ona chciała je przenieść z domu na podwórko. Zastanawiała się jak je tam urządzić. Bardzo żałuję, że nie napisała jak się ta historia skończyła.
Dla mnie sineira była opryskliwa i chamska.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Drabina miała inny styl pisania niż Limonka, poza tym Drabina nie miała skłonności do bajkopisarstwa i ta osoba faktycznie istnieje więc szczerze wątpię, żeby chciało jej się kreować postać Limonki z zupełnie innym życiorysem przez tak długi okres czasu.
Drabina pisała dużo i często ( miałam wrażenie,że ona nic nie robi oprócz siedzenia na wizażu), ale nie pisała wiecznie o sobie jak Limonka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 18:30   #4887
Wszedobylska_Snupa
Jadowita Żmija
 
Avatar Wszedobylska_Snupa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 459
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
A kto jeszcze należał do tej ekipy drabineczki? Nie pamiętam już.

W sumie cos w tym jest, że drabineczka vel muszynianka przypominała z gadki limonę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jestem tu od 2016 roku i nie kojarze zadnej drabineczki to pewno musialo byc duzo wczesniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,, Rasowy?
– Poczwórnie.
– To znaczy, że jak?
– Znaczy nogi jamnika, morda buldoga, uszy wyżła, ogon owczarka – a razem, uważasz pan, mój pies''
Wszedobylska_Snupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 18:31   #4888
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Wszedobylska_Snupa Pokaż wiadomość
Jestem tu od 2016 roku i nie kojarze zadnej drabineczki to pewno musialo byc duzo wczesniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Drabineczka to lata około 2012, pi razy oko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 18:44   #4889
agata1213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 247
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Ja pamiętam jeszcze Liselottę i Winter76? Nie wiem, czy dobry nr przy Winter dałam
agata1213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 18:48   #4890
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

a jeszcze pamiętam agatq i chyba z pół roku jej nie widziałam albo i lepiej
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-18 12:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.