Duży penis a ból i dyskomfort - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-20, 20:20   #1
MarzenaGalla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 2

Duży penis a ból i dyskomfort


Mam problem z tym że partner ma większego penis (23cm) ....nigdy nie moze wejść do końca tak jak bym tego chciała a w momentach kiedy sie zagolopował musieliśmy kończyć bo wszystko mnie bardzo bolało. Dodam że jestem drobną osobą więc pytanie do was czy można coś z tym zrobić czy raczej to już kwestia budowy?
MarzenaGalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-21, 15:52   #2
kitkaaa99
Przyczajenie
 
Avatar kitkaaa99
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 4
Dot.: Duży penis a ból i dyskomfort

Raczej nie do przejścia problem, mam podobnie i po prostu trzeba to robić delikatniej
kitkaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-21, 21:43   #3
Mr_Din0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 1
Dot.: Duży penis a ból i dyskomfort

Niewątpliwie możecie spróbować skupić się na grze wstępnej. Pochwa powiększa się gdy kobieta jest podniecona, należy więc o to zadbać zanim dojdzie do penetracji. Jednak z doświadczenia wiem, że w przypadku długiego członka to raczej nie rozwiąże problemu. Istnieją pozycje w których penetracja jest znacznie płytsza, w tym wypadku warto z nich korzystać. Mowa chociażby o pozycji na łyżeczkę lub tzw. boczne pchnięcie. Można też częściej korzystać z pozycji gdy to kobieta decyduje o głębokości penetracji tu mowa głównie o różnych wariacjach pozycji na jeźdźca. W Internecie można wyszukać kilka sensownych artykułów o doborze odpowiednich pozycji przy takich problemach, swego czasu też czerpałem z tych źródeł. Takie pozycje jak na pieska czy żabka także wchodzą w grę, ale partner musi zachować ostrożność... Należy zdać sobie sprawę, że głęboka penetracja pochwy tak naprawę nie przynosi pozytywnych bodźców żadnemu z partnerów. Najbardziej wrażliwą część pochwy stanowi jej pierwsze kilka centymetrów, u mężczyzn najważniejsze jest aby stymulować żołądź. Osobiście podczas penetracji pranerki nie wprowadzam do jej pochwy nawet połowy długości członka i sama długość członka nie stanowi dla mnie większego problemu, większy problem dla mnie i mojej partnerki stanowi jednak grubość...
Mr_Din0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 21:53   #4
malczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 9
Dot.: Duży penis a ból i dyskomfort

Nie wierzę w te 23 cm, bo to jakaś absurdalna długość po prostu Ale nawet jeżeli... jaki to jest problem? Przecież nie musi wchodzić do końca. Zresztą jeżeli jesteś drobna, to te 20 cm od sromu kończyłoby się gdzieś za pępkiem, więc fizycznie niemożliwe, żeby się tam cały zmieścił

Z doświadczenia wiem, że długi penis daje większe możliwości w różnych pozycjach - choćby na stojąco czy na boku, bo w takiej sytuacji i tak nie da się, żeby wchodził do końca. Także kombinujcie! Ja uważam, że lepiej mieć tych centymetrów więcej, niż mniej
malczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-04, 13:43   #5
IwonaRozalia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 40
Dot.: Duży penis a ból i dyskomfort

Mialam takiego partnera. Byl to problem kiedy nie bylam dostatecznie podbiecona. Sex sam w sobie byl ok ale brak gry wstępnej robi różnicę
IwonaRozalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-05, 11:27   #6
Weronissia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 45
Dot.: Duży penis a ból i dyskomfort

powiedz facetowi by był mniej gwałtowny ale jak penis jest średni to chyba jest lepiej w łóżku dla kobiety
Weronissia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 01:16   #7
Hairlooser
Raczkowanie
 
Avatar Hairlooser
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Duży penis a ból i dyskomfort

U mojej ex w podobnej sytuacji (na grubość) pomagała dłuższa gra wstępna. Rozgrzej ją, najlepiej od rana w smsach czy pewnymi czynnościami jeśli cały dzień spędzacie razem. No i warto też spróbować lubrykanty + pozycje dla hojnie obdarzonych. Powodzenia.
Hairlooser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 02:16:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.