Rozstanie z facetem XXXIX - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-13, 12:29   #4981
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
@Tashira, kurczę naprawde miło się czyta Twoje posty! Taka siła od nich bije, a pamiętasz? Jeszcze niedawno pisałaś, że chciałabyś mieć moją.
Nie czuje sie jeszcze silna i bardzo daleko mi jeszcze do Ciebie, ale powolutku probuje tuptac do przodu

Cytat:
Napisane przez zxcvb00 Pokaż wiadomość
Chcesz przegrać ze strachem w walce o własne marzenia?
Jasne ze nie po prostu wiem ze rodzicom peklo by serce gdybym ich tu zostawila samych to po 1. A po 2 boje sie ze nie znajde tam pracy na podobnym stanowisku co tu. Ze sie troche zdegraduje.

Cytat:
Napisane przez egocentryczna Pokaż wiadomość
Straszne to było. Nie mogłam się odnaleźć.
Wlasnie totalnie sie boje ze sie nie odnajde. W moim zyciu tak wiele sie zmienilo od kiedy odszedł ze mysl o takiej rewolucji dodatkowej mnie przeraża.

Cytat:
Napisane przez Sheloba86 Pokaż wiadomość
Tashira pomysły na szybko, w temacie w którym mogę doradzić (finanse, mieszkanie).
Super, dzieki za rady! Moze masz rację, przyjrze się swoim finansom i przemysle ile realnie jestem w stanie odkładać i zaczne bardziej planowac swoje wydatki.
We 2 nie liczylismy pieniedzy, zylo sie nam swobodnie ale jedna pensja mniej w domu to jednak gigantyczna roznica i chyba musze zaczac ostrożniej podchodzić do pieniedzy.

Wlasnie rzecz w tym ze nigdy nie chcialam wyjeżdżać. Po prostu nie czulam ze to dla mnie.


Cytat:
Napisane przez larenka Pokaż wiadomość
Jak tam dzisiaj u was ? Coś nowego?
1) Maly kac spedzilam wczoraj mily wieczor z przyjaciółmi
2) rewolucja w mysleniu o przyszlosci! Obrot o 180 stopni


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 12:34   #4982
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

A ja dalej przeziębiona,wczoraj cały dzień w łóżku i dzisiaj póki co też, wychodzę tylko jeść ale jutro już do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 12:35   #4983
larenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 67
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

1) Maly kac spedzilam wczoraj mily wieczor z przyjaciółmi
2) rewolucja w mysleniu o przyszlosci! Obrot o 180 stopni

Ooo ,a co to za rewolucja? Jakie masz teraz myślenie o przyszłości i o ex?:P
Może dziewczyny trzeba nam się "napić" aby przejść taką rewolucję w myśleniu bo mną to czasem miotają jeszcze uczucia i tęsknotki... chciałabym już być OBOJĘTNA. Pragnę tego stanu.
larenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 12:37   #4984
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

A plany póki co takie, że jutro idę jeszcze do fryzjera, bo już mi odrosty widać bardzo a we wtorek psycholog

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 12:53   #4985
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez larenka Pokaż wiadomość
1) Maly kac spedzilam wczoraj mily wieczor z przyjaciółmi
2) rewolucja w mysleniu o przyszlosci! Obrot o 180 stopni

Ooo ,a co to za rewolucja? Jakie masz teraz myślenie o przyszłości i o ex?:P
Może dziewczyny trzeba nam się "napić" aby przejść taką rewolucję w myśleniu bo mną to czasem miotają jeszcze uczucia i tęsknotki... chciałabym już być OBOJĘTNA. Pragnę tego stanu.
Co do ex nie mam żadnych planow chce jak najszybciej wyleczyc sie i zapomniec. Przestać krzywdzić sama siebie i stac w miejscu przez jego osobe.

On chcial w moim zyciu niedawno jeszcze byc tak po koleżeńsku i troche mu utrudnial. Natomiast poznal juz kogos i zniknal wiec czas bym sie wziela za siebie i ja

Rewolucja dotyczy pracy. Zdalam sobie sprawe ze jestem bardzo nieszczęśliwym czlowiekiem. Nie mam obecnie zadnej pasji, nie mam miłości, nie mam pracy ktora by mnie kręciła. I chyba chce rozpoczac nowa droge zawodowa. Niekoniecznie lepsza pod wzgledem warunkow ale na pewno bym kochała te prace, bylaby moja pasja jako ze praca to kawal naszego zycia warto chyba robic cos co sie lubi. A swojej obecnej pracy niezbyt lubie, choć to obiektywnie dobra praca.

Moze musimy sobie tu zrobic wizazowa impreze? Umówimy sie na konkretny dzien, godzine, kazda kupi winko lub co tam lubi % i zasiedziemy na wizazu i bedziemy sie zrewolucjonizować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 13:14   #4986
zxcvb00
Zakorzenienie
 
Avatar zxcvb00
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 42 511
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość

Moze musimy sobie tu zrobic wizazowa impreze? Umówimy sie na konkretny dzien, godzine, kazda kupi winko lub co tam lubi % i zasiedziemy na wizazu i bedziemy sie zrewolucjonizować
[/URL]

Szkoda, że na żywo nie możemy zorganizować imprezy wizażanek ze złamanym sercem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"Każdego dnia rób jedną rzecz, która Cię przeraża."


zxcvb00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 14:47   #4987
larenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 67
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez zxcvb00 Pokaż wiadomość
Szkoda, że na żywo nie możemy zorganizować imprezy wizażanek ze złamanym sercem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to wina i chusteczek by w sklepie przybrakło



czytała któraś z was książkę "Mężczyźni którzy nie potrafią kochać"? Chyba znalazłam odpowiedzi, na większość pytań odnośnie mojego ex
larenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-13, 15:30   #4988
zxcvb00
Zakorzenienie
 
Avatar zxcvb00
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 42 511
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez larenka Pokaż wiadomość
to wina i chusteczek by w sklepie przybrakło



czytała któraś z was książkę "Mężczyźni którzy nie potrafią kochać"? Chyba znalazłam odpowiedzi, na większość pytań odnośnie mojego ex
Ja nie czytałam. Polecasz? Może się skuszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"Każdego dnia rób jedną rzecz, która Cię przeraża."


zxcvb00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 15:43   #4989
larenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 67
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez zxcvb00 Pokaż wiadomość
Ja nie czytałam. Polecasz? Może się skuszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dopiero zaczęłam, ale już polecam. Pomaga mi zrozumieć różne zachowania mojego byłego, bo jak wcześniej wspominałam podejrzewam że ma zaburzenia i jest osobą niestabilną emocjonalnie, z trudnym dzieciństwem. Dużo jest mowy właśnie o tym, że dzieciństwo ma wpływ na to jak i czy mężczyzna potrafi kochać. Dużo odpowiedzi na pytania dlaczego mnie tak traktował...

"Wiele kobiet zakochuje sie bez wzajemnosci. Kochaja meżczyzn,
którzy ze strachu przed zaangażowaniem sie w trwały zwiazek fatalnie
je traktuja lub porzucaja. I chociaż bardzo duo napisano ju na
ten temat, wiekszosc kobiet nadal nie rozumie, dlaczego tak sie
dzieje i co mona w tej sprawie zrobic. Co wiecej, uważaja, że tylko
one sa w takiej sytuacji.
Napisałem te ksiażke, aby przekonac kobiety, że ich doswiadczenia
wcale nie sa wyjatkowe. Meczyzna nie potrafiacy kochac zostawi
każda partnerke, z która sie zwiaże. Ta ksiażka ma za zadanie wyjasnic
czytelnikom nature tego zjawiska, wytłumaczyc, co w trwałym
zwiazku wzbudza tak obsesyjny lek, że doprowadza pewnych me-
żczyzn do dziwacznych, bałamutnych i sprzecznych zachowan. Przede
wszystkim jednak ma dostarczyc kobietom praktycznych rad, jak
unikac romansów z góry skazanych na niepowodzenie.
Kobiety czesto winia sie za to, że podobaja sie niewłasciwym
meżczyznom, i z tego powodu biora na siebie pełna odpowiedzialnosc
za rozpad zwiazku. To wielki bład. Przecie nie nawiazuja znajomosci
wiedzione podswiadomym pragnieniem karania sie, czy dlatego,
e maja słabe charaktery. Po prostu meżczyzn uciekajacych
przed trwałymi zwiazkami jest tak wielu, że kobiety maja z nimi do
czynienia niejednokrotnie. Niektórzy panowie w koncu przezwycie-
ża leki, ale innym nigdy sie to nie uda."

Edytowane przez larenka
Czas edycji: 2019-01-13 o 15:48
larenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 16:36   #4990
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Ja też czytałam, bo już ta książka była tu polecana. Też widziałam tam mojego byłego. A głównym przesłaniem tej książki jest - UCIEKAC OD TAKICH, BO MY ICH NIE "WYLECZYMY". Mnie jak widać ta książka nic nie dała, bo po jej przeczytaniu i tak poleciałam do mojego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 16:38   #4991
szara_bluzka
Raczkowanie
 
Avatar szara_bluzka
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 330
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

cześć Dziewczyny. Ja wczorajszy wieczór spędziłam z siostrą i grałśmy na playstation w wyścigi . Moja siostra usunęła ze swojego życia faceta, z którym była 5 lat - myślałam, ze będą dramy , a miała tylko 1 dzień doła. Jej syn powiedział nawet, że fajnie, że go nie ma już . Dzisiaj nic mi się nie chce - miałam iść na siłkę - pojdę w środę
Dla mnie ex po ostatnich wyczynach jest emocjonalnie obcym człowiekiem. Potrzebny był mi taki zimny kubeł z jego strony. Może gdzieś tam podświadomie liczyłam, że może coś zrozumie (racjonalnie byłam pewna, że nie jest w stanie). Jednak u mnie rozum zawsze zwycięża i to jego powinnam słuchać, a nie serducha - tak jak było w przypadku ex. Jestem gotowa, żeby iść dalej.
szara_bluzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-13, 16:54   #4992
zxcvb00
Zakorzenienie
 
Avatar zxcvb00
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 42 511
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez larenka Pokaż wiadomość
Dopiero zaczęłam, ale już polecam. Pomaga mi zrozumieć różne zachowania mojego byłego, bo jak wcześniej wspominałam podejrzewam że ma zaburzenia i jest osobą niestabilną emocjonalnie, z trudnym dzieciństwem. Dużo jest mowy właśnie o tym, że dzieciństwo ma wpływ na to jak i czy mężczyzna potrafi kochać. Dużo odpowiedzi na pytania dlaczego mnie tak traktował...
To ja też muszę koniecznie przeczytać. Mój były także jest niestabilny emocjonalnie i miał bardzo trudne dzieciństwo. Może mi to chociaż trochę pomoże, bo znowu wpadłam w dołek.

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ja też czytałam, bo już ta książka była tu polecana. Też widziałam tam mojego byłego. A głównym przesłaniem tej książki jest - UCIEKAC OD TAKICH, BO MY ICH NIE "WYLECZYMY". Mnie jak widać ta książka nic nie dała, bo po jej przeczytaniu i tak poleciałam do mojego
Przesłanie idealne dla mnie. A ja wierzyłam, że jestem w stanie go "wyleczyć"

Cytat:
Napisane przez szara_bluzka Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny. Ja wczorajszy wieczór spędziłam z siostrą i grałśmy na playstation w wyścigi . Moja siostra usunęła ze swojego życia faceta, z którym była 5 lat - myślałam, ze będą dramy , a miała tylko 1 dzień doła. Jej syn powiedział nawet, że fajnie, że go nie ma już . Dzisiaj nic mi się nie chce - miałam iść na siłkę - pojdę w środę
Dla mnie ex po ostatnich wyczynach jest emocjonalnie obcym człowiekiem. Potrzebny był mi taki zimny kubeł z jego strony. Może gdzieś tam podświadomie liczyłam, że może coś zrozumie (racjonalnie byłam pewna, że nie jest w stanie). Jednak u mnie rozum zawsze zwycięża i to jego powinnam słuchać, a nie serducha - tak jak było w przypadku ex. Jestem gotowa, żeby iść dalej.
Dobrze wiedzieć, że jest nas coraz więcej, które zakończyły długoletni związek. Zawsze trochę raźniej No i oczywiście brawo, że zmieniłaś stosunek co do eksa. Zawsze trzeba kierować się rozumem. Nie raz kierowałyśmy się sercem i w konsekwencji dopiero teraz piszemy na tym wątku...
__________________


"Każdego dnia rób jedną rzecz, która Cię przeraża."


zxcvb00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 17:00   #4993
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez zxcvb00 Pokaż wiadomość
To ja też muszę koniecznie przeczytać. Mój były także jest niestabilny emocjonalnie i miał bardzo trudne dzieciństwo. Może mi to chociaż trochę pomoże, bo znowu wpadłam w dołek.



Przesłanie idealne dla mnie. A ja wierzyłam, że jestem w stanie go "wyleczyć"



Dobrze wiedzieć, że jest nas coraz więcej, które zakończyły długoletni związek. Zawsze trochę raźniej No i oczywiście brawo, że zmieniłaś stosunek co do eksa. Zawsze trzeba kierować się rozumem. Nie raz kierowałyśmy się sercem i w konsekwencji dopiero teraz piszemy na tym wątku...
Książka ma też druga stronę - jeśli wybierasz takich facetów, to może to Ty właśnie masz syndrom "ratownika" i tak się razem przez to miotacie, bo nie umiesz odpuścić? Ogólnie kobietom łatwo wpaść w "uzależnienie" od takiego faceta, właśnie przez to, że wierzymy, że właśnie my go "naprawimy", bo go kochamy i on przecież też nas kocha, tylko biedny pokrzywdzony przez dzieciństwo itp itd....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

A ja jak czytam ten nasz wątek i widzę, jakie te nasze przypadki są podobne (trudne dzieciństwo, lęk przed zaangażowaniem, rozstania, powroty itp), to boję się, że co druga osoba na świecie jest taka polepiona emocjonalnie i szansa, że kolejny facet będzie pochodził ze zdrowej rodziny i będzie "normalny" jest minimalna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 17:02   #4994
szara_bluzka
Raczkowanie
 
Avatar szara_bluzka
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 330
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

[/COLOR]A ja jak czytam ten nasz wątek i widzę, jakie te nasze przypadki są podobne (trudne dzieciństwo, lęk przed zaangażowaniem, rozstania, powroty itp), to boję się, że co druga osoba na świecie jest taka polepiona emocjonalnie i szansa, że kolejny facet będzie pochodził ze zdrowej rodziny i będzie "normalny" jest minimalna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dokładnie, ja właśnie rozkminiam gdzie by tu kogoś poznać normalnego. Niestety ze wszystkich opcji zostaje mi tinder także będzie trzeba się przekopywać przez kupę niefajnych facetów, żeby odnaleźć kogoś kto wydaje się w miarę normalny.

Edytowane przez szara_bluzka
Czas edycji: 2019-01-13 o 17:04
szara_bluzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 17:08   #4995
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez szara_bluzka Pokaż wiadomość
[/COLOR]A ja jak czytam ten nasz wątek i widzę, jakie te nasze przypadki są podobne (trudne dzieciństwo, lęk przed zaangażowaniem, rozstania, powroty itp), to boję się, że co druga osoba na świecie jest taka polepiona emocjonalnie i szansa, że kolejny facet będzie pochodził ze zdrowej rodziny i będzie "normalny" jest minimalna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, ja właśnie rozkminiam gdzie by tu kogoś poznać zostaje chyba tinder[/QUOTE]Jakby nie patrzeć wiele z nas "zwolnilo" takich zwichrowanych emocjonalnie i ktoś musi potem na nich trafić... co jeśli ja trafię na takiego kolejnego

Ja mam tindera, ale szczerze jest lipa. Spotkałam się z jednym w grudniu, nic z tego nie wyszło. Teraz z nudy przeglądam, ale jak ktoś napisze, to nawet nie chce mi się odpisywać. Nie czuję żadnego entuzjazmu do tego, aby to robić, nikt nie wydaje mi się na tyle fajny (nie chodzi nawet o wygląd, tylko tak ogólnie, eh sama nie wiem)...

Wolałabym poznać kogoś na real ale to jeszcze ciężej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 17:20   #4996
szara_bluzka
Raczkowanie
 
Avatar szara_bluzka
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 330
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Ja swojego patola trafiłam na tinderze. Połączyła nas pasja i wydawał się normalny. Intuicja a potem rozum mówiły spierdzielaj, ale nie. Długo byłam wcześniej sama i związałam się w sumie z 2 facetem z tindera, z którym się spotkałam. I to był błąd. Teraz wiem, że będę spotykać się z większą ilością i nie będę się rzucać na byle co. Poczekam tylko, aż się zrobi cieplej, nie bardzo mi się chce wychodzic gdy jest zimno.
Tez bym chciała spotkać kogoś w realu, ale nie wiem jak i gdzie. W pracy, pacjenta - jakoś tak nie bardzo. Chodzę na zajęcia kolarskie - nic ciekawego tam nie ma. Po klubach nie lubię się włóczyć. Tragedia
szara_bluzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 17:26   #4997
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez szara_bluzka Pokaż wiadomość
Ja swojego patola trafiłam na tinderze. Połączyła nas pasja i wydawał się normalny. Intuicja a potem rozum mówiły spierdzielaj, ale nie. Długo byłam wcześniej sama i związałam się w sumie z 2 facetem z tindera, z którym się spotkałam. I to był błąd. Teraz wiem, że będę spotykać się z większą ilością i nie będę się rzucać na byle co. Poczekam tylko, aż się zrobi cieplej, nie bardzo mi się chce wychodzic gdy jest zimno.
Tez bym chciała spotkać kogoś w realu, ale nie wiem jak i gdzie. W pracy, pacjenta - jakoś tak nie bardzo. Chodzę na zajęcia kolarskie - nic ciekawego tam nie ma. Po klubach nie lubię się włóczyć. Tragedia
Ja chodzę na siłownie, już od 1,5 roku, i nic. Na angielskim mam same kobitki. W pracy - zamknięte środowisko. Do klubów tańczyć to nie mam z kim. Aktualnie najbliższą kol urodziła dziecko, więc na jakiś czas z facetem są wyłączeni z wyjść. Sama chodzę sobie do kina, pójdę w przyszłym tyg na koncert, mogę nawet sama iść do kawiarni, ale i tak chyba cudem jest kogoś tak poznać. Zresztą nie wiem czy w ogóle chcę kogoś poznawać....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 17:41   #4998
szara_bluzka
Raczkowanie
 
Avatar szara_bluzka
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 330
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Poznawać ludzi trzeba, nikt nam od razu nie każe z nimi iść do łózka. Ja za tydzień też wybieram sie na koncert - idę z siostrą i przyjaciółką - wszystkie po rozstaniach. Również nie mam problemu z tym, żeby iść do kina czy teatru sama. Z kawiarniami trochę gorzej.
szara_bluzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 18:54   #4999
zxcvb00
Zakorzenienie
 
Avatar zxcvb00
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 42 511
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ja chodzę na siłownie, już od 1,5 roku, i nic. Na angielskim mam same kobitki. W pracy - zamknięte środowisko. Do klubów tańczyć to nie mam z kim. Aktualnie najbliższą kol urodziła dziecko, więc na jakiś czas z facetem są wyłączeni z wyjść. Sama chodzę sobie do kina, pójdę w przyszłym tyg na koncert, mogę nawet sama iść do kawiarni, ale i tak chyba cudem jest kogoś tak poznać. Zresztą nie wiem czy w ogóle chcę kogoś poznawać....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nie wiesz czy chcesz kogoś poznać to najwidoczniej jeszcze nie jesteś na to gotowa. Daj sobie jeszcze czas. Na pierwszym miejscu stawiajmy nasz komfort psychiczny. Kto wie, może za miesiąc zmienisz podejście, albo ktoś interesujący niespodziewanie pojawi się w Twoim życiu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"Każdego dnia rób jedną rzecz, która Cię przeraża."


zxcvb00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-13, 20:18   #5000
larenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 67
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Książka ma też druga stronę - jeśli wybierasz takich facetów, to może to Ty właśnie masz syndrom "ratownika" i tak się razem przez to miotacie, bo nie umiesz odpuścić? Ogólnie kobietom łatwo wpaść w "uzależnienie" od takiego faceta, właśnie przez to, że wierzymy, że właśnie my go "naprawimy", bo go kochamy i on przecież też nas kocha, tylko biedny pokrzywdzony przez dzieciństwo itp itd....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

A ja jak czytam ten nasz wątek i widzę, jakie te nasze przypadki są podobne (trudne dzieciństwo, lęk przed zaangażowaniem, rozstania, powroty itp), to boję się, że co druga osoba na świecie jest taka polepiona emocjonalnie i szansa, że kolejny facet będzie pochodził ze zdrowej rodziny i będzie "normalny" jest minimalna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No to książka dla mnie, ja też "swojego" myślałam, że wyleczę. Tłumaczyłam to jego trudnym dzieciństwem, starałam się pomóc i wybaczać jego przewinienia. Może ta książka mi pomoże..


A co to poznania nowego chłopaka, najpierw trzeba na 100% zamknąć byłego, wyleczyć się z tego uczucia, aby szukać kogoś nowego. Tak naprawdę wszędzie może się pojawić ta druga połówka, ja swojego ex poznałam w uwaga! - kościele ( gdzie on chodzi 2 razy do roku)
larenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 20:32   #5001
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-13 20:32:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.