może wspomożecie !? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-02, 14:27   #1
chichicha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1

może wspomożecie !?


witam wszystkich. od dłuższego czasu obserwuje Wasze forum i jestem pełna podziwu dla Was i waszych magicznych pazurkow.klask i: ja co do paznokci, jestem samoukiem i kombinuje sama na swoich pazurkach róznych wzorkow.ostatnio zainteresowałam się sztuka jaka sa tipsy. widzialam kilka razy jak sie to robi i w przyszłosci chcialabym isc na taki kurs jednak tymczasowo nie pozwala mi na to budżet zwracam sie do Was z prośba i jednoczesnie zapytaniem czy nie miałybyscie jakis pomocnych mi w robieniu (oczywiscie do czasu kursu na moich pazurkach) tipsikow rzeczy.wiem ze dla niektorych wyda sie to dziwne lub smieszne ale przydałaby mi sie kazda pomoc. jesli macie jakies rzeczy ktore Wam sie znudzily lub z nich nie korzystacie chtnie przyme je od Was lub niedrogo odkupie.
dzieki za zrozumienie.podrowienia dla wszystkich Pazurkowiczow
chichicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 18:57   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: może wspomożecie !?

Cytat:
Napisane przez chichicha Pokaż wiadomość
witam wszystkich. od dłuższego czasu obserwuje Wasze forum i jestem pełna podziwu dla Was i waszych magicznych pazurkow.klask i: ja co do paznokci, jestem samoukiem i kombinuje sama na swoich pazurkach róznych wzorkow.ostatnio zainteresowałam się sztuka jaka sa tipsy. widzialam kilka razy jak sie to robi i w przyszłosci chcialabym isc na taki kurs jednak tymczasowo nie pozwala mi na to budżet zwracam sie do Was z prośba i jednoczesnie zapytaniem czy nie miałybyscie jakis pomocnych mi w robieniu (oczywiscie do czasu kursu na moich pazurkach) tipsikow rzeczy.wiem ze dla niektorych wyda sie to dziwne lub smieszne ale przydałaby mi sie kazda pomoc. jesli macie jakies rzeczy ktore Wam sie znudzily lub z nich nie korzystacie chtnie przyme je od Was lub niedrogo odkupie.
dzieki za zrozumienie.podrowienia dla wszystkich Pazurkowiczow
Czytałaś regulamin forum?

Edytowane przez zawszeboska
Czas edycji: 2008-12-02 o 18:59 Powód: literówka
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 19:38   #3
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: może wspomożecie !?

Na forum nie kupujemy ani nie sprzedajemy. Wierzę, że chętnie przyjęłabyś gratis różne rzeczy do robienia paznokci albo odkupiłaś za grosze, ale... to trochę nieładnie występować z taką prośbą. Lepiej odkładaj pieniądze na kurs, gdzie nauczą Cię fachowo robić paznokcie, a rózne ozdoby mozna kupić całkiem niedrogo.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 19:59   #4
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: może wspomożecie !?

Suuuuuper...
To ja z okazji mikołaja i Bożego narodzenia, chciałabym dostać w prezencie nowy roczny zapas żeli Ktoś chętny? I chętnie przyjmę jakiś nowy lub mało używany samochód Aż mi się samo nasunęło hasło "takie rzczy to tylko w erze"
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 15:14   #5
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: może wspomożecie !?

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Suuuuuper...
To ja z okazji mikołaja i Bożego narodzenia, chciałabym dostać w prezencie nowy roczny zapas żeli Ktoś chętny? I chętnie przyjmę jakiś nowy lub mało używany samochód Aż mi się samo nasunęło hasło "takie rzczy to tylko w erze"
A za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 18:48   #6
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: może wspomożecie !?

no nie wiem...
takie rzeczy to tylko w erze....
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.