co sie dzieje z moją skórą na buzi ?????????POMOCY!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-14, 18:26   #1
matriksia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 94

co sie dzieje z moją skórą na buzi ?????????POMOCY!!!


Dziewczyny prosze was o pomoc, nie wiem jak pozbyć sie tego problemu ale bardzo łuszczy mi sie skóra na buzi. Nie wiem jush sama nie raz jak naloze puder to po godzinie jush widac jak mi odchodza maleńkie płaty skóry wrac z pudrem prosze pomozcie i doradźcie mi coś!!!
matriksia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 18:57   #2
green-aria
Raczkowanie
 
Avatar green-aria
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 126
Dot.: co sie dzieje z moją skórą na buzi ?????????POMOCY!!!

Przede wszystkim należałoby znależć przyczynę i wyeliminować ją.Proponuję nie myć twarzy wodą tylko mleczkiem ,potem łagodny tonik i krem nawilżająco-kojący ( najlepiej hypoalergiczny z apteki).Zrezygnuj na razie z pudru,najpierw trzeba skórę wyleczyć.Nie używaj też preparatów przeciwtrądzikowych,bo one bardzo wysuszają skórę i być może są powodem takiego jej stanu.Wieczorem możesz też przemyć twarz oliwką dla niemowląt( na dzień za mocno się świeci).I pij dużo wody,bo skórę trzeba nawilżać od środka.
green-aria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:33   #3
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: co sie dzieje z moją skórą na buzi ?????????POMOCY!!!

Też tak miałam, to wynika z zimna i mrozu. Zawsze miałam wrażliwą skórę,ale nigdy mi ona tak się nie łuszczyła i nie miałam jakiś plam, do tego była bardzo ściągnięta mimo stosowania najróżniejszych kremów. Pomógł mi 1 specyfik krem CICOPLAST z La Roche Posay. Wcześniej miałam próbkę.
Radzę ci iść do apteki po jakieś próbki kremów,a jak nie pomoże to do dermatologa Gdyby mi to łuszczenie nie przeszło,to tez bym w końcu musiał się wybrać do lekarza. POWODZENIA!!!!
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.