**wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) ** - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-04, 19:38   #781
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

berethalia o mamooo!!!! moglas wczesnie mowic, bys sie za mnie jej uczyla ja nie znosze fizyki
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 19:49   #782
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Dziewczynki ja umieram Mam dość Ja chce spowrotem wakacje Ehh... czuje, że to będzie bardzo długie 10 miesięcy...
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 20:40   #783
margerita007
Raczkowanie
 
Avatar margerita007
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 130
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

o Dziewczyny mam już dość poza tym już od pierwszych godzin straszą nas maturą jakbyśmy się jeszcze za mało stresowali o masssakra normalnie:/ ehh początek roku a ja już mam dośc a perspektywy nieciekawe chciałabym już mieć to wszystko za sobą
pozdrawiam Was gorąco i życze chęci i motywacji do nauki uczącym się szczególnie maturzystkom ale reszcie też a pracującym hmm ciekawych doświadczeń zawodowych śpijcie dobrze jutro na 8.00
__________________
"Nie patrz na piękność lecz serce człowieka bo serce zostanie a piękność ucieka..."
margerita007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 21:05   #784
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez margerita007 Pokaż wiadomość
o Dziewczyny mam już dość poza tym już od pierwszych godzin straszą nas maturą jakbyśmy się jeszcze za mało stresowali o masssakra normalnie:/
nam też piepszą o tej maturze non stop :| na każdej lekcji...a facet z wosu jak się dowiedział ze większość klasy pisze maturkę z jego przedmiotu to aż mu się oczka zaświeciły i różki urosły...nieźle nas "przeleci" poprostu masakra, 3 wosy w tygodniu...to jak siedzenie przez godzine wśród szczurów, węży lub na elektrycznym krześle ;( Boze dodaj sił!!!!!
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 08:59   #785
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Czesc Wam
Dawno mnie nie bylo ale czasu brak... dzis mam zajecia do 18:30 a ja mam dopiero 16 lat
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 09:36   #786
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

dziewczyny dacie rade,rok szkolny szybciutko zleci, wierze w Was:cmo k:
Mi ostatnia klasa szkoly sredniej jakos bardzo szybko zleciala a w szkole na lekcjach totalny luz byl Fajnie bylo

Aaaaa do fryzjera ide dzis, wloski zafarbowac i jkos obciac bo w sobote wesele ale sie boje, mam nadzieje ze zrobi mi wloski tak jak bede chciala
W sobote znowu ide sie uczesac, wkurza mnie tylko to ze mam na 12:30 w sobote a do panny mlodej trzeba juz o 14 wyjechac z domu
w piatek juz ciuszki zawoze do TŻ-ta a w sobote godzina 10:00 jestem juz u niego no i kurde musze sie przed tym fryzjerem pomalowac bo potem juz czasu nie bedzie. No i oczywiscie nie wiem jak sie pomalowac
matko jakie ja mam problemy
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 10:40   #787
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Biedne jesteście z tymi szkołami, ja mam do południa lenia maksymalnego bo zostawiłam pracę i robię sobie tydzień wolnego (pomijając popołudniowe remonty). Fajnie tak, trochę relaksu mieć, całe wakacje poza 6 dniami urlopu siedziałam od rana do 18 w pracy i nawet raz nie pojechałam nad żaden zalew
Z drugiej strony szkolne lata są spoko, pomijając nawet fizykę (u nas w szkole najgorszy przedmiot z nauczycielką postrrrachem) czy nawet chemię (jedyny przedmiot którego NIGDY nie zrozumiałam, mole, pfe ), po prostu szkoła ma jakiś taki fajny klimat, mimo wszystko.
beat@ fajnie Ci z tym weselem w ogóle co chwile ktoś na jakieś wesela jeździ a ja ostatni raz byłam na weselu w 8 klasie podstawówki (o zgrozo,8 lat temu) i nawet nie pamietam co się robi na takim. A potem przyjdzie moje i nie będę wiedziała co robić
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-05, 12:16   #788
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Dziewczyny, trzymajcie się w tych szkołach czas szybko leci, ja już mam za sobą i średnią i studia i ogromnie za tym wszystkim tęsknię! Naprawdę dużo bym dała żeby sobie jeszcze raz usiąść na jakimś wykładziku i zdać jakiś mały egzamin
Więc nie marudźcie...
A ja na wesele idę na początku października. Uwielbiam takie imprezy
Dzisiaj miałam spięcie z szefową, bo okazało się, że już nie mam urlopu! Jak to w ogóle jest możliwe, że od początku roku wykorzystałam cały? No, to jest niemożliwe więc przez najbliższe dni będę walczyła o ponowne jego przeliczenie trzymajcie kciuki... nienawidzę tak walczyć o swoje, a ciągle trzeba to robić.
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 12:35   #789
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Witaj xhankax
Świetnie Cie rozumiem, też niecierpię upominać się o swoje u wyższych instancji, ale trzeba, inaczej człowieka wykorzystają jak tylko można. Eh
A co do wesel to taka tendencja, większość ludzi których znam chce lub chajtła sie sierpień-październik (dodam że sama też tak zrobię amen).
Dobrze, że wszystkie mają R
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 18:25   #790
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

dziękuje za słowa otuchy! wierze ze szybko zleci w koncu to tylko 8 miesięcy a jeszcze ta nauka czlowiek sie zajmie.
no ale ja mam inny problem kurcze bo tu juz 1 dzień i gadają o studniowce a ja noga nie mam kompletnie z kim isc;( wogole nie chce mi sie isc;(
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 18:28   #791
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

zyje dalam rade u fryzjera. musze przyznac ze podoba mi sie w ogole to odmiana calkowita, mam calkiem inne wloski niz rano
Oczywiscie mama i siostra juz skomentowaly. Siostra mowi ze mam wlosy jak w tej reklamie, niczym ufarbowany helm potem stwierdzila ze to chyba peruka i az sprawdzic musiala a mama jeszcze dodala ze ladniej mi bylo jak mialam rozjasnione blondem i teraz to wygladam tak jak bym zeza miala:ba ba:

dobrze ze chociaz u TZ-sie wszystkim podoba. On zachwycony, jego tato stwierdzil ze to chyba inna dziewczyna mama stwierdzila ze slicznie a jego brat mowi ze teraz tak inaczej niz bylo ale ze jest super
Przynajmniej im sie podoba, ja chyba po raz pierwszy zadowolona jestem
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-05, 18:31   #792
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

beat@oo wazne zebys ty byla zadowolona!
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 18:45   #793
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Ja równiez dziekuje za słowa otuchy Wszyscy Ci co pokończyli szkoły mówią, że szkolne lata są najpiekniejsze i ja sie z tym zgadzam ale czasami (a raczej często ) mam poprostu dość Dopiero 2 dni szkoły były a ja juz mam zawalony przyszły tydzień Do tego mimo, że jestem w 2 klasie to cały czas słysze tylko o maturze ehh... Ale staram się nie poddawać
beat@ tak jak napisała berethalia, najważniejsze że Tobie się podoba Jestem pewna, że wyglądasz ślicznie
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 19:13   #794
margerita007
Raczkowanie
 
Avatar margerita007
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 130
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Hejxhankax,beat@ , nisiaq dzięki Wam za wsparcie ale sie cholernie boje tej matury całej ale chce mieć to juz za sobą
poza tym beatko uważam że najważniejsze żeby Tobie się fryzurka podobała naprawde nieważne co inni mówią ważne żebyśmy się sami dobrze czuli w swoim ciele;D
berethalia ja tez nie mam z kim iść i jak na razie też się nie widze na tej całej studniówce ale zobaczymy jak to będzie na pewno kogoś znajdziesz w sumie to pierwszy powazny bal w naszym życiu wkurza mnie że na każdej studniówce jest tka rrewia mody przynajmniej u mnie niektóre dziewczyny zamawiają sukienki u projektantów:O:O:O to lekka przesada jak dla mnie dlatego troche to budzi we mnie niesmak Trzymajcie się
__________________
"Nie patrz na piękność lecz serce człowieka bo serce zostanie a piękność ucieka..."
margerita007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 19:21   #795
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Właśnie podliczyłam, ile mam godzin tygodniowo... 41
Fakultety nadbijają.
Chcę wakacje, buuuu
Na dodatek przeziębiłam się, zyskałam kochanka - chusteczki.
larva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 19:27   #796
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

dziewczyny, mowie wam do tej matury to czas wam tak szybciutko leci ze szok. Ja to jeszcze dobrze sie nie przygotowalam a juz byl maj. No ale coz zaczelam zagladac w notatni jakies 2 miesiace przed maturka NIE POLECAM
A co do stodniowki, to mowie Wam idzcie napewno kogos znajdziecie. U mojej siostry w klasie (tez tegoroczna maturzystka) ze jak nie beda mieli z kim isc to pojda z kims z klasy. Siostra chyba pojdzie z kolega bo on tez nie ma z kim. Kazde zaplaci za siebie, mniejsze koszty a i tez nie bedzie sie bala ze jak zaprosi jakiegos swojego kolege nie z klasy to ze narobi jej jakiegos wsstydu, bo to przeciez roznie bywa. A tak bawic sie beda swietnie w swoim gronie
Stodniowki to nigdy sie nie zapomina, ja mialam na swoja nie isc ale jednak poszlam i nie zaluje nic a nic. bylo przeswietnie. muzyka byla przerozna. chlopaczek mlodszy 2 lata od nas ze szkoly robil za DJ-a no i byla jeszcze orkiestra. jak oni nie grali to gral on. muzyka byla rozna od disco-polo po techno Wiecie co, nawet bym nie przypuszczala ze moi nauczyciele beda przy techno tak wywijac, no w szoku bylam, zeby to byli jeszcze jacys w miare mlodzi a tu niee babka po 50 a tancowala ze az chcialo sie patrzec Teraz pozostal film i gora zdjec, no i super wspomnienia. A najlepszy to byl polonez ......
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 20:27   #797
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

dawno mnie tu nie było wszystko przez szkołe normalnie na nic nie mam czasu .... bo wolny poza szkolny czas przeznaczam TŻ póki jeszcze nie ma nauki...
ja nie wiem jak to później będzie przez nauke rzadko się bedziemy widzieć...ale lipa
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 21:43   #798
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Hejka
Szkoła est fajna, szczególnie jak się oblewa jej ukończenie
Pamiętam świetnie jak zdawałam z przyjaciółką ostatni ustny z angielskiego a potem do kumpeli i lał się szampan i to cudne uczucie wolności achhh. A następnego dnia pierwszy raz legalnie na disco To były czasy...
A co do studniówki to u mnie wszyscy z kimś przyszli, choćby z kuzynem albo kolegą koleżanki, natomiast rok później u TŻ sporo ludzi było w pojedynkę i się dobrze bawiło, zdecydowanie lepiej niż ci , którzy w ostatniej chwili załatwili sobie znajomego-znajomego.
A maturą straszą bo czymś muszą żeby młodzież się bała, w gruncie rzeczy matura jest śmiesznie łatwa i przyjemna, serio

Ale dziś zmokłam, brrr. Autobus nam zwiał i wracaliśmy z TŻ na nogach 20 minut z naszego przyszłego mieszkania. Właśnie się regeneruję cytrynką. Ale złożyliśmy dziś nasz pierwszy wspólny mebel i zaliczyłam oświadczyny w ulewie
No.
Pozdrawiam cieplutko
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 13:23   #799
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

hihi a mnie matura nie straszyli ba nawet pani od polaka ktora zwykla tak czynic powiedzial ze napewo zdamy to powyzej 60% no z pewnymi wyjatkami i wogole byla mila a najfajniej bylo na bioli mniam za to lubie szkole
a tak po za tym to nic cielkawego, u mnie super pogoda sloneczko grzeje
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 17:50   #800
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

U mnie pogoda beznadziejna cały czas pada ehh... przygnębia mnie ta pogoda tylko Pocieszam się tylko, że jutro piątek - tygodnia koniec i początek Dla mnie początek a dla was?
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 19:15   #801
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
dziękuje za słowa otuchy! wierze ze szybko zleci w koncu to tylko 8 miesięcy a jeszcze ta nauka czlowiek sie zajmie.
no ale ja mam inny problem kurcze bo tu juz 1 dzień i gadają o studniowce a ja noga nie mam kompletnie z kim isc;( wogole nie chce mi sie isc;(
Znajdziesz napewno kogos tez nie mam z kim, ale narazie sie tym nie przejmuje to mzoe obie sobie studniowke zrobimy?? jaks obie pomysle o moich "super kolezankach" z klasy to tez bym chetnie nie poszla...

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Właśnie podliczyłam, ile mam godzin tygodniowo... 41
Fakultety nadbijają.
Chcę wakacje, buuuu
Na dodatek przeziębiłam się, zyskałam kochanka - chusteczki.
Gratuluje kochanka i jaki jest chwal sie tu nam oj smarkate lata Ci sie przypomnialy, zdrowka zycze

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
hihi a mnie matura nie straszyli ba nawet pani od polaka ktora zwykla tak czynic powiedzial ze napewo zdamy to powyzej 60% no z pewnymi wyjatkami i wogole byla mila a najfajniej bylo na bioli mniam za to lubie szkole
a tak po za tym to nic cielkawego, u mnie super pogoda sloneczko grzeje
Moja od polaka tez mowi, ze bedzie latwo, ze zdamy wszyscy oczywiscie polski ze ona z jeszcze taka jedna robily wszystko zeby "wydusic" z ucznia zeby chociaz na te 6 pkt zdal Czyli bedzie dobrze a masz juz tematy na mature?? ja wlasnie dzisiaj dostalam i kolejny problem...który wybrac temat
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 18:24   #802
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość

Moja od polaka tez mowi, ze bedzie latwo, ze zdamy wszyscy oczywiscie polski ze ona z jeszcze taka jedna robily wszystko zeby "wydusic" z ucznia zeby chociaz na te 6 pkt zdal Czyli bedzie dobrze a masz juz tematy na mature?? ja wlasnie dzisiaj dostalam i kolejny problem...który wybrac temat
wiesz co nam da dopiero od koniec wrzesnia;-/
ale i tak sadze ze za tydzien tylko nie chciala mowic ze napewno
a jaki tematy ci chodza po glowie??
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 18:26   #803
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Znajdziesz napewno kogos tez nie mam z kim, ale narazie sie tym nie przejmuje to mzoe obie sobie studniowke zrobimy?? jaks obie pomysle o moich "super kolezankach" z klasy to tez bym chetnie nie poszla...


hihi to mzoemy sobie zrobic. ja tak sobie mysle ze lepiej isc samej niz z kims z ostatniej chwili tyle ze w kl znalezc chetnego do poloneza. a mam paru takich co pewnie dziewczyny miec na st nie beda
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 18:41   #804
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Witacie Dziewczyny!

Właśnie skończył się ten pierwszy tydzień a ja mam już dość.

Cytat:
Napisane przez Cerfona Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja umieram Mam dość Ja chce spowrotem wakacje Ehh... czuje, że to będzie bardzo długie 10 miesięcy...
Oj tak. Ja myśle zupełnie to samo.

Już Pani z matmy mnie zapytała. Na szczęście 5 - dostałam. Ona uwielbia mnie pytać. W tamtym roku byłam pytana aż 3 razy! A niektórzy ani raz.
Po za tym czeka mnie 3 h angielskiego w tygodniu + kółko z historii + 3 godziny niemieckiego w tygodniu( w szkole). Normalnie masakra!

Ale już nie marudzę i życze Wam wspaniałego weekendu!

Trzymacie się !
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 18:54   #805
margerita007
Raczkowanie
 
Avatar margerita007
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 130
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez izapp1 Pokaż wiadomość
Witacie Dziewczyny!

Właśnie skończył się ten pierwszy tydzień a ja mam już dość.



Oj tak. Ja myśle zupełnie to samo.

Już Pani z matmy mnie zapytała. Na szczęście 5 - dostałam. Ona uwielbia mnie pytać. W tamtym roku byłam pytana aż 3 razy! A niektórzy ani raz.
Po za tym czeka mnie 3 h angielskiego w tygodniu + kółko z historii + 3 godziny niemieckiego w tygodniu( w szkole). Normalnie masakra!

Ale już nie marudzę i życze Wam wspaniałego weekendu!

Trzymacie się !
hej a jesteś w kl maturalnej? bo ja angielskiego razem z dodatkowymi to będę miała pewnie w tygodniu gdzieś 9 godzin masakra normalnie porazka a wogóle to idę się uczyć bo niby pierwszy tydzień a już się kurcze trzeba brać ostro do roboty a ze mnie leń jest...
__________________
"Nie patrz na piękność lecz serce człowieka bo serce zostanie a piękność ucieka..."
margerita007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 19:35   #806
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

hih ja mam ruskiego 4h i to za duzo bo kobieta ktora mnie uczy jest po prostu nie do zniesienia;-/
a angola 2 h wogole mam duzo lekcji
tez sie biore zara za nauke bo trza mi cala elektrostatyke powtorzyc do pon i o roslinkach z bio i o alkoholach z chem i wsio na poniedzialek;-/
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 19:37   #807
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

a i chyba zapomnialam napisac ze spr braci w zwiazku z badaniam czy chlopcy (mezczyzni ) potrafia rozroznic sukienke od spodnicy;-)
niestety na 3 moich braci 3 odp widzac spodnice ze to sukienka!
jeden sie wsydzil drugim nie zrozumial dlaczego sie z niego smieje a 3 powiedzial ze mi sie cos pomylilo mialam niezly ubaw ale w sumie czego sie zpodziewac
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 20:52   #808
margerita007
Raczkowanie
 
Avatar margerita007
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 130
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
a i chyba zapomnialam napisac ze spr braci w zwiazku z badaniam czy chlopcy (mezczyzni ) potrafia rozroznic sukienke od spodnicy;-)
niestety na 3 moich braci 3 odp widzac spodnice ze to sukienka!
jeden sie wsydzil drugim nie zrozumial dlaczego sie z niego smieje a 3 powiedzial ze mi sie cos pomylilo mialam niezly ubaw ale w sumie czego sie zpodziewac
heh skąd ja to wiedziałam ach te chłopy trzymajcie się!!
__________________
"Nie patrz na piękność lecz serce człowieka bo serce zostanie a piękność ucieka..."
margerita007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 21:37   #809
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

ja jestem na humanie w klasie maturalnej :
5 godzin angielskiego + godzina fakultety
3 godzinki wosu + godzina fakultety
4 matematyki ;| nie wiem na co komu na humanistycznym tyle godzin :/
1 godzina francuskiego, z którego chce pisać mature :| i co ja teraz zrobię?! muszę brać kory[petycje!!
w następnym tygodniu mam sprawdzian z polskiego, historii i biologi z poprzedniego roku!! o matkoooo...
3 klasa miała być spoko...a jest?! SUXX...
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 11:45   #810
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Gratuluje kochanka i jaki jest chwal sie tu nam oj smarkate lata Ci sie przypomnialy, zdrowka zycze

kochanek bardzo wierny, nie opuszcza mnie, mam go przy sobie nawet w szkole... jestem taka pociągająca, że ach
larva jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.