Spróbować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-24, 17:37   #1
UrSzUl1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Question

Spróbować?


Witam drogie Wizazanki

Potrzebuje rady. Od pewnego czasu podoba mi się pewien mężczyzna. Chodzimy na jedną mszę do kościoła. Wydaje mi się, że on jest mną zainteresowany. Wiele razy utrzymujemy kontakt wzrokowy. Zawsze na poczatku mszy wypatruje mnie w tłumie ( a przynajmniej tak to wygląda). Ostatnio po trzy niedzielnej przerwie "w spotkaniach" , gdy zobaczył mnie wracając od komunii i spojrzał mi w oczy, to spojrzał na swojego kolege, pokiwał do niego głową i się uśmiechną z taką radość Moze sobie tylko wmawiam, że chodziło o to że nie widzieliśmy się tyle czasu, sama już nie wiem.
Ale do rzeczy, wpadłam na pewien pomysł. Zastanawiałam się ostatnio co zrobić, żeby go poznać. Myślicie, że dobrym pomysłem byłoby podanie w znaku pokoju lub wracając od komunii mu karteczki z swoim e-mailem i imieniem ? Albo macie może jakiś lepszy pomysł ?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc
UrSzUl1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 17:56   #2
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Spróbować?

Cytat:
Napisane przez UrSzUl1111 Pokaż wiadomość
Witam drogie Wizazanki

Potrzebuje rady. Od pewnego czasu podoba mi się pewien mężczyzna. Chodzimy na jedną mszę do kościoła. Wydaje mi się, że on jest mną zainteresowany. Wiele razy utrzymujemy kontakt wzrokowy. Zawsze na poczatku mszy wypatruje mnie w tłumie ( a przynajmniej tak to wygląda). Ostatnio po trzy niedzielnej przerwie "w spotkaniach" , gdy zobaczył mnie wracając od komunii i spojrzał mi w oczy, to spojrzał na swojego kolege, pokiwał do niego głową i się uśmiechną z taką radość Moze sobie tylko wmawiam, że chodziło o to że nie widzieliśmy się tyle czasu, sama już nie wiem.
Ale do rzeczy, wpadłam na pewien pomysł. Zastanawiałam się ostatnio co zrobić, żeby go poznać. Myślicie, że dobrym pomysłem byłoby podanie w znaku pokoju lub wracając od komunii mu karteczki z swoim e-mailem i imieniem ? Albo macie może jakiś lepszy pomysł ?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc


Ile masz lat?
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 18:13   #3
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Spróbować?



Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 18:14   #4
UrSzUl1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: Spróbować?

Zbliżam się do osiemnastki
UrSzUl1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 18:20   #5
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Spróbować?

Myślę, że jeśli już lepszą opcją będzie zaczepienie go po mszy i zagadnięcie o jakąś głupotę Niż taki podryw podczas mszy w kościele.
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 18:22   #6
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Spróbować?

Zagadaj po mszy. Wciskanie maila podczas znaku pokoju jest creepy
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 18:23   #7
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Spróbować?

No raczej nie. Żadnych karteczek.

Dla mnie to bardzo słaby pomysł. Jak już jesteś na mszy, to skup się na niej. Przekazywanie znaku pokoju to jednak, dla katolika, istotny element mszy. Trochę tak, jakby ksiądz wraz z komunią dał Ci karteczkę.. .


Zaczekaj na niego po mszy. Jak jesteś nieśmiała, to możesz po mszy przejść obok niego i powiedzieć z uśmiechem "cześć" i pójść dalej. A następnym razem będzie już łatwiej.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-24, 18:30   #8
UrSzUl1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: Spróbować?

Ale nie wyjdzie głupio jak powiem mu ,,cześć" i sobie pójdę ?
UrSzUl1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 18:36   #9
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Spróbować?

Cytat:
Napisane przez UrSzUl1111 Pokaż wiadomość
Ale nie wyjdzie głupio jak powiem mu ,,cześć" i sobie pójdę ?
Pewnie prościej byłoby po prostu podejść do niego i zagadać o pogodzie z uśmiechem. Ale skoro masz pomysł na karteczki w trakcie mszy, to zakładam, że nie jesteś przebojowa, tylko raczej nieśmiała. Może jak zaczniecie sobie mówić "cześć" będzie łatwiej. Może on się ośmieli.
Taka karteczka to same problemy -co jak wypadnie? Albo gorzej, on powie, że coś Ci wypadło i zacznie sprawdzać co? ;d;d
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 19:01   #10
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Spróbować?

Fajnie można byłoby zagadać, stojąc w kolejce do konfesjonału . Możesz go zagadać po mszy o jakieś ogłoszenie, którego nie dosłyszałaś albo, teraz będzie koronka na ulicach w piątek, po mszy w niedzielę się go zapytać, czy w niej uczestniczył.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 23:34   #11
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Spróbować?

Cytat:
Napisane przez UrSzUl1111 Pokaż wiadomość
Ale nie wyjdzie głupio jak powiem mu ,,cześć" i sobie pójdę ?

Jest ryzyko, że on nie jest zainteresowany. Lepiej wyjdzie, jak w takim przypadku powiesz mu ,,czesc”, a on nie odpowie, niż jak wracając z komunii wyciągniesz w jego stronę rękę z karteczką, a on nie będzie wiedział o co chodzi i jej nie weźmie.

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Moim zdaniem warto spróbować, żebyś potem nie żałowała, że nie spróbowałaś i nie zastanawiała się, co by było, gdybyś jednak do niego zagadała.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-25, 09:25   #12
Leenaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 18
Dot.: Spróbować?

Tak jak mówią dziewczyny, zagadaj po mszy. Powiedz, że czujesz się przez niego obserwowana

Myślę, że to najlepszy sposób, bo maila raczej nikt w Twoim wieku nie używa, chyba, że wiadomości na messengerze.
Leenaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-25 10:25:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.