problem:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-11, 15:43   #1
Gosiaczek2507
Zadomowienie
 
Avatar Gosiaczek2507
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry ( Śląskie)
Wiadomości: 1 919
GG do Gosiaczek2507
Unhappy

problem:(


Dziewczyny doradzcie mi otóż jestem z moim obecnym TŻ juz prawie pól roku a on od tego czasu nigdzie mnie nie zabral na zaden spacer do kina czy nawet na impreze rodzinną. jak mu mówiłam ze chcialabym z nim gdzieś wyjść to mi powiedzial ze zabral mnie na spacer na poczatku naszej znajomosci ze to wystarczy. rozmawialam z nim o tym ale nie poskutkowalo on mi odpowiedzial ze on woli siedziec w domu i spac bo jest zmeczony i np jak przychodzi do mnie to przewaznie tez spi. ja nie chce by mnie czesto gdzies zabieral ale przynajmniej czasami. doradzcie mi co mam zrobic??

i przepraszam jeśli juz byl taki wątek
__________________
moja stronka

blog

http://tworczoscgosiaczka.blogspot.com/
Gosiaczek2507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 15:45   #2
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: problem:(

Dziwne. Powiedz mu, że Ci nie wystarcza takie siedzenie w domu, bo chciałabyś gdzieś od czasu do czasu wyjść. Od pół roku jest non stop zmęczony, że nie da rady nigdzie wyjść?;|
Po ile macie lat?
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 15:49   #3
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek2507 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie mi otóż jestem z moim obecnym TŻ juz prawie pól roku a on od tego czasu nigdzie mnie nie zabral na zaden spacer do kina czy nawet na impreze rodzinną. jak mu mówiłam ze chcialabym z nim gdzieś wyjść to mi powiedzial ze zabral mnie na spacer na poczatku naszej znajomosci ze to wystarczy. rozmawialam z nim o tym ale nie poskutkowalo on mi odpowiedzial ze on woli siedziec w domu i spac bo jest zmeczony i np jak przychodzi do mnie to przewaznie tez spi. ja nie chce by mnie czesto gdzies zabieral ale przynajmniej czasami. doradzcie mi co mam zrobic??

i przepraszam jeśli juz byl taki wątek
Kopnąć w tyłek i dać sobie spokój. Oj dziewczyny, dziewczyny...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 15:54   #4
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: problem:(

Czyli przez pół roku on podczas waszych spotkań spał?
Ja bym nie dała rady tkwić w takim lunatycznym związku.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 16:11   #5
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Lightbulb Dot.: problem:(

byłam w takim związku.....i ja zaczęłam się dusić. Jak to!?! facet musi swoją kobietę zabierać na spacery, zapraszać do kina, itp...zresztą jak on już teraz przejawia takie skłonności to kochana nie zmieni się. Jemu jest wygodnie, bo się wyśpi, seksik czasem, stałą dziewczynę ma i zadowolony. Życie sobie zmarnujesz z takim typkiem. Facet musi być aktywny i zaradny.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 16:21   #6
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: problem:(

jak przychodzi do Ciebie i chce spac, to mu powiedz, zeby poszedl spac do siebie do domu i dal Ci znac jak juz wypocznie to sie wtedy spotkacie. I nie pozwalaj na to zeby spal u Ciebie w domu.

Zorganizuj Ty jakies wyjscie, wybierz film i mu zaproponuj: jutro na 21:00 na ten i ten film..., w ten sposob konkretnie, albo jakies inne wyjscie do znajomych zorganizuj...

moze akurat cos zaskoczy u niego i jakas aktywnosc zacznie wykazywac.

Jak nie zaskoczy i dalej bedziesz tkwic w lunatycznym zwiazku, jak to okreslila Luna to niestety... bedzie trzeba bylo sie pozegnac, aby sie nie meczyc ale warto sprobowac moim zdaniem, moze akurat.
__________________
.................

Edytowane przez syntagma
Czas edycji: 2009-01-11 o 16:22
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 16:21   #7
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: problem:(

to Wy od pol roku w domu siedzicie?
spytaj go czy sie wstydzi z Toba pokazac czy jak... bo to jest troszke nienormalne...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 16:29   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Kopnąć w tyłek i dać sobie spokój. Oj dziewczyny, dziewczyny...
Dokładnie. Po co Ci facet nie mający żadnych zainteresowań, radości życia, pasji? Spanie i siedzenie w domu - nawet emeryci tak nie robią.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 16:39   #9
Gosiaczek2507
Zadomowienie
 
Avatar Gosiaczek2507
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry ( Śląskie)
Wiadomości: 1 919
GG do Gosiaczek2507
Dot.: problem:(

no moze nie caly czas spi ale wiekszosc czasu ja wiem ze on po praktyce jest zmeczony. ale weekend? weekend ma wolny wiec czemu nie chce mnie nigdzie zabrac?? ja mam 19 lat on ma 20 rozmawiam z nim to wlasnie albo powie ze zmeczony a jak mu marudze to potrafi powiedziec idz sobie z kolezankami bo mi sie nie chce. wiec juz sama nie wiem.

chcialam go zabrac na lodowisko ze znajomymi to on nie chcial wolal siedziec w domu przed komputerem
__________________
moja stronka

blog

http://tworczoscgosiaczka.blogspot.com/

Edytowane przez Gosiaczek2507
Czas edycji: 2009-01-11 o 16:41 Powód: ot
Gosiaczek2507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 16:57   #10
Mama Mleczyka
Raczkowanie
 
Avatar Mama Mleczyka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 48
GG do Mama Mleczyka
Dot.: problem:(

Zmien natychmiast chlopaka
__________________
Mama Mleczyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 17:02   #11
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek2507 Pokaż wiadomość
no moze nie caly czas spi ale wiekszosc czasu ja wiem ze on po praktyce jest zmeczony. ale weekend? weekend ma wolny wiec czemu nie chce mnie nigdzie zabrac?? ja mam 19 lat on ma 20 rozmawiam z nim to wlasnie albo powie ze zmeczony a jak mu marudze to potrafi powiedziec idz sobie z kolezankami bo mi sie nie chce. wiec juz sama nie wiem.

chcialam go zabrac na lodowisko ze znajomymi to on nie chcial wolal siedziec w domu przed komputerem
Dla mnie marne wykręty. Mój TŻ pracował w piekarni na nocki, potem pakował w pociąg 4 litery, jechał 90 km do mnie i choć był skrajnie zmęczony, to szliśmy na imprezkę, na spacer, na grzyby, do znajomych. Ok, potrafił się przespać godzinkę z głową na moich kolanach, ale potem było klasycznie i romantycznie. Pewnie dlatego dziś jest moim małżonkiem... nie przespał swojego czasu...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 17:38   #12
agnis2908
Zadomowienie
 
Avatar agnis2908
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 753
GG do agnis2908
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Kopnąć w tyłek i dać sobie spokój. Oj dziewczyny, dziewczyny...

ale najpierw pogadaj z facetem. Może on nie wie, że trzeba zabierać gdzieś dziewczynę...
__________________





agnis2908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 17:38   #13
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dla mnie marne wykręty. Mój TŻ pracował w piekarni na nocki, potem pakował w pociąg 4 litery, jechał 90 km do mnie i choć był skrajnie zmęczony, to szliśmy na imprezkę, na spacer, na grzyby, do znajomych. Ok, potrafił się przespać godzinkę z głową na moich kolanach, ale potem było klasycznie i romantycznie. Pewnie dlatego dziś jest moim małżonkiem... nie przespał swojego czasu...
Zgadzam się. Zmęczenie zmęczeniem tylko dlaczego jakoś na kompa ma siłę?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 18:42   #14
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: problem:(

zmęczenie zmęczeniem, komp kompem, spanie spaniem...

ale cholera co to za narzucanie, że "facet ma mnie gdzieś zabierać"? wszystko zależy od osoby, mnie by szlag trafił jakby mnie facet po kinach czy restauracjach ciągał, nie lubię takich miejsc, nie lubię siedzieć pośród ludzi gdy możemy film obejrzeć w domu przytulając się albo przygotować jakiś obiad razem.
Nudne? możliwe, ale jeśli i mnie i jemu to odpowiada...

Jakoś tam rozumiem tego Twojego faceta, nie mam pojęcia co powinnaś zrobić, żeby coś zmienić, bo jeśli tak się różnicie w kwestii spędzania wolnego czasu i on jest domatorem a Ty musisz gdzieś wychodzić, to macie problem, spory.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 18:55   #15
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: problem:(

Ja bym nie wytrzymała...ale moja koleżanka wytrzymała w czymś podobnym ze 3lata...facet przyjeżdżał do niej(jak miał transport,bo autobusem to za szlachetny był),szedł po piwo,pił i koniec wizyty
Porozmawiaj z nim,a jak to nie pomoże-radykalne cięcie:
-albo sama coś zorganizuj i wyciągnij go na siłę
-albo...rzuć go?Nie zamierzam podejmować tej decyzji za Ciebie,najpierw porozmawiaj.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 19:13   #16
kocinka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 59
Dot.: problem:(

Miałam kilka lat temu takiego faceta, że jak przychodził do mnie to tylko spał. Rozmawiać nie chciał mówił, że nie umie, jedynie odpowiadał na moje pytania tak nie nie wiem. Żebym go nie zostawiła, kupował mi markowe perfumy, książki, co tylko chciałam. Ale niestety miłości się nie przekupi. Ten farsowy związek trwał tylko 4 miechy nie wytrzymałam psychicznie, to aż za dużo ;/

Ja bym Ci radziła albo z nim porozmawiać, że twój dom to nie przytułek dla bezdomnych, jeśli nie zrozumie niech spada. Bo myślę, że długo w takim związku nie wytrzymasz. Pewnie już teraz nerwy Cie unoszą a wyobraź sobie co będzie otem. Ten typ tak ma ;/
kocinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 19:22   #17
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez kocinka84 Pokaż wiadomość
Miałam kilka lat temu takiego faceta, że jak przychodził do mnie to tylko spał. Rozmawiać nie chciał mówił, że nie umie, jedynie odpowiadał na moje pytania tak nie nie wiem. Żebym go nie zostawiła, kupował mi markowe perfumy, książki, co tylko chciałam. Ale niestety miłości się nie przekupi. Ten farsowy związek trwał tylko 4 miechy nie wytrzymałam psychicznie, to aż za dużo ;/

Ja bym Ci radziła albo z nim porozmawiać, że twój dom to nie przytułek dla bezdomnych, jeśli nie zrozumie niech spada. Bo myślę, że długo w takim związku nie wytrzymasz. Pewnie już teraz nerwy Cie unoszą a wyobraź sobie co będzie otem. Ten typ tak ma ;/
Przygarnę takiego, co będzie przychodził na parę godzin się przespać i będzie kupował, co będę chciała. Te parę godzin - jestem mu w stanie udostępnić kanapę w salonie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 19:32   #18
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek2507 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie mi otóż jestem z moim obecnym TŻ juz prawie pól roku a on od tego czasu nigdzie mnie nie zabral na zaden spacer do kina czy nawet na impreze rodzinną. jak mu mówiłam ze chcialabym z nim gdzieś wyjść to mi powiedzial ze zabral mnie na spacer na poczatku naszej znajomosci ze to wystarczy. rozmawialam z nim o tym ale nie poskutkowalo on mi odpowiedzial ze on woli siedziec w domu i spac bo jest zmeczony i np jak przychodzi do mnie to przewaznie tez spi. ja nie chce by mnie czesto gdzies zabieral ale przynajmniej czasami. doradzcie mi co mam zrobic??

i przepraszam jeśli juz byl taki wątek
Porozmawiaj z nim choć i tak wydaje mi się że on już taki jest i tego nie zmieni...
Co prawda mój kiedyś jedyne co to nie lubiał imprez,ja w sumie też nigdy nie imprezowałam ale od czasu do czasu każdy lubi trochę zaszaleć...i z czasem to się zmieniło teraz sam mnie zaciąga Ale no nie wyobrażam sobie raczej siedzieć przez pół roku w domu i patrzyć jak śpi...nie można go usprawiedliwiać że nie wie jak traktować kobietę tym bardziej że już mu to mówiłaś...zwyczajnie patrzy tylko na siebie i nikt poza nim się nie liczy...Sorry ale gdzie tutaj jest miłość...
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 19:39   #19
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Przygarnę takiego, co będzie przychodził na parę godzin się przespać i będzie kupował, co będę chciała. Te parę godzin - jestem mu w stanie udostępnić kanapę w salonie.
ja tez niech kupuje perfumy, siada na kanapie i spi, po paru godzinach pobudka, i do domu. Nawet poduszke moge dac zeby sie wygodnie lezalo... takie serce dobre mam Skarb nie chlopak!
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 19:41   #20
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
ja tez niech kupuje perfumy, siada na kanapie i spi, po paru godzinach pobudka, i do domu. Nawet poduszke moge dac zeby sie wygodnie lezalo... takie serce dobre mam Skarb nie chlopak!
Ma już dwie chętne jakby co.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 20:22   #21
Gosiaczek2507
Zadomowienie
 
Avatar Gosiaczek2507
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry ( Śląskie)
Wiadomości: 1 919
GG do Gosiaczek2507
Dot.: problem:(

ale ja go nie oddam... pogadam z nim i zobaczymy czy to cos zmieni jak nic to nie wiem juz co zrobie. ja go gdzies zaprosze ale dzieki za komentarze
__________________
moja stronka

blog

http://tworczoscgosiaczka.blogspot.com/
Gosiaczek2507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 20:25   #22
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek2507 Pokaż wiadomość
ale ja go nie oddam... pogadam z nim i zobaczymy czy to cos zmieni jak nic to nie wiem juz co zrobie. ja go gdzies zaprosze ale dzieki za komentarze
Nie nie, my chcemy pana od kupowania perfum i innych ciekawostek w zamian za nocleg.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 20:58   #23
Gosiaczek2507
Zadomowienie
 
Avatar Gosiaczek2507
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry ( Śląskie)
Wiadomości: 1 919
GG do Gosiaczek2507
Dot.: problem:(

aaaa juz rozumie
__________________
moja stronka

blog

http://tworczoscgosiaczka.blogspot.com/
Gosiaczek2507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 21:40   #24
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: problem:(

moze on nie chce nigdzie z Tobą wychodzić bo się boi że go inna z Tobą zobaczy?
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 00:42   #25
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
moze on nie chce nigdzie z Tobą wychodzić bo się boi że go inna z Tobą zobaczy?
tu masz jedno z bardziej prawdopodobnych rozwiązań. po co Ci taki koleś ? może się wstydzi z Tobą wychodzić ? tak czy inaczej po pół roku tak wyglądającego związku nawet bym się nie zastanawiała (osobiście nawet miesiąca bym z takim pasożytem nie zdzierżyła) i kopnęła go w dupę bez mrugnięcia okiem.
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 09:48   #26
xxxInek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 50
Dot.: problem:(

Albo się Ciebie wstydzi...Rozni sa faceci.....
xxxInek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 10:05   #27
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: problem:(

jakby się jej wstydził, to by z nią nie był. Nie popadajmy w paranoję.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 10:50   #28
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Przygarnę takiego, co będzie przychodził na parę godzin się przespać i będzie kupował, co będę chciała. Te parę godzin - jestem mu w stanie udostępnić kanapę w salonie.
Ja też jestem chętna (tylko nie wiem jak mąż) udostępnić kanapę

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ma już dwie chętne jakby co.
Jestem trzecia

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
moze on nie chce nigdzie z Tobą wychodzić bo się boi że go inna z Tobą zobaczy?
Nie przesadzajmy. Mi się wydaje, że jemu się po prostu nie chce. Musisz go rozruszać troszkę. Może zacznij od pierdół: jak będzie u ciebie to powiedz, że właśnie ci się skończyły podpaski, papier toaletowy czy coś i musicie iść szybko do sklepu, najlepiej gdzieś dalej. Innym razem wyciągnij go do parku/na lodowisko/gdzieś i powiedz że musicie iść bo się umówiłaś już wcześniej ze znajomymi. Chyba w takiej sytuacji nie pójdzie sobie do domu, a tobie każe iść samej Może kilka takich wyjść poskutkuje Bo jak to i rozmowa nie pomoże, to już nie wiem.

Jak można pół roku siedzieć w domu, nigdzie razem nie wyjść
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 11:27   #29
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: problem:(

Dziewczyno,daj sobie z nim spokój - ile tak jeszcze wytrzymasz? niedługo zrozumiesz,że to bardzo źle o nim świadczy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 11:33   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Dziewczyno,daj sobie z nim spokój - ile tak jeszcze wytrzymasz? niedługo zrozumiesz,że to bardzo źle o nim świadczy.
Dokładnie, bo jak świadczy o człowieku fakt, że najważniejszym jego zajęciem jest spanie lub leżenie? Niezbyt dobrze. Ja rozumiem kogoś, kto pracuje po 12-13 godzin - wtedy rzeczywiście można wysiadać (ale wtedy należy też rozejrzeć się za normalną pracą lub zacząć egzekwować swoje praca). Facet znalazł sobie po prostu mega ekonomiczną dziewczynę - praktycznie grosza nie musi na nią wydawać. To nie jest dla mnie normalne, aby ktoś do dziewczyny przychodził ciągle spać lub leżeć. Tak można się bujać ze sobą i 8 lat, a wcale się nie poznać. Marazm, apatia i brak zainteresowań - straszne.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.