Początkujące włosomaniaczki :) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-01, 18:02   #811
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
chyba w przypadku moich włosów olej kokosowy który ma isana w składzie się nie sprawdza i znow się boję puchu
Mam wysokoporowate włosy i gdy nałożę ją przed myciem z inna maską i olejem włosy są cuudownie miękkie, błyszczą i nie ma puchu
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 18:14   #812
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Mam wysokoporowate włosy i gdy nałożę ją przed myciem z inna maską i olejem włosy są cuudownie miękkie, błyszczą i nie ma puchu
już któryś raz zauważyłam, że mamy podobne problemy włosowe i podobnie je "rozwiązujemy"

w ogóle w R. wpadło mi w oko kolejne "cudo" w promocji https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ja.html&next=1 używałyście? skład całkiem dobry dużo olejków
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 18:20   #813
pogon0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 30
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez evolette Pokaż wiadomość
Tesco mam w okolicy, więc sprawdzę. Dziękuję za informację.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W Auchan są maski Bingo, większy wybór niż w Tesco.
pogon0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 19:40   #814
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
już któryś raz zauważyłam, że mamy podobne problemy włosowe i podobnie je "rozwiązujemy"

w ogóle w R. wpadło mi w oko kolejne "cudo" w promocji https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ja.html&next=1 używałyście? skład całkiem dobry dużo olejków
Hehe no faktycznie
Mam na nią chętkę
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 19:44   #815
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

ja mam na nią chęć tym bardziej jak teraz w R. jest w promocji za 9.99
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 19:49   #816
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Na razie zbieram na sesę
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 19:52   #817
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Na razie zbieram na sesę
a ile to cudo?
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 19:54   #818
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Na allegro są tańsze niż w sklepach internetowych, można kupić 180ml za 30zł
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:24   #819
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odp: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
w ogóle dziś gadam z moją teściową i mówię, że chyba muszę iść coś skrócić włosy, bo mam suche zniszczone końce i tu pada złota rada "musisz używać jakieś odżywki" eureka
moja chodzi 2-3 razy w tygodniu do fryzjera i ma lajt
Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Ja zaniedbałam się ostatnio w płukankach...
ja w ogóle muszę jakaś zrobić bo poza octową z mariona nie używałam zadnej
Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Przyszłam się przywitać, żeby zasubskrybować. Jutro napiszę coś o sobie. Fajnie, że powstał taki wątek, bo przedzieranie się przez milion wątków i pierdyliard postów OT jest czasochłonne i irytujące.
cześc

Cytat:
Napisane przez evolette Pokaż wiadomość
Jakie było moje zdziwienie, gdy przechadzając się dziś po Lewiatanie, natknęłam się na maskę i emulsję Glorie. Miałam w tym tygodniu zamówić je przez internet a tutaj taka niespodzianka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oooo to może i w moim bedzie ale byłoby superaśnie

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
już któryś raz zauważyłam, że mamy podobne problemy włosowe i podobnie je "rozwiązujemy"

w ogóle w R. wpadło mi w oko kolejne "cudo" w promocji https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ja.html&next=1 używałyście? skład całkiem dobry dużo olejków
kurcze a ja nie lubie odzywek takich gliss kura i obiecałam sobie, że nie będe ich kupowała.. ale ta ma takie dobre opinieajj w sumie i tak się mojja z pantene aqua light kończy
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:31   #820
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Przyszłam się przywitać, żeby zasubskrybować. Jutro napiszę coś o sobie. Fajnie, że powstał taki wątek, bo przedzieranie się przez milion wątków i pierdyliard postów OT jest czasochłonne i irytujące.
Mam przeciętne włosy za ramiona, lekko pocieniowane. Naturalnie brązowe, farbowane na różne odcienie rudości (nigdy nie były rozjaśniane). Rosną normalnie, nie wypadają nadmiernie. Od miesięcy walczę z przetłuszczającą się skórą głowy. Aktualnie używam (codziennie!!) szamponu przeciwłupieżowego Catzy. Dzięki niemu moje włosy pod wieczór wyglądają przyzwoicie, a łupieżu (prawie) nie ma. Niestety, to miażdżące dla koloru (ale wcześniej włosy i tak słabo trzymały kolor). Odżywka po myciu jest absolutnie niezbędna (nie mogę rozczesać włosów), teraz używam odżywki i maski Loreal Elseve Cement Ceramid. Raz na jakiś czas nakładam na noc oliwkę Babydream.

Nie prostuję, nie lokuję, suszę od wielkiego dzwonu.

Blog Anwen to jedyny jaki przeczytałam (i to z zapartym tchem).

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2013-08-01 o 21:36
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:40   #821
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

musze sobie zrobić taką mgiełkę http://nutkowa.blogspot.com/2013/08/...wa-wasnej.html
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 22:17   #822
Roslina xD
Raczkowanie
 
Avatar Roslina xD
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Quito, EC / Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Mam przeciętne włosy za ramiona, lekko pocieniowane. Naturalnie brązowe, farbowane na różne odcienie rudości (nigdy nie były rozjaśniane). Rosną normalnie, nie wypadają nadmiernie. Od miesięcy walczę z przetłuszczającą się skórą głowy. Aktualnie używam (codziennie!!) szamponu przeciwłupieżowego Catzy. Dzięki niemu moje włosy pod wieczór wyglądają przyzwoicie, a łupieżu (prawie) nie ma. Niestety, to miażdżące dla koloru (ale wcześniej włosy i tak słabo trzymały kolor). Odżywka po myciu jest absolutnie niezbędna (nie mogę rozczesać włosów), teraz używam odżywki i maski Loreal Elseve Cement Ceramid. Raz na jakiś czas nakładam na noc oliwkę Babydream.

Nie prostuję, nie lokuję, suszę od wielkiego dzwonu.

Blog Anwen to jedyny jaki przeczytałam (i to z zapartym tchem).
Witamy
przetłuszczająca się skóra głowy - wcierka z kozieradki
__________________
Plant lady
Roslina xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 22:45   #823
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Roslina xD Pokaż wiadomość
Witamy
przetłuszczająca się skóra głowy - wcierka z kozieradki
Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Mam przeciętne włosy za ramiona, lekko pocieniowane. Naturalnie brązowe, farbowane na różne odcienie rudości (nigdy nie były rozjaśniane). Rosną normalnie, nie wypadają nadmiernie. Od miesięcy walczę z przetłuszczającą się skórą głowy. Aktualnie używam (codziennie!!) szamponu przeciwłupieżowego Catzy. Dzięki niemu moje włosy pod wieczór wyglądają przyzwoicie, a łupieżu (prawie) nie ma. Niestety, to miażdżące dla koloru (ale wcześniej włosy i tak słabo trzymały kolor). Odżywka po myciu jest absolutnie niezbędna (nie mogę rozczesać włosów), teraz używam odżywki i maski Loreal Elseve Cement Ceramid. Raz na jakiś czas nakładam na noc oliwkę Babydream.

Nie prostuję, nie lokuję, suszę od wielkiego dzwonu.

Blog Anwen to jedyny jaki przeczytałam (i to z zapartym tchem).
Roslina ma rację, nie testowałam,ale ma dobre opinie
cieżko mi coś powiedzieć na temat walki z łupieżem, ale może zacznij stosować jakiś lżejszy szampon typu płyn Facelle czy szampon Babydream, żeby nie podrażniać i nie męczyć skalpu caly czas mocnym szamponem przeciwłupieżowym może przyczyna też stąd się wzięła lub też są przypadki przyzwyczajenia się skóry głowy do jednego szamponu

Edytowane przez kropelkaa
Czas edycji: 2013-08-01 o 22:47
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 23:50   #824
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Roslina ma rację, nie testowałam,ale ma dobre opinie
cieżko mi coś powiedzieć na temat walki z łupieżem, ale może zacznij stosować jakiś lżejszy szampon typu płyn Facelle czy szampon Babydream, żeby nie podrażniać i nie męczyć skalpu caly czas mocnym szamponem przeciwłupieżowym może przyczyna też stąd się wzięła lub też są przypadki przyzwyczajenia się skóry głowy do jednego szamponu
To mnie zmartwiłyście, bo ostatnie, czego bym sięgnęła, to właśnie kozieradka (nie chcę pachnieć rosołem ). Ale jeśli pomoże choć trochę, to spróbuję.

Myłam szamponem BD. Były obrzydliwie tłuste. Facelle nie próbowałam. Katze używam od ok. 2 m-cy. Wcześniej męczyłam włosy m.in:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4811
Używałam też Alterry z granatem, ale nie mogę sobie przypomnieć, jaki był efekt. Z maski byłam zadowolona.

Dziękuję za zainteresowanie.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:07   #825
evolette
Raczkowanie
 
Avatar evolette
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Soul Society
Wiadomości: 93
Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
To mnie zmartwiłyście, bo ostatnie, czego bym sięgnęła, to właśnie kozieradka (nie chcę pachnieć rosołem ). Ale jeśli pomoże choć trochę, to spróbuję.

Myłam szamponem BD. Były obrzydliwie tłuste. Facelle nie próbowałam. Katze używam od ok. 2 m-cy. Wcześniej męczyłam włosy m.in:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4811
Używałam też Alterry z granatem, ale nie mogę sobie przypomnieć, jaki był efekt. Z maski byłam zadowolona.

Dziękuję za zainteresowanie.
Mi na przetłuszczanie pomogła woda brzozowa jako wcierka. Włosy przestały się przetłuszczać i zaczęły rosnąć jak szalone.
__________________
"Jeśli chcesz ujrzeć tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz."

Razem
evolette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:52   #826
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Początkujące włosomaniaczki :)

To ja jednak zaczne od wcierki. O wcierkach jeszcze nie czytalam. Gdzie kupie? Ile to moze kosztowac?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 08:06   #827
evolette
Raczkowanie
 
Avatar evolette
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Soul Society
Wiadomości: 93
Odp: Dot.: Odp: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
To ja jednak zaczne od wcierki. O wcierkach jeszcze nie czytalam. Gdzie kupie? Ile to moze kosztowac?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja kupowałam wodę brzozową w kioskach oraz Lewiatanie. Koszt buteleczki 4-7zł, mi wystarczała przy codziennym użyciu na 2 tygodnie. Woda brzozowa jest także w Rossmanie, produkuje ją Isana. Tej nie stosowałam, więc nie mogę się wypowiedzieć.

Ostrzegam tylko, że wcierki są na bazie alkoholu. Ta brzozowa pachnie okropnie, ale zapach szybko z włosów znika.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Jeśli chcesz ujrzeć tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz."

Razem
evolette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 08:12   #828
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Początkujące włosomaniaczki :)

Ja mam zle doswiadczenia jesli chodzi o odzywki Isany. Nie wiem, jak dziala na moja glowe alkohol. Zapach mi nie przeszkadza, kiedys (daaaaawno temu) uzywalam szamponu brzozowego. Nie kojarze zadnego Lewiatana, ale bede szukac.

Dzieki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 08:17   #829
evolette
Raczkowanie
 
Avatar evolette
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Soul Society
Wiadomości: 93
Odp: Początkujące włosomaniaczki :)

Popytaj w kioskach lub mniejszych drogeriach. U mnie jest ona praktycznie w każdym mniejszym sklepie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Jeśli chcesz ujrzeć tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz."

Razem
evolette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 08:19   #830
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Hej dziewczyny
Kurde ale wy dużo piszecie.. może 2 dni mnie nie było a tu tylle... nie, nie chce mi się wszystkiego czytać..

Powiem tyle- czekam nadal na paczke z allepaznokcie i mnie krew jasna zalewa.. piszą mi w Poniedziałek- zamówienie w trakcie realizacji.." kurr** ileż można realizować zamówienie...?!
Poza tym... za dużo dałam wczoraj amli na skalp, niedojże źle się domyła to mi spuszyła... coś ostatnio znerwicowana chodzę..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 08:44   #831
M a d z i o s z e k
Rozeznanie
 
Avatar M a d z i o s z e k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 624
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Mam przeciętne włosy za ramiona, lekko pocieniowane. Naturalnie brązowe, farbowane na różne odcienie rudości (nigdy nie były rozjaśniane). Rosną normalnie, nie wypadają nadmiernie. Od miesięcy walczę z przetłuszczającą się skórą głowy. Aktualnie używam (codziennie!!) szamponu przeciwłupieżowego Catzy. Dzięki niemu moje włosy pod wieczór wyglądają przyzwoicie, a łupieżu (prawie) nie ma. Niestety, to miażdżące dla koloru (ale wcześniej włosy i tak słabo trzymały kolor). Odżywka po myciu jest absolutnie niezbędna (nie mogę rozczesać włosów), teraz używam odżywki i maski Loreal Elseve Cement Ceramid. Raz na jakiś czas nakładam na noc oliwkę Babydream.

Nie prostuję, nie lokuję, suszę od wielkiego dzwonu.

Blog Anwen to jedyny jaki przeczytałam (i to z zapartym tchem).
Ja miałam problem z łupieżem tłustym i odkąd przestawiłam się na mycie facelle i robienie peelingu raz na dwa tygodnie problem znikł.

Zaraz wybieram się na włosowe zakupy Tylko nie mogę się zdecydować który olejek green pharmacy wziąć pewnie skończy się na tym, że wezme oba
M a d z i o s z e k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 08:54   #832
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Oba?? Jakie masz na oku??
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 09:31   #833
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez M a d z i o s z e k Pokaż wiadomość
Ja miałam problem z łupieżem tłustym i odkąd przestawiłam się na mycie facelle i robienie peelingu raz na dwa tygodnie problem znikł.

Zaraz wybieram się na włosowe zakupy Tylko nie mogę się zdecydować który olejek green pharmacy wziąć pewnie skończy się na tym, że wezme oba
Jak to peeling na glowe? Zaskakujecie mnie wciaz. Najpierw sprobuje wcierke. Chyba

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 10:23   #834
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

A ja bym chciała, żeby bardziej skóra głowy mi się natłuszczała.

Czasami robię masaż wodą brzozową, później mi tak mrowi skóra na głowie. Lubię to oczucie, bo czuję, że coś się dzieje.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 10:51   #835
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Mam przeciętne włosy za ramiona, lekko pocieniowane. Naturalnie brązowe, farbowane na różne odcienie rudości (nigdy nie były rozjaśniane). Rosną normalnie, nie wypadają nadmiernie. Od miesięcy walczę z przetłuszczającą się skórą głowy. Aktualnie używam (codziennie!!) szamponu przeciwłupieżowego Catzy. Dzięki niemu moje włosy pod wieczór wyglądają przyzwoicie, a łupieżu (prawie) nie ma. Niestety, to miażdżące dla koloru (ale wcześniej włosy i tak słabo trzymały kolor). Odżywka po myciu jest absolutnie niezbędna (nie mogę rozczesać włosów), teraz używam odżywki i maski Loreal Elseve Cement Ceramid. Raz na jakiś czas nakładam na noc oliwkę Babydream.

Nie prostuję, nie lokuję, suszę od wielkiego dzwonu.

Blog Anwen to jedyny jaki przeczytałam (i to z zapartym tchem).
Ja też miałam problem z łupieżem, ale już nie mam od kiedy zaczęłam myć głowę wtedy kiedy trzeba, czyli codziennie. Czasami mozna dostać "łupieżu" przez niedelikatny szampon.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Kurde ale wy dużo piszecie.. może 2 dni mnie nie było a tu tylle... nie, nie chce mi się wszystkiego czytać..

Powiem tyle- czekam nadal na paczke z allepaznokcie i mnie krew jasna zalewa.. piszą mi w Poniedziałek- zamówienie w trakcie realizacji.." kurr** ileż można realizować zamówienie...?!
Poza tym... za dużo dałam wczoraj amli na skalp, niedojże źle się domyła to mi spuszyła... coś ostatnio znerwicowana chodzę..
Nie widziałaś ile dziewczyny spamują w wątku o offtopowej pielęgnacji włosów

Ja tak czekałam na bieliznę. Okazało się,że wysłali już dużo wcześniej, ale o tym nie poinformowali i listonosz zastał mnie gdy spałam, bo się go nie spodziewałam.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Jak to peeling na glowe? Zaskakujecie mnie wciaz. Najpierw sprobuje wcierke. Chyba

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ANven o tym pisała. Robi peeling z cukru, bo się rozpuszcza. Tego peelingu nie robi się często.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Roslina xD Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę Łoo matko, może i ja mam falowane, nic nie wiadomo xD
Ja miałam puszyste włosy z suchymi wywijającymi się końcówkami Zawsze możesz przesłać zdjęcia na OFFtopowy wątek i tam dziewczyny Ci pomogą

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez evolette Pokaż wiadomość
TR rozjaśniła mi się trochę po przeczytaniu postu Anwen na ten temat. Muszę jednak przyznać, że jest to skomplikowane.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też czytałam,ale dopiero rozjaśniło mi się po przeczytaniu definicji Wikipedii i załączonych przez Anven linków.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, czy ci się spodoba.
A z jakich jesteś rejonów? Maski Bingo są/były w Tesco.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Ja ten punkt rosy olewam, bo wogole nie wiem o co w tym chodzi, ponadto jak to trudne to nie ogarnę
Też nie ogarniałam i po długim czasie przeczytałam drugi raz i jest już jaśniej
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 10:53   #836
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

hejka
pisałam wczoraj, że mam zamiar pierwszy raz stosować odżywkę jako pierwsze O w OMO, tak też zrobiłam (joaśką mak i bawełna) no i jestem zadowolona od dawna nie miała takich włosów w nieco lepszym stanie będę tak robić teraz
dla zainteresowanych podaję link do wątku z galerią włosomaniaczkowych kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=526631

na początku kierowałam się kwc przy wyborze kosmetyków a teraz bardziej tym wątkiem
qrcze miałam się tak wybrać na miasto na włosowe zakupy i d***pa;/ a kupiła bym sobie i ja ten olejek GP bo są w promocji w Naturze, ja bym wybrała ten przeciwłupieżowy bo mnie raz na jakiś czas dopada a i moja mamuśka by się podpieła. Może dziś mi się uda wyrwać...
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 11:15   #837
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
na olej nałożyłam Kallos Latte i jak dla mnie bez rewelacji wręcz zrobił mi się lekki puszek albo maska nie pasuje albo metoda nie dla mnie czyli "co za dużo to nie zdrowo"?
Może spróbuj tą maskę kiedy indziej, może wtedy będzie dobra?
Mnie raz maska spuszyła i dowedziałam się,że moje włosy mogą nie tolerować adomethicone (czy jakoś tak) lub innego składnika z maski. Nie chcę wprowadzać w błąd, bo za mało wiem, ale teraz chyba nie powinno się stosować kuracji proteinowych, bo TR przekracza 15 stopni? Kascysko wielokrotnie podkreślała rolę zabezpieczania włosów czymś po umyciu. Zawsze mozesz poradzić się dziewczyn na offtopowym wątku

byłam dziś w Rossmannie oglądalam te masło i się go trochę boję ale pewnie jak będzie promocja się jednak skuszę
Ja też nie wiem co to ten punkt rosy

Kupiłam dziś ten olejek GP z olejkiem łopianowym i czerwoną papryką zobaczymy czy będzie jakiś efekt dziś jak umyłam włosy wypadło ich tyle, że aż byłam przerażona co jest podejrzewam, że przyczyną jest też to, że teraz jak siedzę w domu rzadziej myję wlosy więc się skumulowała ta ilość i dlatego tyle naraz wypadło po myciu [/QUOTE]
Może Cię uczula i nie podpasował włosom? Mnie włosy wypadały po Babydream.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Do ciała ta Isana też jest dobra ale ja ją głównie używam na włosy, a zapach jest mniaam

W ogóle nie ogarniam tego punktu rosy...może ktoś to dobrze wytłumaczy??
Wikipedia:
Temperatura punktu rosy lub punkt rosytemperatura, w której, przy danym składzie gazu lub mieszaniny gazów i ustalonym ciśnieniu, może rozpocząć się proces skraplania gazu lub wybranego składnika mieszaniny gazu.
Rozpatrywany składnik gazu (np. para wodna) ma w obecnej temperaturze ciśnienie parcjalne równe ciśnieniu pary nasyconej tego składnika w temperaturze punktu rosy.
W przypadku pary wodnej w powietrzu jest to wyrażony temperaturą moment, w którym para wodna zawarta w powietrzu osiąga na skutek schładzania stan nasycenia (przy zastanym składzie i ciśnieniu powietrza)[1], a poniżej tego momentu staje się przesycona i skrapla się lub resublimuje.
Zjawisko znalazło zastosowanie do budowy psychrometrów, laboratoryjnych przyrządów do pomiaru wilgotności powietrza. Wypolerowaną płytkę ochładza się, aż do zauważenia na niej kropelek rosy – temperatura płytki określa temperaturę punktu rosy. Na podstawie tabeli określającej ciśnienie pary wodnej nasyconej określa się zawartość pary w powietrzu.


Choć można po prostu sprawdzać na stronie temperaturę rosy i nie wiedzieć co to, tylko dostosowywać się do liczb i tego co napisała Anven. Na polu może być np. 25 stopni, TR może wynosić np. 18 stopni.
Link do Anven http://www.anwen.pl/2012/07/punkt-ro...cji-wosow.html

Po prostu sprawdzamy TR w internecie (załóżmy,że jest 21 stopni TR), patrzymy na ściągę u Anwen i już wiemy,że musimy odstawić maski, w których są nawilżacze(np. aloes, kwas hialuronowy).

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
hejka
pisałam wczoraj, że mam zamiar pierwszy raz stosować odżywkę jako pierwsze O w OMO, tak też zrobiłam (joaśką mak i bawełna) no i jestem zadowolona od dawna nie miała takich włosów w nieco lepszym stanie będę tak robić teraz
dla zainteresowanych podaję link do wątku z galerią włosomaniaczkowych kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=526631

na początku kierowałam się kwc przy wyborze kosmetyków a teraz bardziej tym wątkiem
qrcze miałam się tak wybrać na miasto na włosowe zakupy i d***pa;/ a kupiła bym sobie i ja ten olejek GP bo są w promocji w Naturze, ja bym wybrała ten przeciwłupieżowy bo mnie raz na jakiś czas dopada a i moja mamuśka by się podpieła. Może dziś mi się uda wyrwać...
Dzięki za link.

Edytowane przez Amalia1989
Czas edycji: 2013-08-02 o 11:21
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 11:39   #838
M a d z i o s z e k
Rozeznanie
 
Avatar M a d z i o s z e k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 624
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Oba?? Jakie masz na oku??
Z olejkiem arganowym i papryką
Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Jak to peeling na glowe? Zaskakujecie mnie wciaz. Najpierw sprobuje wcierke. Chyba

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mieszam tak z pół łyżki cukru z szamponem i masuje tym skóre głowy
M a d z i o s z e k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 11:59   #839
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Mam ten z papryka ale dawno go używałam, wrócę do niego gdy zdenkjue rosyjski olej łopianowy i oliwke hipp bo ważność się kończy
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 15:04   #840
M a d z i o s z e k
Rozeznanie
 
Avatar M a d z i o s z e k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 624
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

I miałam racje wzięłam oba i jeszcze odżywkę garnier avocado i masło karite, zobaczymy jak się sprawdzą
M a d z i o s z e k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.