DermaPen stamp MyM - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-13, 10:25   #181
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Nie mogłam znaleźć wątku o dermapenie, ale jest!
No i jak widzę aniolek199007 jesteś tu mistrzynią i skarbnicą wiedzy Jeśli pozwolisz, zadam kilka pytań, może mi doradzisz
Mam 43 lata, cera mieszana, lekko rozszerzone pory w strefie T, lekkie przebarwienia hormonalne na czole i bokach twarzy. Z racji wieku skóra pod oczami jest cienka i wymaga wygładzenia i zagęszczenia. Chciałam kupić dermapena , kartridże i ampułki. Moje pytania:
1.Czy ten Pen byłby ok?:
https://estetik.pl/pl/p/Dr.Pen-Ultim...iABEgKUoPD_BwE Dobra, nie było pytania-już wybrałam inny , okazało sie że to ten , który równiez i Ty masz! -Dr.Pen Ultima A1-C przewodowy
2. Czy Kartridż 42 bedzie dla mnie odpowiedni czy to za mocny kaliber na początek?
3.Na co mam zwrócić uwagę kupując kartridże?Czy jest jakaś firma która robi dobre(na Allegro jest tego tyle że nie wiem co jest "szajsem" a co ok)?
4.Jaki preparat najlepiej zastosować na zagęszczenie skóry pod oczami?
5.Co jaki czas stosujesz Nanosoft Filorga pod oczy ?(Cena nie jest niska...)
6.Jaką dobrą maść znieczulającą polecasz?
Będę wdzięczna za sugestie

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2021-07-13 o 12:31
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 14:16   #182
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka to ja może odrazu zapytam o to czy kiedykolwiek byłaś na zabiegu dermapen lub mezoterapii igłowej?
Ja w okresie mocnego już natężenia słonecznego wiosna-lato nie używam dermapena, ze względu na właśnie przebarwienia, łatwiej jest zrobić jeszcze więcej przebarwień nie stosując się do zaleceń po zabiegu czyli bezwględnego unikania słońca, filtr 50SPF, i opalanie dopiero po 6tygodniach.
Robię za to normalną mezoterapię pistoletem. Polecam, bo szybciej skóra się zagęszcza i odrazu widać efekty.

2.Kartridż 42igły jak najbardziej możesz używać, więcej nakłuć będzie w jednym miejscu jak przyłożysz, bardziej ujędrniająco działa.

3. Mamy teraz takie czasy, że cokolwiek byś nie kupiła ze sprzętów to ''wszystko'' jest produkowane w Chinach lub okolicach typu Wietnam, Indie itp. Nie ma czegoś takiego w tych sprzętach jak oryginał lub podróbka jak co niektórzy piszą na stronach, co mnie bardzo śmieszy Tam jest tania siła robocza więc producentom zlecającym do fabryki wyprodukowanie czegoś nie opłaca się stawiać fabryki w Europie bo nikt by im tego za tak duże pieniądze nie kupił. Obojętnie gdzie kupuj aby pasowały do tego modelu demapena, one wszystkie są tak samo produkowane.

4. Okolica oka jest bardo wymagająca i trudna więc pytanie: czy masz problem z zastojem limfatycznym? tzw wory pod oczami poranne które znikają w ciągu dnia?

5. Odpiszę Tobie w wiadomości prywatnej. Średnio co 2tygodnie w zależności czy mi się chce. Szybko się goją oczy po tych igiełkach.

6. Maść robię sama, kupuje w proszku lidokainę i mieszam z kremem zwykłym typu ziaja.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 14:47   #183
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka to ja może odrazu zapytam o to czy kiedykolwiek byłaś na zabiegu dermapen lub mezoterapii igłowej?
Ja w okresie mocnego już natężenia słonecznego wiosna-lato nie używam dermapena, ze względu na właśnie przebarwienia, łatwiej jest zrobić jeszcze więcej przebarwień nie stosując się do zaleceń po zabiegu czyli bezwględnego unikania słońca, filtr 50SPF, i opalanie dopiero po 6tygodniach.
Robię za to normalną mezoterapię pistoletem. Polecam, bo szybciej skóra się zagęszcza i odrazu widać efekty.

2.Kartridż 42igły jak najbardziej możesz używać, więcej nakłuć będzie w jednym miejscu jak przyłożysz, bardziej ujędrniająco działa.

3. Mamy teraz takie czasy, że cokolwiek byś nie kupiła ze sprzętów to ''wszystko'' jest produkowane w Chinach lub okolicach typu Wietnam, Indie itp. Nie ma czegoś takiego w tych sprzętach jak oryginał lub podróbka jak co niektórzy piszą na stronach, co mnie bardzo śmieszy Tam jest tania siła robocza więc producentom zlecającym do fabryki wyprodukowanie czegoś nie opłaca się stawiać fabryki w Europie bo nikt by im tego za tak duże pieniądze nie kupił. Obojętnie gdzie kupuj aby pasowały do tego modelu demapena, one wszystkie są tak samo produkowane.

4. Okolica oka jest bardo wymagająca i trudna więc pytanie: czy masz problem z zastojem limfatycznym? tzw wory pod oczami poranne które znikają w ciągu dnia?

5. Odpiszę Tobie w wiadomości prywatnej. Średnio co 2tygodnie w zależności czy mi się chce. Szybko się goją oczy po tych igiełkach.

6. Maść robię sama, kupuje w proszku lidokainę i mieszam z kremem zwykłym typu ziaja.

Dzięki za odpowiedź
Od razu zaznaczam że szykuję zestaw na jesień, na wiosnę i lato odstawiam wszystko co może uwrażliwić skórę i pogłębić moje przebarwienia
Co do oczu, nie mam problemu z zastojem limfy, zero worów, tylko sucha, wiotka skóra..
Ps..A tę mezoterapię robisz też sama czy juz w gabinecie?Bo ten pistolet jest chyba drogi..?

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2021-07-13 o 14:52
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 15:10   #184
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka zależy jak na to patrzeć, ja to sobie przekalkulowałam na szybko, jak byłam na jednym zabiegu, zapłaciłam 800zł i stwierdziłam, że poszukam pistoletu do domu-sama robię w domu. Tym co miałam robione w gabinecie, lekarka operowała z pojedynczą igłą, czułam każde wsunięcie igły, bardzo bolało.
Ten pistolet co mam kupiłam używany za 600zł chyba(allegro, widziałam też są na olx), dawno to było, musiałam się przełamać aby używać. Jestem zadowolona bo ból praktycznie niewyczuwalny i można regulować głębokość, na cellulit kobiety też nim robią i szybko to idzie
Pod oczy i na powiekę górną jak najbardziej można te igły Nanosoft stosować, najlepiej koktajle typu Dermaheal HSR zacznij może od niego zobacz jak skóra zareaguje.
Nie licz, że od jednego dwóch zabiegów skóra zrobi się napięta jak na piętach hehe ja sama potrzebuje jeszcze troche zabiegów aby zagęścić tą okolicę. Walczę też aby powieka górna nie opadała zbytnio

Obecnie robie mezo mieszankami z PDRN, jestem pod wrażeniem jak po jednym razie już przebarwienia w połowie znikły i skóra mocno jest nawilżona
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 17:25   #185
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

To na pewno dobra inwestycja! Aż się boję że się za bardzo wkręcę 😊 Tymczasem chcę zaopatrzeć się w sprzęt i poczekać do jesieni.Patrzyłam na olx na ten dermapen, są nowe,ten sam model,za połowę ceny, trochę się boję,bo nie wiem dlaczego tak tanio, jakiś pan sprzedaje kilka zestawów, wszystkie w cenie 180-190... Ciekawe czy jest gwarancja... zapytałam, poczekam na odp...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 18:47   #186
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Olx akurat ma lipne zabezpieczenie kupującego, wiem bo już miałam zgrzyty jak zamawiałam radio, oni umywają ręce karzą zgłosić na policję i od tego zależy czy coś będzie dalej ruszone, z vinted za to nie miałam problemów tak samo z allegro Nie wiem od czego zależą ceny, że raz można kupić za grosze a raz za więcej.
Hehe tak mi się przypomniało, że chytry traci dwa razy i już się nacięłam na to kilka razy im bardziej chciałam zaoszczędzić to bardziej dostawałam po kieszeni tak samo z ampułkami
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 14:47   #187
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Olx akurat ma lipne zabezpieczenie kupującego, wiem bo już miałam zgrzyty jak zamawiałam radio, oni umywają ręce karzą zgłosić na policję i od tego zależy czy coś będzie dalej ruszone, z vinted za to nie miałam problemów tak samo z allegro Nie wiem od czego zależą ceny, że raz można kupić za grosze a raz za więcej.
Hehe tak mi się przypomniało, że chytry traci dwa razy i już się nacięłam na to kilka razy im bardziej chciałam zaoszczędzić to bardziej dostawałam po kieszeni tak samo z ampułkami
Taaaa...niby nowy a gwarancja tylko 3 m-ce...Chyba kupię w sklepie.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-14, 17:22   #188
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka jak masz czas do jesieni to poczekaj może trafisz na jakąś promocje.

Ja jestem po zabiegu BB Glow, wprowadziłam ampułkę na głębokość 0,25mm kartridż 42 igły zrobiłam dodatkowo konturowanie twarzy, wszystko trwało aż godzinę aż mnie ręka boli .
Teraz po zabiegu nie można myć twarzy przez 24h prawie, aby ładnie sie wchłonęło. Można po wszystkim nałożyć maseczkę w płachcie więc zrobię to po kolacji.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 08:10   #189
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka jak masz czas do jesieni to poczekaj może trafisz na jakąś promocje.

Ja jestem po zabiegu BB Glow, wprowadziłam ampułkę na głębokość 0,25mm kartridż 42 igły zrobiłam dodatkowo konturowanie twarzy, wszystko trwało aż godzinę aż mnie ręka boli .
Teraz po zabiegu nie można myć twarzy przez 24h prawie, aby ładnie sie wchłonęło. Można po wszystkim nałożyć maseczkę w płachcie więc zrobię to po kolacji.
Nie no, szacun dla Ciebie Jesteś niemożliwaJak robiłaś konturowanie? Jak dobiera sie kolor?Tak jak zwykły podkład?Napisz jak w ogóle wyszedł efekt!
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 14:29   #190
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Kupiłam jedną ampułkę firmy Martigen tam jest dostępny tylko jeden kolor i najciemniejszy z firmy Odorylan. Mieszałam w ampułce pustej po preparacie do mezo, zrobiłam średni kolor do całej twarzy.
Ten najciemniejszy zaaplikowałam tylko na linie żuchwy, pod kości policzkowe, troche skroni, i nos po bokach. Najjaśniejszym(Martigen) środek nosa, środek czoła, pod oczami i wkoło oczy, i na łuk kupidyna.

Wyszło bardzo subtelnie, już bałam się przerysowanego efektu jaki widziałam w lustrze hehe
Buzia bardzo nawilżona, mega promienna, efekt glass skin czyli to co Japonki lubią najbardziej

Będę na pewno powtarzać zabieg za około 2tygdodam chyba tylko więcej ciemniejszego koloru aby bardziej się ''opalić''. Ja z tych bladziochów co w tym roku opala się na samoopalacz a jak się opalała to zawsze na czerwono, wyrosłam z tego na szczęście
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 14:41   #191
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Kupiłam jedną ampułkę firmy Martigen tam jest dostępny tylko jeden kolor i najciemniejszy z firmy Odorylan. Mieszałam w ampułce pustej po preparacie do mezo, zrobiłam średni kolor do całej twarzy.
Ten najciemniejszy zaaplikowałam tylko na linie żuchwy, pod kości policzkowe, troche skroni, i nos po bokach. Najjaśniejszym(Martigen) środek nosa, środek czoła, pod oczami i wkoło oczy, i na łuk kupidyna.

Wyszło bardzo subtelnie, już bałam się przerysowanego efektu jaki widziałam w lustrze hehe
Buzia bardzo nawilżona, mega promienna, efekt glass skin czyli to co Japonki lubią najbardziej

Będę na pewno powtarzać zabieg za około 2tygdodam chyba tylko więcej ciemniejszego koloru aby bardziej się ''opalić''. Ja z tych bladziochów co w tym roku opala się na samoopalacz a jak się opalała to zawsze na czerwono, wyrosłam z tego na szczęście
Poczytałam sobie o tym zabiegu i bardzo sie wkręciłam Zrobiłam na razie jednak pierwszy krok-spore zamówienie w hurtowni Estetik. Miałam jakiś rabacik na pierwszy zakup-zapytałam wprost czy dostanę i dostałam Wzięłam ten dermapen co i Ty masz, trochę kartridży,igłę nanosoft,Dermaheal HSR, Dermaheal SB, Pink Glow i pod oczy RRS® HA Eyes(tani,ale to tak na początek).Potem sie może skuszę pod oczy na Lumi Eyes lub Crystal® Meso PN-te zostały mi zaproponowane w sklepie, ale drogie są....No i oczywiście w planach Curenex. A jak złapię odwagi to na pewno zrobię BB Glow. Już nie moge sie doczekać jesieni
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-15, 15:03   #192
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka noo naszalałaś kurde ja muszę sobie ukrócić trochę bo znowu chce dokupić ampułki po 10ml pakowane z Dives i mieszać do tego co mam aby było więcej. Chciałam wczoraj zrobić mezo ale doczytałam się na facebooku właśnie napisane przez Estetik aby nie wykonywać przed i po mezoterapii jak się idzie na szczepienie, więc odpuściłam.
BB Glow bardzo łatwo się robi, zresztą pewnie widziałaś filmiki nic trudnego, wytarczy jeden kolor kupic i wprowadzić tą ampułkę na głębokość do 0,3mm. Jak używasz podkładów/pudrów by wyrównać kolor skóry to to jest wybawieniem dla codziennego malowania
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 07:12   #193
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka noo naszalałaś kurde ja muszę sobie ukrócić trochę bo znowu chce dokupić ampułki po 10ml pakowane z Dives i mieszać do tego co mam aby było więcej. Chciałam wczoraj zrobić mezo ale doczytałam się na facebooku właśnie napisane przez Estetik aby nie wykonywać przed i po mezoterapii jak się idzie na szczepienie, więc odpuściłam.
BB Glow bardzo łatwo się robi, zresztą pewnie widziałaś filmiki nic trudnego, wytarczy jeden kolor kupic i wprowadzić tą ampułkę na głębokość do 0,3mm. Jak używasz podkładów/pudrów by wyrównać kolor skóry to to jest wybawieniem dla codziennego malowania
Powiem Ci że przekalkulowałam sobie serię zabiegów jakie sobie wstepnie zaplanowałam na jesień i zimę (1 zabieg 400zł na twarz i szyję) a za ten zestaw zapłaciłam ok. 600zł. Zrobię też w tej cenie 4 serie pod oczy. W ogóle nie ma co porównywać Jeszcze chce zaatakować moje młodzieńcze stare rozstępy na pupie.No jakby nie patrzeć to inwestycja na lata.A wracając do BB Glow,powiedz mi czy odcień tego pigmentu trzeba idealnie spasować czy brac o ton jaśniejsze?Tak mi się wydawało na filmikach że dobierają dość jasne kolory, jaśniejsze niż kolor skóry.Ja ogólnie jestem dziwnym typem:włosy średni blond z bardzo jasnymi pasemkami od słońca, niebieskie oczy a opalam się bardzo łatwo na bardzo ciemny złoty kolor.Niestety wróciłam z urlopu i jestem "murzyn" pomimo filtrów(kąpiel w morzu i zabawa z dziećmi-nie dało rady się nie opalić).Tylko twarz ocalała bo tam walę filtr 50 i kapelusz.Nadrabiam lekkim samoopalaczem buzię, bo to wygląda dziwnie...Jakby głowa nie od tego ciała Chciałam właśnie wyrównać tę różnicę i dobrać kolor bardziej opalony. Czy mam rozrobić kolor idealnie do aktualnego koloru mojej cery ?Czy jednak jaśniej?Boję się efektu bladej twarzy (do tej czarnej reszty)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 07:36   #194
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dobierają jaśniejszy żeby był duży kontrast rozjaśniania twarzy, ale jak chcemy nadać opalony kolor skórze to można spokojnie zmieszać dwa różne odcienie, jasny i ciemny. Widzę, że na estetik mają z firmy Psysiolab BB Glow Camo 4 odcien(najciemniejszy). Wybierz może 2 i 4. 2 weź np. pod oczy na środek czoła itd jak ja robiłam z jaśniejszym, a na resztę zmieszaj obydwa kolory i nałóż na całą twarz. Jak mocno się opaliłaś nad morzem to na pewno będzie dobrze z kolorem.
Ogólnie z tych ampułek to który widzisz dla siebie odcień najlepszy?
Ja muszę sobie ogarnąć kapelusz bo też za miesiąc jedziemy a nie opalam twarzy, więc pozostanie mi kapelusz i zrobienie mocniejszego BB glow

Aaa co do samoopalacza, samoopalacz przed zrobieniem zabiegu BB glow musi całkowicie zejść z twarzy. Nie wiem dlaczego ale ponoć są składniki jakieś które kolidują ze sobą i może wyjść uczulenie.

Hehe co do serii zabiegów w domu a w gabinecie to nie ma co porównywać bo w domu to śmieszne pieniądze wychodzą, i wiadomo można sobie powoli odkładać albo kupować jakąś ampułkę raz na miesiąc i się tego aż tak nie odczuje jak kilka stów miesięcznie na jeden zabieg
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2021-07-16 o 07:39
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 09:36   #195
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Mój obecny kolor to taki nr 3 ,ale faktycznie najlepiej wziąć 2 i 4 i zrobić lekkie cieniowanie, poza tym potem moge użyć w miarę rozjaśniania inych proporcji. Dobrze że mi napisałaś o tym samoopalaczu, nie wiedziałam a cały czas używam.W sumie on wytwarza barwnik w naskórku i tu tez wprowadzamy barwnik w tym zabiegu , więc faktycznie może coś się dziać.
A powiem Ci że kapelusz to super sprawa. Ja mam taki byle jaki a'la kowbojski -biały (kupiony w Bułgarii za 5 zeta) i mam zwyczaj trzymać go cały czas na stoliku tarasowym.Jak tylko wychodzę na taras, siup na głowę Bo nie chce mi się po pracy zmywać makijażu i pakować filtra Mogliby wymyślić swoja drogą zabieg gdzie zamiast barwnika wtłaczamy np wysoki filtr....to by było super
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 15:04   #196
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

No tak, ciemniej na pewno nie będzie jak na reszcie ciała skoro jesteś już murzynem
Ja dzisiaj do miasta po zakupy wyjątkowo bez makijażu nawet korektora rozświetlającego nie użyłam pod oczy. Przypudrowałam się tylko pudrem bananowym, pomalowałam oczy i wsio zawsze marzyłam o takim minimalizmie w malowaniu.
Jeszcze 3 lata temu spędzałam godzinę zaczynając od korektora kończąc na pudrze cały makijaż. Teraz jak mam jakiegoś pryszczyka nawet go nie tuszuje, a niech będzie, cera wygląda na tak zdrową i promienną, że nigdy nie sądziłam, że dojde do takiego ładu z nią a miałam takie problemy, że dopadała mnie depresja

Jak wychodzę na ogród z piesem to zakładam bejsbolówkę, też nie chce mi się nakładać na taką chwilkę kremu który jest ciężki, na miasto i spacer normalnie nakładam ale tak to ukrywam się w drzewach.
Kapelusz mam ale nie wiem jak go przeprać bo jest 100% papier, muszę poczytać czy go wymoczyć w letniej wodzie czy jak
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-18, 15:53   #197
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Super, właśnie uwielbiam momenty kiedy nie mam nic do ukrycia na twarzy.Tylko zarzucam coś na zmatowienie i jest super.Niestety latem te przebarwienia nieszczęsne przybierają na sile... liczę więc na dermapena.Juz przyszedł, schowałam na razie wszystkie te cuda na jesień, ale już mnie świerzbi 😊
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 11:09   #198
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka nie wiem ile zakupiłaś ampułek z Dermaheal HSR ale na hyaloo jest promocja za 39zł ampułka. Wysyłka gratis od 49zł, warto zrobić zapas ja już uzupełniłam braki

Co do przebarwień, to jak ma się z nimi problemy to one będą powracać. Ja jestem piegusem więc u mnie co roku jest to samo, w tym wyjątkowo dobrze znosze jakieś tam delikatne przebarwienia.
Ja na jesień chyba będę stosować peeling TCA chociaż ten 20% aby przebarwienia i blizny drobne poszły w cholere.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 06:52   #199
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

O, nie...No mam tylko 1 sztuke HSR....Do końca miesiaca zrobiłam sobie szlaban na zakupy....
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-21, 06:40   #200
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Szlaban w zakupach musi być zwłaszcza w mezo
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-24, 20:47   #201
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hej dziewczyny, a co sądzicie o plasma pen w domu? fajne efekty mozna zobaczyc na internecie, ale to chyba malo popularny zabieg wykonywany samodzielnie.... ale kusi
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-25, 17:33   #202
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

zbyt długa rekonwalescencja jest po tym, efekty mało zadowalające, po za tym w Szwecji bądź Szwajcarii zakazali wykonywania tego zabiegu w gabinetach ze względu na mizerne efekty a ciężkie przejście po zabiegu, bo skóra jest wypalana/poparzona. Lepsze są lazery pod tym względem i faktycznie działają.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-25, 19:38   #203
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
zbyt długa rekonwalescencja jest po tym, efekty mało zadowalające, po za tym w Szwecji bądź Szwajcarii zakazali wykonywania tego zabiegu w gabinetach ze względu na mizerne efekty a ciężkie przejście po zabiegu, bo skóra jest wypalana/poparzona. Lepsze są lazery pod tym względem i faktycznie działają.

ooo dzieki za odp - nie mialam pojęcia
a jak dzialaja lasery - czy wystarczy jeden zabieg i czy jest wiele rodziai do wyboru?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 06:33   #204
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Nie zagłębiałam się w ten temat, ale na pewno znajdziesz jakiś temat o laserach na wizaż lub ogólnie na necie.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-15, 18:35   #205
Malabar
Raczkowanie
 
Avatar Malabar
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 90
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cześć Dziewczyny! Jestem bardzo zainteresowana wykonywaniem zabiegów „dermapenem” w domu i mimo, że przeczytałam wątek od deski do deski, to mam do Was kilka pytań

Mam 35 lat i dosyć problematyczną skórę - od ponad 20 lat walczę z trądzikiem i łojotokiem, więc jest odwodniona i wyniszczona stosowanymi przez lata mazidłami, do tego mam sporo blizn zanikowych i przebarwień + rozszerzone pory (skóra na policzkach stała się bardzo wiotka, a rozszerzone pory zamieniły się z czasem w kratery). Dodatkowo zależy mi na odbudowie skóry pod oczami – nie mam zasinień i wyraźnych kurzych łapek, ale przy uśmiechu tworzy mi się niestety cała siateczka głębokich zmarszczek pod okiem (botox na to nie pomoże), więc potrzebuję tę skórę zagęścić.

Dermatolog ocenił, że dobry efekt dałyby u mnie zabiegi dermapenem, ale ponieważ mieszkam na odludziu, to trochę jestem zmuszona wziąć sprawy w swoje ręce. Chciałabym spróbować wykonywać te zabiegi sama + zrewitalizować okolicę oka (myślę o wykonaniu sobie mezoterapii NCTF 135HA igłą nanosoft). Stąd moje pytania:

Odnośnie deprmapenu
1. Chciałabym kupić nowy sprzęt w Polsce, tak w granicach do 400 zł. Waham się pomiędzy Dr.Pen Ultima M7-W a polecanym tu Dr Pen Ultima A1-C. Ten drugi kosztuje w sklepach ok. 500 zł, a na Olx tylko 200 zł. Przeczytałam, że kupujecie sprzęt właśnie na Olx, czy możecie polecić sprawdzonego sprzedawcę (na priv) ? Zawsze te 300 zł zostałoby na ampułki, ale nie wiem, czy warto ryzykować taki zakup, nie chcę sobie zrobić krzywdy.
2. Jakie ampułki mogłybyście mi polecić na początek? Mogą być droższe, ale chciałabym uzyskać efekt mocnego odżywienia i jeśli to będzie możliwe, to także rozjaśnienia blizn. Planuję zacząć od Mesoheal Pink Glow, czy to dobry wybór?


Czy używałyście po zabiegu jakichś masek/kremów innych niż Cicalfate? Dr Rosiński poleca na YT Iplase mask firmy Skintech, ale jest dość droga i nie wiem, czy warto w nią inwestować.

Odnośnie mezoterapii igłą nanosoft
1. Czy ampułka NCTF 135HA jest w zestawie z igłą nanosoft i strzykawką? Czy te 3 ml mogę wstrzyknąć pod oczy i jeszcze dodatkowo ostrzyknąć nimi resztę twarzy, czy to jest preparat dedykowany wyłącznie pod oczy? Czy znacie jakiś lepszy preparat odbudowujący/zagęszczający skórę pod oczami?
2. Czy tą igłą nanosoft (kupioną oddzielnie) mogę sobie robić mezoterapię różnymi koktajlami na całej twarzy/ciele? Jaka do tego powinna być strzykawka i gdzie ją kupić?Bo wszędzie widzę tylko igły, a nie widzę do nich strzykawek.

Będę Wam ogromnie wdzięczna za pomoc
Malabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-16, 07:48   #206
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Malabar Hej

Jaki masz ten trądzik? w wieku młodzieńczym pewnie typowy wysypany po całej buzi a teraz? występuje on cały czas czy zauważyłaś zależność w np.przed okresem lub w czasie owulacji...?

Co do dermapenu na olx sprawdź od kiedy ma taki człowiek konto założone, czy odbiera tel/odpisuje na sms(bo wiadomo trzeba pracowac i nie kazdy ma czas na odbieranie tel) ogólnie czy ma coś poza dermapenami wystawione. I czy/jakie ma buźkę bo to oznacza, że ludzie już kupowali i czy są zdowoleni czy średnio.

Igły Nanosoft są sprzedawane osobno tak jak strzykawki, kup sobie strzykawkę 3-częściową typu Luer Lock są najwygodniejsze, 3ml wystarczy.

Pod oczy Tobie polece na początek zanim nauczysz się operować igłą Nanosoft Dermaheal Sr mi on ładnie zagęścił skórę wokół oczu, jest go 5ml więc wystaczy na 3 zabiegi.

Na przebarwienia blizny polecam Tobie coś z PDRN z dna łososia, albo Kiara Reju(strzykawka 2ml za 157zł) albo Curenex(5ml 120zł na cosmetix.eu) do tego możesz dorzucić aby zmieszać Glutation, Krzem i DMAE, Argireline komponenty za grosze. Dobrze by było jakbyś zmieszała to w jednej ampułce po jakimś preparacie, bo w takim 5ml Tobie się nie zmieści całość a one mają główki łamane-jednorazowe.

Lub spróbuj Neofound 3ml z dermapenem, kobiety też chwalą sobie go, popatrz na efekty np. na instagramie+możesz dorzucić komponenty aby zwiększyć ilość preparatu. Igłą Nanosoft będzie Tobie ciężko zrobić mezoterapie na całą twarz.

Po dermapenie nie używam nic przed kilka godzin, bo skóra jest tkliwa, ale jest wiele masek łagodzących np. z aloesem które możesz nałożyć po zabiegu. Ja jednak bym odczekała z godzinę aby kanaliki zrobione dermapenem się domknęły. Nie wiadomo dokładnie po jakim czasie się one zamykają, chyba nikt nie robił testów.

Dermapen A1-c w przeciwieństwie do różowego co podałaś ma fajną anty poślizgową rączkę dzięki czemu jak robisz sama sobie zabieg i ręka się poci to nie odczujesz przesuwania i drgania silnika

PinkGlow nie da wielkiego wow.

A jak u Ciebie z pielęgnacją jak chodzisz do dermatologa to zapewne Cie informował jak co używać aby nie przegiąć może napisz co używasz po kolei na buzie.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-29, 21:17   #207
Malabar
Raczkowanie
 
Avatar Malabar
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 90
Dot.: DermaPen stamp MyM

Aniolek199007 serdecznie Ci dziękuję za pomoc i wyczerpująca odpowiedź! Miałam mały wypadek, ale już wracam do tematów „beauty” 😉 Jestem po 3 pełnych seriach izotretinoiną, ostatnia zakończona w czerwcu 2020 - łojotok jak był, tak jest. Teraz pojawiają mi się bolące, podskórne guzki przed okresem – nic mi na to nie pomaga, a niestety po każdej takiej niespodziance pozostają dziury. Mam ze 20 kosmetyków, których używam w zależności od potrzeb – ostatnio bardzo fajnie na mnie działa niacynamid 10% z Revox.

Pod oczy na pewno kupię Dermaheal Sr, dziękuję za rekomendację! Planuję też botox na kurze łapy, więc może i mezo wtedy lepiej zadziała na tę okolicę Na twarz rozważam jeszcze CytoCare 532, bo czytałam dużo pozytywnych recenzji – ten Curenex też mnie bardzo zaciekawił. Jak nabiorę wprawy, to chciałabym spróbować też coś bardziej złuszczającego - PQAge/ BioRePeel / PRX-T33. Zastanawiam się też, czy Sunekos można by było podać po dermapenie, czy to jednak bardziej stymulator tkankowy i musi być podany drogą iniekcji w określone punkty?


Planuję po samym zabiegu nie stosować nic przez godzinę, a później delikatnie odkazić skórę Octeniseptem. Boję się cokolwiek po tym stosować, nawet to Cicalfate, żeby mnie nie zapchało.

Jeśli chodzi o kupno urządzenia, to czułabym się pewniej wiedząc, że jest z jakiegoś oficjalnego źródła. Pytanie tylko, czy te hurtownie kosmetyczne też nie zaopatrują się na jakimś Aliexpressie...

Mam jeszcze dwa pytania, czy krem z lidokainą jest niezbędny - przy założeniu, że będę startowała z długością igieł 0,5-0,75 mm? A jeśli tak, to jaki - 11% czy 20%?

Wyczytałam też, że po dermapenie skóra robi się grubsza (z powodu tych mikrozwłóknień po nakłuciach), ale też niestety z czasem robi się twarda jak podeszwa. Czy to prawda? Bo trochę mnie to przestraszyło.

Edytowane przez Malabar
Czas edycji: 2021-08-29 o 23:27
Malabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-30, 12:48   #208
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Malabar hurtownie ze sprzętem najczęściej zapewne zaopatrują się w Korei i Chinach oni są potentatem w branży beauty w tworzeniu sprzętów do zabiegów nie tylko takich które tu wymieniamy ale również lasery itd.

Skóra po dermapenie faktycznie robi się grubsza ale tylko dlatego, że odbudowuje się utracony kolagen i kwas hialuronowy, jeśli ktoś ma problemy z bliznowaceniem skóry to owszem może powstać coś takiego bo skóra nie jest wstanie sama się odbudować i powstają zrosty.

Sunekos to chyba stymulator. Możesz też na całą twarz zastosować np.stymulator Neofound kobietki go chwalą sobie bardzo w stosowaniu z dermapenem.

Do takiej małej głębokości nie potrzeba stosowania znieczulenia chyba, że masz naprawdę bardzo niski próg bólu. Z czasem jak będziesz chciała próbować głębiej to sprawdź najpierw bez znieczulenia, i wyczujesz sama czy to juz ten czas. Na olx i vinted widziałam mają kremy znieczulające, TKTX krem znieczulajacy chyba 39% jest bardzo dobry, nic nie czuć prócz mrowienia przy nakłuciach 2mm-2,5mm
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-31, 13:58   #209
Vera_Morela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 3
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cześć dziewczyny, zaczynam przygodę z dermapenem i mam pytanie: czy ampułki powinny być przechowywane w lodówce? Albo czy powinny do niej trafiać po napoczęciu?
Vera_Morela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-31, 14:11   #210
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Vera_Morela Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, zaczynam przygodę z dermapenem i mam pytanie: czy ampułki powinny być przechowywane w lodówce? Albo czy powinny do niej trafiać po napoczęciu?
Jak masz łamane te komponenty to strzykawką nabierz całość i przechowaj w ampułce która Ci się została te z zaślepką metalowo gumową(po opróżnieniu ampułki) . Te wielokrotnego użytku nabieraj nową igłą ile potrzebujesz i chowaj wszystko w ciemnym miejscu, najlepiej w jakiejś szafce w kartoniku lub w kopercie bąbelkowej. Ja tak wszystkie ampułki przechowuje. Jedynie te w strzykawkach przechowuje w lodówce w kopercie.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.