Ghosting -spotkałyście się z czymś takim? Nagłe urwanie kontaktu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-07, 20:31   #1
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530

Ghosting -spotkałyście się z czymś takim? Nagłe urwanie kontaktu


Cześć, czy mialyscie doczynienia, ze spotykaliście się z kimś nowo poznanym czy znajomość, kolezenstwo czy randki i nagle ktoś zniknal bez słowa ? A może dluzszy związek nawet?Przestal się odzywac-zniknal?
Ja poznałam faceta 1,5 miesiąca temu, codzienny niemal kontakt, kilka spotkan długich, dużo rozmawialiśmy, . Fajnie się dogadywaliśmy, on szukal rowniez związku, ja się spieszyłam bo niedawno zakonczylam dlugi wieloletni.To była swietna znajomość, która moglaby się przerodzić w cos więcej, był jakiś flirt, ale bez większego dotyku, pocalunkow. Ale wzajemna sympatia i szacunek i chemia. I od tygodnia cisza, zero wiadomości, odezwu,Ja rozumiem, ze tylko znajomość, ale to przykre, ze tak ludzie postepuja. Można napisac nie mam czasu, odezwe się innym razem, a nie olać. Szczególnie, ze deklarowalo się otwartość na przyszle czasy.
W sumie nie wiem czy koleś się odezwie, ale nawet jak napisze to nie wiem czy jest sens konstynuowac znajomość z kimś kto tak olal już na poczatku?Troche to niszczy zaufanie, może to zrobić drugi raz . Niezaleznie czy to zmierzaloby w kierunku przyjazni, milosci czy czegokolwiek.Czy kontynowalybyscie taka znajomość??
Nie mam zamiaru pisać, bo to bez sensu, ale mi zwyczajnie przykro. Nie chodzi o to, ze wielkie nadzieje sobie zrobiłam , po prostu myslalam ze to ktoś wyjątkowy a taka olewka. Zawiodlam się trochę... Mieliscie podobne doświadczenia? W dzisiejszych czasach to chyba normalne?
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 21:52   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Cześć, czy mialyscie doczynienia, ze spotykaliście się z kimś nowo poznanym czy znajomość, kolezenstwo czy randki i nagle ktoś zniknal bez słowa ? A może dluzszy związek nawet?Przestal się odzywac-zniknal?
Ja poznałam faceta 1,5 miesiąca temu, codzienny niemal kontakt, kilka spotkan długich, dużo rozmawialiśmy, . Fajnie się dogadywaliśmy, on szukal rowniez związku, ja się spieszyłam bo niedawno zakonczylam dlugi wieloletni.To była swietna znajomość, która moglaby się przerodzić w cos więcej, był jakiś flirt, ale bez większego dotyku, pocalunkow. Ale wzajemna sympatia i szacunek i chemia. I od tygodnia cisza, zero wiadomości, odezwu,Ja rozumiem, ze tylko znajomość, ale to przykre, ze tak ludzie postepuja. Można napisac nie mam czasu, odezwe się innym razem, a nie olać. Szczególnie, ze deklarowalo się otwartość na przyszle czasy.
W sumie nie wiem czy koleś się odezwie, ale nawet jak napisze to nie wiem czy jest sens konstynuowac znajomość z kimś kto tak olal już na poczatku?Troche to niszczy zaufanie, może to zrobić drugi raz . Niezaleznie czy to zmierzaloby w kierunku przyjazni, milosci czy czegokolwiek.Czy kontynowalybyscie taka znajomość??
Nie mam zamiaru pisać, bo to bez sensu, ale mi zwyczajnie przykro. Nie chodzi o to, ze wielkie nadzieje sobie zrobiłam , po prostu myslalam ze to ktoś wyjątkowy a taka olewka. Zawiodlam się trochę... Mieliscie podobne doświadczenia? W dzisiejszych czasach to chyba normalne?
Niestety, ale on niekoniecznie podzielał to wszystko o czym piszesz i mógł mieć nieco inne spojrzenie na tą znajomość. Było kilka spotkań, wiele rozmów online w ciągu niecałych dwóch miesięcy, a Ty już piszesz o np. szacunku. No i niestety - przekonałaś się na własnej skórze, że jednak szacunku tu tak do końca nie było.

A próbowałaś do niego zadzwonić? Nie odebrał?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:02   #3
HermiJona
Raczkowanie
 
Avatar HermiJona
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 249
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Droga dekko podbijam, miałam raz taką sytuację. Opiszę w skrócie - kolega ze studiów, ja - singielka, wtedy mu bardzo w oko wpadłam i nie tylko jemu on - po rozstaniu z kobietką już jakiś czas. Wspólne pogaduszki, SMSy, telefony, nauka - słowem, mieliśmy bdb kontakt, dogadywaliśmy się nienajgorzej, tylko były dwa ale - ludzie na studiach widzieli coś między nami, ale on nie chciał się z tym afiszować (?), dwa - ja jestem ciężkim typem i nie ma zmiłuj, a on - szukał tylko "bliskości" kobiety i chyba to go tak uderzyło - ja chyba zbyt uporczywie doszukuję się w każdym zainteresowanym facecie potencjalnego partnera i typ ten chyba to wyczuł, po czym jak pojechałam w góry, to nagle stał się bardzo zajęty

Dlatego co mogę Ci doradzić - możesz go w żartobliwy, acz subtelny sposób zapytać, czy ktoś go uprowadził na bezludną wyspę i nie ma zasięgu, że nie odpowiada a najważniejsze - dać sobie troszkę czasu. Stety, za takim nagłym zniknięciem wydaje mi się, że w 99 % jest jakieś "ale", jakiś powód. I za jakiś czas na pewno go poznasz, głowa do góry
HermiJona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:12   #4
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Cytat:
Napisane przez HermiJona Pokaż wiadomość
Droga dekko podbijam, miałam raz taką sytuację. Opiszę w skrócie - kolega ze studiów, ja - singielka, wtedy mu bardzo w oko wpadłam i nie tylko jemu on - po rozstaniu z kobietką już jakiś czas. Wspólne pogaduszki, SMSy, telefony, nauka - słowem, mieliśmy bdb kontakt, dogadywaliśmy się nienajgorzej, tylko były dwa ale - ludzie na studiach widzieli coś między nami, ale on nie chciał się z tym afiszować (?), dwa - ja jestem ciężkim typem i nie ma zmiłuj, a on - szukał tylko "bliskości" kobiety i chyba to go tak uderzyło - ja chyba zbyt uporczywie doszukuję się w każdym zainteresowanym facecie potencjalnego partnera i typ ten chyba to wyczuł, po czym jak pojechałam w góry, to nagle stał się bardzo zajęty

Dlatego co mogę Ci doradzić - możesz go w żartobliwy, acz subtelny sposób zapytać, czy ktoś go uprowadził na bezludną wyspę i nie ma zasięgu, że nie odpowiada a najważniejsze - dać sobie troszkę czasu. Stety, za takim nagłym zniknięciem wydaje mi się, że w 99 % jest jakieś "ale", jakiś powód. I za jakiś czas na pewno go poznasz, głowa do góry
Może takie zartobliwe podpytanie jest dobre. Tez mysle,ze jest powod. Wydaje mi się,ze koleś randkowal z innymi dziewczynami niewykluczone ze poznal kogos szybko. Tez mi się wydaje,ze pewnie jest powod. Wiecie, ja się zastanawiam, czy może cos walnelam głupiego, zraniłam go przypadkiem, wiecie sa rozne myśli. Znalalm go krotko ale jakos mi już zaimponowal, jakos poczułam więz rozumiecie taka chęć uzewnętrzniania się...no a tu taki cios. Być może się odezwie, choćby w celu wyjaśnienia, najlepsze ze sam mi się zwierzal, ze kiedyś został tak po chamsku potraktowany przez jakas kobiete ze zniknela bez słowa a teraz tez tak milczy. Czas pokaze….ale na pewno nie jestem nr 1.
Wlasnie tez mi przeszlo przez myśl, ze może chodzilo mu o jedno....nie dostal tego, i zaczal szukac tego gdzie indziej a może już znalazł...niemniej mi przykro...

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Niestety, ale on niekoniecznie podzielał to wszystko o czym piszesz i mógł mieć nieco inne spojrzenie na tą znajomość. Było kilka spotkań, wiele rozmów online w ciągu niecałych dwóch miesięcy, a Ty już piszesz o np. szacunku. No i niestety - przekonałaś się na własnej skórze, że jednak szacunku tu tak do końca nie było.

A próbowałaś do niego zadzwonić? Nie odebrał?
Nie dzwoniłam, nie chce przeszkadzać. Uwazam,ze ma dużo czasu i możliwości by napisac. Nie będę się narzucać.
Domyslam się, ze niekoniecznie podzielal, chociaż gadal rozne rzeczy, ale to nie ma znaczenia co ktoś gada, tylko jak się zachowuje.
Masz racje- z tym szacunkiem się rozpedzilam chyba
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:13   #5
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Stracił zainteresowanie i tyle, powód nie jest ważny.

A czy Ty pisałaś do niego jak przestał się odzywać? Czy też go olałaś? Bo jeśli tak, to zachowałaś się identycznie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:18   #6
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87062991]Stracił zainteresowanie i tyle, powód nie jest ważny.

A czy Ty pisałaś do niego jak przestał się odzywać? Czy też go olałaś? Bo jeśli tak, to zachowałaś się identycznie.[/QUOTE]

Mielismy ostatnie spotkanie z mojej bardziej inicjatywy , napisałam po spotkaniu , odpisal a potem już na kolejna moja wiadomość nie odpisal. Uwazam,ze to znak ze nie chce już codziennego kontaktu.Olalam? Uwazam,ze napisanie zajmuje chwilę i nie będę się upominać o okazanie zainteresowania. Dla mnie to bez sensu. Nie jestem naiwna. Nie jest na bezludnej wyspie. Ma ważniejsze sprawy, a dla nie jest waznde ciagniecie czegos na silę.
Wiem, ze wiele osob ma problemz powiedzeniem "nie jest zainteresowany" po co mam mu utrudniać i ma pisać, by mi nie było przykro. Poczekam jeszcze jeśli nie napisze może dopytam o co chodzi.
Chociaz z każdym dniem mimo całej sympatii do niego tracę tez chęć...rozwijania tego, bo dla mnie takie na sile nie ma sensu...;/
Raz nie odpisal ale od tygodnia.

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2019-08-07 o 22:33
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:27   #7
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Ok, czyli dwa razy nie odpisał, sprawa jasna.

Za bardzo przeżywasz i analizujesz, to tylko 1,5 miesiąca. Nawet większego dotyku i pocałunku nie było, co dla mnie już jest mocno zastanawiające.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 22:31   #8
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87063038]Ok, czyli dwa razy nie odpisał, sprawa jasna.

Za bardzo przeżywasz i analizujesz, to tylko 1,5 miesiąca. Nawet większego dotyku i pocałunku nie było, co dla mnie już jest mocno zastanawiające.[/QUOTE]

Rozne jest tempo rozwijania relacji-tu nie ma regul i ram, w które trzeba się wpasować.
jak dla mnie to wlasnie on zachowywal trochę dystansu i pewnie randkowal rownolegle bo ostatnio znikal na weekendy, chyba to wyczulam i unikałam bliskości dlatego tez, bo po co być jedynie opcja..
A jego tez to moglo zdystansować,bo zalezalo mu na związku, seksie a nie chce mu się angazowac więcej czasu w jedna kobiete, woli znaleźć cos co szybciej się rozwinie. Jego prawo, tylko wiesz takie milczenie jest zastanawiające. Pewnie nie ma co tu analizować- ale wolalabym uslyszec prawdę, niż ciszę.
Raz nie odpisal, ale jakie to ma znaczenie.

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2019-08-07 o 22:35
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 09:29   #9
Roksia88
Przyczajenie
 
Avatar Roksia88
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 21
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Miałam kiedyś sytuacje, że facet specjalnie urwał kontakt, bo chciał sprawdzić czy ja się odezwę i będę tęsknić...


Co niektóre lowelasy mają takie zagrywki, więc się pilnuj :P
Roksia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 09:51   #10
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Zostałam w ten sposób potraktowana dwukrotnie.

Pierwszy raz dziesięć lat temu, kiedy określenie "ghosting" nie było jeszcze popularne. Mój ówczesny partner zniknął bez śladu po imprezie urodzinowej u swoich znajomych. Byliśmy w dłuższym związku, znałam jego przyjaciół i rodzinę. Zaplanowaliśmy wspólny wyjazd wakacyjny, wszystko było zapięte na ostatni guzik. I nagle PUCH!. Faceta nie ma. Przez kilka pierwszych dni byłam przekonana, że coś mu się stało. Kiedy zrozumiałam, że jest cały i zdrowy przeżyłam szok. Nie miałam nawet szansy rozpaczać.

Drugi raz był stosunkowo niedawno. To była wspaniała znajomość. Wspólne wyjazdy, wspólne hobby, obiadki, śniadania, deklaracje. Zakochałam się po uszy, ale skończyło się tak samo. Z tą różnicą, że tym razem rozpaczałam tygodniami czy miesiącami. Nawet nie pamiętam, bo uciekło mi gdzieś kilka momentów z życia.

Podsumowując mogę przyznać, że to najgorsza forma rozstania jaka może się przytrafić. Człowiek zostaje z masą pytań, zadręcza się co zrobił źle i wpada w kompleksy. I chociaż minęło sporo czasu, chociaż randkuję, chociaż pojawiają się w moim życiu jacyś mężczyźni, to za grosz nikomu nie ufam. Mam paranoję. Każdy brak odpowiedzi na wiadomość czy nieodebrany telefon łączę z ghostingiem. Ba, powiem więcej, każdą wiadomość, która mi się jakoś nie spodoba (za krótka, za poważna, a już broń boże na temat braku czasu) podsuwam pod ghosting. Randkuje aktualnie z super facetem i jak widzę czasami swoje zachowanie to jestem przerażona. Taki spadek po ghostingu.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 10:41   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Mielismy ostatnie spotkanie z mojej bardziej inicjatywy , napisałam po spotkaniu , odpisal a potem już na kolejna moja wiadomość nie odpisal.
(...)
O ile nie leży w szpitalu, to rzeczywiście po prostu Cię olał. Już ostatnie spotkanie mówisz, że było z Twojej inicjatywy, potem pierwsza pisałaś. Chociaż ja bym do takiej osoby na pewno próbowała zadzwonić po 2-3 dniach od spotkania i braku kontaktu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 10:45   #12
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
O ile nie leży w szpitalu, to rzeczywiście po prostu Cię olał. Już ostatnie spotkanie mówisz, że było z Twojej inicjatywy, potem pierwsza pisałaś. Chociaż ja bym do takiej osoby na pewno próbowała zadzwonić po 2-3 dniach od spotkania i braku kontaktu.
Spotkanie z jej inicjatywy to akurat nic złego, chyba że czekała tydzień na jego propozycję to faktycznie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 10:50   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87064048]Spotkanie z jej inicjatywy to akurat nic złego, chyba że czekała tydzień na jego propozycję to faktycznie.[/QUOTE]

Chodzi mi o to, że wszystko się układa w całość: nie że on bardzo się chciał spotkać, a potem nagle bach, brak kontaktu, ale ona chciała, on już może wtedy miał w głowie, że nie chce tego kontynuować. I zgadzam się z Tobą, co do tego, że jednak intensywnie półtorej miesiąca, a właściwie brak dotyku, pocałunku, to też już był znak, że coś tu jest nie tak.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 12:23   #14
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Jak na moje zwyczajnie sie znudził. Moze mial akurat potrzeba z kims poflirtować i gdy mu przeszla to po prostu poszedl dalej.
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 14:17   #15
zywe_srebro
Raczkowanie
 
Avatar zywe_srebro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 116
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

no też tak mi sie wydaje, że ziomek sie po prostu znudził i faktycznie sie ewakuował z waszej relacji. ;//
zywe_srebro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 14:21   #16
Tokami_
Raczkowanie
 
Avatar Tokami_
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 35
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Heh, i to ile razy :')

Miałam podobną sytuację do twojej i też myślałam, że może przerodzić się to w coś więcej. Pisaliśmy ze sobą coś ok. 1,5 roku i spotkaliśmy się z 4-5 razy (byliśmy z różnych województw). Ale tak jak mówisz - było to coś jak ze sobą pisaliśmy, wspólne zainteresowania.. Ale pewnego dnia kontakt się po prostu urwał.
Tokami_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 18:16   #17
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

No wlasnie on wcześniej inicjowal spotkania i mowil, ze ja nie inicjuje, wiec zaproponowałam. No fajnie było, jakos cos zaczelo iskrzec z mojej strony, naprawdę go polubiłam.. i czuje się odrzucona i przyznam ze mi opowiadal jakie to ona ma wielkie serce, jakim jest gentelmenem i w ogole nieegoistyczny, empatyczny..inny niż teraz ludzie. I tym bardziej jestem zaskoczona, ze jednak nie dokonca to prawda., A najgorzej ze sam tak był potraktowany...i mi opowiadal jakie to chamskie itd., ze przezywal. No nie bardzo rozumiem...tym bardziej.
Jestem w szoku. Wiadomosc odczytal, wierze ze można nie mieć czasu na spotkania szczególnie ,ze nasze zwykle trwaly zwyle ok. 5godzin.
Macie racje, to najgorsza forma, bo się swiadomie miej lub bardzie czeka na wiadomość i gdzies ztylu glowy ma 'co się dzieje'. No chamowa…
Nawet jak napisze to dla mnie ta znajomość jest już spalona chyba..
z jednej strony mam ochote napisac co mysle, ale z drugiej chyba szkoda się produkować..Tylko tyle mi opowiadal ze takim jest godnym zaufania człowiekiem....no serio szok.
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 18:19   #18
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
opowiadal jakie to ona ma wielkie serce, jakim jest gentelmenem i w ogole nieegoistyczny, empatyczny..inny niż teraz ludzie.
Jak ktoś tak mówi, to znaczy że taki nie jest To kobieta powinna o nim tak mówić po tym, jak go pozna, a nie on sam o sobie. Wyszło szydło.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 18:20   #19
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Cytat:
Napisane przez Roksia88 Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś sytuacje, że facet specjalnie urwał kontakt, bo chciał sprawdzić czy ja się odezwę i będę tęsknić...


Co niektóre lowelasy mają takie zagrywki, więc się pilnuj :P
Benadziejna manipulacja i wystawianie na proby….
mam alergie na takie gierki

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87065445]Jak ktoś tak mówi, to znaczy że taki nie jest To kobieta powinna o nim tak mówić po tym, jak go pozna, a nie on sam o sobie. Wyszło szydło.[/QUOTE]

Chcial się zareklamować dokładnie wyszlo

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2019-08-08 o 18:22
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 18:27   #20
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Cytat:
Napisane przez zywe_srebro Pokaż wiadomość
no też tak mi sie wydaje, że ziomek sie po prostu znudził i faktycznie sie ewakuował z waszej relacji. ;//
Może nie to, że się znudził, tylko nic konkretnego do autorki nie poczuł, a zdaje się, koleżanki nie szukał.
Wygodniej jest zniknąć, unikając wyjaśnień.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 18:32   #21
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Może nie to, że się znudził, tylko nic konkretnego do autorki nie poczuł, a zdaje się, koleżanki nie szukał.
Wygodniej jest zniknąć, unikając wyjaśnień.
No ciężko stwierdzić czy cos poczul czy nie bo mowil rozne rzeczy ale zachowanie mowi najbardziej o stosunku do mnie. Gadal tak jakby był zainteresowany....ale gadanie sami rozumiecie ….
Wygodniej dla niego pewnie tak...ale strasznie egoistyczna postawa.
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 19:06   #22
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Ale czasem nie ma konkretnego powodu, by znajomość zakończyć, tylko wewnętrznie czuje się brak chęci kontynuacji.

I jakie wtedy podać usprawiedliwienie?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 19:24   #23
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ale czasem nie ma konkretnego powodu, by znajomość zakończyć, tylko wewnętrznie czuje się brak chęci kontynuacji.

I jakie wtedy podać usprawiedliwienie?
Napisac, ze nie chce już kontynoowac znajomości po prostu, bo czuje ze nie nadajemy na podobnych falach /to nie to.

Cokolwiek by ktoś nie myslal, nie martwil się, nie zastanawial.

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2019-08-08 o 19:26
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 20:31   #24
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ale czasem nie ma konkretnego powodu, by znajomość zakończyć, tylko wewnętrznie czuje się brak chęci kontynuacji.

I jakie wtedy podać usprawiedliwienie?
Nie trzeba się usprawiedliwiać, ale wystarczyłoby "Aniu, przemyślałem i to jednak nie to. Nie chcę dalszego kontaktu". Twarde, dziewczyna może łezkę uroni, ale jednocześnie nie będzie zastanawiania się, czy facet nie wpadł pod samochód, albo go kosmici nie porwali. Tylko, że wielu facetów nie ma jaj, aby po prostu po ludzku zakończyć znajomość, która chwilkę (1,5 miesiąca to nie jest może długo, ale jednak był codzienny kontakt, ileś spotkań), czy chwilę trwała.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 20:47   #25
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie trzeba się usprawiedliwiać, ale wystarczyłoby "Aniu, przemyślałem i to jednak nie to. Nie chcę dalszego kontaktu". Twarde, dziewczyna może łezkę uroni, ale jednocześnie nie będzie zastanawiania się, czy facet nie wpadł pod samochód, albo go kosmici nie porwali. Tylko, że wielu facetów nie ma jaj, aby po prostu po ludzku zakończyć znajomość, która chwilkę (1,5 miesiąca to nie jest może długo, ale jednak był codzienny kontakt, ileś spotkań), czy chwilę trwała.
Jak najbardziej się zgadzam. Jeszcze w przypadku powiedzmy 1-3 spotkań to ok, niech sobie milczy, ale poświęcenie 1,5 miesiąca drugiej osobie już jednak wymaga pewnych wyjaśnień. Wystarczy krótko jak napisałaś i jest ok, jak kobieta jest normalna to nawet podziękuje za szczerość. Tylko czasem jest tak, że robi wyrzuty, albo żąda wyjaśnień co źle zrobiła, dlaczego itp, może z tego powodu unikają takich konfrontacji. Nie wiem, zgaduję.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 20:55   #26
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87065814]Jak najbardziej się zgadzam. Jeszcze w przypadku powiedzmy 1-3 spotkań to ok, niech sobie milczy, ale poświęcenie 1,5 miesiąca drugiej osobie już jednak wymaga pewnych wyjaśnień. Wystarczy krótko jak napisałaś i jest ok, jak kobieta jest normalna to nawet podziękuje za szczerość. Tylko czasem jest tak, że robi wyrzuty, albo żąda wyjaśnień co źle zrobiła, dlaczego itp, może z tego powodu unikają takich konfrontacji. Nie wiem, zgaduję.[/QUOTE]

Ja na pewno bym nie narzucala się i awanturowala a docenila szczerość.To jest strasznie niemile taka olewka.....czasem facet myśli,ze np. spotykam się z kims intensywniej i nie ma czasu ...ale jak nie wyjdzie trzyma w zapasie...no ale ja mu nie broniłam kontaktu,bo nie byliśmy tak blisko, nie było seksualności, tylko taka relacja mila i przyjazna i cos kielkowalo. No coz.Tchorz i olewacz nie jest materialem ani na przyjaciela ani na partnera ani na znajomego.
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 21:00   #27
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Ja na pewno bym nie narzucala się i awanturowala a docenila szczerość.To jest strasznie niemile taka olewka.....czasem facet myśli,ze np. spotykam się z kims intensywniej i nie ma czasu ...ale jak nie wyjdzie trzyma w zapasie...no ale ja mu nie broniłam kontaktu,bo nie byliśmy tak blisko, nie było seksualności, tylko taka relacja mila i przyjazna i cos kielkowalo. No coz.Tchorz i olewacz nie jest materialem ani na przyjaciela ani na partnera ani na znajomego.
Dla mnie nic nie kiełkowało z opisu, ale rozumiem że każdy ma inne tempo.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 21:07   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87065814]Jak najbardziej się zgadzam. Jeszcze w przypadku powiedzmy 1-3 spotkań to ok, niech sobie milczy, ale poświęcenie 1,5 miesiąca drugiej osobie już jednak wymaga pewnych wyjaśnień. Wystarczy krótko jak napisałaś i jest ok, jak kobieta jest normalna to nawet podziękuje za szczerość. Tylko czasem jest tak, że robi wyrzuty, albo żąda wyjaśnień co źle zrobiła, dlaczego itp, może z tego powodu unikają takich konfrontacji. Nie wiem, zgaduję.[/QUOTE]

No jasne. Po 1-3 spotkaniach (no chyba, że drugie spotkanie trwało tydzień i zakończyło się spontanicznym wyjazdem do Pragi - przypadek koleżanki) niekoniecznie, chociaż zawsze elegancko jest podziękować za spotkanie i jednak dać do zrozumienia, że nie będzie kontynuacji. Natomiast w przypadku, gdy to już jest po prostu znajomość, spotykanie się / intensywne kontaktowanie, to serio chamsko jest zostawić kogoś w zawieszeniu.

Pewnie masz rację: niektórzy ludzie boją się najmniejszej konfrontacji, pytań, usłyszenia wyrzutów i wolą zniknąć. Tylko, że w tym momencie w sumie również się na takie wyrzuty narażają.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87065846]Dla mnie nic nie kiełkowało z opisu, ale rozumiem że każdy ma inne tempo.[/QUOTE]

Jak dla mnie to facet mógł właśnie tak uznać - że jest miło, ale letnio i nic tu nie kiełkuje.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 21:41   #29
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Czy ghosting mozna przypisać tez do zwykłych znajomosci? Czy tylko do potencjalnego partnera?

Bo jesli mozna przypisać do znajomosci takiej nawet koleżeńskiej to ja taka osoba jestem. Unikam kontaktu, nie ma z mojej strony inicjatywy spotkań na kawe. Najcześciej odmawiam i bardzo rozluźniam znajomość koleżanka.

Dlaczego tak robie? Bo niektórzy zle znoszą prawdę, chcą tłumaczeń, zadają milion pytań. Dociekają.
Kiedyś mówiłam, ze juz nie mam ochoty kontynuować znajomosci bo i tu podawałam konkretne powody tj. Okłamywanie mnie, obgadywanie innych i mówienie jak to sie kogoś nie lubi a pomimo nadal spotyka. Dla mnie takie zachowanie jest fałszywe. I nie wiem czy ze mną sie ktos nie spotyka a po innych ludziach mowi jak kto by z chęcią nie Piła kawy z moja osoba. Itd.

Nie znikam z byle jakiego powodu.
Np. Nie chce przebywać z osobami które zdradzają i przestaje sie z tymi osobami spotykać. Ale pewna dziewczyna chciała mi tłumaczyć, przekonywać.
Tak samo jak nie chce w swoim otoczeniu przebywać z narkomanami.

A niektórym cieżko pojąć, ze tak tez mozna.



Jest wiele osób takich jak ja, ze jakby ktos powiedział „wiesz, nie chce juz sie spotykać na piwo” to powiedzą Ok. I odwrócą sie idąc w swoją stronę.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 21:56   #30
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie trzeba się usprawiedliwiać, ale wystarczyłoby "Aniu, przemyślałem i to jednak nie to. Nie chcę dalszego kontaktu". Twarde, dziewczyna może łezkę uroni, ale jednocześnie nie będzie zastanawiania się, czy facet nie wpadł pod samochód, albo go kosmici nie porwali. Tylko, że wielu facetów nie ma jaj, aby po prostu po ludzku zakończyć znajomość, która chwilkę (1,5 miesiąca to nie jest może długo, ale jednak był codzienny kontakt, ileś spotkań), czy chwilę trwała.
Dokładnie, ale jedno ale ... ghostingują nie tylko faceci
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-09 23:30:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.