Mamy Luty 2021 cz.II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-23, 20:36   #31
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Wymarzone od najbliższej środy nie będzie już nasze Ale ze względu na pracę męża musieliśmy się przeprowadzić z Krakowa do Katowic Jeszcze się z tym nie pogodziłam ale i tak by nas w końcu czekała przeprowadzka bo mąż koniecznie chciał mieszkać w domu. W Katowicach na plus w stosunku do Krakowa jest cena nieruchomości.
Poprosiłam pośrednika żeby jeszcze raz zrobili zdjęcia bo od wystawienia ogłoszenia się pojawiły lampy (mieszkaliśmy 2,5roku z żarówkami na kablu), lustra w łazienkach, część zasłon Jak zrobią to mogę na fb wrzucić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Chętnie zobaczę tylko nie ma mnie z Wami na fb i nie wiem czy mogę się wprosić dom to dopiero będzie wymarzony! Jak to mówią? Pierwsze mieszkanie urządza się dla wroga, drugie dla teściów a trzecie dla siebie
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 20:41   #32
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Hej w drugiej części też się dopiero zorientowałam
Zaczynam 16t jak to leci...

Ja mam wybrane na razie chyba z 4 modele wózków po czytaniu forum wózkowego ale jeszcze może coś dojdzie albo z któregoś zrezygnuje, może uda się na żywo w sklepie je zobaczyć.
Myślałam że kupię sama gondole używana a później baby joggera ale boję się że dziecko wyrośnie z gondoli a będzie jeszcze za małe na spacerówke więc chyba będzie 2w1 (moze być i uzywany jak znajdę pewnie!) a na roczek będzie ekstra spacerówka

Myślałam też o kupnie gondoli wpinanej do baby joggera ale to jednak nie ta amortyzacja co w typowych gondolach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 20:52   #33
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Witam się i ja w drugiej części ale leci
Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Witam w nowej części! Właśnie oglądam używane wózki. Któraś z was dziewczyny ma w planach kupić używany wózek? Ja się właśnie nad tym zastanawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam używany wózek dla synka i ten sam będziemy używać przy kolejnej dzidzi potem się go pozbywamy


Ja już żyje środowa wizytą... We wtorek mam endokrynolog i stres, bo tsh mi wzrosło pomimo, że cały czas jestem na lekach
No i stresuje sie, bo brzuch mnie pobolewa, 3 na 7 dni w tygodniu mam bóle głowy, które mnie wyłączają z życia... Musze koniecznie porozmawiać o zwolnieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 21:24   #34
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Chętnie zobaczę tylko nie ma mnie z Wami na fb i nie wiem czy mogę się wprosić dom to dopiero będzie wymarzony! Jak to mówią? Pierwsze mieszkanie urządza się dla wroga, drugie dla teściów a trzecie dla siebie

Pierwsze kupiliśmy wykończone i wszystko było inaczej niż byśmy chcieli ale nie mieliśmy kasy więc nie można było wybrzydzać Więc to faktycznie dla wroga. Drugie robiliśmy od stanu deweloperskiego ale byłam oszołomiona możliwościami jako młody architekt więc jest dużo powierzchni do sprzątania czyli dla teściów Teraz w trzecim już na to się nie zdecyduję, szczególnie biorąc pod uwagę jaki planujemy metraż


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 21:27   #35
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Jak mnie dzisiaj głowa boli Już dawno mnie tak nie bolała, z synem w ciąży mi się takie dni zdarzały ale wtedy sobie mogłam poleżeć
Jeszcze nie miałam paracetamolu więc wygrzebałam z szafy pedicetamol w syropie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 21:33   #36
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Hej w drugiej części też się dopiero zorientowałam
Zaczynam 16t jak to leci...

Ja mam wybrane na razie chyba z 4 modele wózków po czytaniu forum wózkowego ale jeszcze może coś dojdzie albo z któregoś zrezygnuje, może uda się na żywo w sklepie je zobaczyć.
Myślałam że kupię sama gondole używana a później baby joggera ale boję się że dziecko wyrośnie z gondoli a będzie jeszcze za małe na spacerówke więc chyba będzie 2w1 (moze być i uzywany jak znajdę pewnie!) a na roczek będzie ekstra spacerówka

Myślałam też o kupnie gondoli wpinanej do baby joggera ale to jednak nie ta amortyzacja co w typowych gondolach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo jakie polecasz w takim razie? Ja jestem zielona póki co i przeglądam też opinie właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 22:20   #37
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Ostatnio codziennie pod wieczór i po przebudzeniu dalej boli mnie głowa. Już mnie to wykańcza...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-24, 05:29   #38
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Ostatnio codziennie pod wieczór i po przebudzeniu dalej boli mnie głowa. Już mnie to wykańcza...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też. Przed ciaza nigdy mnie głowa nie bolała..

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 06:40   #39
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Oo jakie polecasz w takim razie? Ja jestem zielona póki co i przeglądam też opinie właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te 2w1? Jeszcze nie wiem czy polecam zebrałam parę modeli w miarę lekkich bo nie chce czołga no i żeby spacerówka się składała cała a nie trzeba było wypinać siedziska.

A jeśli chodzi o baby joggera to przy córce od 9 mca używałam baby jogger city mini 3 kołowy no i to była miłość ️ teraz też kupimy ale muszę zgłębić temat bo jest też nowy chyba city mini 2 albo city mini GT Screenshot_20200823_154600_com.android.chrome.jpgScreenshot_20200818_180933_com.android.chrome.jpgScreenshot_20200818_175625_com.android.chrome.jpgScreenshot_20200818_173024_com.android.chrome.jpgScreenshot_20200818_182651_com.android.chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 08:40   #40
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Dzień dobry

Adhoc jak poduszka się sprawdza? Zadowolona jesteś?

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Adhoc co do zwolnienia ja podjęłam decyzję,że z dniem 3 września spadam na L4 cały weekend o tym myślałam i doszłam do jednego słusznego wniosku teraz moje dziecko i ja jesteśmy najważniejsi, a nie praca w której się denerwuje i robię podwójną robotę. Moja koleżanka z działu znowu dzisiaj jest na wolnym więc znowu muszę ciągnąc swoją robotę i jej, a moje szefostwo nikogo nie szuka, bo przecież są wakacje i co ja od nich chcę... tak więc tak wesoło
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 08:42   #41
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry



Adhoc jak poduszka się sprawdza? Zadowolona jesteś?

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Adhoc co do zwolnienia ja podjęłam decyzję,że z dniem 3 września spadam na L4 cały weekend o tym myślałam i doszłam do jednego słusznego wniosku teraz moje dziecko i ja jesteśmy najważniejsi, a nie praca w której się denerwuje i robię podwójną robotę. Moja koleżanka z działu znowu dzisiaj jest na wolnym więc znowu muszę ciągnąc swoją robotę i jej, a moje szefostwo nikogo nie szuka, bo przecież są wakacje i co ja od nich chcę... tak więc tak wesoło
Ooo, czyli szybciej bo myślałaś o połowie września? Ale to dobrze. Pierwsza ciąża to wyjątkowy czas.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-24, 08:59   #42
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Ooo, czyli szybciej bo myślałaś o połowie września? Ale to dobrze. Pierwsza ciąża to wyjątkowy czas.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
tak, ale doszłam do wniosku i rozmawiałam z mamą,że ja byłam fer wobec nich bo powiedziałam od samego poczatku i chciałam kogos przeszkolić ale skoro oni nic w tym kierunku nie robią to dlaczego ja mam się męczyć....
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 10:38   #43
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
tak, ale doszłam do wniosku i rozmawiałam z mamą,że ja byłam fer wobec nich bo powiedziałam od samego poczatku i chciałam kogos przeszkolić ale skoro oni nic w tym kierunku nie robią to dlaczego ja mam się męczyć....
Pewno ze postąpiłaś dobrze, powiedziałaś, nie ukrywałaś i nie zniknęłaś na l4 następnego dnia, no mieli czas to że nie ma kolezanki to w sumie dobrze dla niej niech teraz ma wolne bo pewnie nie dostanie jak Ciebie nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 11:21   #44
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Pewno ze postąpiłaś dobrze, powiedziałaś, nie ukrywałaś i nie zniknęłaś na l4 następnego dnia, no mieli czas to że nie ma kolezanki to w sumie dobrze dla niej niech teraz ma wolne bo pewnie nie dostanie jak Ciebie nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w sumie fakt bo będzie miała co robić

jak Wam mija poniedziałek?
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 11:29   #45
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Mnie też. Przed ciaza nigdy mnie głowa nie bolała..

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

A mnie bolała bardzo często niestety ale ratowałam się ibuprobrem max a teraz tylko ten apap...

Byłam dziś na nifty i okazało się że tam trzeba wypełnić jakaś ankietę - krótki wywiad medyczny i ta babka co mi pobierała miała z tym wielki problem i oczywiście zwaliły winę na lekarza że to on powinien zrobić i jak to tak w ogóle. Mimo że mojemu ginowi nie mówiłam że idę na nifty. Ogólnie dziwna sytuacja.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 12:05   #46
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Dzień dobry moje ulubione ciężarne
Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Mały już tak kopię że chwilami zaboli jak trafi nisko koło pęcherza. Chyba będzie piłkarz jakiś

Chciałam używany wózek ale modele które wybrałam i tak trzymają cenę więc bez sensu. A jak są w dobrej cenie to wózek ma kilka ładnych lat i usterki :/

Ciuszki kupuję od 62 do 74. Cyrkluję że 74 to będzie lato a teraz duże przeceny na ciuszki letnie. 56 moje dzieciaki nosiły bardzo króciutko bo oboje jak się urodzili to mieli okolo 56cm i w dwa tygodnie wyrośli. Jakby tym razem urodził się mały chłopiec (co będzie trudne bo mąż wysoki) to dokupię 56.
O rajciu! Zazdroszczę
Ja tylko dwa razy czułam tak jakby smyrnięcie/rybkę. Nie mogę się doczekać prawdziwych ruchów
Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Adhoc jak poduszka się sprawdza? Zadowolona jesteś?

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Adhoc co do zwolnienia ja podjęłam decyzję,że z dniem 3 września spadam na L4 cały weekend o tym myślałam i doszłam do jednego słusznego wniosku teraz moje dziecko i ja jesteśmy najważniejsi, a nie praca w której się denerwuje i robię podwójną robotę. Moja koleżanka z działu znowu dzisiaj jest na wolnym więc znowu muszę ciągnąc swoją robotę i jej, a moje szefostwo nikogo nie szuka, bo przecież są wakacje i co ja od nich chcę... tak więc tak wesoło
I bardzo dobrze! Mówiłaś im, nie zostawiasz ich z dnia na dzień. Najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła. Teraz ty wasza dwójka jest na pierwszym miejscu.
Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
A mnie bolała bardzo często niestety ale ratowałam się ibuprobrem max a teraz tylko ten apap...

Byłam dziś na nifty i okazało się że tam trzeba wypełnić jakaś ankietę - krótki wywiad medyczny i ta babka co mi pobierała miała z tym wielki problem i oczywiście zwaliły winę na lekarza że to on powinien zrobić i jak to tak w ogóle. Mimo że mojemu ginowi nie mówiłam że idę na nifty. Ogólnie dziwna sytuacja.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzi Ci o dokumenty z informacjami, która to ciążą, choroby w rodzinie, twoje choroby i potem wszystkie klauzule i ubezpieczenie odnośnie Nifty (np. O zamrazaniu krwi itp)? Jeżeli tak, to u mnie robiła to lekarka, która za to odpowiada. Pani która pobierała krew była odpowiedzialna tylko za pobranie.

Dziewczyny ja już po obiedzie. Ogarnęłam trochę mieszkanie i pranie. Chce jeszcze podłogi odkurzyć i umyć.
Czuje się lepiej, także wczoraj możliwe że to był efekt zmęczenia

Mama mi pokazała jakie ubranka ma kupione dla małej są śliczne. Jak tylko będę miała je u siebie to wam pokaże. Udało mi się też dorwać polarowy kombinezon po koleżance w rozmiarze 56 za darmo, bo ma plamkę. Mi to nie przeszkadza.

W środę już wizyta
Mam pytanie do was, kwas foliowy bierze się przez całą ciążę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 12:14   #47
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
]

W środę już wizyta
Mam pytanie do was, kwas foliowy bierze się przez całą ciążę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja teraz przeszłam na witaminy i tam nadal jest dawka 400 kwasu foliowego


Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 12:26   #48
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Dzień dobry moje ulubione ciężarneO rajciu! Zazdroszczę
Ja tylko dwa razy czułam tak jakby smyrnięcie/rybkę. Nie mogę się doczekać prawdziwych ruchów I bardzo dobrze! Mówiłaś im, nie zostawiasz ich z dnia na dzień. Najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła. Teraz ty wasza dwójka jest na pierwszym miejscu.Chodzi Ci o dokumenty z informacjami, która to ciążą, choroby w rodzinie, twoje choroby i potem wszystkie klauzule i ubezpieczenie odnośnie Nifty (np. O zamrazaniu krwi itp)? Jeżeli tak, to u mnie robiła to lekarka, która za to odpowiada. Pani która pobierała krew była odpowiedzialna tylko za pobranie.

Dziewczyny ja już po obiedzie. Ogarnęłam trochę mieszkanie i pranie. Chce jeszcze podłogi odkurzyć i umyć.
Czuje się lepiej, także wczoraj możliwe że to był efekt zmęczenia

Mama mi pokazała jakie ubranka ma kupione dla małej są śliczne. Jak tylko będę miała je u siebie to wam pokaże. Udało mi się też dorwać polarowy kombinezon po koleżance w rozmiarze 56 za darmo, bo ma plamkę. Mi to nie przeszkadza.

W środę już wizyta
Mam pytanie do was, kwas foliowy bierze się przez całą ciążę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kwas foliowy cała ciąże i witamy ooo super już się nie mogę doczekać jak się pochwalisz ubrankami. Ja od września będę szaleć jak już wolne będę miała planuje zrobić nalot na lumpki może coś fajnego wychacze dla siebie i boba

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Ja teraz przeszłam na witaminy i tam nadal jest dawka 400 kwasu foliowego


Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
dzisiaj się wyspałaś? Jak się czujesz lepiej już troszkę?
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 12:30   #49
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Dzięki dziewczyny
Ja mam Folik i w takim razie będę brać go dalej.
Kupiłam sobie witaminy w syropie, niestety po nich wymiotowałam jeszcze tydzień temu. Poczekam jeszcze z tydzien i znowu spróbuje je brać.

Ja też od września miałam zamiar pomału kupować ubranka a mama mi wyskakuje że ma już trochę bo się powstrzymać nie mogła ma nawet jedne bardziej chłopięce bo kupiła niedługo po tym jak jej powiedziałam o ciąży

Ogólnie musimy z tż zmienić mieszkanie bo kawalerka jest dla nas za mała. Także większość dużych rzeczy będę kupować dopiero jak się przeprowadzimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-24, 12:38   #50
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
kwas foliowy cała ciąże i witamy ooo super już się nie mogę doczekać jak się pochwalisz ubrankami. Ja od września będę szaleć jak już wolne będę miała planuje zrobić nalot na lumpki może coś fajnego wychacze dla siebie i boba

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------





dzisiaj się wyspałaś? Jak się czujesz lepiej już troszkę?
Dzisiaj tak ale za to chłop mnie wczoraj i dzisiaj wkurzył.
Do tego nie mogę stać. Postoje 5 minut i już brzuch boli. W czwartek mam lekarza to zobaczymy co powie.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 12:47   #51
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

patrzcie jakie fajny zestaw na początek książek i nie drogi https://natuli.pl/pl/p/Starter-malucha-Czuczu/16882

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj tak ale za to chłop mnie wczoraj i dzisiaj wkurzył.
Do tego nie mogę stać. Postoje 5 minut i już brzuch boli. W czwartek mam lekarza to zobaczymy co powie.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
oj co się stało?
Musisz teraz dużo odpoczywać i leżeć jeśli brzuch boli. Oby w czwartek wszystko było okey trzymam mocno kciuki

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Ja mam Folik i w takim razie będę brać go dalej.
Kupiłam sobie witaminy w syropie, niestety po nich wymiotowałam jeszcze tydzień temu. Poczekam jeszcze z tydzien i znowu spróbuje je brać.

Ja też od września miałam zamiar pomału kupować ubranka a mama mi wyskakuje że ma już trochę bo się powstrzymać nie mogła ma nawet jedne bardziej chłopięce bo kupiła niedługo po tym jak jej powiedziałam o ciąży

Ogólnie musimy z tż zmienić mieszkanie bo kawalerka jest dla nas za mała. Także większość dużych rzeczy będę kupować dopiero jak się przeprowadzimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rozglądacie się już za większym? 2 pokoje czy od razu 3 chcecie?
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 12:49   #52
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
patrzcie jakie fajny zestaw na początek książek i nie drogi https://natuli.pl/pl/p/Starter-malucha-Czuczu/16882

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------



oj co się stało?
Musisz teraz dużo odpoczywać i leżeć jeśli brzuch boli. Oby w czwartek wszystko było okey trzymam mocno kciuki
Ten starter jest super! Raczej będę brać Zresztą mam już upatrzone w takich samych kolorach matę do leżenia i karuzele nad łóżeczko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 12:50   #53
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Ten starter jest super! Raczej będę brać Zresztą mam już upatrzone w takich samych kolorach matę do leżenia i karuzele nad łóżeczko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nad matą też się zastanawiałam świetna się wydaje
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 12:56   #54
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Ja mam Folik i w takim razie będę brać go dalej.
Kupiłam sobie witaminy w syropie, niestety po nich wymiotowałam jeszcze tydzień temu. Poczekam jeszcze z tydzien i znowu spróbuje je brać.

Ja też od września miałam zamiar pomału kupować ubranka a mama mi wyskakuje że ma już trochę bo się powstrzymać nie mogła ma nawet jedne bardziej chłopięce bo kupiła niedługo po tym jak jej powiedziałam o ciąży

Ogólnie musimy z tż zmienić mieszkanie bo kawalerka jest dla nas za mała. Także większość dużych rzeczy będę kupować dopiero jak się przeprowadzimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajowo u mnie nikt się nie interesuje teściowie nawet nie dzwonią zapytać co u nas moja mama dzisiaj dzwoniła to oczywiście o sobie gadała, nawet nie zapytała o ciaze..

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj tak ale za to chłop mnie wczoraj i dzisiaj wkurzył.
Do tego nie mogę stać. Postoje 5 minut i już brzuch boli. W czwartek mam lekarza to zobaczymy co powie.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Mnie ostatnio też ciągle brzuch boli. Podobno wszystko się rozciąga..

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 13:12   #55
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Dzień dobry moje ulubione ciężarneO rajciu! Zazdroszczę
Ja tylko dwa razy czułam tak jakby smyrnięcie/rybkę. Nie mogę się doczekać prawdziwych ruchów I bardzo dobrze! Mówiłaś im, nie zostawiasz ich z dnia na dzień. Najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła. Teraz ty wasza dwójka jest na pierwszym miejscu.Chodzi Ci o dokumenty z informacjami, która to ciążą, choroby w rodzinie, twoje choroby i potem wszystkie klauzule i ubezpieczenie odnośnie Nifty (np. O zamrazaniu krwi itp)? Jeżeli tak, to u mnie robiła to lekarka, która za to odpowiada. Pani która pobierała krew była odpowiedzialna tylko za pobranie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja po prostu przyszłam do przychodni ze chce pobrać krew do nifty i pani z rejestracji dopiero wtedy zobaczyła ze to wszystko trzeba wypełnić i że to mój lekarz powinien to zrobić (on nawet nie wiedział że idę na nifty) i nikt mnie nie poinformował że coś takiego jest potrzebne a dzwoniłam tam i się pytałam czy można przyjść z marszu ot tak.

W ogóle powiedziałam że w rodzinie nie było chorób genetycznych a potem już w domu zdałam sobie sprawę że babcia miała raka jajnika i to tez genetyczne? I teraz nie wiem czy tam dzwonić i to poprawiać czy to nic nie zmieni.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -

Edytowane przez echme
Czas edycji: 2020-08-24 o 13:15
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 13:19   #56
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Ja po prostu przyszłam do przychodni ze chce pobrać krew do nifty i pani z rejestracji dopiero wtedy zobaczyła ze to wszystko trzeba wypełnić i że to mój lekarz powinien to zrobić (on nawet nie wiedział że idę na nifty) i nikt mnie nie poinformował że coś takiego jest potrzebne a dzwoniłam tam i się pytałam czy można przyjść z marszu ot tak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te panie w przychodniach czy diagnostykach to czasem sa prze..... Nic im się nie chce robić. Miałam w lipcu przeprawę z bardzo nie miła obsługa w diagnostyce 2x, nie to że raz... No wtedy bym to olała ale jak drugi raz ta sama pani była dla mnie okropna to zadzwoniłam ze skarga do Allianza żeby placówkę sobie zmienili, oni później dzwonili też do tej diagnostyki a ja i tak jeszcze na stronie internetowej Allianza złożyłam skargę i jeszcze bezpośrednio w diagnostyce też złożyłam ... Ojjj co później się działo miałam chyba 5 czy 6 telefonów z diagnostyki z przeprosinami. No ale sorry to już musiało być coś żeby mnie spokojnego i raczej uległego człowieka zdenerwować bo ja to raczej wszystko zawsze okok dobra nic się nie dzieje i jestem ugodowa bardzo ale pani przegięła 2x

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 13:42   #57
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

A ja Wam pokaze co ja mam nowego tzn używanego w super stanie

Pojechaliśmy do znajomej mojej teściowej żeby zobaczyć co ma po synku i mimo ze mam mate po córce gdzieś schowana to wzięłam też ta no piękna jest będziemy mieć dwie

Laktator medela swing
I huśtawka hybrydowa miałam taka z córką i chyba sentyment wziął górę ale oprocz niej chce jeszcze leżaczek babybjorn Screenshot_20200814_105924_com.android.chrome.jpgScreenshot_20200824_143942_com.android.chrome.jpgScreenshot_20200824_143841_com.android.chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 13:51   #58
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
A ja Wam pokaze co ja mam nowego tzn używanego w super stanie

Pojechaliśmy do znajomej mojej teściowej żeby zobaczyć co ma po synku i mimo ze mam mate po córce gdzieś schowana to wzięłam też ta no piękna jest będziemy mieć dwie

Laktator medela swing
I huśtawka hybrydowa miałam taka z córką i chyba sentyment wziął górę ale oprocz niej chce jeszcze leżaczek babybjorn Załącznik 7725666Załącznik 7725667Załącznik 7725668

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piękna mata ale super Ci trafiło

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Marga_zg daj znać koniecznie jak tam po wizycie czy wszystko okey
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 14:01   #59
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
A ja Wam pokaze co ja mam nowego tzn używanego w super stanie

Pojechaliśmy do znajomej mojej teściowej żeby zobaczyć co ma po synku i mimo ze mam mate po córce gdzieś schowana to wzięłam też ta no piękna jest będziemy mieć dwie

Laktator medela swing
I huśtawka hybrydowa miałam taka z córką i chyba sentyment wziął górę ale oprocz niej chce jeszcze leżaczek babybjorn Załącznik 7725666Załącznik 7725667Załącznik 7725668

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super
Też chcę medele i BabyBjorn

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-24, 14:04   #60
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Te 2w1? Jeszcze nie wiem czy polecam zebrałam parę modeli w miarę lekkich bo nie chce czołga no i żeby spacerówka się składała cała a nie trzeba było wypinać siedziska.

A jeśli chodzi o baby joggera to przy córce od 9 mca używałam baby jogger city mini 3 kołowy no i to była miłość ️ teraz też kupimy ale muszę zgłębić temat bo jest też nowy chyba city mini 2 albo city mini GT Załącznik 7725614Załącznik 7725615Załącznik 7725616Załącznik 7725617Załącznik 7725618

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja myślę o 2w1 X lander x-city + fotelik maxi cosi oczywiście wózek używany
Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Mamusie z Lutego 2021 plotkują i czekają na swoje maleństwo. Witamy w II części



Mamuśki Luty 2021:

1.Paulina1671-24 lata, 1 ciąża, tp. 29.01-synek
2.Marga_zg-30 lat, 2 ciąża,tp.29.01-synek
3.Lausanne-37 lat, 4 ciąża(jeden aniołek), tp.02.02-synek
4.Nairobi89- 31 lat, 1 ciąża, tp.02.02
5.Luzia-31 lat, 1 ciąża, tp.04.02-synek
6.Madziq6--30 lat, 3 ciąża, tp.06.02-córeczka
7.Szoszoszo-31 lat, 1 ciąża, tp.12.02
8.Adhoc-29 lat, 2 ciąża, tp.12.02
9.Paula1456-29 lat, 1 ciąża,tp.13.02-córeczka
10.Mansikkaa-27 lat, 1 ciąża, tp.14.02
11.Larysa88-2 ciąża, tp.14.02
12.NuFCia-2 ciąża, synek z kwietnia 2019, tp.15.02 z om, z usg 10.02-synek
13.Francesc_a-24 lata, 1 ciąża, tp.17.02-córeczka
14.Aktogimka- 1 ciąża, tp.18.02
15.Kingaprz-1 ciąża, tp.19.02-córeczka i synek
16.Faithworkswonders-26 lat, 3 ciąża, tp.23.02-synek
17.An Angel-25 lat, 2 ciąża(1 aniołek), tp.24.02-synek
18.Echme-30 lat, 1 ciąża, tp. 25.02-córeczka
19.Stookrotka1991-1 ciąża, tp.28.02

Czekamy na: 4 dziewczynki, 7 chłopców i 1 parę bliźniaków


Wizyty u lekarza-trzymajmy kciukasy mocno!


24.08
Marga_zg

26.08
Adhoc-godzina 10:00
Francesc_a-godzina 11:00

27.08

Mansikkaa-godzina 9:00


04.09

Stookrotka1991- godzina 11:00
Francesc_a-godzina 15:00

07.09
Paulina1671-połówkowe godzina 11:00
Aktogimka

10.09
Echme-godzina 9:05
Szoszoszo-godzina 18:20

14.09
Faithworkswonders-godzina 15:15
Marga_zg- połówkowe godzina 18:30


17.09
Nairobi89-połówkowe godzina 16:00

18.09
Paulina1671-godzina 11:00

21.09
Luzia-godzina 7:50

Wyprawka https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3233

Wyprawka z dobre liski https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4715


I część wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275682
Jak możesz to zmień mi termin na 19.02 bo taki mam teraz wpisany w kartę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-04 16:24:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.