Staraczki 2019, część 7 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-03-04, 18:08   #3121
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2019, część 7

To ja dorzucę tylko, że wracam od hematologa.
Nic mi nie dał na Pai i na MTHFR. Wyniki stwierdził, że nie najgorsze. Że Acardu mi na to nie da, bo on nie widzi w tym sensu. Jak już to heparynę, ale to dla niego na tym etapie wróżbiarstwo. W tych wynikach by nie szukał niepowodzeń, bo w historii nie mam żadnych zakrzepowych tematów. Mam zalecone badania do pogłębienia diagnostyki (białko s, c, antytrombina itp) i dopiero jak wyjdą one źle to faktycznie by mnie leczył.
Ja mu wierze, bo komuś muszę wierzyć. Zrobię te badania za jakiś czas i odpuszczam ten temat jeśli wyjdą dobrze.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 18:11   #3122
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
To jutro dzień kciuków, ja przed południem potrzymam za Ciebie, a popołudniu poproszę za moją wizytę trzymać I chyba orzeszkova jutro ma wizytę.

Znowu się wkurzyłam na nasze Państwo. Rozliczałam PITa i z ciekawości weszłam na zasdy odliczania ulgi na dzieci. I wyszło, że jak nam się w końcu uda, to ulga nam się należeć nie będzie, bo za wysokie dochody. Na kredyt za biedni, na ulgi za bogaci Powinna być specjalna ulga na ivf, jak już dofinansowywać nie chcą, a nie jeszcze brak możliwości odliczenia

Kciuki za wizytę!!

A z naszymi przepisami podatkowymi to szkoda słów...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;88555586]To ja dorzucę tylko, że wracam od hematologa.
Nic mi nie dał na Pai i na MTHFR. Wyniki stwierdził, że nie najgorsze. Że Acardu mi na to nie da, bo on nie widzi w tym sensu. Jak już to heparynę, ale to dla niego na tym etapie wróżbiarstwo. W tych wynikach by nie szukał niepowodzeń, bo w historii nie mam żadnych zakrzepowych tematów. Mam zalecone badania do pogłębienia diagnostyki (białko s, c, antytrombina itp) i dopiero jak wyjdą one źle to faktycznie by mnie leczył.
Ja mu wierze, bo komuś muszę wierzyć. Zrobię te badania za jakiś czas i odpuszczam ten temat jeśli wyjdą dobrze.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Najważniejsze, że masz poczucie „zaufania”

Czasami się zastanawiam czy nie chce za dużo sobie znaleźć problemów a później nie będzie wiadomo już co leczyć.. bo mam wrażenie, że ciagle coś nowego wynajduje i już nie wiem co jest naszym największym problemem :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 18:12   #3123
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie u naprotechnologa w Lublinie i daje obiecaną relację

Uczucia moje i męża - mieszane. Bardzo mieszane. To co na pewno na duży plus to niesamowicie dokładny wywiad, bardzo dokładna analiza wszystkich wyników, każda najmniejsza rzecz przedyskutowana i wzięta pod rozwagę. Najpierw skupił się na Tż. Trochę zaniepokoiły go wyniki usg i kazał mu zrobić dodatkowe badania, bo stwierdził, że to co ma to zdecydowanie za mało i 24.03 ma wizytę u urologa ze wszystkimi wynikami. Później ja. No i tak jak mówię wszystko bardzo dokładnie, zlecił milion kolejnych badań na których bankowo zbankrutuję Zrobił mi bardzo dokładne badanie najpierw piersi, potem ginekologiczne, potem USG i tu mnie zaskoczył, bo zastanawia się nad ewentualna endometrioza u mnie, chociaż nigdy żaden inny ginekolog się tego u mnie nie czepiał... zawsze słyszałam, że endometrium mam ok. Co lekarz to co innego...

Ale... po pierwsze neguje absolutnie wszystkich lekarzy, którzy nie są z ich przychodni, neurolog ma być ich, diabetolog ich, jak powiedziałam, że zapisałam się do dietetyka to kazał mi nie iść a potem iść do ich dietetyka Po drugie wizyty u niego są co 3 miesiące, co dla mnie w przypadku starań to jakiś żart... „Ewentualnie jakby panią coś martwiło, np wyniki badań to MOŻE się pani zapisać na taka krótka wizyte”... Po trzecie w naprotechnologii stosują tą metodę Creightona czy jakoś tak, musielibyśmy się zapisać na sesje z trenerami, którzy mieliby uczyć takiej obserwacji cyklu. Jedna sesja 150 zł, sesji 8... No sory, ale co mi to da skoro ja WIEM, że mam problemy z owulacja... I przez 3 miesiące prowadzi się taka kartę, czyli tak naprawdę samoobserwacje i co miesiąc progesteron i estradiol z krwi a wizyta po 3 miesiącach.

Podsumowując. Pójdziemy do urologa i diabetologa, zrobimy te wszystkie badania, ale wrócę z nimi do swojego ginekologa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dlatego zawsze uważałam, że naprotechnologia powinna być dodatkiem do leczenia konwencjonalnego. Super, że stawiają na pogłębioną diagnostykę i widzą rzeczy, których inni nie dostrzegają. Natomiast mnie z moim amh to by wygasły jajniki jakbym miała chodzić na wizyty co 3 miesiące i przez kolejne 3 obserwować swój cykl... Wielu lekarzy mówi o tym, że naprotechnologia to kradzież czasu reprodukcyjnego.
Jeszcze co do endometriozy to tyle się o niej mówi w kontekście niepłodności, a tak naprawdę mało który lekarz wpada ma pomysł, żeby pochylić się nad tym problemem. No ja rozumiem, że laparoskopia to nie jest błahy zabieg i nie można wysyłać na nią każdej niepłodnej pacjentki już po pierwszej wizycie, ale jeśli ktoś zgłasza objawy no to helloł sama podejrzewałam u siebie endometriozę, ale moja pierwsza lekarka nie podjęła tematu i niestety z tego co czytałam jest to dosyć powszechne wśród lekarzy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 18:14   #3124
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Co do anty-tg i anty-tpo to mi spadły. Jedno miałam znaaacznie powyżej normy, a obecnie jest blisko dolnej granicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Meggie a rozpisał Ci w które dni cyklu masz te badania zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 18:19   #3125
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
To jutro dzień kciuków, ja przed południem potrzymam za Ciebie, a popołudniu poproszę za moją wizytę trzymać I chyba orzeszkova jutro ma wizytę.

Znowu się wkurzyłam na nasze Państwo. Rozliczałam PITa i z ciekawości weszłam na zasdy odliczania ulgi na dzieci. I wyszło, że jak nam się w końcu uda, to ulga nam się należeć nie będzie, bo za wysokie dochody. Na kredyt za biedni, na ulgi za bogaci Powinna być specjalna ulga na ivf, jak już dofinansowywać nie chcą, a nie jeszcze brak możliwości odliczenia
Mnie się ostatnio śniło, że można było odliczać koszty leczenia niepłodności
Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Mam bolesne miesiaczki i to jedyne do czego można się przyczepić. :/ Ten temat też zagaje ze swoim ginekologiem.

Ten mi zlecił takie badania:
Morfologia
CRP (nie wiem po co, dopiero robiłam w tamtym miesiącu, wiec tego nie będę robić)
Mocz
TSH, FT3, FT4 - to i tak będę robić pod koniec miesiąca na kontrole u endo
Anty TPO i TG - mam ostatnie sprzed pół roku. On jest pierwszym lekarzem, który uważa, że da się zbić przeciwciała, aby malały, a nie rosły i przypisał mi Naltrekson. Nigdy o tym nie słyszałam, najpierw chce poczytać.
Homocysteina
Wit D3 i B12 - tez nie ogarnął, ze dopiero robiłam... nie będę powtarzać
Synlab FIT 176
Panel celiakia IgA
CA125
Testosteron
Androstendion
DHEA SO4
SHBG
Kortyzol
Prolaktyna na czczo i z obciążeniem
ANA - kazał powtórzyć
Antykoagulant tocznia
Przeciwciała przeciw beta 2-glikoproteinie IgM i IgG
Przeciwciała przeciw fosfatydyloserynie IgM i IgG
Przeciwciała przeciw protrombinie IgM i IgG
Przeciwciała przeciw fosfatydyloinozytolowi IgM i IgG
APTT (powtórzyć)
PT (powtórzyć)
Fibrynogen
Czynnik V Leiden
Stężenie wolnego białka C
Stężenie wolnego białka S
Antytrombina III
Mutacja genu protrombiny

Aż boje się podliczać ile tys. mnie to będzie kosztować wszystko...

Tż ma zrobić w tym miesiącu przed wizyta u urologa :
Mocz
Morfologia
OB
CRP
Glukoza
Testosteron (powtórzyć)
TSH
Wit D3
PSA
FSH (powtórzyć)
LH (powtórzyć)
Prolaktyna
Estradiol
I powtórzyć badanie nasienia, ale z posiewem

Aż mi słabo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No lista rzeczywiście pokaźna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 18:41   #3126
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Co do anty-tg i anty-tpo to mi spadły. Jedno miałam znaaacznie powyżej normy, a obecnie jest blisko dolnej granicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Meggie a rozpisał Ci w które dni cyklu masz te badania zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wypisał mi które między 2-4 dc, reszta bez znaczenia
A po czym Ci spadły?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 19:01   #3127
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Wypisał mi które między 2-4 dc, reszta bez znaczenia
A po czym Ci spadły?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to ok
W zasadzie nie wiem po czym. Brałam leki na tarczycę i to tyle, nic dodatkowego w tym celu nie miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-04, 19:08   #3128
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
No to ok
W zasadzie nie wiem po czym. Brałam leki na tarczycę i to tyle, nic dodatkowego w tym celu nie miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja biorę euthyrox niezmiennie od 5 lat zwiększajac tylko dawki a przeciwciała rosną :/ może faktycznie spróbuje ten Naltrekson?...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 19:28   #3129
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
To jutro dzień kciuków, ja przed południem potrzymam za Ciebie, a popołudniu poproszę za moją wizytę trzymać I chyba orzeszkova jutro ma wizytę.

Znowu się wkurzyłam na nasze Państwo. Rozliczałam PITa i z ciekawości weszłam na zasdy odliczania ulgi na dzieci. I wyszło, że jak nam się w końcu uda, to ulga nam się należeć nie będzie, bo za wysokie dochody. Na kredyt za biedni, na ulgi za bogaci Powinna być specjalna ulga na ivf, jak już dofinansowywać nie chcą, a nie jeszcze brak możliwości odliczenia
Tak, ja też jutro, dzięki za pamięć
A przypomnisz ile miało Twoje Endo w poniedziałek? Nie wiem czy pisałaś dokładnie, czy tylko że jeszcze nie gotowi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;88555586]To ja dorzucę tylko, że wracam od hematologa.
Nic mi nie dał na Pai i na MTHFR. Wyniki stwierdził, że nie najgorsze. Że Acardu mi na to nie da, bo on nie widzi w tym sensu. Jak już to heparynę, ale to dla niego na tym etapie wróżbiarstwo. W tych wynikach by nie szukał niepowodzeń, bo w historii nie mam żadnych zakrzepowych tematów. Mam zalecone badania do pogłębienia diagnostyki (białko s, c, antytrombina itp) i dopiero jak wyjdą one źle to faktycznie by mnie leczył.
Ja mu wierze, bo komuś muszę wierzyć. Zrobię te badania za jakiś czas i odpuszczam ten temat jeśli wyjdą dobrze.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Przecież acard jest bez recepty, wydaje mi się że taki acard to nie zaszkodzi w może pomóc. Można też acard profilaktycznie stosować na serce


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 19:32   #3130
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Meggie a dał Ci chociaż tabletkę do obciążenia prolaktyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 19:34   #3131
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Staraczki 2019, część 7

@napisnadropsie a Ty już dostałaś wyniki biopsji endometrium?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-04, 19:42   #3132
Barbarka992
Raczkowanie
 
Avatar Barbarka992
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 481
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Stwierdził, że w lewym jajniku coś mu się nie podoba i ze względu na to, że mnie boli gdziekolwiek mocniej nie przydusił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------




Wielkie kciuki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------




Odpowiedziałam wyżej No właśnie dla mnie to mega słabe... ale osiągnęłam to co chciałam - pogłębioną diagnostykę. Milion badań, na które nie wysłał mnie do tej pory mój ginekolog. Zobaczymy co zrobi jak mu przyjdę z takim kompletem Ale badania porobie już w kolejnym cyklu, mówił, że w tym miesiącu mogę mieć cześć badań jeszcze przekłamanych po biochemie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------




Dorzuć do tego 370 za wizytę jeśli zalezaloby Ci na mocno dogłębnej diagnostyce to myśle, że warto chociaż na tą pierwsza wizytę się wybrać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skąd oni biorą te ceny za wizyty a mogłabyś wrzucić jakie badania Ci zlecił? Dasz radę załatwić coś na NFZ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Barbarka992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 19:47   #3133
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Staraczki 2019, część 7

@rysienka a jak u Ciebie, coś sie nie odzywasz ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 19:49   #3134
Barbarka992
Raczkowanie
 
Avatar Barbarka992
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 481
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez Barbarka992 Pokaż wiadomość
Skąd oni biorą te ceny za wizyty a mogłabyś wrzucić jakie badania Ci zlecił? Dasz radę załatwić coś na NFZ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już doczytałam 🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Barbarka992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 19:56   #3135
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Staraczki 2019, część 7

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88555574]Ta klinika trochę brzmi jak naciągacze dla bogatych naiwniaków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
Też odniosłam takie wrażenie..
To jest zwyczajnie błądzenie we mgle. I nazywanie diagnostyki, którą robi się standardowo przy niepłodności, rewolucyjną metodą. Mnie najbardziej rozwala to, że jak się nie uda terapia, to proponują adopcję. Jakby to kurna takie proste było.

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;88555586]To ja dorzucę tylko, że wracam od hematologa.
Nic mi nie dał na Pai i na MTHFR. Wyniki stwierdził, że nie najgorsze. Że Acardu mi na to nie da, bo on nie widzi w tym sensu. Jak już to heparynę, ale to dla niego na tym etapie wróżbiarstwo. W tych wynikach by nie szukał niepowodzeń, bo w historii nie mam żadnych zakrzepowych tematów. Mam zalecone badania do pogłębienia diagnostyki (białko s, c, antytrombina itp) i dopiero jak wyjdą one źle to faktycznie by mnie leczył.
Ja mu wierze, bo komuś muszę wierzyć. Zrobię te badania za jakiś czas i odpuszczam ten temat jeśli wyjdą dobrze.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ja też doszłam do wniosku, że muszę zaufać lekarzom, a nie internetom. Dlatego pierwsze co dzisiaj zrobiłam, to odsubskrybowałam wszystkie ciążowo-poronieniowe grupy na fb.

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Tak, ja też jutro, dzięki za pamięć
A przypomnisz ile miało Twoje Endo w poniedziałek? Nie wiem czy pisałaś dokładnie, czy tylko że jeszcze nie gotowi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Przecież acard jest bez recepty, wydaje mi się że taki acard to nie zaszkodzi w może pomóc. Można też acard profilaktycznie stosować na serce


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, Acard profilaktycznie nie zaszkodzi.

Pokazałam chłopu testy. Spojrzał na Pinka - on tu nic nie widzi. Spojrzał na Cleara - no i co ten krzyżyk znaczy, bo on nie wie? Kurde, chyba negatywnego bym nie pokazywała

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2021-03-04 o 20:03
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 20:08   #3136
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Meggie a dał Ci chociaż tabletkę do obciążenia prolaktyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dał

Postanowiłam, że jednak jak córka marnotrawna zapisze się w najbliższym czasie do swojego ginekologa i przeanalizuje z nim to co ten zaproponował. To jest jakiś kosmos ile to wszystko kosztuje... I wykupie chyba to badanie co ostatnio Rysienka z test dna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 20:12   #3137
Barbarka992
Raczkowanie
 
Avatar Barbarka992
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 481
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Dał

Postanowiłam, że jednak jak córka marnotrawna zapisze się w najbliższym czasie do swojego ginekologa i przeanalizuje z nim to co ten zaproponował. To jest jakiś kosmos ile to wszystko kosztuje... I wykupie chyba to badanie co ostatnio Rysienka z test dna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Widzę że zlecił Ci też badanie na nietolerancje pokarmowe, sama zastanawiam się nad zbadaniem ale wszędzie czytam że to naciąganie kasy...
Może któraś robiła takie badanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Barbarka992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 20:29   #3138
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez Barbarka992 Pokaż wiadomość
Widzę że zlecił Ci też badanie na nietolerancje pokarmowe, sama zastanawiam się nad zbadaniem ale wszędzie czytam że to naciąganie kasy...
Może któraś robiła takie badanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałam, ale czytałam,że to naciąganie.

Aleee grania (jaki nie pomyliłam) te badania chyba robiła i faktycznie pomogło niech mnie poprawi jak się mylę

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 20:32   #3139
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Staraczki 2019, część 7

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;88555855]Chciałam, ale czytałam,że to naciąganie.

Aleee grania (jaki nie pomyliłam) te badania chyba robiła i faktycznie pomogło niech mnie poprawi jak się mylę

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Tam wyżej pytałam, nie wiem czy widziałaś czy masz już wyniki biopsji endometrium
Dobrze wyszły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-04, 20:53   #3140
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Wypisał mi które między 2-4 dc, reszta bez znaczenia
A po czym Ci spadły?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Maggie dużo badań, dużo kasy, aleee... Przynajmniej ktoś się nad tobą pochylił i te badania zlecił a nie mówił,że masz się starać. Dużo dziewczyn dużo by dało, żeby ktoś taką diagnostykę im zlecił. Może to przytłoczyć,ale ja bym na raty porobiła te badania, czy tak jak mówisz skonsultowała ze swoim ginem (jeśli mu ufam) i wybrała to co teraz robimy.

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Przecież acard jest bez recepty, wydaje mi się że taki acard to nie zaszkodzi w może pomóc. Można też acard profilaktycznie stosować na serce


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łykam już tyle, że nie chce łykać jeszcze acardu jeśli nie ma to celu. Kiedyś może bym łykała bez konsultacji lekarskiej, ale dzisiaj już jakoś ogarniam swoją głowę na tyle, że umiem odpuścić. Nie wszystko, ale chociaż to.
On też twierdził, że Acard w tym wypadku nie ma sensu. Jeśli już coś bym bardzo chciała to heparynę by mi zapisał w przyszłości na zasadzie, że może nie przeszkodzi a a nuż pomoże. On mówił, że wtedy w okolicy owu i kilka dni po, ale to jak już przebadam wszystko inne i nie będę miała za co złapać to wtedy na zasadzie zrobię i zobaczę, może się uda.
W kwietniu będę w klinice to skonsultuje to z moim ginem

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
@napisnadropsie a Ty już dostałaś wyniki biopsji endometrium?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie miałam biopsji kochana chyba ktoś inny miał, może ulotna??

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Ja też doszłam do wniosku, że muszę zaufać lekarzom, a nie internetom. Dlatego pierwsze co dzisiaj zrobiłam, to odsubskrybowałam wszystkie ciążowo-poronieniowe grupy na fb.


Dokładnie, Acard profilaktycznie nie zaszkodzi.

Pokazałam chłopu testy. Spojrzał na Pinka - on tu nic nie widzi. Spojrzał na Cleara - no i co ten krzyżyk znaczy, bo on nie wie? Kurde, chyba negatywnego bym nie pokazywała
Widziałam, że nie wszyscy lekarze uznają acard i heparynę jako lek na całe zło, więc liczyłam się z tym, że mogę na takiego lekarza trafić. A z acardem to jak wyżej, to nie cukierki. Jeszcze będę z ginem się w kwietniu widziała to zapytam jego o zdanie.


Chłop się zestresował może?? Cudowne uczucie to musi być tak pokazywać test z dwiema kreskami mężowi

Edytowane przez 9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Czas edycji: 2021-03-04 o 20:55
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 21:01   #3141
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Staraczki 2019, część 7

@ulotnamelodia to ty chyba miałaś biopsje endo? Czy ja już mieszam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 21:35   #3142
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez Barbarka992 Pokaż wiadomość
Widzę że zlecił Ci też badanie na nietolerancje pokarmowe, sama zastanawiam się nad zbadaniem ale wszędzie czytam że to naciąganie kasy...
Może któraś robiła takie badanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja raczej też nie będę tego robiła...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 21:39   #3143
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez Barbarka992 Pokaż wiadomość
Widzę że zlecił Ci też badanie na nietolerancje pokarmowe, sama zastanawiam się nad zbadaniem ale wszędzie czytam że to naciąganie kasy...
Może któraś robiła takie badanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja robiłam. u mnie dieta od października, a na koniec listopada ciąża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 21:49   #3144
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
ja robiłam. u mnie dieta od października, a na koniec listopada ciąża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli dobrze pamiętałam
To powiedz od razu proszę, skąd i jakie badania robiłaś? Jesteś w stanie to odszukać?

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 21:58   #3145
ulotnamelodia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 677
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość

To raczej Twoje gderanie, że we mnie wierzysz

Może i sobie pogderałam ale za to jak skutecznie . Dawaj znać po wizycie co tam doktorek wymyśli.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
@rysienka a jak u Ciebie, coś sie nie odzywasz ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rysienka pewnie w szale mieszkaniowym . Mam nadzieję, że nam zda relacje niedługo.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Barbarka992 Pokaż wiadomość
Widzę że zlecił Ci też badanie na nietolerancje pokarmowe, sama zastanawiam się nad zbadaniem ale wszędzie czytam że to naciąganie kasy...
Może któraś robiła takie badanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robiłam ale u mnie pudło.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
@ulotnamelodia to ty chyba miałaś biopsje endo? Czy ja już mieszam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam to ja. Wyniki były do odbioru w szpitalu już po 5 dniach, wszystko ok. A u Ciebie jak?
ulotnamelodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 22:29   #3146
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez ulotnamelodia Pokaż wiadomość
Może i sobie pogderałam ale za to jak skutecznie . Dawaj znać po wizycie co tam doktorek wymyśli.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------


Rysienka pewnie w szale mieszkaniowym . Mam nadzieję, że nam zda relacje niedługo.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------


Ja robiłam ale u mnie pudło.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------


Potwierdzam to ja. Wyniki były do odbioru w szpitalu już po 5 dniach, wszystko ok. A u Ciebie jak?
Sprawdzałam w poniedziałek i jeszcze wyników nie było. Podobno mieli dac znac jak będą ale albo zapomnieli albo ich jeszcze nie ma. W sumie to już ponad 3 tygodnie więc mam nadzieję że jutro się czegoś dowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 22:55   #3147
ulotnamelodia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 677
Dot.: Staraczki 2019, część 7

U mnie wyniki miały być po 14 dniach, dzwoniłam nawet wcześniej zapytać, bo zależało mi na czasie ale ta sama informacja. Przy odbiorze, data wydruku 5 dni po biopsji. Także dzwon i dowiaduj się, bo już długo czekasz.
ulotnamelodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-05, 06:23   #3148
Ewelinatir
Zadomowienie
 
Avatar Ewelinatir
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 976
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Dzisiejszy. 11 dni po transferze. IMG_20210305_072209.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewelinatir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-05, 06:35   #3149
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Dzisiejszy. 11 dni po transferze. Załącznik 7743092

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Robiłaś znowu betę jak to teraz wyglada?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-05, 06:42   #3150
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Dzisiejszy. 11 dni po transferze. Załącznik 7743092

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yeah! Mamy to!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-08 23:00:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.