Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-21, 14:17   #1
nimloth_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1

Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu


Witajcie,

Specjalnie się zarejestrowałam bo poszukuję kogoś, kto mógłby mi udzielić informacji na temat zabiegu, o którym słyszałam ostatnio w TV (bodajże Polsat).
Podobno w klinice Salve w Łodzi robią operacje powiększania biustu nową metodą - przeszczepiają własny tłuszcz wzbogacony o komórki macierzyste.
Czy któraś z forumowiczek słyszała może coś na ten temat? Jakieś szczegóły?
Słyszałam też, że to dość droga zabawa, jakieś 20 tysięcy - myślicie, że to się opłaca?
Z góry dzięki za info!
nimloth_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 14:24   #2
malwinazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 45
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

A nie da się przeszczepić troszkę "obcego" tłuszczyku? Bo chetnie bym oddała z brzuszka :P ZA DARMO !! A tak na serio... za tą cene chyba nie ma nieopłacalnych zabiegów
malwinazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:37   #3
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Wink Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Cytat:
Napisane przez nimloth_pl Pokaż wiadomość
Słyszałam też, że to dość droga zabawa, jakieś 20 tysięcy - myślicie, że to się opłaca?
20 tysi! matko boska! Sądzę, że nie byłabym w stanie zaoszczędzić takiej kasy..poza tym ryzyko powikłań,,przecież to powazna operacja!
Aczkolwiek jak Cię stać, to fajny pomysł, zeby sobie "przesunąć tłuszczyk..zawsze z koleżankami gadałyśmy o tym przy piwie..nie sądziłąm, ze to kiedyś będzie realne
Używałam za to kiedyś takich tabletek ziołowych i do nich był krem. wtedy to kosztowało jakoś ok. 250 zł. Kurcze nie pamiętam jak się nazywały, jak znajdę to napiszę...
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 16:07   #4
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Znalazłam!
http://powiekszanie-piersi.eu/aff/be...rfect-bust.php
ja byłam mega zadowolona..nie powiększył mi się jakoś bardzo biust,a le sądze, że 1 rozmiar jakoś, do tego miałam takie jędrne piersi. Sądzę, że warto, bo to ziołowe tabletki, na bank nie zaszkodzą, a efekty były widoczne.
Stosowałam je 2 miesiące i razem z kremem.
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 18:39   #5
patinkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 65
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Kochane! Ja bym odradzała takie powiększanie biustu ale to kwestia indywidualna. Rozmawiałam z Dr. Niemkiewiczem odnośnie macrolane i przeszczepie własnej tkanki tłuszczowej do piersi. Można owszem. ale efekt jest taki ż mozna powiększyć tylko o rozmiar, A co najważniejsze!!! Po roku z tego nic niema tak sie wchłania.
Wiec niewarte tej kasy

Lepsze implanty!!!

Edytowane przez patinkas
Czas edycji: 2011-02-22 o 18:40
patinkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 10:43   #6
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Hej dziewczyny, ja będę robić taki zabieg i nie kosztuje mnie on 20 tys :P właściwie to prawie połowę mniej i to prawda, że efekt utrzymuje się ok. roku, ale zabieg można powtórzyć i potem efekt utrzymuje się dłużej. Nie można też liczyć na jakieś super mega powiększenie biustu do nie wiadomo jakich rozmiarów - do tego rzeczywiście lepsze są implanty
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 21:41   #7
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja będę robić taki zabieg i nie kosztuje mnie on 20 tys :P właściwie to prawie połowę mniej i to prawda, że efekt utrzymuje się ok. roku, ale zabieg można powtórzyć i potem efekt utrzymuje się dłużej. Nie można też liczyć na jakieś super mega powiększenie biustu do nie wiadomo jakich rozmiarów - do tego rzeczywiście lepsze są implanty
To dlaczego bedziesz robic ten zabieg nie lepiej od razu implanty Nawet jak zaplacisz polowe mniej to i tak oplaca sie od razu wsadzic implanta na dluzej prawda ?
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 07:45   #8
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Ponieważ ja nie chcę powiększać piersi jakoś super, chodzi mi raczej o podniesienie i ujędrnienie a do tego dobry jest tłuszczyk. No i na to w tej chwili mnie stać. Dla mnie to nie jest jakieś tam kilka-kilkanaście tys. lekką ręką. Ale w przyszłości mooooże będą implanty, jak uzbieram kaskę i się przełamię
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 12:33   #9
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

a czy nie lepiej się wspomóc suplementem? cen interwencji chirurgicznej?
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 12:43   #10
melka67
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

na ich stronie znajdziesz więcej informacji http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/naturalne-powiekszanie-piersi/, ale o cenie pewnie się dowiesz na konsultacji - w końcu przypadki są różne. pozdrawiam
melka67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 16:43   #11
edytka72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Cytat:
Napisane przez Karrla Pokaż wiadomość
20 tysi! matko boska! Sądzę, że nie byłabym w stanie zaoszczędzić takiej kasy..poza tym ryzyko powikłań,,przecież to powazna operacja!
Aczkolwiek jak Cię stać, to fajny pomysł, zeby sobie "przesunąć tłuszczyk..zawsze z koleżankami gadałyśmy o tym przy piwie..nie sądziłąm, ze to kiedyś będzie realne
Używałam za to kiedyś takich tabletek ziołowych i do nich był krem. wtedy to kosztowało jakoś ok. 250 zł. Kurcze nie pamiętam jak się nazywały, jak znajdę to napiszę...
ja do karrli proszę napisz coś więcej o tych tabletkach jak się czułaś czy bolały piersi jak odstawi się tabletki to biust maleje czy nie edytka
edytka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 16:13   #12
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Ja czytałam że właśnie po wypełnieniu piersi kwasem hialuronowym efekt utrzymuje się do dwóch lat a przy powiększeniu piersi własnym tłuszczykiem mogą troszki zmaleć ale efekt powiększenia się utrzyma. Na implanty bym się nie zdecydowała nigdy ale marzy mi się powiększenie tłuszczykiem właśnie...tylko nie wiem skąd ja bym go sobie odessała trzeba by się wczęsniej podtuczyć trochę. Jest to najnowsza metoda i dobrze by było porozmawiać z osobami które miały taki zabieg jakiś czas temu i czy faktycznie efekt się utrzymuje. Kiedyś miałam nawet taki sen: ja z większymi cycochami naprawdę super uczucie.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 08:19   #13
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Ja słyszałam, że implanty są najlepsze. Piersi wyglądają naturalnie, w dotyku też nie różnią się od naturalnych, można karmić. Co do tłuszczu to podobno daje fajne efekty podniesienia, ujędrnienia, ale krótko raczej trzyma lepszy efekt daje wszczepiony pod skórę twarzy. I dłuższy
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:15   #14
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Ja czytałam zupełnie coś innego... Po pierwsze zabieg nie kosztuje żadnych 20 tys. to jakieś plotki. Zabieg wszczepienia tłuszczu kosztuje 6-8 tys plus koszty pobrania tłuszczu to 50% ceny wszczepienia tłuszczu czyli razem 9-12 tys. w zależności od kliniki.
Czytałam trochę o tym i wcale cały tłuszcz się nie wchłania, użytkowniczki chyba mylą ten zabieg z macrolane - kwas hialuronowy wchłania się w całości po 1-2 lat. Co do tłuszczu - 40% wchłania się w ciągu pierwszych 6 miesięcy, potem można zabieg powtórzyć ale 60% zostaje na zawsze.
Myślę, że ta metoda ma swoje plusy - po pierwsze nie ma blizn, po drugie w dotyku chyba jest to bardziej naturalne (nie dotykałam co prawda wiec na 100% nie wiem :P) ale wydaje mi się, że jak sie wszczepi tłuszcz to w dotyku będzie to naturalne, implanty na pewno czuć, że to co innego.

I jeszcze - cena również waha się w zależnosci od trudności pozyskania tłuszczu, jak jestescie bardzo szczupłe, cena może być wyższa, bo będzie trzeba odsysać po trochu z różnych części ciała.

Edytowane przez whitechocolateraspberry
Czas edycji: 2011-03-15 o 16:16
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 06:31   #15
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Pocieszyłąś mnie troszke tą ceną, 12 tys to jeszcze może uda mi się zebrać. Planuje taki zabieg ale nie teraz. Za 3-4 lata bardzo bym chciała mieć już powiększony biust, cena pewni też już będzie troche niższa.
Może wkrótce odezwie się dziewczyna która ma powiększone piersi tą metodą bo bardzo ciekawa jestem szczegółów
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 08:43   #16
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Już niedługo...
btw. ale się stresuję ;p
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 21:47   #17
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
Już niedługo...
btw. ale się stresuję ;p
a kiedy masz termin?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 09:08   #18
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

hej, 28.03
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 17:02   #19
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
hej, 28.03
To czekamy tu niecierpliwie na relacje 3mam kciuki zeby wszystko poszło dobrze
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 09:21   #20
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Postaram się jak najszybciej zdać relacje po zabiegu, jak tylko będę w stanie to siądę do kompa od razu
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 10:25   #21
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Ostatnio rozmawiałam z chirurgiem plastykiem i powiedział, że zdecydowanie lepiej wszczepić sobie implanty... tzn. jeśli ktoś chce bardzo niewielkiego efektu, przy nieznacznej zmienie kształtu wtedy dobry jest zabieg przeszczepu tłuszczu, jednak podobno w zaleznosci od pacjentki, u niektórych 60% tłuszczu zostaje na zawsze u innych tylko 30%...
A implanty dają natychmiastowy efekt zmiany kształtu i rozmiaru (oczywiście w granicach rozsądku, jednak jest to efekt zdecydowanie dużo bardziej widoczny).
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:32   #22
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Hej, witam ponownie, już zmieniona!!! Zabieg się udał, jestem tydzień po i bardzo bardzo bardzo szczęśliwa )) efekty takie, jakich się spodziewałam - czyli ujędrnienie, podniesienie i lekkie powiększenie. Wszystko bardzo naturalnie. Noszę specjalny stanik, na początku trochę mnie bolały, ale środki przeciwbólowe pomagają jakieś zwykłe bez recepty. Teraz już jest luzik, ale obchodzę się z nimi jak z "jajkami", żeby nie uszkodzić czegoś :P
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:54   #23
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
Hej, witam ponownie, już zmieniona!!! Zabieg się udał, jestem tydzień po i bardzo bardzo bardzo szczęśliwa )) efekty takie, jakich się spodziewałam - czyli ujędrnienie, podniesienie i lekkie powiększenie. Wszystko bardzo naturalnie. Noszę specjalny stanik, na początku trochę mnie bolały, ale środki przeciwbólowe pomagają jakieś zwykłe bez recepty. Teraz już jest luzik, ale obchodzę się z nimi jak z "jajkami", żeby nie uszkodzić czegoś :P
To super gratuluje! A mogła byś opisać bardziej szczegółowo? Tzn: jak to wszystko przebiegało, czy miałaś znieczulenie miejscowe czy ogólne, ile trwał zabieg, skąd Ci ten tłuszczyk pobrali, ile zapłaciłaś i czy lekarz u którego byłaś mówił że ten efekt który uzyskałaś będzie trwały, czy to powiększenie piersi możesz porównać do powiększenia o rozmiar?

Ufff troche sporo tych pytań ale jesteś pierwszą osobą którą mam okazję o to zapytać
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 09:34   #24
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Hmmmm no ja chciałam jak najmniej wiedzieć :P ale wiem, że dostałam zastrzyk, zasnelam sobie, potem dostalam miejscowe znieczulenie. Podobno podczas zabiegu sie obudzilam na chwilke, cos tam odpowiedzialam i zasnelam znowu, ja to srednio pamietam, ale tak czesto jest podobno :P
Sam zabieg sie tak robi, ze sa malutkie naciecia tak 5mm no i jest sonda wprowadzana i sie odsysa. Ja miałam z brzuszka - bo tam go trochę za dużo było (i to jest druga korzyść tego zabiegu :P) A potem ten tluszczyk jest plukany, zageszczany czy cos no i w ten sam sposob podawany do piersi (czy tam gdzies indziej) tez malutkie naciecia - tego prawie nie widac. W czasie operacji nie ma żadnego bólu, zresztą ja spałam, bo tak wolałam. Po operacji bolało trochę ale bierzesz lek przeciwbólowy i przestaje boleć
Można porównac do powiększenia o rozmiar, szczególnie, że optycznie też się powiększyły, bo są podniesione i jędrne. Efekt na pewno zejdzie troszkę i to Ci każdy lekarz powie jeszcze przed zabiegiem. Tak więc za jakiś rok - może troszkę dłużej będę musiała powtórzyć zabieg i wtedy już mniej zejdzie. I chyba mi wtedy już wystarczy. (No chyba, że po drodze mi się coś tam zamarzy jakieś implanty) Podobno po 3 zabiegu już efekt może się utrzymać, ale to jest sprawa indywidualna.
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 15:28   #25
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Ja jestem panikarz i wolę wiedzie co mnie czeka powiększenie o rozmiar w zupełności by mi wystarczyło. Ahhh zazdroszczę też bym JUŻ chciała powiększyć piersi tą metodą, niestety nie ma mi kto zasponsorować hi hi i muszę czekać do skończenia studiów aż sobie pracę znajdę.

Piszesz że wolałaś zeby Cię uśpili, czyli dobrze wnioskuje że można bez narkozy w znieczuleniu miejscowym? Ijeszcze jedno pytanko: ile zapłaciłaś?
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 10:15   #26
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

No chyba można bez narkozy. Zapłaciłam 11 tys, ale to jest sprawa indywidualna. Chyba od 9 do 12 tys się wahają ceny - tak, jak ktoś wcześniej już napisał. No dla mnie to też mała kasa nie jest, ale uzbierałam, udało się i nie żałuję. Więc życzę powodzenia w tym zbieraniu na początek możesz małe sumy odkładać, ile masz, a potem większe
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 17:56   #27
sambusia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

martynkaa_m czy mogła byś podać namiary na klinikę w której wykobywałaś zabieg?Jesteś zadowolona z efektów,czy rzeczywiście o jeden rozmiar można powiększyć piersi ?Będę niezmiernie wdzięczna za informacje
sambusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 10:09   #28
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

już przecież podawała ;p a ja tam dalej uważam, że implanty lepsze :P

Edytowane przez plastelinkaa
Czas edycji: 2011-04-11 o 10:11
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 10:18   #29
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Cześć sambusia na wszystkie Twoje pytania pisałam już wcześniej odpowiedzi tak, jest porównywalne do powiększenia o jeden rozmiar, ale pamiętaj, że część tłuszczu się wchłonie - ile? Zależy od pacjentki. Namiary - nie wkleję linka do strony, bo mnie zbanują, ale możesz sobie wpisać w przeglądarkę centrum malia i Ci wyskoczy. Jeśli chodzi o sam numer tel, to proszę: (22) 331-07-32
plastelinka - wiemy, znamy Twoje zdanie, ale są inne tematy o implantach :P
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 12:44   #30
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Powiększanie piersi - przeszczep tłuszczu

Cytat:
Napisane przez edytka72 Pokaż wiadomość
ja do karrli proszę napisz coś więcej o tych tabletkach jak się czułaś czy bolały piersi jak odstawi się tabletki to biust maleje czy nie edytka
hej Edytka! to sa podobno 100% ziołowe tabletki, które wzmagają produkcję estrogenu. Przez pierwszy tydzień brania czułam się podobnie jak przed okresem, ale bez jakiś bóli czy coś..
Laska ze sklepu mi powiedziała, ze jak przestanę brać biust nie zmaleje, ale po jakimś pół roku warto wziąć jedno opakowanie jeszcze dla podtrzymania efektów. Póki co, kurację zakońcyzłam w połowie lutego i od 2 miesięcy ciesze się mega jędrnym biustem, nawet mój facet to zauważył
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-07 09:32:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.