A żeby moje oczy nie rzucały się w oczy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-31, 22:21   #1
altoratos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4

A żeby moje oczy nie rzucały się w oczy...


Mam je i są moim kompleksem, bo jedna źrenica jest normalnej wielkości a druga jak szpila. To przez uraz jakiego doznałam w dzieciństwie. Ale nie jest mi z tym dobrze i nie mam pojęcia co zrobić, bo o ile patrzę komuś w ślepia, a on w moje czuję się jak zombie.
Jak to cholerstwo zatuszować?
altoratos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 00:22   #2
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: A żeby moje oczy nie rzucały się w oczy...

Cytat:
Napisane przez altoratos Pokaż wiadomość
Mam je i są moim kompleksem, bo jedna źrenica jest normalnej wielkości a druga jak szpila. To przez uraz jakiego doznałam w dzieciństwie. Ale nie jest mi z tym dobrze i nie mam pojęcia co zrobić, bo o ile patrzę komuś w ślepia, a on w moje czuję się jak zombie.
Jak to cholerstwo zatuszować?
jezeli roznica jest az tak duza jak mowisz, to nijak nie da sie tego zatuszowac, zadne kosmetyki nie pomoga.. to tak jakbys chciala zwezyc nos bez ingerencji chirurga jezeli nie jest bardzo szeroki mozesz to zrobic sztuczkami optycznymi, manewrujac ciemniejszym podkladem, konturujac itd. jezeli jednak jest bardzo szeroki, nic nie poradzisz. natury nie zmienisz.. (bynajmniej takie moje zdanie) ps-mozesz probowac odwrocic uwage od oczu, akcentujac np usta, ale to nie zmienia faktu, ze ludzie patrza sobie w oczy
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 11:20   #3
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: A żeby moje oczy nie rzucały się w oczy...

rozwiązanie raczej tylko jedno - soczewki? nie wiem jednak czy udałoby się je dobrze dobrać, ale zawsze można spróbować.
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 18:27   #4
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: A żeby moje oczy nie rzucały się w oczy...

A ja uważam, ze okulary tu pomogą, choćby zerówki jeśli nie masz wady. Ja mam plamkę na oku innego koloru, i choć nie uważam tego za wadę to jak nosiłam okulary przez kilka lat nikt tego nie zauważał, a teraz jak przerzuciłam się na soczewki to każdy się pyta co ja mam z okiem :P Sama się łapię na tym, że jak ktoś na okulary to zwracam uwagę na oczy i np, makijaż, tylko wzrok się skupia na oprawkach i reszcie twarzy. Jak dla mnie to jest dobrze rozwiązanie, na pewno nie zaszkodzi spróbować. Kup sobie ładne oprawki, od razu poczujesz się pewniej!
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.