Panny Młode 2021 cz. II - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-08, 08:50   #1201
szukajaca2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 11
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak sobie radzić ze stresem? Macie jakieś metody, które działały przy stresowych sytuacjach? Mam wrażenie, że totalnie sobie nie radzę. Waga pokazuje coraz mniej i jeść się nie chce. Do tego boli mnie głowa i ta nieszczęsna szczęka (chyba z nerwów). Do ślubu równy tydzień 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi pomoglo wsparcie teraz juz meza podczas slubu. Trzymanie kwiatow tez pomaga, bo wtedy rece sa zajete i podczas stresu mozna mocniej zacisnac wiazanke Przydaloby sie gdyby swiadkowie mieli poczucie humoru i troche rozladowali atmosfere


Mnie tez szczeka bolala i boli od czasu do czasu. Zamowilam sobie przez internet nakladka na bruksizm, ale finalnie jeszcze jej nie uzywalam. A sprawdzalas czy zeby sa zdrowe u dentysty? Czasem moze byc prochnica wtorna nie widoczna golym okiem.
szukajaca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 09:19   #1202
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez szukajaca2 Pokaż wiadomość
Mi pomoglo wsparcie teraz juz meza podczas slubu. Trzymanie kwiatow tez pomaga, bo wtedy rece sa zajete i podczas stresu mozna mocniej zacisnac wiazanke Przydaloby sie gdyby swiadkowie mieli poczucie humoru i troche rozladowali atmosfere


Mnie tez szczeka bolala i boli od czasu do czasu. Zamowilam sobie przez internet nakladka na bruksizm, ale finalnie jeszcze jej nie uzywalam. A sprawdzalas czy zeby sa zdrowe u dentysty? Czasem moze byc prochnica wtorna nie widoczna golym okiem.
Najbliższy termin mam po ślubie. Zarezerwowałam. Przed nigdzie się nie dostanę... Zęby nie bolą. Jedynie ta szczęka, aż do skroni. Mój stresuje się tak samo jak ja, więc nie wiem kto komu będzie pomagał🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 09:27   #1203
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Najbliższy termin mam po ślubie. Zarezerwowałam. Przed nigdzie się nie dostanę... Zęby nie bolą. Jedynie ta szczęka, aż do skroni. Mój stresuje się tak samo jak ja, więc nie wiem kto komu będzie pomagał🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pewnie będziecie pomagać sobie nawzajem
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 09:34   #1204
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Pewnie będziecie pomagać sobie nawzajem
Oby ta sobota już nastała, bo wczoraj był nie do wytrzymania przez tą chwilę, co się widzieliśmy, żeby podjechać do restauracji. Niedobrze mi było, więc zaczęłam żuć gumę, co jemu zaczęło przeszkadzać🤣 Gumę żuję sporadycznie, jakby co. To nie przez to ta szczęka🤣
W intencjach parafialnych na stronie kościoła się pojawiliśmy To znak, że to już bliziutko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 09:45   #1205
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dodam, że ja ostatnio zabijam wolny czas szukaniem wycieczki na podroz poslubną, nie wiem gdzie i czy wgl uda się polecieć ale bylam juz wirtualnie na Kubie, Malediwach, Arubie jak i nad polskim morzem🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 11:00   #1206
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Moja mama dzisiaj się dowiedziała, że raczej na pewno będę się ubierała w miejscu wesela i na 100% nie będzie żadnego jeżdżenia gości i błogosławieństwa. Trochę jej to chyba było w niesmak, ale pytała czy to teściowie nie będą niezadowoleni
Przy okazji też zdecydowałam, że żadnego witania chlebem i solą na sali.
Dzisiaj jedziemy na salę dopiąć szczegóły, podpisać umowę już oficjalnie. W przyszłym tygodniu odbiorę potwierdzenie wygłoszenia zapowiedzi.
33 dni do ślubu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 11:08   #1207
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Moja mama dzisiaj się dowiedziała, że raczej na pewno będę się ubierała w miejscu wesela i na 100% nie będzie żadnego jeżdżenia gości i błogosławieństwa. Trochę jej to chyba było w niesmak, ale pytała czy to teściowie nie będą niezadowoleni
Przy okazji też zdecydowałam, że żadnego witania chlebem i solą na sali.
Dzisiaj jedziemy na salę dopiąć szczegóły, podpisać umowę już oficjalnie. W przyszłym tygodniu odbiorę potwierdzenie wygłoszenia zapowiedzi.
33 dni do ślubu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też bez chleba i soli. Dawny zwyczaj. Też nie chcieliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-08, 13:18   #1208
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Pięknego dnia dla dzisiejszych PM🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 14:05   #1209
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A na stres nie bierzecie żadnych ziołowych tabletek? Mi trochę pomagały. Brałam Valused. Szczególnie przed spaniem bo nie mogłam spać z nerwów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 14:24   #1210
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
U nas rowno 2 tygodnie i również sie stresuje strasznie, wyobrażam sobie w glowie różne sytuacje hehe ze sie potkne w kosciele, nie wydusze z siebie ani słowa albo sie rozplacze po sobie widze ze nie da się nie myslec bo codziennie sa jeszcze jakieś obowiązki i dopinanie spraw...mi na sama mysl serce mocniej bije i przewraca się w żołądku..to jest tak wazny dzień w zyciu ze chyba nie da się stresować...ja na razie dopóki pracuje to tylko wieczorami mam czas myslec, ale jak juz przed slubem pojedziemy do domu rodzinnego to pewnie pozabijam wszystkich z nerwów i stresu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym zaliczyła spektakularna glebe wchodzac na ostatni stopień do księdza ale opanowałam sytuację

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 15:00   #1211
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Moja mama dzisiaj się dowiedziała, że raczej na pewno będę się ubierała w miejscu wesela i na 100% nie będzie żadnego jeżdżenia gości i błogosławieństwa. Trochę jej to chyba było w niesmak, ale pytała czy to teściowie nie będą niezadowoleni
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak samo u mnie, wczoraj czy przedwczoraj się dowiedziała. I do taty takim niezadowolonym głosem : "ty słyszysz, ona nie chce błogosławieństwa". A tata nic, jego to nie obchodzi
Więcej do mnie nic nie powiedziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-08, 15:43   #1212
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

W naszym przypadku bedzie błogosławieństwo tylko od moich rodziców, bo tż rodzice przyjeżdżają dopiero do kościoła, tak zdecydowal bo nie chce robic zbędnego zamieszania u nas w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 19:38   #1213
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
To tak samo u mnie, wczoraj czy przedwczoraj się dowiedziała. I do taty takim niezadowolonym głosem : "ty słyszysz, ona nie chce błogosławieństwa". A tata nic, jego to nie obchodzi
Więcej do mnie nic nie powiedziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jeszcze skomentowała "ja nie wiem, wy to tak wszystko dziwnie robicie". Nie wiem co takiego dziwnie robimy powiedziałam jej tylko, że każdy ma szansę zrobić swoją imprezę po swojemu. Stwierdziła, że oczywiście to nasza sprawa i ona nie będzie się wtrącać do niczego.

Umowa podpisana z salą, mamy w cenie deserki! (Jeden na osobę) Domowilismy wiejski stół, który będzie przez nich zaaranżowany, jeśli do ich deserkow będziemy mieć jeszcze jakieś dodatkowe z cukierni, to również to zaaranżują razem z owocami. Podczas ustalania tego menu i godzin posiłków poczułam, że to naprawdę była świetna decyzja o zmianie sali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 19:56   #1214
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze skomentowała "ja nie wiem, wy to tak wszystko dziwnie robicie". Nie wiem co takiego dziwnie robimy powiedziałam jej tylko, że każdy ma szansę zrobić swoją imprezę po swojemu. Stwierdziła, że oczywiście to nasza sprawa i ona nie będzie się wtrącać do niczego.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Identycznie jak moja, choć moja tego nie powiedziała, ale mam wrażenie, że większość naszych pomysłów tak sobie podsumowuje.

Ja też w końcu dostałam menu. Trochę rzeczy będziemy zmieniac, dodatki, kolejność. Na ciasta się nie umiem zdecydować bo bym wszystkie chciała . Właściwie to menu to ostatnio jedyna rzecz jaka mnie ucieszyła w związku ze ślubem...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 19:59   #1215
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My byliśmy dzisiaj na sali i od ręki ustaliliśmy menu - pół normalne, pół takie dziwniejsze rzeczy do popróbowania.
Bardzo fajna kobitka, córka właścicielki, wręcz z nią dużo lepiej nam się dogadywało, niż z matką


Fajnie ma zaplanowane, więc się nie musimy martwić, czy będzie ciepłe jedzenie na stołach. Wręcz wszystko za nas ogarnięte. Jedynie co, to nie wyjmują wódki, ktoś od nas ma to robić i nie wiem, kogo o to poprosić.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 20:02   #1216
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas roznoszą za 400 zł lub musi być ktos z gości. Narzeczony ma zdecydować, co robimy.

Menu mamy raczej tradycyjne, bez udziwnień.
Ciasta będę wybierać dwa tygodnie przed ślubem w cukierni.

Po rozmowie o wiejskim stole zapragnęłam ogórków małosolnych, pani tak ładnie o nich mówiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 21:12   #1217
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Smalec i ogórki, mniam...
Właśnie zrobiłam grafikę informującą gości o zmianie terminu, dla niektórych wydrukuje, niektórym w messangerze wyśle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 21:23   #1218
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas tez bedzie smalec i ogorki
My dopiero dzis zaczęliśmy probowac coś zatańczyć na pierwszy taniec...próba trwała 5 min i uznaliśmy ze jestesmy zmeczeni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kolorowa90
Czas edycji: 2021-05-08 o 21:25
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 07:33   #1219
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas wiejski stół robi nam teściowa Ma swoją wędzarnię, już zamówiła u koleżanki wiejski bimber i wędliny, kiełbasy wszystko ona zrobi, my tylko płacimy za wynajęcie stołu
Wczoraj miałam zajęcia na moich studiach, pisanie prac projektowych i gościu na zaliczenie kazał nam zrobić projekt czegoś, wydarzenia albo budowy. Ja zrobiłam swojego ślubu. Nie dość,że zaliczyłam, to jeszcze mam gotowy harmonogram
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-09, 07:57   #1220
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny mam do was pytanie gdyż ciekawi mnie to a nigdy jakos nadzwyczajnie sie tym nie interesowałam, jak to jest w dniu slubu bedziecie mialy cos starego, pożyczonego, niebieskiego-podwiązke? Czy to jest jakiś przeżytek, słyszałam jeszcze ze trzeba włożyć pieniądze w buta ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 08:25   #1221
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Nieee, nie zwracam na to uwagi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 08:26   #1222
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Też nie będę tego mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 08:29   #1223
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
U nas roznoszą za 400 zł lub musi być ktos z gości. Narzeczony ma zdecydować, co robimy.

Menu mamy raczej tradycyjne, bez udziwnień.
Ciasta będę wybierać dwa tygodnie przed ślubem w cukierni.

Po rozmowie o wiejskim stole zapragnęłam ogórków małosolnych, pani tak ładnie o nich mówiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na dwóch weselach widziałam, że to był świadek.
choć na jednym weselu trochę za bardzo zaszlał i pod koniec trzabyło już zmienić osobę
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 08:34   #1224
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie gdyż ciekawi mnie to a nigdy jakos nadzwyczajnie sie tym nie interesowałam, jak to jest w dniu slubu bedziecie mialy cos starego, pożyczonego, niebieskiego-podwiązke? Czy to jest jakiś przeżytek, słyszałam jeszcze ze trzeba włożyć pieniądze w buta ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podwiązkę niebiesko-białą. A nic starego i pożyczonego nie mam. Wszystko nowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 08:34   #1225
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Właśnie o tym nam mówiła wczoraj Pani że czasami o 22 trzeba zrobić zmianę. I chyba też nie chcemy kogoś tak obciążać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 08:35   #1226
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A za dodatkową opłatą na kelnera nie macie tej usługi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 09:10   #1227
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
My też bez chleba i soli. Dawny zwyczaj. Też nie chcieliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas się pani na sali zdziwiła, a my jesteśmy "miastowi" i to nie jest nasza tradycja
Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
A za dodatkową opłatą na kelnera nie macie tej usługi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nie ma. Tża brat - świadek, nijak się do tej roboty nie nadaje, bo on taki mało towarzyski mruk jest. A znowu ojców nie chcę w to mieszać i nie wiem, kogo prosić. Tym bardziej, że jest klucz do magazynku, gdzie będą wódki, to nie da się kilku osób poprosić...
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 10:52   #1228
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Smalec i ogórki, mniam...
Kocham

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie gdyż ciekawi mnie to a nigdy jakos nadzwyczajnie sie tym nie interesowałam, jak to jest w dniu slubu bedziecie mialy cos starego, pożyczonego, niebieskiego-podwiązke? Czy to jest jakiś przeżytek, słyszałam jeszcze ze trzeba włożyć pieniądze w buta ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zwracam na to uwagi. Może będę miała podwiązkę jak uda mi się kupić z bielizną, ale te wszystkie stare, pożyczone, niebieskie to nie na moją głowę. Po prostu nie chce mi się zajmować takimi szczególikami


Ja ostatnio siedzę i szukam jakiejś sukienki na panieński i jakieś upominki dla dziewczyn. Na pewno zamówię małe prosecco o smaku mango ze słomkami i wstążkami i chciałam jeszcze dokupić coś czego nie strawią i nie zużyją typu kosmetyk i znalazłam takie śliczne makramowe breloczki w ładnych kolorach z karteczką na której jest podziękowanie za wieczór panieński i podpisane imieniem, zapisałam sobie link. A dzisiaj wchodzę na ig i widzę, że znajoma po panieńskim, też kupiła jakiś mały alkohol i breloczki makramowe no i.. nie chcę powielać i jestem w sumie w kropce, bo nie mam pomysłu. Na pewno odpadają bransoletki.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 11:05   #1229
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

też wczoraj myślałam o jakimś drobiazgu. i też myśle małe prosecco. te mini makramy przewijają się. i chyba samym prosecco zostanę. ewentualnie może dokupię ręcznie robione czekoladki smakowe i dołoże z 2-3 sztuki.

sukienkę też szukam.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

w piątek umówiłam się na próbny makijaż i fryzurę.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 11:32   #1230
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
też wczoraj myślałam o jakimś drobiazgu. i też myśle małe prosecco. te mini makramy przewijają się. i chyba samym prosecco zostanę. ewentualnie może dokupię ręcznie robione czekoladki smakowe i dołoże z 2-3 sztuki.

sukienkę też szukam.[COLOR="Silver"]
Breloki to bezpieczny prezent i dlatego. Ja jeszcze pomyślałam o ręcznie robionych, materiałowych gumkach do włosów. Każda z moich dziewczyn ma długie i związują albo po domu, albo pod prysznic lub do kąpieli, do sprzątania. Wyszłyby taniej niż breloki, tylko akurat breloki miały ta fajną opcję spersonalizowania karteczki z podziękowaniem. No mam zagwozdkę..

Kiedy masz panieński?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.