Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-14, 14:26   #571
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dołączę się do pytania - mam jasną cerę, jasne włosy, a wszystkie efekty po makijażu permanentnym brwi widziałam z ciemną czernią. U mnie ona absolutnie nie wchodziłaby w grę, marzą mi się piękne brwi, ale jednak w kolorze ciemnego blondu. Czy to jest osiągalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Większość zdjęć na necie jest robiona zaraz po zabiegu,po tygodniu już barwnik blednie do docelowego koloru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 15:25   #572
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dołączę się do pytania - mam jasną cerę, jasne włosy, a wszystkie efekty po makijażu permanentnym brwi widziałam z ciemną czernią. U mnie ona absolutnie nie wchodziłaby w grę, marzą mi się piękne brwi, ale jednak w kolorze ciemnego blondu. Czy to jest osiągalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bo to sa świeże brwi, kolor blednie z upływem czasu dochodząc do docelowego.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 16:49   #573
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Tak. Większość zdjęć na necie jest robiona zaraz po zabiegu,po tygodniu już barwnik blednie do docelowego koloru
Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Bo to sa świeże brwi, kolor blednie z upływem czasu dochodząc do docelowego.
To oznacza, że tydzień po zabiegu tak czy siak będę chodzić z kruczoczarnymi brwiami? Bo ja wyglądam z takimi karykaturalnie...

Takie jak poniżej to absolutnie najciemniejsza możliwa opcja dla mojego typu urody:

invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 16:59   #574
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Tak, nie wiem czy kruczoczarne, ale na pewno bedą bardzo ciemne
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 17:22   #575
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Tak, nie wiem czy kruczoczarne, ale na pewno bedą bardzo ciemne
Dobrze wiedzieć.

A co do makijażu permanentnego brwi jeszcze - co Was zachęciło do zrobienia go? Bo przecież brwi i tak trzeba regulować po tym zabiegu, a z czasem zapewne jaśnieją, więc zaczynają wymagać tak czy siak podkreślenia makijażem. Domyślam się, że dopóki kolor jest wyraźny, to łatwiej jest je regulować do idealnego kształtu?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 17:32   #576
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Ja nie wiem, nie robiłam bo dla mnie bezsensu - ale moja mama zawsze miała bardzo jasne brwi i dlatego robiła. Nie umiałaby zrobic tego makijazem.
Plus wg mnie na takich jasnych lepiej wyglada np henna itd niz pomalowane zwłaszcza w świetle sztucznym
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 17:49   #577
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
To oznacza, że tydzień po zabiegu tak czy siak będę chodzić z kruczoczarnymi brwiami? Bo ja wyglądam z takimi karykaturalnie...

Takie jak poniżej to absolutnie najciemniejsza możliwa opcja dla mojego typu urody:

No tak jak po świeżej hennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć.

A co do makijażu permanentnego brwi jeszcze - co Was zachęciło do zrobienia go? Bo przecież brwi i tak trzeba regulować po tym zabiegu, a z czasem zapewne jaśnieją, więc zaczynają wymagać tak czy siak podkreślenia makijażem. Domyślam się, że dopóki kolor jest wyraźny, to łatwiej jest je regulować do idealnego kształtu?
Mnie głównie zachęciło to że moje brwi są blond,więc dzień w dzień je muszę malowac.a tak to nic z nimi nie robię,raz na dwa tyg skubne i wsio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-15, 06:44   #578
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

A tych jasnych brwi nie widać na tle permanentnego? Mam jasne i gęste dlatego i robię hennę żeby nie został żaden jasny włosek...ew. maluję i też nie widać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 21:19   #579
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

1. Szczoteczka Foreo Luna Mini - ok. 450 zł - mam już prawie 30 lat a nigdy nie miałam tak ładnej cery, widocznie u mnie porządne oczyszczanie to klucz do sukcesu
2. Lady Comp - ok. 2 000 zł - to powinno być refundowane, wiem co się dzieje i kiedy, no i mam pewność że wszystko działa jak powinno
3. Buty New Balance - ok. 350 zł - nie kupowałam nigdy drogich markowych butów, ale NB po prostu pasują mi do wszystkiego i są super wygodne, nie wyobrażam sobie już bez nich życia
4. Depilacja laserowa - 1500 zł - boli jak licho ale ten komfort i higiena, poczucie czystości, ech. Absolutnie warte każdej złotówki.
5. Plecak Kanken - ok. 400 zł - mały a bardzo pakowny, nie czuć nigdy ciężaru, nigdy nie bolały mnie od niego plecy czy szyja tak jak po innych zwykłych plecakach. Dodatkowo bardzo podoba mi się wizualnie, pasuje i do codziennych ubrań i do bardziej eleganckich
6. Mata do jogi Miamiko - ok. 300 zł - najlepsza i najpiękniejsza mata jaką kiedykolwiek widziałam, częściej ćwiczę odkąd ją mam
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 21:12   #580
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Czytnik ebooków.
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 09:32   #581
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Co jest nie tak z androidem?
Uzupełniając inne odpowiedzi, to jeszcze trzeba wspomnieć o bezpieczeństwie apek. Apki z App Store'a przechodzą dokładniejsze przeglądy niż te z Google Play'a i babole wchodzą o rzadziej do oficjalnego sklepu.
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-17, 21:25   #582
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Kocham ten wątek. Biblia inspiracji


U mnie:


- wszystkie sprzęty do mieszkania: klasa A +/++/+++


- Free Style Libre sensor - idealne rozwiązanie dla diabetyka


- planuję zakup odkurzacza na wodę Thomson Pet&Family lub inny niemiecki


- każdy blender, kocham zupy-kremy, smoothie, zielone koktajle, bez blendera to nie ma sensu
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 21:29   #583
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Subskrypcja apki z audiobookami - teraz nie uważam czasu spędzonego w korkach za stracony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1247391
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 14:27   #584
asiulek8989
Raczkowanie
 
Avatar asiulek8989
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 218
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Kasa na kurację retinoidami (koniec koszmaru z trądzikiem) i kurację kwasami na blizny, w tym roku jeszcze wybieram się na laser dopełnić efekt
asiulek8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 14:51   #585
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez cojarobietu_uu Pokaż wiadomość
Subskrypcja apki z audiobookami - teraz nie uważam czasu spędzonego w korkach za stracony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam storytel i też jestem bardzo zadowolona. Wcześniej nie przepadałam za audiobookami, ale przyzwyczaiłam się (choć to też kwestia lektora, niektórych nie jestem w stanie słuchać) i "przeczytałam" od początku roku 2 razy więcej książek niż gdybym polegała tylko na papierowych, mogę słuchać w drodze, w czasie zakupów, sprzątania itd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 22:58   #586
Agatast02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 56
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Moim ostatnio najlepszym wydatkiem był używany rower "Gazelle". Co prawda jest to model używany ale jego wartość rynkowa to ok.700-1000 zł zależnie od egzemplarza. Pani wystawiła go za 250 zł bo wyprowadza się na dniach do innego miasta i chce się pozbyć zbytecznego majątku. Dodatkowo w ogłoszeniu zaznaczyła że rower jest uszkodzony bo nie działają przerzutki. Rower oczywiście kupiłam, awaria przerzutek to była błaha sprawa z którą sama sobie poradziłam za pomocą klucza i śrubokręta i mogę się cieszyć markowym rowerem kupionym za grosze który nawiasem mówiąc jest w bardzo dobrym stanie
Agatast02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 09:13   #587
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

- blender, dzięki któremu robię szybkie śniadania i uwielbiane zupy kremy. Wystarczy przepłukać wodą i nie ma przy nim więcej roboty
- młynek do kawy, w którym mielę różne ziarna na proszek i później z nimi cuduję
- odkurzacz bezprzewodowy, dzięki któremu odkurzanie stało się szybkie i proste
- kindle, wiadomo
- rower i spodenki rowerowe z tzw.pampersem, przed którymi się długo wzbraniałam


Natomiast totalnym niewypałem dla mnie jest tablet, którego nie używam. Sokowirówka, z którą jest za dużo roboty i bardzo droga kiedyś nagrywarka dvd, z której nigdy nie skorzystaliśmy

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2018-06-21 o 09:14
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 10:05   #588
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
2. Lady Comp - ok. 2 000 zł - to powinno być refundowane, wiem co się dzieje i kiedy, no i mam pewność że wszystko działa jak powinno
zaintrygowałaś mnie . Napiszesz coś więcej?
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 13:13   #589
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Zdecydowanie tablet, wiedziałam że będe używać, ale nie sądziłam, ze az tyle i okaze sie az tak niezbędny, strzał w 10
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 20:19   #590
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
2. Lady Comp - ok. 2 000 zł - to powinno być refundowane, wiem co się dzieje i kiedy, no i mam pewność że wszystko działa jak powinno
O, nad Lady Compem też się zastanawiam gdzieś od roku... no ale ciągle odkładam...

U mnie jeszcze maszynka do popcornu!
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-23, 21:53   #591
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Oprawki od dolce gabbana, piękne, idealnie mi pasowaly. Wiele osob je kompementowalo.

Szelki bezpieczenstwa dla malego dziecka - cos wspanialego, duzo uzywalismy, a raz faktycznie nas uratowaly przed rowerzystą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 08:10   #592
Xylogic93
Rozeznanie
 
Avatar Xylogic93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 657
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Xylogic93 Pokaż wiadomość
1. Macbook - wygoda i stabilność
2. Iphone jw
3. Zmywarka - wiadomo.. kto lubi myć gary???
4. Torebka MK - mam wrażenie, że jest nie do zajechania
dodam jeszcze robot sprzątający ilife v7s pro. Rewelacja wciąga kocie kłaki, piach i gumki do włosów
__________________
INSTAGRAM

Jem zdrowo, ćwiczę i gubię kilogramy
Xylogic93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 13:00   #593
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Kurs języka angielskiego, przed którym wiele lat się wzbraniałam.
Szkoła policealna, płaciłam, ale nie żałuję, bo po niej znalazłam pracę, a po studiach nie.
Na razie tyle mi przychodzi do głowy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 13:27   #594
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

- dobry telefon - Xperia Z3 Compact - ma kilka lat (kupiłam używany), a nadal wypada dużo lepiej niż wiele nowych telefonów (flagowych obecnych nie przebije, ale wiele budżetowych wersji już tak) i świetnie się używa
- zestaw do robienia paznokci hybrydowych - takie plus 100 do ogarnięcia i czasu, jak ma się zrobione paznokcie, a trzeba na to poświęcić tylko 3 godziny raz na 2 tygodnie (rzadko maluję częściej)
- irygator do czyszczenia przestrzeni pomiędzy zębami - żadna nić dentystyczna nie da rady go zastąpić
- zawsze dobre szkła w okularach - mam wadę przy której nie warto oszczędzać. Oprawki też noszę zwykle markowe i faktycznie uważam, że w wielu przypadkach chociażby kształt jest lepiej dopracowany niż w no name plastikowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski

Edytowane przez kapsw
Czas edycji: 2018-06-28 o 13:31
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 14:41   #595
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

1. Zmywarka
2. Dobra, cichutka pralka
3. Porządne staniki
4. Stare, ale zadbane i solidne auto
5. Zestaw do hybrydowego manicure - malowanie paznokci raz na 2-3 tygodnie
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 14:48   #596
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
- dobry telefon - Xperia Z3 Compact - ma kilka lat (kupiłam używany), a nadal wypada dużo lepiej niż wiele nowych telefonów (flagowych obecnych nie przebije, ale wiele budżetowych wersji już tak) i świetnie się używa
- zestaw do robienia paznokci hybrydowych - takie plus 100 do ogarnięcia i czasu, jak ma się zrobione paznokcie, a trzeba na to poświęcić tylko 3 godziny raz na 2 tygodnie (rzadko maluję częściej)
- irygator do czyszczenia przestrzeni pomiędzy zębami - żadna nić dentystyczna nie da rady go zastąpić
- zawsze dobre szkła w okularach - mam wadę przy której nie warto oszczędzać. Oprawki też noszę zwykle markowe i faktycznie uważam, że w wielu przypadkach chociażby kształt jest lepiej dopracowany niż w no name plastikowych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, okulary są bardzo istotne warto wydać pieniądze, szczególnie na dobre szkła Co do oprawek, to raczej no name nie widziałam u optyków gdzie kupuję, wszystkie mają markę (bez to jak kradzione ), a jednocześnie myślę, że trzeba patrzeć na materiał, bo znane marki mają buble też. A z marek średnio-półkowych można mieć i jakość i dobrą cenę.

Irygator to cudowna rzecz, zgadzam się
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 15:07   #597
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Zdecydowanie macbook air i iphone, połączenie idealne i uszczęśliwia.
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 19:50   #598
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
- dobry telefon - Xperia Z3 Compact - ma kilka lat (kupiłam używany), a nadal wypada dużo lepiej niż wiele nowych telefonów (flagowych obecnych nie przebije, ale wiele budżetowych wersji już tak) i świetnie się używa
- zestaw do robienia paznokci hybrydowych - takie plus 100 do ogarnięcia i czasu, jak ma się zrobione paznokcie, a trzeba na to poświęcić tylko 3 godziny raz na 2 tygodnie (rzadko maluję częściej)
- irygator do czyszczenia przestrzeni pomiędzy zębami - żadna nić dentystyczna nie da rady go zastąpić
- zawsze dobre szkła w okularach - mam wadę przy której nie warto oszczędzać. Oprawki też noszę zwykle markowe i faktycznie uważam, że w wielu przypadkach chociażby kształt jest lepiej dopracowany niż w no name plastikowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
O tak, okulary są bardzo istotne warto wydać pieniądze, szczególnie na dobre szkła Co do oprawek, to raczej no name nie widziałam u optyków gdzie kupuję, wszystkie mają markę (bez to jak kradzione ), a jednocześnie myślę, że trzeba patrzeć na materiał, bo znane marki mają buble też. A z marek średnio-półkowych można mieć i jakość i dobrą cenę.

Irygator to cudowna rzecz, zgadzam się
Podzielicie się modelami? Ja miałam nowego philipsa i nie byłam zadowolona
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 20:01   #599
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=6610e975c85461a73511d7b 83bf3e01cd5d91d24_6487a38 504e0b;84482641]Podzielicie się modelami? Ja miałam nowego philipsa i nie byłam zadowolona [/QUOTE]

Mam taki Philips Sonicare Airfloss Ultra HX8331/01
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 21:35   #600
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=6610e975c85461a73511d7b 83bf3e01cd5d91d24_6487a38 504e0b;84482641]Podzielicie się modelami? Ja miałam nowego philipsa i nie byłam zadowolona [/QUOTE]
Waterpik, teraz mam model wp-100 i jedyna jego wada to to, że za duży i nieporęczny by brać w podróż. Mam jeszcze kilkuletnią już wersję travel, czasami jeszcze używam, ale jest dużo słabszy.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Nie miałam wcześniej pojęcia, że iphone to był bardzo dobry wydatek.
W tej chwili jest u wymiany pękniętej szybki i mam pożyczonego samsunga. Nie mogę się ogarnąć z androidem, a przecież kiedyś na co dzień używałam jakiegoś flagowego samsunga i byłam zadowolona. Tęsknię za moim telefonem i niecierpliwie czekam aż do mnie wróci
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.