Opadająca powieka, a zmęczenie/niedospanie ? .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-19, 19:41   #1
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123

Opadająca powieka, a zmęczenie/niedospanie ? ..


Mam 16 lat. Ostatnio zauważyłam u siebie opadające powieki. Coś takiego jak np. u Kasi Cichopek. Jestem bardzo zakompleksioną dziewczyną i takie rzeczy od razu mi się rzucają w oczy. Codziennie zauważałam to u siebie stając przed lustrem zaraz po wstaniu z łóżka. Dodam, że spałam po 6-7 godzin i całymi dniami chodziłam przygnębiona, zmęczona etc. Tydzień temu postanowiłam wreszcie przypomnieć sobie jak to jest być pełnym energii i zaczęlam chodzić spać wcześniej i przez kilka dni spałam dokładnie po 8.5 godz. I nagle przestałam zwracać uwagę na moje oczy czyli przestały mi się robić opadające powieki. Teraz znowu mało śpię (jednak jeszcze nie czuję się tak przemęczona jak kiedyś), a znów widzę problem z powiekami. Czy może to mieć jakiś związek czy to tylko przypadek i powinnam szukać powodu gdzieś indziej ?

No bo przecież jeszcze się chyba nie starzeję.. xd

Edytowane przez chocolateeeee
Czas edycji: 2013-05-19 o 19:43
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:35   #2
b0006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: Opadająca powieka, a zmęczenie/niedospanie ? ..

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Pokaż wiadomość
Mam 16 lat. Ostatnio zauważyłam u siebie opadające powieki. Coś takiego jak np. u Kasi Cichopek. Jestem bardzo zakompleksioną dziewczyną i takie rzeczy od razu mi się rzucają w oczy. Codziennie zauważałam to u siebie stając przed lustrem zaraz po wstaniu z łóżka. Dodam, że spałam po 6-7 godzin i całymi dniami chodziłam przygnębiona, zmęczona etc. Tydzień temu postanowiłam wreszcie przypomnieć sobie jak to jest być pełnym energii i zaczęlam chodzić spać wcześniej i przez kilka dni spałam dokładnie po 8.5 godz. I nagle przestałam zwracać uwagę na moje oczy czyli przestały mi się robić opadające powieki. Teraz znowu mało śpię (jednak jeszcze nie czuję się tak przemęczona jak kiedyś), a znów widzę problem z powiekami. Czy może to mieć jakiś związek czy to tylko przypadek i powinnam szukać powodu gdzieś indziej ?

No bo przecież jeszcze się chyba nie starzeję.. xd

Zadajesz pytanie w którym sama sobie na nie odpowiadasz
b0006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 11:41   #3
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Opadająca powieka, a zmęczenie/niedospanie ? ..

To jest spowodowane, jak sama piszesz, niewysypianiem się, kiedy spie krócej, niz 9 godzin w jedną noc, kilka nocy pod rząd, to też tak mam (czyli nieustannie od około roku ). Muszę w końcu zacząć się wysypiać...
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 23:20   #4
Nuta_Jasminu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Opadająca powieka, a zmęczenie/niedospanie ? ..

Polecam Wam PLEXR, na prawdę działa!
PS. U mnie powieka kompletnie klapła właśnie po tygodniu spania po parę godzin. Niestety, nawet po 2 miesiącach nie wróciła na swoje miejsce. A próbowałam wielu rzeczy...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-02 o 19:11 Powód: Reklama bloga.
Nuta_Jasminu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-23 00:20:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.