Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-27, 11:16   #1
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41

Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?


Hej. Nie wiem już sama co o tym sądzić ale moja najlepsza przyjaciółka bardzo mnie zdołowała. Po jej zachowaniu mam wątpliwości czy ja mogę w ogóle tak nazywać. Dostałam jedynkę z przedmiotu zawodowego bardzo mi się zrobiło smutno bo wczorajszy dzień poświęciłam na naukę. Widziała moje łzy w oczach który nie i miałam powstrzymać zamiast mnie pocieszyć to zaczęła gadać jak to jej się udało dostać 3 i jaka jest z siebie zadowolona. Malo tego ze łzami w oczach zostawiła mnie w klasie na przerwie i poszła do koleżanek z innych klas w ogóle się nie przejmując że cała lekcje siedziałam bardzo smutna ( myślę że to było widać) zamiast spróbować mnie pocieszyć to wolała mnie zostawić na dodatek chwaląc się jak się jej udało. Drugą przykrą sytuacja spotkała mnie na lekcji kiedy to mówiła na jaki zmienić sobie kolor włosów ja jej MIŁO powiedziałam że najlepiej na blond bo moim zdaniem bardzo jej pasuje. A ona że nie wie bo ma zielone oczy i zobaczyła się wtedy w lusterku jakby je podziwiając. I potem dodała w ogóle Kaja jaki ty masz kolor oczu taki nie wiadomo co, dziwne masz te oczy i włosy tak samo dziwne. Ogólnie cała wyglądowo jesteś dziwna. Ja w szoku totalnym jak ktoś bliski mógł tak powiedzieć traktowała ja jak przyjaciółkę dużo czasu ze sobą spędzamy. Najlepsze jest to że nie uważałam nigdy to za moja wade od bardzo dawna słyszę od różnych osób że mam piękny wyjątkowy kolor włosów że są mega wyróżniające i to na plus bo wyglądają jak farbowane. U makijazystki też usłyszałam ale masz piękny kolor oczek będę umiała fajnie współpracować z cieniami.

Nie sądzę też że mam dziwne oczy są jak najbardziej normalne jak większości ludzi jeśli chodzi o kształt.



Dlaczego ona taka względem mnie jest?
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 12:03   #2
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Czemu się przejmujesz? Dziewczyna jest zadufana w sobie, poszukaj innej koleżanki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 12:08   #3
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Nie widze w tym zadnej zazdrosci, co najwyzej swojego rodzaju narcyzm.
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 12:12   #4
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Ona jest poprostu złośliwa.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 12:14   #5
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

A Co oznacza jej tekst o tym że mam dziwne oczy?. Jak w ogóle oczy mogą być dziwne. Staram się tym nie przejmować bo całe życie słyszę akurat miłe komentarze na temat kolorów oczu czy włosów ale to moja bliska naprawdę osoba.
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 12:17   #6
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Kolejny wątek o wyglądzie? Dziewczyno odpuść sobie, bo się zamęczysz... Sama uważasz, że masz ładne i tego się trzymaj. Nie uzależniaj swojej samooceny od opinii innych osób, bo zawsze będzie ktoś komu się spodobasz, dla kogo będziesz przeciętna i komu się nie spodobasz. Nastoletnie dziewczyny już takie bywają. Nie wygląda to na przyjaźń ani z jej ani z Twojej strony. Pewnie po szkole się znajomość rozpadnie, więc tym bardziej nie ma co się przejmować.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 12:35   #7
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Nie wydaje mi się że osoba jak ona może być zadufana bardzo ja lubię ale jest osoba gruba i wydawać się może że takie osoby właśnie zmagają się z niską samoocena ja wiem że nie zawsze jest taka reguła. Myślałam że to zabawna wrażliwa dziewczyna a tu takie coś. Być może przemawia przez nią złośliwość bo lekcje wcześniej jeden kolega z mojej klasy zajął jej miejsce i chciał siąść ze mną ale po niej nigdy nie widać że ja coś boli zawsze ma uśmiech na twarzy i ciężko zobaczyć.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Nie ja uważam. Tylko tak słyszałam że mam ładny kolor oczu i włosów od młodości dużo osób mi to mówi. A czemu z mojej strony nie widać?. Skąd wiesz jaką dla niej jestem żeby to oceniać?. To troszkę takie bez sensu.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Przejmuje się tym bo jest dla mnie bliska osobę z którą dużo spędziłam czasu. To nie jest tak że ciągle myślę o wyglądzie ale myślę że koleżanka czy przyjaciółka nie powinna drugiej dołowac pewnych rzeczy się też nie mówi. Troszkę po prostu jestem rozżalona bo myślałam że jest moja przyjaciółka ale najwyraźniej nie mogę jej tak nazwać. Nie mówię że jestem względem jej idealna bo mam swoje wady ale nigdy jej nic nie miłego nie powiedziałam.
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 12:35   #8
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Cytat:
Napisane przez beatka0011 Pokaż wiadomość
A czemu z mojej strony nie widać?. Skąd wiesz jaką dla niej jestem żeby to oceniać?. To troszkę takie bez sensu.
Widać to w Twoich komentarzach. Takie negatywne nastawienie. To nic miłego, ale robisz z Twojej niby przyjaciółki wredną osobę i jeszcze narcyza. Widzisz w niej najgorsze. Może też chciałaby byś jej pogratulowała? Może po prostu spojrzała się w lusterko, bo tak?
Cytat:
Napisane przez beatka0011 Pokaż wiadomość
zaczęła gadać jak to jej się udało dostać 3 i jaka jest z siebie zadowolona.
A ona że nie wie bo ma zielone oczy i zobaczyła się wtedy w lusterku jakby je podziwiając.
Po prostu tak nie wygląda dla mnie przyjaźń.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 12:40   #9
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Cytat:
Napisane przez beatka0011 Pokaż wiadomość
myślałam że jest moja przyjaciółka ale najwyraźniej nie mogę jej tak nazwać
Najwidoczniej tak i dziwne, ze dopiero to zauwazylas skoro istniejecie w tak toksycznej relacji z obu stron.
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 12:42   #10
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Ale co z tego ze duzo osob ci cos tam mowilo?
Akurat pani ktora wykonuje makijaz mowi to co wie że sprawi że do niej klient powróci więc jej komplementów nie bralabym pod uwagę
Zrozum że nie wszystko wszystkim się podoba i dla jednych twoje włosy są ładne a dla innych nic ciekawego nie wiem dlaczego tak ci zależy na tych komplementach od kolezanki
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 12:51   #11
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Właśnie inaczej się pisze w Internecie a inaczej z kimś gada. Nie stawiam jej w złym świetle po prostu pisze jak to wszystko wyglądało. Moim zdaniem ani koleżanką ani przyjaciółka nie powinna tak drugiej powiedzieć bo po co. I tak to jest nie miłe, inaczej usłyszeć coś takiego od kogoś nieznajomego a inaczej od osoby z którą się co chwilę spotykasz gdzieś po szkole. Nie wiem też nawet co takim komentarzem chciała wnieść nie rozumiem tego. Tak jakbym ja jej powiedziała masz dziwna posture ciała. Ciekawe czy byłoby jej miło oczywiście nie mam zamiaru jej tego mówić bo wiadomo żeby się jej zrobiło przykro i nawet przez gardło by to mi nie przeszło bo chce dla niej jak najlepiej i nie chcą ja ranić bo wiem że takie coś mogło by ja zaboleć.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Nie zależy mi ale najnormalniej w świecie zrobiło mi się przykro słysząc coś takiego od przyjaciółki z którą spędzam każda wolna chwilę. Powoedzialabys tak przyjaciółce wiesz co masz dziwne oczy no tak się nikomu nie mówi bo nikt nie chce nikomu sprawić przykrości.
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 12:56   #12
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

A to że żyłam w przekonaniu że oczy mam normalne, nie uważałam je za dziwne po prostu jak większości ludzi. To chyba nic dziwnego jak dużo razy np słyszysz że masz ładne usta to też tak zaczynasz uważać. Tak więc byłam w szoku że nie obca osoba a moja najlepsza przyjaciółka potrafi coś takiego powiedzieć mi prosto w twarz dla mnie to nie jest normalne. Nie wiem też czemu uważacie że jestem względem jej toksyczna jak nie wiecie jak się dla niej zachowuje... Nie rozumiem też tego czemu tak piszecie jak nic nie wiecie tylko fragment co mi powiedziała.
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 13:06   #13
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Madz jakaś obsesję na punkcie swojego wyglądu weź się lepiej skoncentruj na poprawieniu tej 1 zamiast rozkminiac po internecie czy twoje oczy są piękne czy zwykle
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 13:12   #14
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Ale o co ci chodzi?. Nie rozmyślam o tym czy moje oczy są zwykle czy piękne. Uważam je za normalne to moja najlepsza przyjaciółka próbowała mi wmówić że są dziwne. Moim zdaniem takich rzeczy się nie mówi komuś bliskiego bo to wredne i nie rozumiem co nią kierowała. Nie rozmyślam nad tym jakie są moje oczy tylko chodzi o negatywny komentarz przyjaciółki.
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 13:15   #15
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

To nie jest twoja przyjaciółka. Jest zazdrosna i tyle. Skoro jest gruba, to ja na komentarz "ale masz dziwne cośtam" odpowiedzialabym "ale przynajmniej jestem szczupła" i wymownie na nia spojrzała, jestem pewna, że skończyłoby się komentowanie mojego wyglądu. Jak byłam młodsza to też bałam się odszczeknac, teraz chyba nie miałabym problemu. Na szczęście ludzie dorośli raczej zachowują takie komentarze dla siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 13:32   #16
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Kiedyś byłam bardzo wrażliwa w wieku 15 lat co ludzie gadają na temat mojego wyglądu. Z wiekiem zaczęłam to olewac nie przejmować się co ktoś inny uważa bo te osoby nic nie wznoszą w moje życie i nauczyłam się nie przejmować się jak ktoś mi coś powie nie miłego na temat mojej urody. Zabolało mnie to bo to moja przyjaciółka z którą spędzam prawie każda wolna chwilę i akurat jej zdanie traktuję poważnie z tego faktu że jestem z nią blisko a przynajmniej tak myślałam. Nie wiem co ja kierowało może złośliwość chciała mi dopiec i tyle co nie zmienia faktu że zrobiło mi się przykro choć staram się tym aż tak nie przejmować choć trudno bo ciągle chce spędzać ze mną czas siadać ze mną na lekcji i mi ciężko o tym nie myśleć kiedy chodzę z nią do klasy. Właśnie nie chciałam jej sprawić przykrości bo wiem że jakbym powiedziała ja jestem szczupła a Ty gruba to by jej się zrobiło przykro a tego bym nie chciała bo nie mamy na to wpływu jak wyglądamy( od dziecka jest ubita) ogólnie staram się z bliskimi osobami nie gadać na temat wyglądu bo to zbędne ale skoro sama zaczyna mnie komentować i to jeszcze negatywnie to według mnie jest coś nie tak. Chciałam się tylko upewnić i wyżalić dlatego założyłam ten temat. Właśnie nigdy bym nic wrednego komuś nie powiedziała bo tego się nie mówi mamy po 18 lat to już wyrosłam z złośliwego gadania jak to dzieciaki zawsze w podstawówce.
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 13:38   #17
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

ja nie rozumiem twojego problemu,skoro uwazasz ze masz pieknewlosy i oczy to co sie tak przejmujesz opinia jednej osoby ktra powiedziala ze sa dziwne?
przestan przezywac jak ci sie nie podoba jej zachowanie to utnij kontakt i po problemie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 13:47   #18
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Ehh to przecież nic dziwnego skoro naprawdę uważam ja za przyjaciółkę i powiedziała mi coś negatywnego. Po prostu mnie to zabolało i tyle. Przecież jakby mi powiedział tak ktoś obcy to bym to olała ale my serio po szkole spędzamy czas niemalże codziennie i nie chciałabym z nią odcinać kontaktu bo ja bardzo polubiłam mimo tego komentarzu.
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 13:49   #19
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Cytat:
Napisane przez beatka0011 Pokaż wiadomość
Ehh to przecież nic dziwnego skoro naprawdę uważam ja za przyjaciółkę.
Cóż, czasami się mylimy jak widać, bo ona na pewno cię za żadna przyjaciółkę nie uważa.
Ja ci tylko poradziłam stwierdzić fakt, że jesteś szczupla, to nic złośliwego ona jakoś nie ma problemu z komentowaniem czegoś, na co nie masz wpływu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 14:05   #20
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87369547]Ale co z tego ze duzo osob ci cos tam mowilo?
Akurat pani ktora wykonuje makijaz mowi to co wie że sprawi że do niej klient powróci więc jej komplementów nie bralabym pod uwagę
Zrozum że nie wszystko wszystkim się podoba i dla jednych twoje włosy są ładne a dla innych nic ciekawego nie wiem dlaczego tak ci zależy na tych komplementach od kolezanki[/QUOTE]Tylko jeśli mnie koleżanka nie pyta o zdanie, to sobie nie wyobrażam żeby nagle wypalić, że ma brzydki kolor włosów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 14:20   #21
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Znajdź sobie chłopaka i przestań z nią spędzać każdą chwilę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 14:37   #22
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Mam chłopaka i spędzam z nim czas tylko w weekend. Chodzi mi tutaj o czas w szkole i po szkole co kilka dni robimy sobie takie wypady że po lekcjach gdzieś idziemy na trzy godziny. Weekendy też z nią spędzam na zmianę z chłopakiem.



Też sobie nie wyobrażam jej czy w ogóle zwykłej koleżance nawet powiedzieć ej ale masz dziwny nos. Przecież to ma wydźwięk bardzo negatywny. Po prostu zauważyłam też że powiedziała mam zielone oczy i mi nie pasuje blond i potem zaczęła się przy innych dziewczynach przyglądać moich oczek i powiedziała jaki ty masz do cholery kolor oczów nie wiadomo co to jest i dodała ogólnie masz dziwne oczy a następnie że włosy też mam dziwne i radziła abym je obcieła do ucha kiedy mam długie za łokcia i długo je hodowałam. Przepraszam wiem że się powtarzam ale dalej jestem nieco rozżalona i zdziwiona żeby takie coś powiedzieć komuś bliskiego. Muszę sie pogodzić że to moja przyjaciółka nie jest
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 14:42   #23
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Cytat:
Napisane przez beatka0011 Pokaż wiadomość
Mam chłopaka i spędzam z nim czas tylko w weekend. Chodzi mi tutaj o czas w szkole i po szkole co kilka dni robimy sobie takie wypady że po lekcjach gdzieś idziemy na trzy godziny. Weekendy też z nią spędzam na zmianę z chłopakiem.



Też sobie nie wyobrażam jej czy w ogóle zwykłej koleżance nawet powiedzieć ej ale masz dziwny nos. Przecież to ma wydźwięk bardzo negatywny. Po prostu zauważyłam też że powiedziała mam zielone oczy i mi nie pasuje blond i potem zaczęła się przy innych dziewczynach przyglądać moich oczek i powiedziała jaki ty masz do cholery kolor oczów nie wiadomo co to jest i dodała ogólnie masz dziwne oczy a następnie że włosy też mam dziwne i radziła abym je obcieła do ucha kiedy mam długie za łokcia i długo je hodowałam. Przepraszam wiem że się powtarzam ale dalej jestem nieco rozżalona i zdziwiona żeby takie coś powiedzieć komuś bliskiego. Muszę sie pogodzić że to moja przyjaciółka nie jest
Tak, powtarzasz sie oraz jestes nieco rozżalona i zafiksowana na punkcie swojego wyglądu. Nie przecz, to widać.

Ludzie są różni. Jedni będą ci słodzić aż do przesady, inni czując sie przyjaciółmi będą czuc, że lekki przytyk nikogo nie uderza. Bo tak po prostu mają, podobnie jak mogą nie radzic sobie z sytuacjami kiedy ktos obok nich nagle wybucha slzochem z powodu oceny. Tobie to albo pasuje albo nie, wiec nie wiem po co to roztrząsasz zamiast po prostu określic relacje pomiedzy wami.
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 15:00   #24
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

No Tak bo Ty byś potrafiła koleżance powiedzieć ej słuchaj masz dziwne oczy. Tak się przecież nie mówi i coś jest nie tak.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Jeszcze rozumiem jakbym miała te oczy nie symetryczne ale ja mam je jak większość osób chodzących po ziemi xD.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Ps: nie wybuchnełam szlochem tylko miałam smutna mine i łzy w oczach i to było widać a ona zaczyna gadać ej ale mi się udało dostałam dwa popatrz na moja kartkówke.
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 15:35   #25
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Dziwne to nie jest obraźliwe stwierdzenie może nie miała nic złego na myśli a ty odczytalas to jako krytyke
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 16:08   #26
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

To z nia nie gadaj. Co za problem. Ja bym nie chciała koleżanki, która mnie irytuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87370126]Dziwne to nie jest obraźliwe stwierdzenie może nie miała nic złego na myśli a ty odczytalas to jako krytyke[/QUOTE]Uważam, że mogła sobie darowac ten komentarz czy chwalenie się lepszą oceną. Żadna to z niej koleżanka ja bym ograniczyła kontakt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 16:38   #27
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Słowo dziwne ma negatywny wydźwięk dla większość osób dlatego zrobiło mi się głupio szczególnie że nic w nich dziwnego nie widzę oczy jak oczy po co się nad nimi rozwodzić mam je jak większośc osób chodzących po ziemi. Serio nigdy nie rozkminiałam jakie mam oczy bo nie widzę w nich niczego ani ładnego ani dziwnego jak to oczy jak każde inne. Ja rozumiem że istnieje kwestia gustu mogę dla kogoś mieć przepiękne oczy dla kogoś innego najbardziej zwyczajne na świecie. Jednak nie rozumiem z jej strony tego komentarza możliwe że jestem przewrażliwiona ale dla mnie coś jest nie tak jeśli druga osoba tak drugiej mówi. To tak jakbym jej powiedziała wiesz co masz dziwna posture taki wylewajacy się brzuch....
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 16:44   #28
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Tak, jesteś przewrażliwiona.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 17:02   #29
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Nie sądzę. Jakbyś zareagowała jakby twój przyjaciółka ci tak powiedziała? Było by ci miło?
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 17:14   #30
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Czy moja przyjaciółka jest zazdrosna?

Cytat:
Napisane przez beatka0011 Pokaż wiadomość
Nie sądzę. Jakbyś zareagowała jakby twój przyjaciółka ci tak powiedziała? Było by ci miło?

Byłoby mi bardzo wszystko jedno.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-28 17:41:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.