Jakie kosmetyki dla Wiosny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-25, 19:33   #1
Muchciowatosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4

Jakie kosmetyki dla Wiosny?


No wlasnie, a wiec udalo mi sie ustalic swoj typ kolorystyczny. Jestem Wiosna!! Wiem jakich kolorow unikac, wiem jakie sa dla mnie najkorzystniejsze. Z ubraniami sobie radze, gorzej z kosmetykami kolorowymi. Gdy stoje w sklepie i po raz kolejny probuje wybrac szminke w swoim odcieniu, czuje sie jak dziecko we mgle i niczego nie jestem pewna. A wy, Dziewczyny?? Moglybyscie polecic jakies produkty ktore pasuja Paniom Wiosnom??

Mi w ciagu ostanich miesiecy udalo sie znalezc jednego pewniaka: Szminka Rimmel Hydra Renew, odcien Soft Coral 600.

pozdrawiam
Muchciowatosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 07:54   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jakie kosmetyki dla Wiosny?

Uzyj wyszukiwarki.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 12:42   #3
Muchciowatosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Jakie kosmetyki dla Wiosny?

Wyszukiwarki uzywalam niejednokrotnie. Jedyne co udalo mi sie znalezc to kolory dla Wiosny a nie konkretne produkty.
Muchciowatosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 13:00   #4
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Jakie kosmetyki dla Wiosny?

I po to właśnie są wizażystki-konsultantki, aby pomóc Ci dobrać odpowiednie produkty, często są to bardzo dobrze wyszkolone osoby. Dlatego warto się wybrać do Sephory czy innej drogerii gdzie takie osoby mają dyżury i poprosić o dobranie kosmetyków i zrobienie nimi makijażu

Jeżeli Ci się spodoba, to kupujesz... nie, to możesz próbować dalej

Zawsze możesz poprosić o kosmetyki w konkretnym przedziale cenowym i w odpowiedniej dla Ciebie kolorystyce, nawet możesz poprosić o kosmetyki konkretnych marek
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 16:41   #5
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Jakie kosmetyki dla Wiosny?

jeśli wiesz jakim jesteś typem nie powinnaś mieć problemu z doborem kosmetyków..możesz się podpytać w sklepach jaki kolor jest odpowiedni dla ciebie.. szukaj odcieni ciepłych to podstawa, wpadających w odcienie te które są dla ciebie korzystne tak jest w makijażu, ubiorze i dodatkach.
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 18:27   #6
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Jakie kosmetyki dla Wiosny?

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
I po to właśnie są wizażystki-konsultantki, aby pomóc Ci dobrać odpowiednie produkty, często są to bardzo dobrze wyszkolone osoby. Dlatego warto się wybrać do Sephory czy innej drogerii gdzie takie osoby mają dyżury i poprosić o dobranie kosmetyków i zrobienie nimi makijażu

Jeżeli Ci się spodoba, to kupujesz... nie, to możesz próbować dalej

Zawsze możesz poprosić o kosmetyki w konkretnym przedziale cenowym i w odpowiedniej dla Ciebie kolorystyce, nawet możesz poprosić o kosmetyki konkretnych marek
Nie no proszę Was... Ostatnio w Sephorze pani mi powiedziała że jestem "czymś między latem a jesienią??? (jakim cudem?) a w douglasie że zimą. I to jednego dnia. Dodam że tak naprawdę to najprawdopodobniej jestem wiosną...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.