Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części?
Mama w necie, do kontaktu palce wsadza dziecię - mamusie maj czerwiec 2013 2 3,77%
Do majowo-czerwcowych kurator wkracza, kończy patologię, każda rozpacza - mamusie maj czerwiec 2013 10 18,87%
Dziecko nie przebrane, obiad nie gotowy, zawsze jest czas na wizażowe rozmowy - mamy V VI 2013 4 7,55%
Majówki od wizażu uzależnione, dzieci zaniedbane, samotne, nie nakarmione.- mamy maj czerwiec 2013 2 3,77%
W domu syf, w domu smród przez Internet cierpię głód - dzieci majowo-czerwcowe 2013 5 9,43%
Każda mama jak sarenka po wizażu hasa, a dzieci ich brudne i gile do pasa- mamusie maj czerwiec 2013 5 9,43%
Jem warzywek kilkanaście, budzę się, gdy mama zaśnie- mamusie maj czerwiec 2013 14 26,42%
Już mamusie lamentują, czy nam żółtka posmakują- mamusie maj czerwiec 2013 2 3,77%
Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie maj czerwiec 2013 21 39,62%
Wątek wolno nam leci, bo pilnujemy dzieci- mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Kto rano wcześnie wstaje, temu dziecię spać nie daje - mamusie maj czerwiec 2013 5 9,43%
Większość dzieci już ząbkuje, a Emil to nawet raczkuje - mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Na dworze chłód doskwiera, a u nas gorąca atmosfera- mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Pierwsze ząbki i obiadki, jak dobrze nam w roli matki - mamusie maj czerwiec 2013 2 3,77%
Ząbki, marchewki, gluteny i cuda – za nami jesień złotoruda! - mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013 na odchowalni, cz.6 2 3,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-04, 21:04   #181
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Diabli gratki pobilas wszystkich na lopatki

Jam takze raczek jestem:p

Cytat:
Napisane przez maluska88 Pokaż wiadomość
Melduje się. Dziś byłam ważyć mojego gagatka i waży 7980 ostatnio mało przybiera bo 30wrzesnia ważył 7460. A moje kochane dziecko wczoraj zrobiło kupkę zaczęłam go przewijać to oczywiście zaczął zwiewać i nauczył się włazić na materac z ta obsrana dupka ciach na prześcieradło mąż w śmiech a ja się mecze i mówię jeszcze tylko zrób siku a Emil jak na życzenie obsikał łóżko. Teraz śpi mały gagatek takie jaja z nim że ja nie wiem co będzie jak zacznie biegać. On jest taki zawziety w łóżeczku prubuje wstawac krzyczy ciagnie za włosy no nic sie przy nim nie da zrobic.
No brawo toz to kawal chlopaa






Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
dzisiaj usypianie to była makabra, Wojtek wydzierał się jakby go zarzynali nie brałam go na ręce,tylko pilnowałam w łóżeczku, a on wił się jak larwa i ryczał jak opętany, cały proces trwał 40min

niestety teraz słyszę go ...zaczyna popłakiwac...;/

a czemu w lozeczku a nie na raczkach??

axh pamietam jak 3 mc sie zblizal i czekalysmy az znikna te problemy brzuszkowe avty juz 6 mc oby sie skonczyly szybko


Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
O ja pierdziu....

Dziewczyny, sorki, ale wrócę do tematu, bo mnie właśnie pediatra zaskoczył.
Ponieważ w sobotę miała już stracha bo Młody nie chciał za bardzo jeść ( o czym Wam pisałam) napisałam do pediatry opisując całą sytuację ( tzn. że po wprowadzeniu glutenu- pierwszy tydzień super, kolejny zaczęły się rzadziej pojawiać kupy i ratowałam się co 2 dni czopkiem , aż w końcu za 3cim razem zrobił sam na drugi dzień, więc wprowadziłam marchewkę i od śr.do soboty nie było znów kupy i nie chciał w sobotę jeść. ) No i poprosiłam o poradę co mam robić. Spodziewałam sie napisania czegoś o soczkach etc., a on mi napisał, że proponuję wizytę u gastrologa!!!
Co o tym myślicie, bo ja już sama nie wiem czy faktycznie kombinować z tym gastrologiem czy na spokojnie jednak czekać i ratować się soczkiem jabłkowym a jak to nie podziała to dopiero wtedy?

troche dziwne gastrolog z powodu braku kupy 3 czy 4 dni.... ehhh




Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
... Bo po rozłożeniu laptopa miejsca na niemowlaczki nie mają

hehehhe




Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość

masakraa to.podobne jak badanie u neurologa myslalm ze zawalu dostane




Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Genialnie żeście tytuł rozbudowaly

Ehhh Młoda śpi, a ja się czuję coraz gorzej i właśnie szprycuje się lekami

zdrowka




Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
no wlasnie, nie ma komu gratulować to dzięki tej zazartej dyskusji o Chinach jestem numer jeden

no jak Ty wygralas bez apelacyjnie ehehe




Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Sa przewrazliwione

Moze troche zbyt mocno to napisalam.
Nie chcialam was urazic,chodzilo mi tylko o tytul.
Bo niestety ale ja znam przypadek gdzie upadek z lozka skonczyl sie nieciekawie,wiec moze tez dlatego podeszlam tak emocjonalnie.

Nie musicie pisac na "moim" watku,ze obgadujemy,bo w sumie tylko ja o tym pisalam,tak ze dziewczyny z mojego watku nie sa winne.

kochana to "obgadywanie " tez bylo zartobliwie , troszke luzu




Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
odpowiadam
Tu jestem a na początku mnie ni ma. Płakać byndę

XxXJuSstiii a dupochron tak jak z datami do spożycia. że oni są kryci jakby coś nie halo, bo Ty nie dotrzymałaś terminu przydatności.
lonely_lady słodziutka! jestem w trakcie robienia własnej żyrafki, ale naszywam łatki i już mnie to wkurza :P bo każda łatka przyszyta na maszynie (żyrafka ma 4 nogi, na każdej jest z 10 łatek...), później nitki wyciągnięte na lewą stronę, później związane... no odechciało mi się dziubania, ale wrócę! boś mnie zmotywowała!

ada32 to nie było tam pałającej miłości jak widać a już chciałam Ci współczuć ogromnie, ale skoro go nie żałowałaś, to nie współczuję

Nie wyparzam. myję. Kiedyś wyparzałam raz dziennie, teraz mi się nie chce. Smoczki przemywam pod kranem jak upadną, no i jak nie zapomnę.

Powiedziałam teściowej, że teraz dzieci dostają w prezencie żyrafki do ciamkania. Zadała dwa pytania:
-można kupić w zoologicznym?
-a może być gumowy kurczak?

Kocham moją teściową!

a PS: co do kaszek z bejbidrima, szukajcie bez cukrowych. A maltodyksyna to też cukier, tylko ładniej nazwany. Są, ale muszą być bezcukrowe i bezmleczne, żeby nie miec cukrów pod różnymi nazwami.

Zarejestrowałam się w tych programach bebilonu i hippa. Co chwila dostaję nowe paczki a to łyżeczki, śliniaczki, płyty z muzyką, próbki mleka. teraz jeszcze kupony na 20 % tanszych zakupów kilku słoiczków hippa w rossmannie i tam odebrałam słoiczek i soczek w prezencie

o prosze a plyty od kogo dostalas ??? Heheh a na fp tez zapisalas sie i lewka dostalas?




Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
nie ładnie

teraz ja też nie bo się za bardzo wierci. ale wcześniej on sobie leżał na łóżku a ja przy nim czytałam/siedziałam na łizażu

to jest czarny humor. i tytuł ostrzega że chwila nieuwagi i dziecię zaczyna brykać i może spaść z łóżeczka. niewłaściwy to by był taki tytuł : mamy wizaz przeglądają, z łóżek dzieci swe zrzucają.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:06   #182
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
a ja się krzywo patrzę jak ktoś małego posadzi sobie na kolanach

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sorki, ale wrócę do tematu, bo mnie właśnie pediatra zaskoczył.
Ponieważ w sobotę miała już stracha bo Młody nie chciał za bardzo jeść ( o czym Wam pisałam) napisałam do pediatry opisując całą sytuację ( tzn. że po wprowadzeniu glutenu- pierwszy tydzień super, kolejny zaczęły się rzadziej pojawiać kupy i ratowałam się co 2 dni czopkiem , aż w końcu za 3cim razem zrobił sam na drugi dzień, więc wprowadziłam marchewkę i od śr.do soboty nie było znów kupy i nie chciał w sobotę jeść. ) No i poprosiłam o poradę co mam robić. Spodziewałam sie napisania czegoś o soczkach etc., a on mi napisał, że proponuję wizytę u gastrologa!!!
Co o tym myślicie, bo ja już sama nie wiem czy faktycznie kombinować z tym gastrologiem czy na spokojnie jednak czekać i ratować się soczkiem jabłkowym a jak to nie podziała to dopiero wtedy?
mi się wydaje, że z tym gastrologiem to przesada... ale lekarzem nie jestem. A czemu już po 2 dniach ratowałaś się czopkiem ? u nas czasem nawet 4 dni kupy nie było i czopka jeszcze nigdy nie dałam

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
lonely_lady Chyba w ciunży jeszcze. Ale zerknij na strony hippa i bebilonu.

tylko bym zaznaczyła, że dzieć ma np 3,5 miesiąca, żeby jeszcze słoiczek dostać na rozszerzanie
łeee.. jak tak dawno to mi się już bawic w to nie chce. Bo zanim mi coś przyślą to już będziemy na innym etapie.
co do pogrubionego, mój ma 5 miesięcy a ten słoiczek właśnie chciałam na rozszerzenie.. bo zaczynamy za miesiąc


Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
dzisiaj usypianie to była makabra, Wojtek wydzierał się jakby go zarzynali nie brałam go na ręce,tylko pilnowałam w łóżeczku, a on wił się jak larwa i ryczał jak opętany, cały proces trwał 40min

niestety teraz słyszę go ...zaczyna popłakiwac...;/
może na rączkach łatwiej zniósłby ten ból
podziwiam za konsekwencję.. mój 5 minut nie popłacze i już go na ręce biorę..


Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
po prostu skorpion wcześniak
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:07   #183
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
nie wierze!
oddałam Ci moje miejsce
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Sofia dzis tez rypnela o panele glowa bo z maty z pozycji na brzuszku przekrecila sie na plecy i wyladowala z hukiem na panelach. Nie zrobilo to na niej wiekszego wrazenia na szczescie, choc ja sie mocno przestraszylam.
ja też się wystraszyłam ale starałam się nie panikować, żeby Bartka jeszcze bardziej nie przestraszyć

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
eeeej, nie wierzę...

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
a i z nowych umiejętności to obracamy się na brzuchwpylamy wszystkie wrazywka i owocki, osttanio był banan i kalafior, ale kalafior chyba szkodzi więc na razie odpuścimya szkoda bo mu bardzo smakował dynia z ziemniaczkami również

Cytat:
Napisane przez Elusiek85 Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku, próbuję nadrabiać trochę ale teraz z tż ślub wreszcie planujemy i mało czasu na czytanie forum
oo,. super, kiedy planujecie się pobrać?

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
do majowo-czerwcowych kurator wkracza, konczy z patologia, kazda rozpacza no dooobra, koniec.
buuahahaha
Cytat:
Napisane przez karbie1984 Pokaż wiadomość
witam w nowym wątku!
tytuł mnie się podoba a babki które maja cos przeciwko niech wrzucą na luz
jutro moje dziecię ma 6 miesięcy
nie wiem kiedy to zleciało, ale za kolejne pół roku wracam do pracy i nie wyobrażam sobie jej zostawiać
moje schematy żywieniowe się nieco zmieniły.
malutka je na zmianę: cielę, kurę, królika i indyka. zupki gotuję sama.
dzisiaj była z marchewką, pietruszką, brokułem i ziemniaczkami.
dziecko jadło już ogórkową ( bardzo smakowała(, ziemniaczki, polane odrobinką żurku ( też pyszne), wczoraj wciągła kilka nitek makaronu.
z owoców banana nie przyswaja.
po zmianie czasu chodzi spać ok 20, bardzo rzadko budzi się w nocy na cyca, przeważnie przesypia do 6.30
jestem na etapie poszukiwania krzesełka. wiem, że była już o tym mowa, ale nie umiem nadążyć z wątkiem i nie wiem jakie kupiłyście.
owocowe przecierki też robię sama. słoiczki jabłek mam pogotowane, wczoraj gotowałam jabłka z jagodami - wszystko ekologiczne.
gotuje też kompociki z jabłek, jagód i malin.
heh troszkę postreszczałam co u mnie
o widzę pierwsza dzidzia, która ten osławiony żur dostała, babcie byłyby wniebowzięte

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
ja może to dodam w pierwszym poście, co?
dodaj
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:09   #184
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość


mama w necie, palce w gniazdko wsadza dziecie.
majówki od wizażu uzaleznione, dzieci zaniedbane, samotne, nie nakarmione.
ot to byłoby kontrowersyjne a nie takie nasze pitu pitu
każda mama jak sarenka po wizażu hasa, a dzieci ich brudne i gile do pasa
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:10   #185
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
ale może macie coś fajnego niekoniecznie bardzo znanego?
the best of Kukulskiej, piosenki dla super dziecka, noddy-piosenki z bajek (nela baaardzo lubi jagodowy tort :P) i oczywiście piccolo coro dell'antoniano, ale to już moje wloskie zboczenie

mamy tez kołysanki mini mini, kolysanki utulanki Turnau, Umer, puchowe kołysanki Steczkowskiej - chociaż moje dziecko spi i bez kołysanek, wiec chyba jeszcze nie sluchala. ogolnie polecam chomika...dla dzieci można tam znaleźć wszystko.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:11   #186
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
każda mama jak sarenka po wizażu hasa, a dzieci ich brudne i gile do pasa
ten mi sie bardziej podoba
ide spac ..
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:12   #187
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
nie biorę bo to kompletnie nie ma sensu, a ja się tylko umęczę , na rękach on też wyje, i to wszystko jeszcze dłużej trwa, bo on niby zasypia, ja go odkładam a on w ryk
teraz zmieniam taktykę

nie byliśmy u pediatry, bo co ja jej powiem: :"przyszłam ,bo moje dziecko wyje jak opętane ?"
widzę, że ząbkuje, na pewno dlatego tak płacze, ale robię dla niego wszystko co w mojej mocy, lekarz nam nie pomoże

==
idę skorzystać z chwili spokoju, umyć się i spać

3majcie kciuki za lepszą nockę
ja dokładnie z takiego powodu poszłam 2 razy do pediatry i wapno i nurofen pomógł, ja wiem, że pewnie mi łatwo mówić, bo mały nie płacze często, więc strasnzie mnie to rozczula i noszę i płaczę z nim jak coś mu jest

a virbucol próbowaliście? pediatra polecała nam i mówiła, że dłuższe stosowanie przynosi dobre efekty, u nas na szczęście pomógł nurofen

te leki nawte są o tyle dobre, że jak sie ulży młodmeu chcoiaż trochę to nie nakręca się tak i jest spokojniejszy
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16

Edytowane przez Mysia mysz
Czas edycji: 2013-11-04 o 21:13
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 21:14   #188
maluska88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 353
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Emil lubi Alvin i wiewiórki lub smerfne hity
maluska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:18   #189
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez maluska88 Pokaż wiadomość
Melduje się. Dziś byłam ważyć mojego gagatka i waży 7980 ostatnio mało przybiera bo 30wrzesnia ważył 7460. A moje kochane dziecko wczoraj zrobiło kupkę zaczęłam go przewijać to oczywiście zaczął zwiewać i nauczył się włazić na materac z ta obsrana dupka ciach na prześcieradło mąż w śmiech a ja się mecze i mówię jeszcze tylko zrób siku a Emil jak na życzenie obsikał łóżko. Teraz śpi mały gagatek takie jaja z nim że ja nie wiem co będzie jak zacznie biegać. On jest taki zawziety w łóżeczku prubuje wstawac krzyczy ciagnie za włosy no nic sie przy nim nie da zrobic.
maly zboj! jak ten ze smalandii

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Elusiek85 Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku, próbuję nadrabiać trochę ale teraz z tż ślub wreszcie planujemy i mało czasu na czytanie forum
super, macie już date? i co planujecie?
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:18   #190
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

A i hump - za zalożenie wątku :brawa:

Czy ktoś ma krzesełko do karmienia firmy Graco???

Fajnie sie skladają, Wydaje mi sie fajne do malych kuchni -
http://www.youtube.com/watch?v=wj788AMjpn0
http://www.youtube.com/watch?v=8CyV3cC6mI4

tylko wlasnie nie ma opinii o nich i nie wiem jak ze stabilnością i czyszczeniem?


A i dzieki dziewczyny e za odzew co do krzeselek.. Muszę jednak zejść z wymagań. Pokazałam te krzesełka TŻtowi i stwierdził, że biorąc pod uwagę miejsce jakie mamy to wszystkie bajery są zbędne. Także ograniczam swoje poszukiwania ustawione według prorytetów
-krzesełko ma być male - (szer<80 cm)
-prosto skladać i rozkladać - po każym jedzeniu lub nieużywaniu będzie skladane bo nie będę mogla się poruszać w kuchni...
- musi po zlozeniu zajmować malo miejsca - będzie stalo przy ścianie za lodówka...
-latwo się czyścić, nie miec pierdyliarda zakamarków,
-dobrze zeby moglo się odchylać jak w foteliku bujaczku ale
niekoniecznie.
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:24   #191
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
ostatnio ciągle mi się wydaje , że do nas opieka społeczna niedługo zapuka, bo Młody tak wyje
sąsiedzi sa cierpliwi przynajmniej wiedza, ze macie dziecko

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez karbie1984 Pokaż wiadomość
witam w nowym wątku!
tytuł mnie się podoba a babki które maja cos przeciwko niech wrzucą na luz
jutro moje dziecię ma 6 miesięcy
nie wiem kiedy to zleciało, ale za kolejne pół roku wracam do pracy i nie wyobrażam sobie jej zostawiać
moje schematy żywieniowe się nieco zmieniły.
malutka je na zmianę: cielę, kurę, królika i indyka. zupki gotuję sama.
dzisiaj była z marchewką, pietruszką, brokułem i ziemniaczkami.
dziecko jadło już ogórkową ( bardzo smakowała(, ziemniaczki, polane odrobinką żurku ( też pyszne), wczoraj wciągła kilka nitek makaronu.
z owoców banana nie przyswaja.
po zmianie czasu chodzi spać ok 20, bardzo rzadko budzi się w nocy na cyca, przeważnie przesypia do 6.30
jestem na etapie poszukiwania krzesełka. wiem, że była już o tym mowa, ale nie umiem nadążyć z wątkiem i nie wiem jakie kupiłyście.
owocowe przecierki też robię sama. słoiczki jabłek mam pogotowane, wczoraj gotowałam jabłka z jagodami - wszystko ekologiczne.
gotuje też kompociki z jabłek, jagód i malin.
heh troszkę postreszczałam co u mnie
za 6 miesięcy! sto lat polroczniaku!

łaaaał ogorkowa z kiszonych? zurek, makaron szalejecie. wpadaj częściej, bo my tu na razie chyba wszystkie dmuchamy i chuchamy, a ciekawi mnie Twoje podejście do zywienia...może faktycznie trzeba nam więcej luzu? znajomej synek wcina chrupki kukurydziane, az mu się uszy trzesa - i tak sobie pomyslalam, ze oze ja za bardzo wydziwiam tak wszystko ograniczając? :P

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Elusiek85 Pokaż wiadomość
2 razy, bo od początku listopada nowe wysyłali kupony ważne do końca roku
ok to może jeszcze dojda. kupony miałam tylko te ważne do końca października.
dostałam tez fajnego lunchboxa, ale to za konkurs i warsztaty mamo to ja wiec to się nie liczy.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
3 razy
3 przesylki z hippa czy 3 x kupony? pewnie do Ciebie wyslali te moje i mogę sobie czekac...hehe
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 21:25   #192
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

banka26
Płytę z Bebilonu. Lewka żadnego nie mam, bo i fb uzywam sporadycznie

lonely_lady
ja wpisałam prawdziwy wiek Niki i dostała jakoś jak miała 4 miesiące. więc dlatego proponuję wpisać 3,5 żebyś w ich mniemaniu się załapała


Właśnie odkryłam najtańszą i najlepszą maseczkę peel off świata! Aż boli jak się ściąga! wypas!
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:30   #193
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
po prostu skorpion wcześniak


Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
ja może to dodam w pierwszym poście, co?


---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
a co do walenia się w głowę, to Wojti też dzisiaj się walnął, wpełzał pod stół, żeby gryźć i lizać mojej mamie i tżtowi laczki < ja nie wiem co on ma z tymi laczkami> no i niestety pieprznął się głową w nogę stołu... poryczał się, ale szybko mu przeszło u mamusi w ramionach
macie psa? młody to chyba swietny obserwator-nasladowca

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
niektóre mamy ulubione, np. Ach spij kochanie, Cztery słonie, Uśnijże mi uśnij, Dorotka
ooo nela tez lubi 4 slonie i naaajbardziej fragment "kochają się jak wariaty" zawsze się na nia rzucam z buziakami i widać, ze już czeka na ten moment
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:30   #194
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

melduje sie w nowym watku! nie nadrobie calkiem. jestem w szoku, ze nie zalapalam sie na podium gadulstwa. bylam wrecz przekonana, ze jedynie diabli ustapic musze. a tu 4te miejsce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:32   #195
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Elusiek85 Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku, próbuję nadrabiać trochę ale teraz z tż ślub wreszcie planujemy i mało czasu na czytanie forum
suuper! opowiadaj
szczegoly!





Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość


do majowo-czerwcowych kurator wkracza, konczy z patologia, kazda rozpacza no dooobra, koniec.

uwielbiam Cie! Ten najlepszy. Mam nadzieje, ze Gosia tez sie z nami posmiala zobacz Gosiu jaki .wybuch tworczosci wywolalas!




Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
ja też się wystraszyłam ale starałam się nie panikować, żeby Bartka jeszcze bardziej nie przestraszyć
ja tez, a ona wcale sie nie przejela

Veronic, jesli Ci to nie
wspolgra ze swiatopogladem to z gory przepraszam ale nie myslalas, zeby na ten najgorszy okres wziac Wojtka do siebie do lozka na noc?
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:32   #196
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
A w ogóle to niemożliwe z tą top gadułą, ja myślałam że Diabli i Cloche najwięcej pisały
o, dziekuje za dostrzezenie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:37   #197
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
łeee.. jak tak dawno to mi się już bawic w to nie chce. Bo zanim mi coś przyślą to już będziemy na innym etapie.
co do pogrubionego, mój ma 5 miesięcy a ten słoiczek właśnie chciałam na rozszerzenie.. bo zaczynamy za miesiąc
wypelnij, dostaniesz lyzeczke i pierwsza marchewke. Wikus zje nawet majac 7 miesięcy. a później będą kupony na 20% w ross. to juz sobie wybierzesz co tam będziesz chciała.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:39   #198
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Nie tyle pamięć co pamiętliwość, bo pamięć już zawodzi


Tytuł jak tytuł, czepiasz się. Trochę luzu
Ja na niego głosowałam, bo mi się już kupy i inne znudziły

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------


Daj jej coś święcącego do złapania to poleci na brzuszek
Haha





Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
głosowała większość. dla mnie tytuł jak tytuł, nie brałabym tego bardzo serio. tym bardziej że jak dziewczyny wspominały wypadki kiedy dziecko spadło z łóżka, to nikt się z tego nie cieszył

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

krab przecudny

pamiętliwość to pamięć tylko że wybiórcza

a widziałyście to
http://www.wykop.pl/ramka/1705064/kreatywna-mama-zmienia-drzemke-dziecka-w-niesamowite-zdjecia/

? strasznie mi się podoba

ale slodkie




Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam w sobie duzo luzu.
Ale tytul na pewno nie tylko przeze mnie bedzie odebrany jako niewlasciwy.
Wypadki sie zdarzaja,ale te tytuly maja byc z tego co wiem z zasady zartobliwe,a spadanie dziecka (ktore nie zawsze niestety konczy sie tylko na siniaku) uwazam za malo atrakcyjny temat do zartow. I raczej tak uwazac beda osoby,ktore nie sa pozbawione wyobrazni.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------


Nigdy was nie podczytywalam,tylko tytul rzucil mi sie w oko.
I do nikogo personalnie nic nie mam. Nie znam was.
To by bylo na tyle. Pozdrawiam.



ale nas innych niechec do tytulu nie za bardzo interesuje


Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Bo to średnia i może się zmieniać.

No to mnie nie było.

Moje dziecko obróciło się na brzuch przez lewe ramię właśnie przed chwilą. Wystarczyło dać kulę grającą po lewej, kula uciekła a P. za nią
Teraz to już będzie uciekać wszędzie ...

brawoooo




Cytat:
Napisane przez prodiament Pokaż wiadomość
to i ja się witam w kolejnym wątku

Czemu, tak w skrócie, Innocence uciekła z forum? - ba jak zwykle jestem ostro do tyłu i widziałam tylko jakieś późniejsze odniesienia w komentarzach, ale sedna sprawy nie załapałam




ja wyparzałam chyba tylko przez 2 tygodnie, a do teraz już tylko przelewam wrzątkiem - i butelkę i smoka.




co dałaś na mięsny obiad? ja przymierzam się do królika, ale nie wiem jak go przyrządzić, w jakich proporcjach i z jakimi warzywami - macie jakieś przepisy na takie początkowe dania mięsne po 5 mies.?




też planuję korzystać z łóżeczka turystycznego mam takie z kółkami z jednej strony, więc fajnie można je przemieścić nawet z dzieciem w środku

odnośnie rozszerzania diety, to na razie nie mieliśmy załamania - Julka je wszystko z apetytem.




jaki szpinak dajesz? - zastanawiam się, jaki kupić, bo sama nie jadam i się nie znam. Mrożony? liściasty, czy taki rozdrobniony? I jak długo się go gotuje? najpierw marchewka, potem ziemniak dorzucam i na końcu ten szpinak? i w jakich proporcjach do marchewki i ziemniaka?




Julka pożarła wczoraj 250 ml dyni z ziemniakiem i wyglądało na to, że nie miałaby nic przeciwko dokładce, ale byłam już przerażona tą ilością, więc jej nie dałam więcej




boskie jest to zestawienie lizania koła wózkowego z wyparzaniem butelek chyba rzeczywiście nie ma co przesadzać ze sterylnością przy naszych szkrabach, bo jeszcze trochę i będą zbierały śmieci z podłogi do buzi jak odkurzacze




a jakie słoiczki do tego brałaś? i pasteryzowałaś długo te słoiczki po włożeniu przecieru?





no kochana to musisz nadrobic nie masz wyjscia teraz hee
Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
też jestem skorpion

Paweł śpi i śpi - ktoś mi dziecko podmienił

Miałam pytać o macierzynski! Czy Wam też w każdym miesiącu inaczej wypłacają? U mnie różnice są do ok 70zł - 100zł i niby to normalne...ale nikt mi tego nie umie racjonalnie wytłumaczyć...

widzialam ze dziewczyny juz odpisaly ze zalezy to od ilosci dni w mc i wyliczanej sredniej




Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
to pewnie niedługo wyjdą

dla Wojtusia zupka to pełen posiłek, nie daję już mu wtedy cycka

Wojtek strasznie to znosi, kolki w porównaniu do tego co teraz jest to był pryszcz... ( a wtedy modliłam się żeby już się skończyły)

w dodatku z Młodego robi się straszny urwis.
dzisiaj na chwilę spuściłam go z oka, do przelazł cały duży pokój do wózka i lizał koło (tak a propos wyparzania:brzyd al i tak dwa razy ,oczywiście zakazany owoc najlepiej smakuje
no i zaczyna nieźle wymuszać

już to widzę co to będzie później z nim... jazdy będą jak nic



haha no to super sprytny jest brawo


Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Aha, miałam się Was zapytać ile Wasze dzieci śpią w dzień? Leon śpi 3 razy po 30, 40 minut i tak trochę mało mi się to wydaje:/



moj 2-3 razy po 30 min ale zdaza sie i godzinna drzemka


Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hejjj
już nowy wątek... witam się
tak mnie pochłonął mój mały wrzaskun , że jestem trochę do tylu


teraz siedzi koło mnie w krzesełku
a ja mu co chwilę śpiewam "kukułeczka kuka ku ku ku ku" ,bo tylko to jakoś go śmieszy

stwierdziliśmy z tżtem ,ze Wojtek to diabeł wcielony,
dzisiaj w nocy nie nosiłam go, nie lulałam na piłce (dosyć tego!!) siedziałam tylko przy jego łóżeczku i czekałam aż skończy wyć
ponad pół godziny wycia jakby go ze skóry obdzierali i w końcu padł ze zmęczenia, a potem o 6 rano była powtórka z rozrywki

no mówię Wam istny sajgon z nim mamy

przebiły mu się dwie dolne jedynki, ale jeszcze nie do końca...;/
w dodatku wygląda na to, że dolne dwójki się szykują do wyjścia...;/
biedni jestescie juz pewnie sil nie maszca tu jeszcze zeby;(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:43   #199
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
oddałam Ci moje miejsce
ta azjatycka emotka obok to jakiś podtekst buehehe oplułam monitor!

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
buuahahaha
o widzę pierwsza dzidzia, która ten osławiony żur dostała, babcie byłyby wniebowzięte
to samo pomyslalam. o co chodzi z zurkiem? wyjasni mi to ktoś? male eskimoski dostają tłuszcz z foki, a polski zur to taki substytut?

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
każda mama jak sarenka po wizażu hasa, a dzieci ich brudne i gile do pasa


idealny.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 21:44   #200
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
banka26
Płytę z Bebilonu. Lewka żadnego nie mam, bo i fb uzywam sporadycznie

lonely_lady
ja wpisałam prawdziwy wiek Niki i dostała jakoś jak miała 4 miesiące. więc dlatego proponuję wpisać 3,5 żebyś w ich mniemaniu się załapała


Właśnie odkryłam najtańszą i najlepszą maseczkę peel off świata! Aż boli jak się ściąga! wypas!
Pisalam fp Fisher Price kazda mama ktora urodzila baby w 2013 i zapisze sie do nich dostanie lewka





Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
każda mama jak sarenka po wizażu hasa, a dzieci ich brudne i gile do pasa
Hahaha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:51   #201
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
Właśnie odkryłam najtańszą i najlepszą maseczkę peel off świata! Aż boli jak się ściąga! wypas!
jaka? bo ja jestem od pewnego czasu smruje blizne tarczycowa contractubexem i hmm on jest taki jak maseczka sciagajca plus smierdzi woda kolonska starego dziada...rozczarowala mnie ta masc, a i cena 35zl za taka tubke to wielkie przegięcie. oby była chociaz skuteczna.
w każdym razie jak naloze to luszczy się jak zwykla sciagajaca maska, ciagnie identycznie. ktoś mnie chyba chce w konia zrobić. mogłam wziąć tanszy cepan, ale ten z kolei smierdzi cebula trzecia opcja to bio oil, ale odradzalyscie...

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
melduje sie w nowym watku! nie nadrobie calkiem. jestem w szoku, ze nie zalapalam sie na podium gadulstwa. bylam wrecz przekonana, ze jedynie diabli ustapic musze. a tu 4te miejsce .
mowie Ci, ze ktoś nas probuje zrobić w konia
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:55   #202
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Mam pytanko ;-) co stosowalyscie na katar? Najprawdopodobniej to katar od ząbków, bo Maly nie miał gdzie się przeziebic. W dzień poprostu odciagam, tylko w nocy mi go szkoda bo ciężko mu oddychać a jak mu odciagam to się budzi i ma problem żeby się znowu ululac.
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:59   #203
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Mam pytanko ;-) co stosowalyscie na katar? Najprawdopodobniej to katar od ząbków, bo Maly nie miał gdzie się przeziebic. W dzień poprostu odciagam, tylko w nocy mi go szkoda bo ciężko mu oddychać a jak mu odciagam to się budzi i ma problem żeby się znowu ululac.
KATAR
Marimer lub inna woda morska (Solik complex ma male cisnienie)
Nasivin soft
olbas oil - parę kropelek na bodziaka
masc majerankowa pod nosek
witamina c/Juvit C - 3x6 kropel dziennie
lipomal (na konkretny katar)
Euphorbium (homeopatyczne kropelki) 2x dziennie

takie dziewczyny dawaly wskazówki my korzystalysmy z nasivinu, masci majerankowej i olbasa plus sterimar
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 22:08   #204
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
KATAR
Marimer lub inna woda morska (Solik complex ma male cisnienie)
Nasivin soft
olbas oil - parę kropelek na bodziaka
masc majerankowa pod nosek
witamina c/Juvit C - 3x6 kropel dziennie
lipomal (na konkretny katar)
Euphorbium (homeopatyczne kropelki) 2x dziennie

takie dziewczyny dawaly wskazówki my korzystalysmy z nasivinu, masci majerankowej i olbasa plus sterimar
Pierwsza odpowiedz u od razu taka wyczerpująca dziekuje :-D
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 22:41   #205
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Diabli

Wcześniej kupowałam takie maseczki. Jak wyschnie to robi się coś ala reklamówka z biedronki i ma wągry wyciągać. Niezbyt działało. A prosty sposób i zastyga bardzo bardzo mocno i pięknie wyciąga zaskórniki a buzia gładka jak po peelingu. Ale mocne bardzo.

1 łyżka stołowa żelatyny
1 łyżka stołowa mleka.

Wciapujemy do miseczki. Albo na 10 sekund do mikrofali, albo jak ja, nalałam wrzątku do garnka, włączyłam płytę i do gara wsadziłam miseczkę z paciają. mieszałam a to się podgrzewało, aż w miarę się złączyło, kilka minut generalnie, nie zaczęło wrzeć. Było takie, że bez wielkiego dyskomfortu dałam radę nałożyć na twarz.

dalej to jak zwykle z maseczką. zaciapujemy twarz i czekamy, a potem zrywamy. tylko radzę omijać okolice oczu bardzo dokładnie. mnie przy okazji wydepilowało ten taki mikromeszek z twarzy, takie mocne

banka26 jakiego jakiego lewka? co muszę dokładnie zrobić? chcę !

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

dla mnie
Euphorbium i woda morska są przereklamowane. Próbowałam się nimi leczyć w ciąży. absolutnie nic nie dały. Olbas oil za to podziałał super.
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 22:48   #206
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
każda mama jak sarenka po wizażu hasa, a dzieci ich brudne i gile do pasa
świetny


Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
Diabli

Wcześniej kupowałam takie maseczki. Jak wyschnie to robi się coś ala reklamówka z biedronki i ma wągry wyciągać. Niezbyt działało. A prosty sposób i zastyga bardzo bardzo mocno i pięknie wyciąga zaskórniki a buzia gładka jak po peelingu. Ale mocne bardzo.

1 łyżka stołowa żelatyny
1 łyżka stołowa mleka.

Wciapujemy do miseczki. Albo na 10 sekund do mikrofali, albo jak ja, nalałam wrzątku do garnka, włączyłam płytę i do gara wsadziłam miseczkę z paciają. mieszałam a to się podgrzewało, aż w miarę się złączyło, kilka minut generalnie, nie zaczęło wrzeć. Było takie, że bez wielkiego dyskomfortu dałam radę nałożyć na twarz.

dalej to jak zwykle z maseczką. zaciapujemy twarz i czekamy, a potem zrywamy. tylko radzę omijać okolice oczu bardzo dokładnie. mnie przy okazji wydepilowało ten taki mikromeszek z twarzy, takie mocne

banka26 jakiego jakiego lewka? co muszę dokładnie zrobić? chcę !

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

oo wypróbuje maseczkę

żeby dostać lewka trzeba zarejestrować się na stronie fisher-price
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 23:07   #207
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że z tym gastrologiem to przesada... ale lekarzem nie jestem. A czemu już po 2 dniach ratowałaś się czopkiem ? u nas czasem nawet 4 dni kupy nie było i czopka jeszcze nigdy nie dałam
No nie znasz mnie? Bo spanikowałam. Teraz żałuję.
Dlatego jutro obiecałam sobie nic nie podać mimo, że to 3ci dzień, chyba, że będzie płakał, prężył się...no i nie wiem jak sobie poradzę psychicznie jak będzie odmawiał jedzenia, ale postaram się przetrzymać i poić wodą po prostu.

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
każda mama jak sarenka po wizażu hasa, a dzieci ich brudne i gile do pasa
Hehe, ja myślę, że od teraz powinnyśmy tylko takie tytuły dawać ;p
Diabli też dobry podała

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
jaka? bo ja jestem od pewnego czasu smruje blizne tarczycowa contractubexem i hmm on jest taki jak maseczka sciagajca plus smierdzi woda kolonska starego dziada...rozczarowala mnie ta masc, a i cena 35zl za taka tubke to wielkie przegięcie. oby była chociaz skuteczna.
w każdym razie jak naloze to luszczy się jak zwykla sciagajaca maska, ciagnie identycznie. ktoś mnie chyba chce w konia zrobić. mogłam wziąć tanszy cepan, ale ten z kolei smierdzi cebula trzecia opcja to bio oil, ale odradzalyscie...[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- :
A taki dosc stary krem no-scars probowalas? Slyszalam ze niezly.

Oj Budyniek ja tam chetnie wszystkie maseczki ale tej Twojej sie boje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 03:49   #208
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Ile tu juz napisaaaane.. Nigdy nie nadrobie.

Dzis szczepienie Z. Stresik mam :p
Ciekawe ile to moje dziecko wazy

Na tym szczepieniu 6mc jest tylko 1 wklucie? Na nfztowym?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 05:51   #209
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
Ile tu juz napisaaaane.. Nigdy nie nadrobie.

Dzis szczepienie Z. Stresik mam :p
Ciekawe ile to moje dziecko wazy

Na tym szczepieniu 6mc jest tylko 1 wklucie? Na nfztowym?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ta bodajże 5ta z kolei jest jedna

Boze jaka koszmarna noc, chyba pierwsza taka odkąd się L. urodził :-\ Ten katar zasrany, nawet odciąganie nic nie dawało. W domu miałam tylko wodę morską, która też nie pomagała. Czekam tylko żeby otworzyli aptekę co mam koło domu i lecę kupić jakieś specyfiki. Kruszynka Moja nawet chyba dobrze spał, bo tylko w jednej dziurce mu charczy więc drugą musiało mu się dobrze oddychać, ale ja oka nie zmrozylam. Ale aż taki katar od ząbków? :-\ no chyba że się zaziebil ale gdzie...? :-\
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 06:14   #210
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Dzień dobry

Poczytałam Was wczoraj trochę z tel. bo mąż oczywiście znowu mecz oglądał aaa nie pamiętam już o czym było
Helcia budziła się co godzinę, wysiadam dzisiaj. I jeszcze ta pogoda za oknem
Chciałam kupić odkurzać w Biedronce, taki mały z wyciąganą rączką. Ma okrągłą końcówkę - może by pasowała do Katarka? Widział ktoś? Bo w pobliskiej biedronce nie było. Domyślam się że to szajs ale do naszego odkurzacza nie da się podłączyć Katarka a widzę żę to super sprawa, no i nie będę kupować nowego wypasionego odkurzacza bo już taki mam chciałam takie byle co tylko do kataru

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Ta bodajże 5ta z kolei jest jedna

Boze jaka koszmarna noc, chyba pierwsza taka odkąd się L. urodził :-\ Ten katar zasrany, nawet odciąganie nic nie dawało. W domu miałam tylko wodę morską, która też nie pomagała. Czekam tylko żeby otworzyli aptekę co mam koło domu i lecę kupić jakieś specyfiki. Kruszynka Moja nawet chyba dobrze spał, bo tylko w jednej dziurce mu charczy więc drugą musiało mu się dobrze oddychać, ale ja oka nie zmrozylam. Ale aż taki katar od ząbków? :-\ no chyba że się zaziebil ale gdzie...? :-\
Moja też ma taki katar jakby w jednej dziurce. Psikam nosa a odciągam tylko to co psiknęłam - nie wiem już o co kaman. Braliśmy Nurofen, psikałam Nasivinem i nic to nie pomogło. W tym tygodniu znowu musimy się do lekarza przejść. Ale ja myślę że to od ząbków właśnie bo akurat stała się bardziej napastliwa z gryzieniem i marudzeniem.
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.