Panny Młode 2021 cz. II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-04, 20:46   #121
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja wczoraj odpakowałam zaproszenia - są pięęękneee️ nie sądziłam, że będę się jarać zaproszeniami, ale to ładniejsze zaproszenia jakie widziałam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-04, 20:58   #122
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Zgadzam się z wami dziewczyny ze w takich sytuacjach poznaje się przyjaciół i rodzinę, komu zależy na nas a kto udaje fałszywa przyjaźń .. niestety teraz wirus to idealna wymówka, ale cieszę się że macie nastawienia takie że bierzecie ślub i mam nadzieję że to będzie najpiękniejszy dzień waszego życia, w końcu rusza nasz sezon ️🥳


My rozdajemy zaproszenia, wczoraj mieliśmy gości była moja paczka z liceum z którymi trzymamy się już kupę lat mega byli zaskoczeni i szczęśliwi zaproszeniami, zrobiła się super atmosfera, posiedzieliśmy do 3 rano więc dzisiaj z TŻ byliśmy lekko wczorajsi i prawie nic nie jadłam ze świątecznego stołu z kolei dzisiaj zaproszenia dostała moja mama babcia i rodzina mamy, moja mama oczywiście nie zawiodła popłakała się a gdy tylko otworzyła pudełko z prośbą o błogosławieństwo nawet nie zaczęła czytać to zaczęła płakać normalnie żywymi łzami jak grochy i tak się stało że płakaliśmy wszyscy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-05, 11:28   #123
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A u nas świąteczne lenistwo. Wczoraj byliśmy na moment u moich rodziców, była wymiana, ja im dałam babkę drożdżową, oni nam sernik, a potem długi spacer. Zaraz też idziemy na spacer. Pieczeń na obiad się piecze, moja siostra idzie z nami na spacer, we wtorek odbieramy zaproszenia, a ja mam przez dwa weekendy studia, więc zaproszenia zaczniemy rozdawać za 3 tygodnie.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-05, 11:46   #124
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
A u nas świąteczne lenistwo. Wczoraj byliśmy na moment u moich rodziców, była wymiana, ja im dałam babkę drożdżową, oni nam sernik, a potem długi spacer. Zaraz też idziemy na spacer. Pieczeń na obiad się piecze, moja siostra idzie z nami na spacer, we wtorek odbieramy zaproszenia, a ja mam przez dwa weekendy studia, więc zaproszenia zaczniemy rozdawać za 3 tygodnie.
Miłego dnia Wam życzę ♥ ja się wybieram do babci bo jutro kończy 80 lat (babcia jest zaszczepiona jakby co i regularnie się widujemy.) Moja ciocia przygotowała obiad, będzie tort, szampan, bukiet kwiatów i prezent od wnuków. Ona o niczym nie wie, więc ciekawe jak zareaguje

My jesteśmy wstępnie umówieni z dekoratorką na odbiór zaproszeń w przedostatni tydzień kwietnia i chcielibyśmy w ostatni tydzień kwietnia zacząć rozdawać, ślub też w sierpniu tylko na początku, także myślę, że to najlepszy moment na rozdawanie
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-06, 08:08   #125
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny help! Czy w 3 tygodnie zdążę ogarnąć sobie buty?
Jakoś tak się zagapiłam z nimi, ciągle miałam z tyłu głowy, że muszę kupić, ale zapraszanie gości zajmuje nam czas od lutego, i tak jakoś dzisiaj rano zorientowałam się, że przymiarki sukni 27 kwietnia, ślub 4 czerwca, a ja nadal bez butów
Jakie Wy macie buty? Kupowałyście stacjonarnie czy online? Pamiętam, że niektóre z was mają Kotyle i ja też w nie celowałam, ale jak mierzyłam je w sklepie to się okazało, że praktycznie wszystkie są za luźne w pięcie To prawda, że mam wąską stopę, ale nie myślałam, że aż tak... Bardzo, bardzo zależy mi na wygodnych butach, wygląd jest na drugim miejscu. Myślałam, czy szyć na miarę taneczne w Sensatiano, ale tam podobno czeka się nawet 2 miesiące na buty??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-06, 09:07   #126
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Dziewczyny help! Czy w 3 tygodnie zdążę ogarnąć sobie buty?
Jakoś tak się zagapiłam z nimi, ciągle miałam z tyłu głowy, że muszę kupić, ale zapraszanie gości zajmuje nam czas od lutego, i tak jakoś dzisiaj rano zorientowałam się, że przymiarki sukni 27 kwietnia, ślub 4 czerwca, a ja nadal bez butów
Jakie Wy macie buty? Kupowałyście stacjonarnie czy online? Pamiętam, że niektóre z was mają Kotyle i ja też w nie celowałam, ale jak mierzyłam je w sklepie to się okazało, że praktycznie wszystkie są za luźne w pięcie To prawda, że mam wąską stopę, ale nie myślałam, że aż tak... Bardzo, bardzo zależy mi na wygodnych butach, wygląd jest na drugim miejscu. Myślałam, czy szyć na miarę taneczne w Sensatiano, ale tam podobno czeka się nawet 2 miesiące na buty??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kupić gotowe tak!
Ja najwygodniejsze buty mam z deichmanna, z wkładką super soft. I ja mam bardzo wysokie podbicie i dość wąską stopę, a dają radę i nie spadają. Jak masz szansę, to podjedź i przymierz.




Ja muszę swoje wyczyścić, bo są brudne jak świnie, ale najwygodniejsze buty ever. Tylko w nich mam szansę wystać do końca imprezy






My czekamy na zaproszenia, liczę, że będą w tygodniu i w weekend zaczniemy rozdawać, bo moja mama żyć mi nie da
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-06, 10:16   #127
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My już część rozdaliśmy - głównie znajomym. Mieliśmy przy stole rozdać rodzinie narzeczonego, ale niespodziewanie jego siostra przywiozła również teściową, której nie ma na liście i uznaliśmy, że byłoby to niezręczne. Ludzie mega fajnie reagowali, jedna ciocia nawet się rozpłakała ze wzruszenia na razie plus. Teraz czekam na przyjaciela, ma wpaść na kawę, więc wręczę mu zaproszenie i zdrapkę z pytaniem czy zostanie moim świadkiem
Mam nadzieję, że do najbliższej niedzieli wszystko rozdamy. Wczoraj taktyka, że święta, że rodzina przyjechała, że już niedługo do wesela i musimy rozdawać działała i uniknęliśmy siedzenia u zapraszanych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-06, 14:12   #128
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A mi przyszły w piątek ozdoby do włosów z alieexpres są mega niewiem na którą się zdecydować a jutro dojdzie biżuteria 🤩🤩 wrzucę wam na grupę wszystko razem jak będę już miała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-06, 20:39   #129
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
A mi przyszły w piątek ozdoby do włosów z alieexpres są mega niewiem na którą się zdecydować a jutro dojdzie biżuteria 🤩🤩 wrzucę wam na grupę wszystko razem jak będę już miała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokaz pokaż, mi właśnie przychodzą smski z poczty polskiej, że do mnie idą przesyłki. Też czekam jak na szpilkach, chciałabym już przymierzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 07:58   #130
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny mam welon z aliexpress za 34 zł. Bez koronek, gładki. Czy któraś z Was go prasowała? Pomięty jest bardzo. Salonowy kosztuje 120zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 08:06   #131
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Pollina, nie wiem dokładnie jaki jest skład welonu, ale jeśli się obawiasz, to przeprasuj przez inny materiał

Kat, pochwal się 🤤 ja dalej nie wiem jaką chce fryzurę i ozdobę : )


Już za momencik dziewczyny rozpoczynają nasz sezon ślubny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-07, 08:14   #132
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam welon z aliexpress za 34 zł. Bez koronek, gładki. Czy któraś z Was go prasowała? Pomięty jest bardzo. Salonowy kosztuje 120zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbuj parą albo rozwies w łazience po kąpieli.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 08:24   #133
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Dziewczyny help! Czy w 3 tygodnie zdążę ogarnąć sobie buty?
Jakoś tak się zagapiłam z nimi, ciągle miałam z tyłu głowy, że muszę kupić, ale zapraszanie gości zajmuje nam czas od lutego, i tak jakoś dzisiaj rano zorientowałam się, że przymiarki sukni 27 kwietnia, ślub 4 czerwca, a ja nadal bez butów
Jakie Wy macie buty? Kupowałyście stacjonarnie czy online? Pamiętam, że niektóre z was mają Kotyle i ja też w nie celowałam, ale jak mierzyłam je w sklepie to się okazało, że praktycznie wszystkie są za luźne w pięcie To prawda, że mam wąską stopę, ale nie myślałam, że aż tak... Bardzo, bardzo zależy mi na wygodnych butach, wygląd jest na drugim miejscu. Myślałam, czy szyć na miarę taneczne w Sensatiano, ale tam podobno czeka się nawet 2 miesiące na buty??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam czółenka w Wojasie, ale przed zamknięciem sklepów robiłam przymiarki w sklepie. Kupowałam z myślą, aby później wykorzystać buty do chodzenia na co dzień.


Aż nie chce się wierzyć jak ten czas leci. Za 10 dni ślub, a ja zaczynam coraz bardziej się stresować obawiam się, że zemdleje przed ołtarzem albo dostanę głupawki

Jeszcze muszę zamówić kolczyki i kolię, no i dodatkowo biżuterię do włosów. Jednak nie będę kupowała wianka ze świeżych kwiatów...

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

W ogóle myślałam, że już nie dojdzie do ślubu w planowanym terminie, bo 3 tygodnie temu przechodziłam covid.... później złapał przyszły teściu... nagle zaczęło się wszystko sypać.
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 08:40   #134
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja zaczynam czuć, że to już - zwłaszcza teraz przy rozdawaniu. Jeszcze wczoraj wieczorem siedziałam i próbowałam wybrać utwory dla skrzypaczki, to już totalnie brało mnie wzruszenie przy myśli o utworze na wejście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 08:52   #135
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Spróbuj parą albo rozwies w łazience po kąpieli.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki wielkie, będę próbować!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 09:00   #136
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam welon z aliexpress za 34 zł. Bez koronek, gładki. Czy któraś z Was go prasowała? Pomięty jest bardzo. Salonowy kosztuje 120zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz też przez ścierkę przeprasować, powinno być okej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 09:35   #137
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

wczoraj przez przypadek ogladałam pierwszy raz, kto odmówi pannie młodej i podczas jej oświadczyn się rozpłakałam. i już coś czuje, że podczas swojej przysięgi też popłynę a wcześniej nigdy, nic.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 09:56   #138
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Hej dawno nic nie pisałam. Nie wierzę, że to "już", zostało 2.5 tyg dalej nie wierzę, że nie będzie tego wesela ale chyba się z tym pogodziłam 🤷☠♀️ musimy jeszcze załatwić parę spraw (podziękowania itp). Ostatnio zaklepaliśmy organistke plus skrzypaczkę do kościoła
Za chwilę konferencja pewnie przedłuża znowu o tydzień lub dwa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 10:25   #139
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Obostrzenia do 18 kwietnia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-07, 11:15   #140
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Przynajmniej już wszystko jasne. Zaraz dzwonimy po zadatki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 11:19   #141
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Pollinka, a jaki macie plan na ten dzień ? 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 11:30   #142
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Przynajmniej już wszystko jasne. Zaraz dzwonimy po zadatki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też właśnie dzwoniliśmy do sali żeby umówić się w kwestii kateringu..
Narzeczony wkurzony bo miał jeszcze iskierke nadziei Ale nie ma szans żeby się coś zmieniło za tydzień..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 11:42   #143
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Obostrzenia do 18 kwietnia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetnie ale mimo tego i tak zostajemy przy ślubie 17 kwietnia. Martwię się jedynie co zrobić z fryzjerem w dniu ślubu, bo do salonu gdzie się umówiłam nikt nie odbiera i jestem w kropce...
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 11:44   #144
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Pollinka, a jaki macie plan na ten dzień ? 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ślub, rozdamy paczki z alko pod kościołem i herbatkami które miały leżeć na talerzykach. Czy będzie coś w domu tego nie wiem. Mama jest bardzo osłabiona po chorobie, nie ma kto przy tym chodzić. Już chcę być po...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 11:47   #145
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Przykro mi nasze kwietniowe panny młode że jednak iskierka nadziei zgasla mam nadzieję jednak że będzie to dla was najpiękniejszy dzień mimo braku wesela, że spędzicie go w miarę w radości i szczęściu.


Ps. zapodalam na grupie fotki biżuterii z alieexpres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 11:59   #146
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Przykro mi nasze kwietniowe panny młode że jednak iskierka nadziei zgasla mam nadzieję jednak że będzie to dla was najpiękniejszy dzień mimo braku wesela, że spędzicie go w miarę w radości i szczęściu.


Ps. zapodalam na grupie fotki biżuterii z alieexpres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwsza opaska chyba bardziej mi się podoba

Jestem załamana. Nie mamy nadal alko. Nawet nie wiem ile go kupić, bo nie wiem czy na wesele czy na obiad czy co... No masakra. Jeśli sali nie otworzą to nie wiem gdzie pomieszcze gości, bo najbliższa rodzina to sporo osób. Mam nadzieję, że się coś ruszy za tydzień, ale coraz bardziej tracę nadzieję, że to się uda. Mieliśmy gadać z tą nową sala w przyszłym tyg i wszystko się przesuwa w czasie...

Aaaaa i już sobie poszłam włosy odświeżyć i zrobić próbna fryzurę... Dwa razy i trzeci malutki. Pisałam do tej mojej koleżanki czy jest otwarta i żeby dała znać jak cos. Na próbny makijaż też się nie umawiam bo bez sensu nawet jak jest otwarta.

30 dni do slubu

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 12:53   #147
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Przykro mi nasze kwietniowe panny młode że jednak iskierka nadziei zgasla mam nadzieję jednak że będzie to dla was najpiękniejszy dzień mimo braku wesela, że spędzicie go w miarę w radości i szczęściu.
tak samo, przykro mi,że nie wyjdzie wesele, ale mam nadzieję,że mimo braku przyjęcia, będzie to piękny dzień, pełen miłości!

My anulowaliśmy nasz wyjazd majówkowy do rodziny TŻ-ta. Mieliśmy dawać zaproszenia, ale raz w sumie nie wiadomo co będzie, a dwa wyjazd teraz jest bez sensu, musielibyśmy mieszkać u babci TŻ-ta zamiast w hotelu, i nie chcemy jej narażać.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 15:55   #148
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Przykro mi kwietniowe dziewczyny, że tak wyszło.. mam nadzieję, że mimo wszystko to będzie piękny dzień ♥

Tak jak się obawiałam.. kwiecień do kitu jak zeszłoroczny. W tamtym roku w kwietniu to dopiero lasy otworzyli (zamknięcie lasów to był największy hit obostrzeń )

Ja się szykuje na luzowanie z początkiem maja, a tak konkretniej to może coś w drugiej połowie, albo od pierwszego tygodnia czerwca. Będzie pewnie podobnie jak w tamtym roku. Przynajmniej mam taką nadzieję skoro od października mamy stagnację, która nic nie wnosi.. nie wiem jak długo ludzie jeszcze wytrzymają.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 18:18   #149
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

przyszły nam dziś zaproszenia.
obdzwoniliśmy rodzinę, poumawialiśmy się. śmieje się, że będziemy teraz chodzić jak ksiądz po kolędzie, codziennie u kogoś.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 19:46   #150
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja jeszcze dzwoniłam dziś po znajomych, że niestety wesela nie ma ale zapraszamy na ślub. Wszyscy od razu powiedzieli, że na pewno będą Także na ślubie nie będzie na pewno pusto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.