Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-08, 13:26   #1
katharsis22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23

Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?


Witajcie Chciałabym zapytać znawczynie tematu, czy chcąc odbyć szkolenie z przedłużania rzęs ważne jest, aby odbyć je w firmie zajmującej się również dystrybucją i posiadającą dobre produkty (np. Secret Lashes, Lash Perfect) czy wystarczy, że wyszkolę się w jakiejś dobrej instytucji szkoleniowej, a pracować będę dopiero na produktach tamtych firm? Czy sama technika przedłużania metodą 1:1 wszędzie jest taka sama?
katharsis22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 08:07   #2
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Aby wykonywać zabieg stylizacji rzęs, warto jest odbyć szkolenie i uzyskać kwalifikacje. Z przykrością stwierdzam jednak, że o ile idea i założenia w technice 1:1 są jedne i takie same o tyle z doświadczenia wiem, że w dużej ilości firm odbywa się to byle jak.
Kursantce mówi się jakie mamy skręty i długości, po czym narzuca się klejenie najprostszymi i najgrubszymi rzęsami, a potem tylko już róbta co chceta.
Dlatego warto wybrać szkolenie z wyższej półki pomimo wysokich cen.
Na swojej drodze miałam do czynienia ze szkoleniem tańszym i myślałam, ze tak tak fajnie to robię bo pani instruktorka pochwaliła. Oglądałam prace dziewczyn i zastanawiałam się, czemu moje rzęsy tak nie wyglądają. Jak koleżanka przyszła na uzupełnienie to zorientowałam się, że nawet nie wiem jak je wykonać. Odłożyłam pieniądze i poszłam się przeszkolić raz a dobrze do Noble Lashes. Byłam zaskoczona wiedzą instruktorów i tym, ze można do tego podchodzić aż tak szczegółowo.
Poziom szkoleń na tyle mi się sposobał, ze sama zostałam instruktorem tej firmy.
Z jakiego miasta jesteś, może pomogę Ci dokonać wyboru instruktora, jeśli chcesz?
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 08:17   #3
katharsis22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Aby wykonywać zabieg stylizacji rzęs, warto jest odbyć szkolenie i uzyskać kwalifikacje. Z przykrością stwierdzam jednak, że o ile idea i założenia w technice 1:1 są jedne i takie same o tyle z doświadczenia wiem, że w dużej ilości firm odbywa się to byle jak.
Kursantce mówi się jakie mamy skręty i długości, po czym narzuca się klejenie najprostszymi i najgrubszymi rzęsami, a potem tylko już róbta co chceta.
Dlatego warto wybrać szkolenie z wyższej półki pomimo wysokich cen.
Na swojej drodze miałam do czynienia ze szkoleniem tańszym i myślałam, ze tak tak fajnie to robię bo pani instruktorka pochwaliła. Oglądałam prace dziewczyn i zastanawiałam się, czemu moje rzęsy tak nie wyglądają. Jak koleżanka przyszła na uzupełnienie to zorientowałam się, że nawet nie wiem jak je wykonać. Odłożyłam pieniądze i poszłam się przeszkolić raz a dobrze do Noble Lashes. Byłam zaskoczona wiedzą instruktorów i tym, ze można do tego podchodzić aż tak szczegółowo.
Poziom szkoleń na tyle mi się sposobał, ze sama zostałam instruktorem tej firmy.
Z jakiego miasta jesteś, może pomogę Ci dokonać wyboru instruktora, jeśli chcesz?
Jestem z Wielkopolski
Tylko zastanawiam się,czy po odbyciu szkolenia w jednej firmie moge później bez problemu pracować na produktach innej firmy?
katharsis22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 10:16   #4
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Aby wykonywać zabieg stylizacji rzęs, warto jest odbyć szkolenie i uzyskać kwalifikacje. Z przykrością stwierdzam jednak, że o ile idea i założenia w technice 1:1 są jedne i takie same o tyle z doświadczenia wiem, że w dużej ilości firm odbywa się to byle jak.
Kursantce mówi się jakie mamy skręty i długości, po czym narzuca się klejenie najprostszymi i najgrubszymi rzęsami, a potem tylko już róbta co chceta.
Dlatego warto wybrać szkolenie z wyższej półki pomimo wysokich cen.
Na swojej drodze miałam do czynienia ze szkoleniem tańszym i myślałam, ze tak tak fajnie to robię bo pani instruktorka pochwaliła. Oglądałam prace dziewczyn i zastanawiałam się, czemu moje rzęsy tak nie wyglądają. Jak koleżanka przyszła na uzupełnienie to zorientowałam się, że nawet nie wiem jak je wykonać. Odłożyłam pieniądze i poszłam się przeszkolić raz a dobrze do Noble Lashes. Byłam zaskoczona wiedzą instruktorów i tym, ze można do tego podchodzić aż tak szczegółowo.
Poziom szkoleń na tyle mi się sposobał, ze sama zostałam instruktorem tej firmy.
Z jakiego miasta jesteś, może pomogę Ci dokonać wyboru instruktora, jeśli chcesz?

a jak jest cena takiego szkolenia z Noble?

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez katharsis22 Pokaż wiadomość
Jestem z Wielkopolski
Tylko zastanawiam się,czy po odbyciu szkolenia w jednej firmie moge później bez problemu pracować na produktach innej firmy?


tutaj możesz sobie poczytać o szkoleniach
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 15:04   #5
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Po odbyciu szkolenia mozesz pracowac na produktach roznych marek i tylko i wylacznie od Twoich preferencji zalezy ktore sobie upodobasz. Ceny szkolen sa rozne w zaleznosci od instruktora. akurat w wielkopolskim nie ma instruktora Noble. Ale mysle ze warto przejechac sie aby zdobyc odpowiednie kompetencje. Sama jezdzilam do sasiedniego wojewodztwa wejdz na www.noblelashes.pl w zakladke stylistow i zobacz gdzie masz blisko
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok

Edytowane przez mysiaczeq
Czas edycji: 2014-09-09 o 15:09
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 15:48   #6
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

a słuchajcie takie odżywki działają? http://naobcasach.pl/specjalna-okazj...-rzes-realash/
Bo nie wiem czy warto inwestować?
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 19:00   #7
katharsis22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Po odbyciu szkolenia mozesz pracowac na produktach roznych marek i tylko i wylacznie od Twoich preferencji zalezy ktore sobie upodobasz. Ceny szkolen sa rozne w zaleznosci od instruktora. akurat w wielkopolskim nie ma instruktora Noble. Ale mysle ze warto przejechac sie aby zdobyc odpowiednie kompetencje. Sama jezdzilam do sasiedniego wojewodztwa wejdz na www.noblelashes.pl w zakladke stylistow i zobacz gdzie masz blisko
Mysiu,a co sądzisz o szkoleniach i produktach Black Lash?
katharsis22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 22:05   #8
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Nie mialam okazji na nich pracowac ale slyszalam ze sa calkiem niezle. Na chwile obecna czaje sie na semipermanentna maskare. Na temat szkolen sie nie wypowiem. Bo nie mam pojecia. Poza tym nie chcialabym byc posadzona za nieuczciwa konkurencje
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 07:19   #9
katharsis22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Nie mialam okazji na nich pracowac ale slyszalam ze sa calkiem niezle. Na chwile obecna czaje sie na semipermanentna maskare. Na temat szkolen sie nie wypowiem. Bo nie mam pojecia. Poza tym nie chcialabym byc posadzona za nieuczciwa konkurencje

Mhm rozumiem Czyli jeśli zrobię szkolenie w Black Lashes to nie będzie dla klientek podejrzane,jeśli będę pracować na produktach np. Secret Lashes?
katharsis22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 08:31   #10
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Nie. Moim zdaniem kazda firma ma produkty i lepsze i gorsze. Jasna sprawa jest ze pracujesz na tym co jest wg Ciebie najlepsze. Poza tym klientki malo kiedy dopytuja na czym pracujesz bo po prostu nie maja rozeznania.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 10:19   #11
katharsis22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Nie. Moim zdaniem kazda firma ma produkty i lepsze i gorsze. Jasna sprawa jest ze pracujesz na tym co jest wg Ciebie najlepsze. Poza tym klientki malo kiedy dopytuja na czym pracujesz bo po prostu nie maja rozeznania.
Dziękuję Ci Mysiu za fachowe doradztwo w temacie
Zastanawiam się jeszcze nad tym,czy nie wiedząc jeszcze w tej chwili,na jakich produktach będę pracować,czy najlepiej wszystkie szkolenia zrobić w jednej firmie-myślę o Black Lashes,a szkolenia chcę z przedłużania rzęs 1:1, Express i Mascarę Semipermanentną Czy lepiej w kilku różnych miejscach? Np. 2 szkolenia w Black Lashes a 1 w Wonder Lashes (chodzi głównie o ceny szkoleń).

Edytowane przez katharsis22
Czas edycji: 2014-09-10 o 10:25
katharsis22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 11:17   #12
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Katharsis nie oszukujmy sie ale w tym temacie cena idzie wraz z jakoscia. Upewnij sie ze wybierasz sie do kompetentnej osoby. Ktora poswieci 100 procent swego czasu i uwagi Tobie. Mozesz robic w roznych firmach ale pruorytetem powinna tu byc jakosc szkolenia a nie cena. Mowie z doswiadczenia. Sama dlugo szukalam i odkladalam pieniadze zanim poszlam na szkolenie. Ja Robilam 1:1 w innej firmie a reszte szkolen w Noble
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 09:35   #13
katharsis22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Dziękuję Mysiu za pomoc Mam nadzieję,że dobrze wybiorę A sama słyszałaś może coś o dobrych szkoleniowcach z Poznania?
katharsis22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 12:14   #14
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Poszukam jeszcze dzis i napisze
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 19:00   #15
katharsis22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Poszukam jeszcze dzis i napisze
Super Będę Ci bardzo wdzięczna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
katharsis22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 06:21   #16
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

No i znów nie ma u nas nikogo na poznań
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 10:27   #17
katharsis22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
No i znów nie ma u nas nikogo na poznań
A może słyszałaś o kimś z innej firmy w Poznaniu godnym polecenia?
A tak z innej beczki to czy te same produkty w różnych firmach bardzo różnią się cenowo? I ile kosztuje taki kufer z wyposażeniem? Albo inaczej-jaki jest zysk z przedłużenia rzęs jednej osobie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
katharsis22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 10:36   #18
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Edyta Konieczna z firmy evolashes. Produkty firm roznia sie w wiekszym lub mniejszym stopniu jakosciowo i cenowo. Nie jest tak ze w kazdej firmie jest to samo. Odradzam gotowe kufry bo sa w nich rzeczy ktore uzyjesz raz albo w ogole. Najlepiej samemu skompletowac zestaw. Zajrzyj na noblelashes w kuferki jesli chcesz sie zorientowac cenowo. Zysk na jednej klientce jest rozny zalezny od rodzaju aplikacji. Uzytego materialu. Ceny zabiegu i masy innych rzeczy
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 21:38   #19
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

mysiaczqu oczywiście nic dodać nic ująć

Wszystkie dziewczyny, które pragną udać sie na szkolenie z przedłużania rzęs powinny kierować się przede wszystkim wyborem Instruktora.
Jestem przekonana, że Instruktorzy z firmy Evo Lashes lub Noble Lashes, przeprowadzą szkolenie profesjonalnie, nauczą jak stylizować oczko, pomogą skompletować kuferek i zawsze pomogą dobrą radą w trudnych sytuacjach już po szkoleniu. A to ważne.
U takich Instruktorów można obejrzeć, pomacać sobie wszelkie dostępne rodzaje rzęs, płatki, wszelkie płyny niezbędne do przygotowania rzęs, oraz porównać pęsety.
Jak u mojej instruktorki zobaczyła cały stół wyłożony paletkami z rzęsami oniemiałam. było ich z 200


Sama zaczynałam od marnego ale wcale nie taniego szkolenia. Mówię Wam, szkoda nerwów
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 20:42   #20
katharsis22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Edyta Konieczna z firmy evolashes. Produkty firm roznia sie w wiekszym lub mniejszym stopniu jakosciowo i cenowo. Nie jest tak ze w kazdej firmie jest to samo. Odradzam gotowe kufry bo sa w nich rzeczy ktore uzyjesz raz albo w ogole. Najlepiej samemu skompletowac zestaw. Zajrzyj na noblelashes w kuferki jesli chcesz sie zorientowac cenowo. Zysk na jednej klientce jest rozny zalezny od rodzaju aplikacji. Uzytego materialu. Ceny zabiegu i masy innych rzeczy
Mysiu,właśnie patrzę na szkolenia Noble Lashes w Wlkp i tam wyskakują niby 2 miejsca i osoby (?)
-sn studio Katarzyna Kaczmarek i Olivia Gałkowska
Czy to nie będą instruktorki?
katharsis22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 05:54   #21
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Katharsis niestety nie, nie ma dopisku instruktor przy nazwisku
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 08:30   #22
katharsis22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Katharsis niestety nie, nie ma dopisku instruktor przy nazwisku
Aaa rozumiem...A co sądzisz o Nadii Poliszczuk-instruktorce z Wrocławia?
A tak w ogóle to wybierając instruktorkę to warto kierować się stażem jej pracy czy niekoniecznie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
katharsis22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 09:53   #23
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Nadia jest swietna stylistka i instruktorem. Goraco ja polecam bedziesz bardzo zadowolona. Mozna kierowac sie stazem pracy lecz nie zawsze ktos kto robi 9 lat rzeski robi je lepiej niz osoba robiava je 2 lata. W Noble wszystkie instruktorki byly selekcjonowane przez owczesnie szkolace takze szkolace osoby szkola na naprawde wysokim poziomie
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 12:26   #24
katharsis22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Nadia jest swietna stylistka i instruktorem. Goraco ja polecam bedziesz bardzo zadowolona. Mozna kierowac sie stazem pracy lecz nie zawsze ktos kto robi 9 lat rzeski robi je lepiej niz osoba robiava je 2 lata. W Noble wszystkie instruktorki byly selekcjonowane przez owczesnie szkolace takze szkolace osoby szkola na naprawde wysokim poziomie
Mysiu,zastanawiam się właśnie nad Noble -czy mogłabyś powiedzieć mi,z czego szkolicie,jakie dokładnie rodzaje szkoleń i w jakich cenach?bo na stronie brakuje niestety informacji

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
katharsis22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 12:59   #25
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Szkolimy z zakresu metod 1:1. 2d, 3d itd. Hollywood. Piorko i Extreme. Stylizacja rzes powieki dolnej. Stylizacje ekspresowe i profesjonalne zdobnictwo rzes. Semipermanentnej mascary A ostatnio takze z geometrii brwi oraz ich semipermanentnej stylizacji. Niektore szkola tez z trwalej rzes. Ceny sa indywidualna sprawa. U kazdej z nas wygladaja troche inaczej. Zazwyczaj 1:1 jest traktowane jako 1 szkolenie. Zas z metod objetosciowych szkolimy po opanowaniu przez kursantke 1:1. Wiekszosc z nas prowadzi blogi gdzie szczegolowo opisane sa szkolenia i ich ceny
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 20:21   #26
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Ja tylko do tego co mysiaczeq napisała dodam, że nie idziesz na szkolenie po papier, tylko po wiedzę, więc szukaj dobrego instruktora firma nie ma znaczenia, jedynie tyle, że w niektórych firmach jest zniżka na ich produkty.

Osobiście w ciemno poszłabym do noble/evo lashes, bo podczytuję dziewczyny na innym forum i widzę u nich nie tylko profesjonalizm, ale przede wszystkim pasję, do tego oglądałam masę albumów z pracami kursantek po szkoleniu i jestem pod wrażeniem.. ja poszłam na śmieszny kurs, gdzie pani powiedziała tylko jakie są długości rzęs, ze przyklejamy jedną do jednej i róbcie co chcecie.. żadnych przeciwwskazań, niczego ogólnie się nie dowiedziałam, miałam dużo większą wiedzę idąc na ten "kurs", więc nie polecam oszczędzać, bo to się po prostu nie opłaca Nie muszę wspominać, że klej schnął prawie 2 minuty, wykleiłyśmy po 50 rzęs na jednym oku (10,12,14 - innych długości nie było) i oczywiście o różnych grubościach też nie było mowy (a sorry - 0.2; 0.25).. moja modelka miała tak delikatne i krótkie rzęski, że od razu po "szkoleniu" to dziadostwo ściągałyśmy... Dodatkowo miała opadający kącik, a pani bezwzględnie zabraniała wyklejać inaczej niż od najkrótszej do najdłuższej rzęski Papier mam z dwóch metod, a w zasadzie.. no nie muszę mówić jak jest ogólnie to znowu zbieram pieniądze :brzyda l:
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 11:54   #27
katharsis22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Mysiu mam do Ciebie prośbę ponieważ ciężko mi ocenić póki co wykonane rzęsy,czy mogłabyś zerknąć na stronie Evolashes na galerię Edyty Koniecznej i napisać,jak Ty je oceniasz?
katharsis22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 18:17   #28
oliviags
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Witajcie dziewczyny! Nazywam się Olivia Gałkowska-Stasiak i jestem instruktorem stylizacji rzęs ale firmy Secret Lashes Zapraszam na szkolenia, które odbywają się w Nail Selection Poznań
oliviags jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 08:00   #29
Natalieee59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: Szkolenie z przedłużania rzęs - co jest ważne?

Wszyscy uważają, że jak dobre szkolenie to i cena wysoka. Ale ja się właśnie na tym myśleniu zawiodłam.

Byłam najpierw na niby porządnym kursie za 1800zł w warszawie i byłam bardzo zawiedziona bo Pani Instruktorka sobie popijała kawę, siedziała na telefonie i dopiero jak ją prosiłam to raczyła podejść, wyszłam z głową wielką, kompletnie zdezorientowana i bardzo żałowałam wydania tak dużej kwoty no i wiele z tego szkolenia nie wyniosłam.

Tak więc musiałam iść na kolejne szkolenie tym razem już było niedrogie bo za 400zł w ack szkolenia w warszawie i nomen omen okazało się, że kurs był dobrze przeprowadzony, instruktorka bardzo pomocna i zaangażowana, nie byłam sama to fakt - byłam z 2 innymi Paniami ale atmosfera byla świetna, duża dawka wiedzy dodam uporządkowanej!,
dziewczyny caly czas zadawaly pytania, więc dużo rzeczy się dowiedziałam, o które nawet nie pomyślalam żeby zapytać. Podczas tego szkolenia nauczyłam sięâ˜☠klejenia rzęs i przede wszystkim zaczeło mi to zgrabnie wychodzić i ładnie

Takie były moje doświadczenia i w tym przypadku jakość = cena w ogóle nie pasowało, więc przestrzegam przed wyrzucaniem pieniędzy w błoto.

Ofertę do nich znalazłam na stronie: xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-05-18 o 14:18 Powód: reklama
Natalieee59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-18 09:00:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.