Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-20, 13:40   #1
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222

Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam


Hej Potrzebuję pomocy i świeżego spojrzenia na pewną sprawę. Prawie dwa miesiące temu poznałam pewnego faceta. Poznaliśmy się w klubie, nie mamy żadnych wspólnych znajomych, nic wcześniej o nim nie wiedziałam. Spotkaliśmy się kilka razy, piszemy ze sobą, on wydaje się zainteresowany. Problem polega na tym, że kilka dni temu dostałam smsa od obcego numeru żebym na niego uważała, że jest babiarzem i że zależy mu tylko na seksie oraz że chce wykorzystać moją pozycję zawodową w swojej karierze. Tak jak pisałam nie mamy wspólnych znajomych, nie wiele osób wie o tym, że się spotykamy. Nie wiem skąd ktoś to wiedział, miał mój numer, oraz skąd wie gdzie ja i on pracujemy. Nie wiem co mam z tym zrobić i czy się tym przejmować, bo jednak dało mi to trochę do myślenia. Stąd moje pytania co byście zrobili na moim miejscu, bo póki co nie zrobiłam nic:

1. Powiedzieć o tym temu facetowi i zapytać co to ma znaczyć?
2. Odpisać coś na ten numer, jeśli tak to co?
3. Czy jest możliwość sprawdzenia do kogo ten numer należy?
4. Coś innego?
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 14:14   #2
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Ja bym pogadała z facetem, kawa na ławę, i to najlepiej z zaskoczenia żeby nie miał czasu wymyślić wymówki. I razem radźcie co z tym zrobić jeśli on nie będzie miał żadnych wytłumaczeń. I najlepiej niech on po prostu na ten numer zadzwoni i wyjaśni sprawę, może to jakaś jego była eks która mu teraz chce życie utrudnić. W każdym razie jeśli koleś zachowywał się wobec Ciebie w porządku to nie widze powodu dla którego miałabyś go o cokolwiek podejrzewać. Graj w otwarte karty. Nie wiem jak się zapatrujesz na Waszą relację ale jeśli zależy Ci na czymś poważniejszym to transparentność i zaufanie przede wszystkim.
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 14:21   #3
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Ja bym pogadała z facetem, kawa na ławę, i to najlepiej z zaskoczenia żeby nie miał czasu wymyślić wymówki. I razem radźcie co z tym zrobić jeśli on nie będzie miał żadnych wytłumaczeń. I najlepiej niech on po prostu na ten numer zadzwoni i wyjaśni sprawę, może to jakaś jego była eks która mu teraz chce życie utrudnić. W każdym razie jeśli koleś zachowywał się wobec Ciebie w porządku to nie widze powodu dla którego miałabyś go o cokolwiek podejrzewać. Graj w otwarte karty. Nie wiem jak się zapatrujesz na Waszą relację ale jeśli zależy Ci na czymś poważniejszym to transparentność i zaufanie przede wszystkim.
Tzn. obstawiam, że jak mu powiem to zaprzeczy bez względu na to jakie ma zamiary. Jak jednak złe, to przecież pewnie i tak się nie przyzna tylko się wykręci Myślałam o tym żebym samej zadzwonić pod ten nr, ale nie wiem czy ten ktoś odbierze. Myślałam też o jakiejś eks, ale podstawowe pytanie skąd ona miałaby mój nr? Musiałaby się z nim widzieć i grzebać w jego tel i wiedzieć przede wszystkim, że się spotykamy. Facet wydaje się niby w porządku. Nie spotykamy się jakoś mega intensywnie. On dużo pracuje. Tzn. mówi, że pracuje, a co robi naprawdę to nie wiem. Raz u mnie nocował, ale do niczego poważniejszego nie doszło. On na to chyba liczył, ale ja nie chciałam.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 14:40   #4
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Na dwoje babka wróżyła - albo jest babiarzem, albo nie jest, ale komuś zalazł za skórę. Ja bym spytała, czy ma kogoś, kto mu źle życzy, czy ktoś ma do niego uraz itp. To też dużo mówi o danej osobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 14:51   #5
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Na dwoje babka wróżyła - albo jest babiarzem, albo nie jest, ale komuś zalazł za skórę. Ja bym spytała, czy ma kogoś, kto mu źle życzy, czy ktoś ma do niego uraz itp. To też dużo mówi o danej osobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie kompletnie nie wiem co o tym myśleć. Albo zalazł za skórę albo jakaś laska coś chce od niego i nie chce żebym to ja się z nim spotykała. Rozważam jeszcze opcję, że jest to ktoś z mojej strony, kto nie chce żebym się z niem spotykała. Tylko wszystko to dla mnie jest bardzo dziwne, bo z moich znajomych praktycznie nikt nie wie o tym, że się spotykamy, a z jego to nie wiem w jaki sposób ktoś wszedłby w posiadanie mojego numeru. Mógł przeszukać mu telefon, ale musiał by wiedzieć czego szukać i jeśli to kobieta no to jak już pisałam musiałby się z nim spotykać.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:03   #6
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Mnie nie zmartwiłby SMS sam w sobie, tylko skąd ta osoba miała numer. Jeśli to ktoś z jego otoczenia, to ta osoba musi być blisko niego by zdobyć numer, a tak nieżyczliwa osoba (dla niego) jest niepokojąca.

Na pewno Twój numer nie jest gdzieś publicznie wystawiony? No i tak jak mówisz, może to być ktoś od Ciebie, nie bądź taka pewna że mało osób wie z kim się spotykasz.

Tak czy siak zapytaj go wprost o co chodzi, nie zamiataj pod dywan, sprawdź reakcję. Czy zacznie się gubić? Stresować? Czy zdziwi się?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:05   #7
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

wg mnie najprościej skontaktować się z ta osobą i spróbować ustalić o co jej chodzi i kim jest.
facetowi nie mówiłabym nic. natomiast i tak z smsem czy bez byłabym ostrożna w stosunku do faceta o którym nie wiesz nic. równie dobrze możesz być kochanką.
może to ktoś z kim on sypia, ale nie chce być w związku.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 15:08   #8
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Ja bym totalnie nic nie zrobiła z informacją, natomiast o informatorze miałabym zdanie, że się chyba urwał z choinki. Faceta bym zapytała czy zna ten numer.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:08   #9
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Ja bym najpierw sporobowala porozmawiać z tą osobą co wysłała smsa,dopiero potem z facetem
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:10   #10
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

A mnie zastanawia, spotykasz się z gościem 2 mc i nadal nie wiesz, gdzie pracuje, czym się zajmuje? Tak abstrahując od tego wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:12   #11
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Jeśli jakaś s dziewczyna jest nim zainteresowana, to logiczne, że szybko się o tobie dowiedziała. Wywiad działa., poczta pantoflowa itp
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 15:24   #12
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Jestem pewna, że mojego numeru nigdzie publicznie nie ma podanego. Owszem ktoś może wiedzieć, że się z nim spotykam, ale musi też wiedzieć gdzie pracuje, jak ma na imię. Dość szczegółowe informacje. Czy jest możliwość sprawdzenia czyj to numer? Spróbowałam zadzwonić na ten numer teraz, ale nie odbiera. Postanowiłam, że sama napiszę teraz, a jutro jak będę się z nim widzieć powiem mu o smsie i sprawdzę reakcję. A co byście napisały do tej osoby?

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia, spotykasz się z gościem 2 mc i nadal nie wiesz, gdzie pracuje, czym się zajmuje? Tak abstrahując od tego wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem gdzie pracuje. Rozkręca swój biznes, wiem jaki. Ale nie śledzę go i ja mówi, że się nie spotkamy, bo jest zajęty cały dzień pracą to nie jestem w stanie zweryfikować czy faktycznie cały dzień pracuje czy może jest z kimś innym.

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Jeśli jakaś s dziewczyna jest nim zainteresowana, to logiczne, że szybko się o tobie dowiedziała. Wywiad działa., poczta pantoflowa itp
Jak się dowiedziała? Nie wstawiamy żadnych wspólnych zdjęć nigdzie. Z resztą nawet jeśli to skąd miała mój numer?
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:32   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Zanim zaczęłam spotykać się z moim mężem, najpierw dotarła do mnie jego zła sława. Babiarz, wykorzystuje i rzuca, leci na kasę (abo ja lecę na kasę - tu zdania były podzielone).
Gdyby to była prawda, to moim mężem i ojcem moich dzieci by nie został.
Tak więc te "życzliwe" donosy dzieliłabym przez 3, bo naprawdę nie wierzę, by czyjeś dobro komuś leżało na sercu aż tak.
Obstawiałabym, że ktoś chce zrobić facetowi koło pióra, przez czystą złośliwość i tyle.
Ja swojemu nic nie mówiłam, nie chciałam na dzień dobry wprowadzać dysonansu w naszą tworzącą się zażyłość, bo ludzie gadajo.
Wolałam polegać na własnych zmysłach, niż rzucać mu w twarz jakieś ploty.

Edytowane przez I am Rock
Czas edycji: 2019-06-20 o 15:33
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:33   #14
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

https://zaufanatrzeciastrona.pl/post...je-pewnie-tez/
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:35   #15
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Jak się dowiedziała że się z Tobą spotyka? Nooo może też się z nim spotyka? No bo właśnie, jak inaczej by wiedziała?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

To zadziała tylko w przypadku, gdy numer jest znany publicznie, ma firmę, czy coś w tym stylu. Zwykłych Kowalskich nie znajdzie (mojego tam nie ma). No chyba że ktoś jest na tyle mądry by podać telefon w mediach społecznościowych
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:42   #16
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Ja mam numer do byłej kochanki brata mojego byłego faceta.
Numery telefoniczne wędrują dziwnymi ścieżkami.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:53   #17
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Mnie by to nie zaniepokoilo, gdyby nie ta wstawka o "chce wykorzystać twoją pozycję zawodową"
wut?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:58   #18
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Takie rzeczy nie działają niestety, byłoby za prosto

Ja wiem, że numery wędrują i tak dalej, ale jednak dla mnie jest to zastanawiające w tej sytuacji. Piszecie skrajne odpowiedzi i trochę zgłupiałam co mam robić. Zostawić tego nie chce, bo ciężko mi uwierzyć, że to jest przypadkowe.

To też nie jest tak, że wierzę we wszytko i wiem, że ktoś może chcieć zrobić coś po złości, ale zostałam kiedyś zdradzona, różne rzeczy widzę i słyszę i wolę być przezorna. Nie chciałabym żeby ktoś znów mnie skrzywdził.

Napiszę do tego kogoś, ale nie mam pojęcia co. Podpowiedzcie coś
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 16:08   #19
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Zadzwoniłabym z nieznanego, pre-paidowego numeru telefonu, żeby usłyszeć głos osoby która odbierze- może ktoś z Twoich znajomych robi sobie jaja?
Zapytałabym o coś kompletnie od czapy typu "dzwonię w sprawie ogłoszenia o wynajem mieszkania w...(twoje miasto)".
Możesz nawet sama nie dzwonić tylko poproś koleżankę- niech zainstaluje apkę nagrywajacą rozmowy i będziesz mogła sobie odsłuchać potem kilka razy ten głos.

Jeśli nie rozpoznasz żadnego znanego co głosu- zadzwoń ze swojego nr tel. Ale wcześniej zainstaluj tą nagrywarkę. Czasem dobrze jest sobie odsłuchać dziwną rozmowę jeszcze raz. Albo mieć nagranie w razie czego.
Ja bym zapytała dzwoniąc jawnie z twojego nr dlaczego ten ktoś wysłał takiego smsa i co dokładnie miał/ miała na myśli. I tyle. Niech się wygada.

A dopiero na sam koniec pogadalabtm z facetem czy ktoś mu źle życzy (bez mówienia o co w ogóle chodzi). I dopiero na samiusieńki koniec jesli nadal czułabym niedosyt informacyjny- powiedziałabym mu o smsie i czekała na reakcję.

Uważam, że w takich sytuacjach lepiej jest jak najmniej informacji dawać od siebie. A jak najwięcej "wchłaniać" z różnych źródeł.

Pytanie wprost to strzał w stopę jesli facet ma jakieś dziwne zamiary. No przecież Ci nie powie wprost, że chce Cię wykorzystać. A niektórzy umieją tak doskonale kłamać, że w życiu nie odgadniesz po zachowaniu czy mówi prawdę czy kłamie.


Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 16:28   #20
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Swoją drogą to dziwne, spotkaliście się kilka razy, czyli nawet trudno uznać, że jesteście razem, a tu jakieś ostrzeżenia.

Ja chyba poczekałabym na rozwój sytuacji, bo 1 anonimowy sms to nie powód, by posądzać faceta o najgorsze.
Ewentualnie faktycznie mogłabyś poprosić jakąś koleżankę, by zadzwoniła pod konkretny numer, dała na głośnomówiący i może poznałabyś po głosie, kto zacz. A może to ten konkretny facet padł ofiarą pomówień i w ten dziwny sposób sprawdza, czy łatwo zrobić ci wodę z mózgu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 16:29   #21
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Jeżeli to nieznany numer i nie macie wspolnych znajjomych najprawdopodobniejszym jest, że to jakas kobieta ktora byla z nim w czasie gdy pisywal z tobą. To juz jest alarmujące, wiec ja pewnie znalazłabym jego profil na fejsie/ portalach randkowych, zrobila sobie jakieś fejkowe konto i zaczela z nim flirtować.
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 16:34   #22
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Cytat:
Napisane przez SanaPL Pokaż wiadomość
Jeżeli to nieznany numer i nie macie wspolnych znajjomych najprawdopodobniejszym jest, że to jakas kobieta ktora byla z nim w czasie gdy pisywal z tobą. To juz jest alarmujące, wiec ja pewnie znalazłabym jego profil na fejsie/ portalach randkowych, zrobila sobie jakieś fejkowe konto i zaczela z nim flirtować.
Przecież oni widzieli się kilka razy, nie są na wyłączność, może sobie flirtować na portalu z inną i to niczego nie udowadnia. No chyba że ustalili inaczej, ale wątpię.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 17:17   #23
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
3. Czy jest możliwość sprawdzenia do kogo ten numer należy?
Możesz spróbować sprawdzić, czy ten numer nie jest przypisany do konta na facebooku.
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 17:31   #24
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość


Jak się dowiedziała? Nie wstawiamy żadnych wspólnych zdjęć nigdzie. Z resztą nawet jeśli to skąd miała mój numer?
Serio, tak kiepsko u ciebie z wyobrażnią?

Czy Twój nr telefonu ma tylko 5 osób, że jesteś taka zdziwiona? Mama, tata, brat siostra i dentysta ? Nawet nie wiesz kto z twojego otoczenia, może być np rodziną lub znajomym np jego byłej dziewczyny. A hipotez dotyczących kim może być ta osoba mogłabym wymieniać z 15 minut.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 17:37   #25
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Hej Potrzebuję pomocy i świeżego spojrzenia na pewną sprawę. Prawie dwa miesiące temu poznałam pewnego faceta. Poznaliśmy się w klubie, nie mamy żadnych wspólnych znajomych, nic wcześniej o nim nie wiedziałam. Spotkaliśmy się kilka razy, piszemy ze sobą, on wydaje się zainteresowany. Problem polega na tym, że kilka dni temu dostałam smsa od obcego numeru żebym na niego uważała, że jest babiarzem i że zależy mu tylko na seksie oraz że chce wykorzystać moją pozycję zawodową w swojej karierze. Tak jak pisałam nie mamy wspólnych znajomych, nie wiele osób wie o tym, że się spotykamy. Nie wiem skąd ktoś to wiedział, miał mój numer, oraz skąd wie gdzie ja i on pracujemy. Nie wiem co mam z tym zrobić i czy się tym przejmować, bo jednak dało mi to trochę do myślenia. Stąd moje pytania co byście zrobili na moim miejscu, bo póki co nie zrobiłam nic:

1. Powiedzieć o tym temu facetowi i zapytać co to ma znaczyć?
2. Odpisać coś na ten numer, jeśli tak to co?
3. Czy jest możliwość sprawdzenia do kogo ten numer należy?
4. Coś innego?

Ustaw się kiedyś z tym kolesiem w sensie spotkaj powiedzmy pod pretekstem piwa czy kawy i porozmawiaj z nim o tym. Pokaż mu SMS'a, którego dostałaś od obcego numeru i zapytaj czy o czymś wie, może on ma jakiś wrogów, może ktoś sobie robi z Ciebie jaja, a on o tym wie?

Masz w ogóle jakiś powiedzmy wrogów ze swojej strony czy ludzi, którzy Ci zagrażają, nie lubią i chcą Ci takie coś zrobić? Ktoś może czuje się zazdrosny jeśli chodzi o Twoje środowisko? No albo od jego ze strony, z jego znajomych czy ludzi któryś kiedyś znał bardziej bym podejrzewała.

Dziwna sytuacja.
Uważam, że rozwiązań tej sytuacji może być kilka.

Koleś poprosił kogoś aby z Ciebie zażartował albo jakaś laska z jego otoczenia jest zazdrosna, kilka rozwiązań z tego ''wora pomysłów'' może być.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Serio, tak kiepsko u ciebie z wyobrażnią?
Nie obrażając Autorki, przypominam - nie każdy jest kreatywny Ja też na wiele rzeczy ''nie wpadłam'', a jestem bardzo kreatywna i posiadam wielkie pokłady wyobraźni...
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 17:56   #26
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Mnie by bardziej martwił sam nadawca sms-a.

Bo chyba jakiś psychol.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 18:01   #27
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86922186]Ja bym totalnie nic nie zrobiła z informacją, natomiast o informatorze miałabym zdanie, że się chyba urwał z choinki. Faceta bym zapytała czy zna ten numer.[/QUOTE]

Czemu niby urwał się z choinki?
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 18:06   #28
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

A może wykorzystać Cię do swojej kariery? Jest taka opcja w ogóle?
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 18:08   #29
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mnie by bardziej martwił sam nadawca sms-a.

Bo chyba jakiś psychol.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czemu tak uwazasz? Co prawda sama uważam ze takie wtracanie sie w nie swoje sprawy jest słabe ale ja byłabym wdzieczna gdyby ktos mnie ostrzegl (jesli koles faktycznie byłby zyciowa lajza).
Co wiecej sama raz mialam dylemat czy nie ostrzec kiedys jednej laski (dalekiej znajomej) jak mi jej chlop hoteliki i spotkania proponował. Rozwazalam anonimowa wiadomość do niej. Ostatecznie sie nie zdecydowałam ale sumienie nieco mnie dreczy. Ale kieruje sie tu sama zasada ze nie przechodzę obojętnie obok krzywdy innych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 18:11   #30
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Tajemniczy sms z ostrzeżeniem o facecie z którym się spotykam

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mnie by bardziej martwił sam nadawca sms-a.

Bo chyba jakiś psychol.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy.
Tu na forum też często są wątki pod tytułem - czy poinformować kogoś o czymś tam. I są rady nie mów osobiście, napisz SMS itp Moze to akurat taki przypadek, może zazdrosna była, obecna lub przyszła. Albo i jakiś psychol.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-10 12:14:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.