2 miesięczna głodówka, ile schudnę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-29, 22:20   #1
CzarnaRozpacz01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Cool

2 miesięczna głodówka, ile schudnę?


Mam 176 cm, 16 lat i 77 kg. Nienawidzę siebie. I chciałabym 60 dni się głodzić, ile mogę schudnąć? Oczywiście będę tylko pić napoje i jeść jogurty.
CzarnaRozpacz01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 00:17   #2
_Samanta
Raczkowanie
 
Avatar _Samanta
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 30
Dot.: 2 miesięczna głodówka, ile schudnę?

Po 1 rozwalisz sobie dziecko cała gospodarkę hormonalna i będziesz się leczyła do końca życia.

Po 2 nie schudniesz z tłuszczu tylko zrzucić nadmiar wody, a tłuszcz będzie gromadził Ci się jeszcze bardziej.

Po 3 jedz zdrowe posiłki i rusz się na siłownie.

Nie rozumiem dlaczego tyle dziewczyn kompletnie nie używa rozumu i myśli, że jest droga na skróty. Chcesz rozwalić sobie zdrowie na całe życie to proszę bardzo, tylko później nie płacz. Za błędy się płaci, pamiętaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_Samanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 12:04   #3
Ygrittee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 11
Dot.: 2 miesięczna głodówka, ile schudnę?

To bardzo zły pomysł. Sama schudlam na takich glodowkach 700 kcal dziennie i bardzo zaluje. Schudlam 30 kg i mialam duzy nadmiar skóry, ciagle myslalam zw jestem gruba dopoki nie weszlam na wage... jesli chcesz 60 dni sie glodzic i nic nie jesc to bedziesz miala taka historie jak ja. Skora opadnie, bedziesz miala bardziej widoczny cellulit, zero piersi albo male i obwisle... radze ci przejsc na fajna diete i zaczac cwiczyc a po roku czy dwoch efekty beda wow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ygrittee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-28, 10:03   #4
karolaczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 27
Dot.: 2 miesięczna głodówka, ile schudnę?

Schudnąć schudniesz sporo ale dopadnie cię efekt jojo do tego obwisła skóra włosy mało żywe nie mówiąc o paznokciach. Lepszym rozwiązaniem jest po prostu odstawienie fast foodów i jakichkolwiek napoi gazowanych nawet wodę. Do tego przerwa między posiłkami przynajmniej 3 godziny bez żadnego podjadania. Wiem że to banały ale w moim przypadku działa co najlepsze jak przez przypadek ostatnio wzięłam łyk coli to poczułam ile tam jest cukru to musiałam aż to popić wodą.
karolaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-30, 12:10   #5
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: 2 miesięczna głodówka, ile schudnę?

Cytat:
Napisane przez CzarnaRozpacz01 Pokaż wiadomość
I chciałabym 60 dni się głodzić
Zacznij uprawiać sport który jak wiadomo odchudza a do tego "paradoksalnie" może zmniejszyć łaknienie. Nie głodź się.

Jak powyższe nie pomogą, to dopiero wtedy dieta a jak i to nie pomoże, to istnieje też taka możliwość, że jakiś hormon wielkości ziarenka piasku napier..icza Ci nieprawidłowo i trzeba udać się do endokrynologa.

Ja mam tylko 2 cm więcej wzrostu niż Ty a ważę 119 kg a lubię się. Co prawda są to głównie mięśnie ale też nie wygląda to dobrze.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 09:45   #6
viki_sar
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: 2 miesięczna głodówka, ile schudnę?

Dziewczyno co ty sobie chcesz zrobić?Przepraszam bardzo, ale to jest już na prawdę skrajne nieodpowiedzialne. Przeszkadza Ci waga to na prawdę posłuchaj dziewczyn wyżej i zacznij się ruszać, a nie rozwalać sobie organizm. Jedz częśniej, ale mniej, zero smażonego, zero słodkiego, zero soli, pij wodę, jedz warzywa, owoce, orzechy, ryby, ale na litość boską - jedz!
viki_sar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 14:10   #7
Marsjanka_W
Raczkowanie
 
Avatar Marsjanka_W
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 41
Dot.: 2 miesięczna głodówka, ile schudnę?

nawet nie próbuj się głodzić. okropnie by ci się organizm wymęczył i metabolizm zwolnił, więc wyszłoby tylko na tyle że jak wrócisz do normalnego jedzenia to nie będziesz miała tyle samo kg
Marsjanka_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-11, 09:19   #8
Torvi
Raczkowanie
 
Avatar Torvi
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 47
Dot.: 2 miesięczna głodówka, ile schudnę?

Strasznie głupi pomysł. Po takim czasie to na stałe spowolnisz sobie metabolizm, a także spalisz dużo mięśni. Potem zaczniesz znacznie szybciej tyć. Takie poświęcenie się jest zupełnie nieopłacalne.
Torvi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 14:03   #9
kebula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 130
Dot.: 2 miesięczna głodówka, ile schudnę?

1. powiedzcie mi, ze to fejk, a jezeli nie, to:

1. za **uja pana nie wytrzymasz tyle, a jezeli wytrzymasz to tylko dlatego, ze bedziesz pila te jogurty litrami nabijajac tyle samo (a nawet wiecej, jezeli wybierzesz slodzone) kalorii, co ze zwyklego jedzenia.

2. ba, nawet przytyjesz, bo Twoj mozg w pewnym momencie rzucisz sie na zarcie i objesz sie "na zas". Cykl sie pewnie powtorzy kilka razy i tak wpadniesz w slodkie zycie zaburzen odzywiania.
kebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-13 14:03:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.