Gdzie kupić i jakie prezerwatywy ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 18:20   #1
Izzzy00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2

Gdzie kupić i jakie prezerwatywy ?


Hej
Jakie prezerwatyty (wedlug Was, z doswiadczenia ) sa dobre, skuteczne i zawsze ich uzywacie? I gdzie najlepiej je kupic?
Jestem dziewczyna i troche sie wstydze wejsc do apteki i poprosic (ustalilam z chlopakiem ze oboje musimy je posiadac gdyby On np. zapomnial, zgubil, cokolwiek )
(spale sie.. bede jak burak :P)
Dajcie mi jakies rady jak sie zapytac itp
Z gory dzieki
Izzzy00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 18:27   #2
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Yyyyy...w drogerii/aptece?
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 18:28   #3
Izzzy00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Chodzi mi o firme tez. Durex'y sa dobre?
Izzzy00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 18:37   #4
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Chcesz współżyć, a wstydzisz się kupić prezerwatywy? Ba! Nawet nie wiesz gdzie je kupić? Oby za tydzień nie pojawil się kolejny wątek o plemnikach terminatorach.
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 18:40   #5
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez Izzzy00 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o firme tez. Durex'y sa dobre?
Tak polecam również bardzo Unimil Skyn
Można je kupić w drogeriach/aptekach, tak jak napisała Madia. na początku też było mi jakoś głupio kupując je, ale się przełamałam i teraz traktuję je jak zwykłą rzecz, podobnie jak np. krem do twarzy serio, pani przy kasie/w aptece nie zwraca uwagi, kto co bierze, bo przed Tobą prezerwatywy kupiło sto osób, myślisz, że zapamiętałaby właśnie Ciebie?
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 19:14   #6
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

My zawsze korzystaliśmy z Durexa, ale po czasie zauważyłam, że strasznie mnie po nich piecze. Teraz moge polecić Unimil SKyn, są (wg mnie) naprawdę fajne. Jak się wstydzisz kupić w aptece to kup np w Rossmanie.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 19:17   #7
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

z mojej strony Durex Classic..

i ja też się wstydziłam kupić po globulki i wszystko inne- nie ma problemu, ale kupować gumki się wstydziłam..
tzn. za pierwszym razem.. czekałam aż wszyscy wyjdą i po cichutku poprosiłam, a babka nie dosłyszała i musiałam powtórzyć

teraz już spoko.. ostatnio poprosiłam o pokazanie jakie mają, powyciągała mi na lade i sobie wybierałam a co.. ludzie stali normalnie, nikt mnie nie zjadł..
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 20:19   #8
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez Izzzy00 Pokaż wiadomość
Hej
Jakie prezerwatyty (wedlug Was, z doswiadczenia ) sa dobre, skuteczne i zawsze ich uzywacie? I gdzie najlepiej je kupic?
Jestem dziewczyna i troche sie wstydze wejsc do apteki i poprosic (ustalilam z chlopakiem ze oboje musimy je posiadac gdyby On np. zapomnial, zgubil, cokolwiek )
(spale sie.. bede jak burak :P)
Dajcie mi jakies rady jak sie zapytac itp
Z gory dzieki
Nikt Cię oceniać, nie będzie Moja mama pracuje w aptece, jakby miała się zastanawiać nad każdą sprzedaną prezerwatywą to wiesz, życia by nie starczyło Towar jak towar.

Ja też polecam Durex Classic. Tradycyjnie bez udziwnień
__________________

"Pierwsza miłość z wiatrem gna, z niepokoju drży,
Druga miłość życie zna i z tej pierwszej drwi ,
A ta trzecia jak tchórz w drzwiach przekręca klucz
I walizkę ma spakowaną już ... "


Edytowane przez Ofelia 20
Czas edycji: 2011-09-23 o 20:21
Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 20:56   #9
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

A nie możecie iść razem do apteki? Albo, czy on nie może kupić paczki dla Ciebie, skoro się tak krępujesz?
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 21:06   #10
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
Chcesz współżyć, a wstydzisz się kupić prezerwatywy? Ba! Nawet nie wiesz gdzie je kupić? Oby za tydzień nie pojawil się kolejny wątek o plemnikach terminatorach.
Dokladnie.
Kurcze z takim pytaniem na forum.. Moze mamy zapytaj ?
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 21:46   #11
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez Izzzy00 Pokaż wiadomość
Hej
Jakie prezerwatyty (wedlug Was, z doswiadczenia ) sa dobre, skuteczne i zawsze ich uzywacie? I gdzie najlepiej je kupic?
Jestem dziewczyna i troche sie wstydze wejsc do apteki i poprosic (ustalilam z chlopakiem ze oboje musimy je posiadac gdyby On np. zapomnial, zgubil, cokolwiek )
(spale sie.. bede jak burak :P)
Dajcie mi jakies rady jak sie zapytac itp
Z gory dzieki
idz do apteki samoobslugowej
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 22:11   #12
Kiki van Goth
Raczkowanie
 
Avatar Kiki van Goth
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 495
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

ale kasjerka i tak podbije produkt i na pewno zobaczy, że dziewczyna kupuje prezerwatywy.
ze mnie się śmiała cała rodzina, wszyscy znajomi i całe grono miejskich aptekarzy, wytykali mnie palcami na ulicy i dlatego zrezygnowałam z prezerwatyw - teraz cieszę się ze wspaniałej gromadki bachorów, których nie mam za co utrzymać!

pozdrawiam serdecznie
__________________
Nie mówię, żem geniusz
Lecz i nie dupa.
Też bym napisał 'Dziady',
Gdybym się uparł.
Kiki van Goth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 23:51   #13
elle17
Raczkowanie
 
Avatar elle17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 187
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Prezerwatywy dostaniesz dosłownie wszędzie. W każdym sklepie, drogerii, aptece.
Polecam Unimile. Durexy do mnie nie przemawiają, zarówno ja, jak i Tż odczuwaliśmy po nich nieprzyjemne pieczenie, no i ich cena .
Pewnie zostanę wyśmiana, ale polecam gumeczki z Biedronki. Ze wszystkich wypróbowanych, te wspominam najmilej

Jak się boisz kupna prezerwatyw, może pójdź po nie do jakiegoś super-, hipermarketu? Bierzesz jak każdy inny towar i idziesz z nim do kasy?
elle17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 00:10   #14
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez Izzzy00 Pokaż wiadomość
Jestem dziewczyna i troche sie wstydze wejsc do apteki i poprosic (ustalilam z chlopakiem ze oboje musimy je posiadac gdyby On np. zapomnial, zgubil, cokolwiek )
A uprawiać seksu się nie wstydzisz? Echh... Co jest wstydliwego w kupowaniu środka antykoncepcyjnego? Wstydliwe to jest uprawianie seksu bez zabezpieczenia, jak się nie chce mieć dziecka

Idź normalnie do apteki i kup te prezerwatywy. Nikt Cię tam nie zje.
Masz prawo kupić prezerwatywy. A jak chcesz je powybierać itd., to idź do apteki samoobsługowej i sobie stój przy stoisku z prezerwatywami ile chcesz

PS To, że jesteś dziewczyną, nie znaczy, że powinnaś się wstydzić kupować środek antykoncepcyjny Płeć nie ma tu nic do rzeczy. W kupowaniu prezerwatyw nie ma niczego wstydliwego.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 06:30   #15
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

podłącze się do wątku ale z innym pytaniem. Dziewczyny czy są ma rynku prezerwatywy nie nawilżane ? używaliśmy zawsze durexa ale wszystkie u nich są nawilżane i strasznie mnie po nich piecze (z resztą raz jak kupilismy ich 2 żele tak samo piekło, a te prezerwatywy z tego co jest napisane na opakowaniu zawierają właśnie warstwę tego żelu, który oni normalnie sprzedają w buteleczkach). Unimil z tego co widzę chyba też nie ma... czy się mylę ? jakie są jeszcze prezerwatywy, bo chyba durex i unimil najbardziej rozpowszechnione? nie widziałam innych a zależy mi na tych nie nawilżanych
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 06:33   #16
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez elle17 Pokaż wiadomość
Prezerwatywy dostaniesz dosłownie wszędzie. W każdym sklepie, drogerii, aptece.
Polecam Unimile. Durexy do mnie nie przemawiają, zarówno ja, jak i Tż odczuwaliśmy po nich nieprzyjemne pieczenie, no i ich cena .
Pewnie zostanę wyśmiana, ale polecam gumeczki z Biedronki. Ze wszystkich wypróbowanych, te wspominam najmilej

Jak się boisz kupna prezerwatyw, może pójdź po nie do jakiegoś super-, hipermarketu? Bierzesz jak każdy inny towar i idziesz z nim do kasy?


Ja z kolei z Biedronki nie polecam. Pękły dwa razy.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 07:05   #17
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez kwiatek101 Pokaż wiadomość
podłącze się do wątku ale z innym pytaniem. Dziewczyny czy są ma rynku prezerwatywy nie nawilżane ? używaliśmy zawsze durexa ale wszystkie u nich są nawilżane i strasznie mnie po nich piecze (z resztą raz jak kupilismy ich 2 żele tak samo piekło, a te prezerwatywy z tego co jest napisane na opakowaniu zawierają właśnie warstwę tego żelu, który oni normalnie sprzedają w buteleczkach). Unimil z tego co widzę chyba też nie ma... czy się mylę ? jakie są jeszcze prezerwatywy, bo chyba durex i unimil najbardziej rozpowszechnione? nie widziałam innych a zależy mi na tych nie nawilżanych
Raczej ciężko o nienawilżane, bo nienawilżane byłyby suche, przez co po 1) pękłyby, po 2) Twój Tż chyba bym skonał z bólu.

Spróbuj innych gumek. Nawet tutaj dziewczyny pisały, że durexy je piekły a unimile np. już nie.


A co do pytania: dorośnij do seksu to będziesz wiedziała gdzie gumki kupić i że to żaden wstyd. Wstyd to jest uprawiać seks bez zabezpieczenia i płodzić dzieci, na które nie ma się ani warunków, ani pieniędzy, ani ochoty.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 10:15   #18
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

wstydzisz sie kupic gumki? ale brzydko mowiac "rozlozyc nog przed facetem" juz nie? litosci.
durexy.
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 11:12   #19
Jesienny_listek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 99
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez Izzzy00 Pokaż wiadomość
Hej
Jakie prezerwatyty (wedlug Was, z doswiadczenia ) sa dobre, skuteczne i zawsze ich uzywacie? I gdzie najlepiej je kupic?
Jestem dziewczyna i troche sie wstydze wejsc do apteki i poprosic (ustalilam z chlopakiem ze oboje musimy je posiadac gdyby On np. zapomnial, zgubil, cokolwiek )
(spale sie.. bede jak burak :P)
Dajcie mi jakies rady jak sie zapytac itp
Z gory dzieki
Dzień dobry poproszę małe opakowanie durexów i zaakcentuj to "skóra na skórze" haha
Jesienny_listek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 18:09   #20
Gacuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 346
GG do Gacuchna
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

my z TŻtem używaliśmy zazwyczaj durexów elite - bardzo fajne, cieniutkie natomiast unimil Skyn się nam wcale nie podobały, dziwne jakieś ;p a co do wstydu - są tacy, którzy będą ci zazdrościć seksu także no ;p
Gacuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 19:35   #21
LeeLeeth
Raczkowanie
 
Avatar LeeLeeth
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: LeeLeeth Ville :)
Wiadomości: 35
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Myślę, że trochę pokutuje tutaj przekonanie, że kobiecie w naszej kulturze nadal pewnych rzeczy po prostu "nie wypada", co jest oczywiście bzdurnym przekonaniem.

Z własnego doświadczenia powiem, że najlepsze są apteki samoobsługowe albo większe drogerie, gdzie spokojnie można poświęcić na zakupy tyle czasu, ile tego wymaga sytuacja

Moim zdaniem najlepsze/najbezpieczniejsze są durexy extra safe albo classic
LeeLeeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 16:28   #22
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Na chwilę obecną prezerwatywy możesz kupić w każdym kiosku, na stacji benzynowej, w drogeriach, supermarketach i aptekach.

Z osobistych doświadczeń - kiedy jeszcze używaliśmy prezerwatyw durexy kilka razy pękły.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 16:41   #23
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez Izzzy00 Pokaż wiadomość
Hej
Jakie prezerwatyty (wedlug Was, z doswiadczenia ) sa dobre, skuteczne i zawsze ich uzywacie? I gdzie najlepiej je kupic?
Jestem dziewczyna i troche sie wstydze wejsc do apteki i poprosic (ustalilam z chlopakiem ze oboje musimy je posiadac gdyby On np. zapomnial, zgubil, cokolwiek )
(spale sie.. bede jak burak :P)
Dajcie mi jakies rady jak sie zapytac itp
Z gory dzieki
A może niech on kupi 2 opakowania? Jedno Ci da i nie będzie buraka.
A jeśli chodzi o rodzaj, to najważniejsze jest nie oszczędzać. Chyba najlepiej zacząć od jakiś zwykłych, bez udziwnień typu wypustki itd.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:08   #24
Kenworth
Raczkowanie
 
Avatar Kenworth
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 48
GG do Kenworth
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Faktycznie. Kupowanie gumek jest bardzo wstydliwe... Wstyd to by było zapytać sprzedawcę w warzywniaku czy ma świeże jaja
Heh... przypomniał mi się kawał na tę okoliczność. Przychodzi chłopaczek do apteki i mówi do farmaceutki:
"Poproszę prezerwatywy smakowe"
Babka na to: "mamy truskawkowe, malinowe, bananowe. Które podać?"
"Wezmę malinowe, albo nie! Bananowe! Chociaż może lepiej malinowe...?"
Nagle odzywa się starsza babka w kolejce: "Synku, Ty będziesz bzykał czy kompot gotował?!"
A tak już całkiem serio. Faktycznie coś jest na rzeczy z tymi Durex'ami. Tylko ich używamy i zawsze moją TŻ-uchnę po czasie zaczyna piec... Mówi, że tragedii nie ma ale bardzo często pojawia się ten dyskomfort. Może to jakieś uczulenie na latex albo na ten żel nawilżający, którym posmarowana jest prezerwatywa? Skoro niektóre z Was chwalą sobie Unimile, to myślę, że można spróbować.
W każdym razie ja najczęściej kupuję "ogumienie" w aptece. Ostatnio tylko zrobiłem odstępstwo od reguły i kupiłem na allegro - 50 sztuk. Z przesyłka wyszło nieco ponad 30zł. Gumki wyglądały jak z apteki. Zatem to chyba opłacalny zakup.
Aha, my natomiast polecamy, jeśli mowa o Durex'ach, te z serii Pleasure Max. Już sama nazwa mówi za siebie, bo prezerwatywa jest dobrze nawilżona a do tego "uzbrojona" w prążki oraz wypustki
__________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Kenworth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:10   #25
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

a dla mnie i mojego TŻ znów Unimile są nie do przejścia - mnie piekło, gryzło, swędziało i obcierało, jemu również nie było przyjemnie. teraz używamy durex elite i wszystko gra

także wszystko zależy od Ciebie i twojego chłopaka - co wam przypasuje.

My wypróbowaliśmy już chyba wszystkiego i znaleźliśmy
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:21   #26
Kenworth
Raczkowanie
 
Avatar Kenworth
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 48
GG do Kenworth
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Faktycznie. Kupowanie gumek jest bardzo wstydliwe... Wstyd to by było zapytać sprzedawcę w warzywniaku czy ma świeże jaja
Heh... przypomniał mi się kawał na tę okoliczność. Przychodzi chłopaczek do apteki i mówi do farmaceutki:
"Poproszę prezerwatywy smakowe"
Babka na to: "mamy truskawkowe, malinowe, bananowe. Które podać?"
"Wezmę malinowe, albo nie! Bananowe! Chociaż może lepiej malinowe...?"
Nagle odzywa się starsza babka w kolejce: "Synku, Ty będziesz bzykał czy kompot gotował?!"
A tak już całkiem serio. Faktycznie coś jest na rzeczy z tymi Durex'ami. Tylko ich używamy i zawsze moją TŻ-uchnę po czasie zaczyna piec... Mówi, że tragedii nie ma ale bardzo często pojawia się ten dyskomfort. Może to jakieś uczulenie na latex albo na ten żel nawilżający, którym posmarowana jest prezerwatywa? Skoro niektóre z Was chwalą sobie Unimile, to myślę, że można spróbować.
W każdym razie ja najczęściej kupuję "ogumienie" w aptece. Ostatnio tylko zrobiłem odstępstwo od reguły i kupiłem na allegro - 50 sztuk. Z przesyłka wyszło nieco ponad 30zł. Gumki wyglądały jak z apteki. Zatem to chyba opłacalny zakup.
Aha, my natomiast polecamy, jeśli mowa o Durex'ach, te z serii Pleasure Max. Już sama nazwa mówi za siebie, bo prezerwatywa jest dobrze nawilżona a do tego "uzbrojona" w prążki oraz wypustki
__________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Kenworth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:27   #27
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Ja z TŻ-em praktycznie zawsze używamy prezerwatyw marki Unimil, różne rodzaje. Durexy dla nas są gorsze, co oczywiście nie znaczy, że są złe.
Kupujemy w aptece i Tobie też tak radzę.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 22:33   #28
nenia6
Raczkowanie
 
Avatar nenia6
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 285
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=354510

Ja ze swojej strony polecam Taboo.
Raz kupione na stacji, innym razem w supermarkecie - nie ma zastrzeżeń
nenia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 07:58   #29
quee
Raczkowanie
 
Avatar quee
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 64
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Unimil Skyn albo te przedłużające stosunek Durexa performy czy jakoś tak
__________________
FASHION-BLOG
mój blog o modzie

quee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 08:20   #30
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
Chcesz współżyć, a wstydzisz się kupić prezerwatywy?
Uwielbiam to stwierdzenie Ono wiecznie przewija się na wizażu.

Czemu Ty się dziwisz? Temu, że młoda dziewczyna może nie krępować się swojego partnera, osoby bliskiej, a obcych ludzi, tak?

Faktycznie - ZADZIWIAJĄCE!
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 10:15:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.