Jestem głupia i beznadziejna. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-07, 19:48   #1
Lixinime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 5

Jestem głupia i beznadziejna.


Cześ zaczne od tego że mam 16 lat I chodze do 2 klasy Lyceum I jestem żałosna głupia I dziecinna ponieważ w tamtym roku poszłam do liceum do którego niechciałam iść opierałam sie przed nim rozpoczàł sie TIL szkolnym byłam na profilu biol -chem przeniosłam sie gdzieś tak w grudniu do klasy humanistycznej radziłam sobie w the klasie tyle że byłam tak jakby odlutkiem z nikim niepotrafiłam się dogadać itd przeniosłam sie z myślà że wszystko sie Zmieni itd niestety w nowej szkole musiałam iść do klasy mat-ang ale niechciałam bo wiedziałam że sobie nieporadze bo jestem debilem z matmy I Angola ale sie przeniosłam do tej klasy bo niemogłam wytrzymać w tej klasie z powodu niedogadywania się z klasà byłam w tej nowej klasie 1 tydzień no I sie przeniosłam ZNOWU do humanistycznej bo zwolniło sie miejsce czułam sie jak debil najgorsza idiotka I czułam że ludzie z poprzedniej klasy i nauczyciele mieli mnie za idiotkè teraz jestem dalej w tej humanistycznej ale tu jest znacznie wyższy poziom i sobie nieradze mam 1 na semestr z matmy I jak niepoprawie niemieckiego to też bede mieć , strasznie żałuje mojej decyzji chciałabym cofnàć czas i być w mojej starej Szkoła gdzie sobie radziłam I niemiałam z niczym problemu poza klasà tak bardzo chciałabym sie przenieść I niemieć problemów z naukà ale niewiem czy psychicznie bym udzwigneła komentarze i obgadywania osób z tamtej szkoły jak I nauczycieli czuje sie strasznie I mam tego wszystkiego dość w tej Szkole w której obecnie jestem również niemam przyjaciół I sie z Nikim praktycznie niedogaduje jestem na siebie wsciekła I niewiem co mam robić prosze powiedzcie coś
Lixinime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 20:59   #2
noicojamamzrobic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 114
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Cytat:
Napisane przez Lixinime Pokaż wiadomość
Cześ zaczne od tego że mam 16 lat I chodze do 2 klasy Lyceum I jestem żałosna głupia I dziecinna ponieważ w tamtym roku poszłam do liceum do którego niechciałam iść opierałam sie przed nim rozpoczàł sie TIL szkolnym byłam na profilu biol -chem przeniosłam sie gdzieś tak w grudniu do klasy humanistycznej radziłam sobie w the klasie tyle że byłam tak jakby odlutkiem z nikim niepotrafiłam się dogadać itd przeniosłam sie z myślà że wszystko sie Zmieni itd niestety w nowej szkole musiałam iść do klasy mat-ang ale niechciałam bo wiedziałam że sobie nieporadze bo jestem debilem z matmy I Angola ale sie przeniosłam do tej klasy bo niemogłam wytrzymać w tej klasie z powodu niedogadywania się z klasà byłam w tej nowej klasie 1 tydzień no I sie przeniosłam ZNOWU do humanistycznej bo zwolniło sie miejsce czułam sie jak debil najgorsza idiotka I czułam że ludzie z poprzedniej klasy i nauczyciele mieli mnie za idiotkè teraz jestem dalej w tej humanistycznej ale tu jest znacznie wyższy poziom i sobie nieradze mam 1 na semestr z matmy I jak niepoprawie niemieckiego to też bede mieć , strasznie żałuje mojej decyzji chciałabym cofnàć czas i być w mojej starej Szkoła gdzie sobie radziłam I niemiałam z niczym problemu poza klasà tak bardzo chciałabym sie przenieść I niemieć problemów z naukà ale niewiem czy psychicznie bym udzwigneła komentarze i obgadywania osób z tamtej szkoły jak I nauczycieli czuje sie strasznie I mam tego wszystkiego dość w tej Szkole w której obecnie jestem również niemam przyjaciół I sie z Nikim praktycznie niedogaduje jestem na siebie wsciekła I niewiem co mam robić prosze powiedzcie coś
To akurat nic dziwnego, że się nie dogadujesz, skoro szkoły są zamknięte. Nie ma nawet możliwości, żeby się dogadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
noicojamamzrobic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 21:24   #3
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Napisać taki ciąg znaków bez ani jednego znaku przestankowego to prawdziwy wyczyn.

Ja to bym Cię za to awansowała do maturalnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 22:04   #4
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Idź do zawodówki, przynajmniej zawodu się nauczysz.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 22:11   #5
Harmonia_95
Raczkowanie
 
Avatar Harmonia_95
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

a co z Twoimi rodzicami? masz w nich jakieś wsparcie? jesteś bardzo zagubiona. byłoby super, gdybyś mogła z kimś porozmawiać.
__________________
Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.

Eckhart Tolle
Harmonia_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 22:15   #6
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88418263]Idź do zawodówki, przynajmniej zawodu się nauczysz.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Bez złośliwości, ale Noane ma rację. Jeśli nie radzisz sobie w liceum z kilku przedmiotów może warto by pomyśleć o przeniesieniu się do szkoły zawodowej? Zastanów się jakie masz zainteresowania i zdolności i rozejrzyj się w profilach szkół zawodowych. Nie ma sensu chodzić do liceum, którego nie lubisz i sobie tam nie radzisz. I to nie znaczy, że jesteś beznadziejna. Każdy jest inny, każdy ma inne uzdolnienia, niekoniecznie akademickie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 22:34   #7
noicojamamzrobic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 114
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Bez złośliwości, ale Noane ma rację. Jeśli nie radzisz sobie w liceum z kilku przedmiotów może warto by pomyśleć o przeniesieniu się do szkoły zawodowej? Zastanów się jakie masz zainteresowania i zdolności i rozejrzyj się w profilach szkół zawodowych. Nie ma sensu chodzić do liceum, którego nie lubisz i sobie tam nie radzisz. I to nie znaczy, że jesteś beznadziejna. Każdy jest inny, każdy ma inne uzdolnienia, niekoniecznie akademickie.
To prawda! Zgadzam się w pełni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
noicojamamzrobic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-08, 03:06   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Dziewczyny wyżej mają rację - warto przemyśleć opcję ze szkołą zawodową, a zaraz potem iść za ciosem i dokształcić się na kwalifikacyjnym kursie zawodowym (dochodząc do poziomu technika), jednocześnie pracując. Potem ewentualnie dalsza edukacja, jeżeli zechcesz. Lub nie. Nie ma jednej słusznej ścieżki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 08:09   #9
Lixinime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Tylko że ja Nie chce iść do zawodówki ale do moje poprzedniej Szkoła poprostu I niewiem jak by to wyglàdało w swerze tych wszystkich komenatrzy i wzroków nauczycieli , nawet. Mama zaproponowała mi żebym sie przeniosła bo tutaj okazał być sie ta szkoła za wysokim poziomem I poprostu niewyrabiam z matereriałem . Chciałabym wrócić ale boje się
Lixinime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 08:16   #10
noicojamamzrobic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 114
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Cytat:
Napisane przez Lixinime Pokaż wiadomość
Tylko że ja Nie chce iść do zawodówki ale do moje poprzedniej Szkoła poprostu I niewiem jak by to wyglàdało w swerze tych wszystkich komenatrzy i wzroków nauczycieli , nawet. Mama zaproponowała mi żebym sie przeniosła bo tutaj okazał być sie ta szkoła za wysokim poziomem I poprostu niewyrabiam z matereriałem . Chciałabym wrócić ale boje się
U w mnie w klasie liceum jedna dziewczyna przeniosła się do konkurencyjnej szkoły, po czym po semestrze wróciła do nas, bo tam się jej nie spodobało. Dyrektor ją przyjął ponownie, nauczyciele nawet nic nie komentowali publicznie, to samo klasa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
noicojamamzrobic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 08:37   #11
Lixinime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Boje sie tych wszystkich komentarzy plotek jaka ja głupia I niezdecydowana i niewiem co mogłabym Im powiedzieć jak bym wróciła czuje sie głupio wstyd i żałośnie ale w tamtej Szkole był wysoki poziom no I musiałam sie przenieść!! No niepowiem Im tego tak bo zostane pomieszana z błotem I gównem razem !!! A apropo mojej tej Szkoła do której. Chce wrócić to tam sobie radziłam na Koniec roku nawet z matmy miałam 4 , i wgl wszystko było okej tylko przeniosłam sie z powodu klasy ponieważ mieli mnie za dziwologa , brzydule it’s ale teraz myśle jaka ja głupia byłam I żałuje dla tego chce wrócić ale olać tà głupià klase I poprostu skończyć tà szkole

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Kurde ale chyba najbardziej boje sie konfrontacji nauczycieli bo w tamtej Szkole z biol-chemu sie do Humana przeniosłam I teraz poprostu chciałabundant wrócić na Humana tyle że nwm czy mnie przyjmo z 1 z matmy na semestr . Wgl co ja mam powiedzieć dyrce żebym mogła wrócić tà 1 to napewno bym poprawiła w mojej starej Szkole tzw do tej do której chce wrócić

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Mam tylko mame I właśnie ona mi powiedziała że dobrze by było żebym do starej Szkoła wróciłam bo tam niemiałam problemów z naukà

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Teraz to zrozumiałam że to był błàd I chce wrócić tylko boje sie źe mnie nieprzyjmie z 1 z matmy na semestr ewentualnie co mogłabym powiedzieć Pani dyrektor na tá 1 z matmy I moje słabe oceny jak I to że chce wrócić
Lixinime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-08, 09:00   #12
niusaczek
Raczkowanie
 
Avatar niusaczek
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 176
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Problem edukacji jest taki, że wymaga się w okresie gimnazjalnym czy szkoły podstawowej obecnie od nas wiedzy co chcemy już mniej więcej robić za 20 lat. Prawda jest taka, że mało kto wie w tym wieku co chce w życiu robić - zresztą to czas kiedy jesteśmy podatni na wpływy innych osób i chcemy iść tam, gdzie nasze koleżanki czy koledzy albo rodzice nas do czegoś przekonują. Sama nie wiedziałam nawet po liceum na jakie studia chce iść. Byłam po liceum plastycznym, a poszłam na slawistykę, a następnie mgr z dziennikarstwa z fotografią o.O
niusaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 09:06   #13
Lixinime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

No właśnie I teraz po ok 5 msc w nowej Szkole czuje że ja źle zrobiłam I właśnie chce wrócić tylko boje sie konfrontacji z nauczycielami ucznuami i td
Lixinime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 10:16   #14
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Cytat:
Napisane przez Lixinime Pokaż wiadomość
I niewiem co mam robić prosze powiedzcie coś
wracaj do starej szkoły.

Każda zmiana w życiu, zwłąszcza dla młodego człowieka - moze budzic strach, no nie da się uniknąc obaw przy podejmowaniu decyzji.

Wolisz sie chwile pobać przy tym powrocie, czy wolisz się kilka lat męczyc z nauką i z towarzystwem w obecnej szkole?

A starym koleżankom mozesz powiedziec- jak toz wykle mlodziez chyba czyni? ) - ze w tamtej szkole nauczycieli byli głupi i wredni, no i nie potrafili uczyć i tyle.
i swoją drogą chyba faktycznie z matmy ten nauczyciel nie potrafil przekazac wiedzy, skoro inny (ten stary0 potrafil Cie tak nauczyc, ze mials 4. czyli- nie jesteś wcale 'idiotką' (!!!)
Nie obwiniaj tylko siebie za wszystkie niepowodzenia
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 10:31   #15
Lixinime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Dziekuje chyba spróbuje wrócić
Lixinime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 11:13   #16
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

A jesteś pewna, że poradzisz sobie z matmą w starym liceum? W międzyczasie kiedy zmieniałaś klasy tam materiał poszedł do przodu, a z tym przedmiotem jest tak, że jak raz się ominie jakieś zagadnienie to później ciężko załapać bieżące tematy. Pomijając to jak sobie radzisz z nauką, w której szkole się czujesz lepiej psychicznie? I czy masz obecnie korki z matmy? Jeśli nie to nad tym pasowałoby popracować. No i początki zawsze są ciężkie, czasem potrzeba po prostu trochę czasu, żeby się wdrożyć.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 11:41   #17
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Przede wszystkim, nauczyciele z PEWNOŚCIĄ Cię nie obgadują. Oni mają wiele uczniów i w gruncie rzeczy wszyscy są im obojętni.
Za złą decyzję uważam stałą zmianę profili/ szkół/ klas (test napisałaś tak, że ciężko zrozumieć). Jak masz sobie radzić, skoro co chwilę coś zmieniasz.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 16:55   #18
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Masz strasznie niską samoocenę. Uważasz się za głupią i już masz w głowie scenariusze, że będą Ciebie ludzie mieszać z błotem i gównem.

Moim zdaniem przydałaby Ci się pomoc terapeuty albo psychologa. Może masz możliwość pogadać chociaż z psychologiem szkolnym?

Normalni ludzie tak nie postępują tak jak tutaj opisujesz. Większość normlanych ludzi interesują w pierwszej kolejności ich własne problemy, a cudzymi się nie zajmują, a jeśli nawet się zajmują to na krótko, żeby potem wrócić do własnych problemów. Normalni ludzie nie muszą też mieszać z gównem i błotem drugiej osoby, bo i po co? Co im to da? To są raczej akcje osób niepewnych siebie, które próbują sobie podbić samoocenę kosztem innych.

Jeśli masz normalne koleżanki w klasie, to Twoja przeprowadzka z powrotem mało będzie ich obchodzić. Powiedz tak jak Ci tutaj dziewczyny radzą, że nauczyciele słabo tłumaczyli w tamtej szkole i tyle.

Jak masz koleżanki, które będą Cię gnoić, to wtedy możesz starać się coś robić z tym. W ostateczności zmienisz klasę/szkołę.

Próbowałaś znajdować materiały na necie, żeby się podciągnąć z matematyki?

https://www.matemaks.pl/

https://www.youtube.com/channel/UCsGOOTLKmmcxgiKQ66_yYag/playlists


Edytowane przez Alekto123
Czas edycji: 2021-01-08 o 17:01
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 17:43   #19
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Cytat:
Napisane przez Lixinime Pokaż wiadomość
Dziekuje chyba spróbuje wrócić
Wracaj. A jak cię zapytają, to powiedz, że tam Ci się nie podobało i tyle.

Kiepski dojazd, brzydki budynek, no możesz wymyślić cokolwiek, do czego akurat realistycznie możesz się przyczepić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-08, 18:48   #20
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Jestem głupia I beznadziejna

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 04:34
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-08 19:48:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.