zdradzona-nie radze sobie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-04, 11:34   #31
Invaluuable
Raczkowanie
 
Avatar Invaluuable
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 71
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dokładnie!! Nie ma usprawiedliwienia żadnej zdrady, a to co robi Twój chłopak to przegięcie! Nie trać na niego czasu i zabierz od niego swoje maleństwo
__________________
~*~ I'm a grenade.
And one day I'm gonna blow up,
and I'm gonna obliterate everything in my wake,
and I don't wanna hurt you. ~*~


Projekt Denko

19.03.2016 <3
72|67||55

Invaluuable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 11:37   #32
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
ale skoro autorka wie,że to 14-latki to on również musi o tym wiedzieć.Nieważne na ile lat to dziecko wygląda.Jeśli dorosły facet jara się dzieckiem to bardzo z nim niehalo

Dokladnie. Pozatym pewnie na fb miala date urodzenia..
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 15:21   #33
sandra2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Na dzien dzisiejszy sprawa wygląda tak,ze rozmawiamy przez smsy, ze caly czas przysiega, blaga, przeprasza i tlumaczenia jego są tak denne, ze brak mi slow, np pisze ze jak sie z kims umawial to chodzilo mu tylko o to zeby sie umowic i juz sam fakt ze jakas sie chciala umowic mu wystarczal, ze do spotkania nie dochodzilo bo chcial zaspokoic ciekawosc w ten sposob ze jak jakas kobieta ma meza i moze go zdradzac na prawo i lewo ...

Kolejnym tlumaczeniem jest to, że jak pisal do pewnej 13latki(czy 14- wg mnie zadna roznica) to byla to jego znajoma, i obilo mu sie o uszy ze jest galerianką i wysylając jej swojego ... chcial sprawdzic co ona na to powie ... i mówil ze to bylo dla niego smieszne ze ona sie cieszy z tego ze jej takie zdjecie wyslal. Gdyby to byl jednorazowy wybryk, i załóżmy, ze tylko do jednej (załózmy nawet, ze to o niej to prawda) 13 latki by pisal, nie uznalabym ze jest pedofilem. \
Czarę przelała nastepna wiadomosc, gdy napisal teraz juz do naprawde 13latki. To byla wiadomosc nastepująca :

-zdjecie
-po co mi to wysylasz zboczencu
-co fajny co ciekawe czy by ci wszedl caly do buzi, ile masz lat?
-13
-a wyglądasz na 16 ale to dobrze ze masz 13, im mlodsze tym lepsze i fajniejsze

konca takich wiadomosci nie ma ... ale pisal tez do 50letnich kobiet, wlasciwie to do kazdego pisal, czy atrakcyjna, czy nie, czy szczupla czy przy kosci, kolor wlosow nie mial znaczenia.

Wczoraj byl punkt krytyczny, mianowicie przyjechal do mnie znienacka, powiedzial ze chce mi dac pieniadze na dziecko i ze juz nigdy sie nie zobaczymy, zostal wygoniony przez moją mame. Potem zaczal pisac smsy ze on sie zabije bo tak bardzo kocha nas, mnie i dziecko, ze nie moge mu wybaczyc. Napisal ze pojechal po wódke i linke i ze gdzies stoi gdzie go nikt nie znajdzie. Cóż, zawsze takie slowa dziwią i nigdy ktos nie jest w stanie okreslic czy to prawda i ta osoba ma naprawde taki zamiar sie zabic, czy nie. Zaczelam mu przetlumaczac, ze moze zaczac sie leczyc, ze sa terapie itp ze z nalogow sie wychodzi, ze ma dziecko niech nie robi nic zlego. Przestal sie odzywac , odezwal sie po 2 godzinach ze wytrzezwial.

Siedząc z moją przyjaciółką i mamą, poinformowalysmy jego ojca, brata, kolege, zeby sie probowali dodzwonic, jakos go znalezc, my nie moglysmy bo miejscowosc w ktorej mieszka to 30 km od mojej. Na sczescie obeszlo sie bez glupot.

W interniecie wyczytalam ze to seksoholizm i ekshibicjonizm, te choroby go dotykają.
sandra2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 15:37   #34
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:23   #35
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Dokladnie..
Pozatym jaki normalny dorosly facet ma 13 letnie kolezanki?:/ i cieszy go, ze ona sie cieszy z jego zdjec.. To jest chore! A te druga 13stke jak wytlumaczyl? Ze druga galerianka? Ehh.. Trzymaj dziecko z daleka od tego psychola.. Nie wydaje mi sie, zeby byl zwyklym seksoholikiem.. Wtedy by po prostu sypial z kim popadnie, ale nie z dziecmi :/
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:30   #36
sandra2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Dokladnie..
Pozatym jaki normalny dorosly facet ma 13 letnie kolezanki?:/ i cieszy go, ze ona sie cieszy z jego zdjec.. To jest chore! A te druga 13stke jak wytlumaczyl? Ze druga galerianka? Ehh.. Trzymaj dziecko z daleka od tego psychola.. Nie wydaje mi sie, zeby byl zwyklym seksoholikiem.. Wtedy by po prostu sypial z kim popadnie, ale nie z dziecmi :/
drugą 13 latke wytlumaczyl tak, ze napisal ale nie wiedzial ile ona ma lat bo wysylal automatycznie wszystkim swoje zdjecia i go to bawilo. ale ze jak sie dowiedzial ze ma 13 lat to przestal pisac, a wcale nie prawda bo dokladnie pamietam tą wiadomosc.

na facebooku, utworzyl sobie grupę o nazwie "moja grupa". Zaprosil do niej wszystkie kobiety ktore mial w znajomych, czyli te, z ktorymi pisal o erotycznych tematach. Wstawial swoje zdjecia, po to aby im sie wyswietlaly, niektore komenowaly co by z nim zrobily. Podpisywal te zdjecia : i jak podoba sie? albo co duzy ciekawe czy by wam wszedl".

Edytowane przez sandra2222
Czas edycji: 2014-12-04 o 16:34
sandra2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:37   #37
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Cytat:
Napisane przez sandra2222 Pokaż wiadomość
Na dzien dzisiejszy sprawa wygląda tak,ze rozmawiamy przez smsy, ze caly czas przysiega, blaga, przeprasza i tlumaczenia jego są tak denne, ze brak mi slow, np pisze ze jak sie z kims umawial to chodzilo mu tylko o to zeby sie umowic i juz sam fakt ze jakas sie chciala umowic mu wystarczal, ze do spotkania nie dochodzilo bo chcial zaspokoic ciekawosc w ten sposob ze jak jakas kobieta ma meza i moze go zdradzac na prawo i lewo ...

Kolejnym tlumaczeniem jest to, że jak pisal do pewnej 13latki(czy 14- wg mnie zadna roznica) to byla to jego znajoma, i obilo mu sie o uszy ze jest galerianką i wysylając jej swojego ... chcial sprawdzic co ona na to powie ... i mówil ze to bylo dla niego smieszne ze ona sie cieszy z tego ze jej takie zdjecie wyslal. Gdyby to byl jednorazowy wybryk, i załóżmy, ze tylko do jednej (załózmy nawet, ze to o niej to prawda) 13 latki by pisal, nie uznalabym ze jest pedofilem. \
Czarę przelała nastepna wiadomosc, gdy napisal teraz juz do naprawde 13latki. To byla wiadomosc nastepująca :

-zdjecie
-po co mi to wysylasz zboczencu
-co fajny co ciekawe czy by ci wszedl caly do buzi, ile masz lat?
-13
-a wyglądasz na 16 ale to dobrze ze masz 13, im mlodsze tym lepsze i fajniejsze

konca takich wiadomosci nie ma ... ale pisal tez do 50letnich kobiet, wlasciwie to do kazdego pisal, czy atrakcyjna, czy nie, czy szczupla czy przy kosci, kolor wlosow nie mial znaczenia.

Wczoraj byl punkt krytyczny, mianowicie przyjechal do mnie znienacka, powiedzial ze chce mi dac pieniadze na dziecko i ze juz nigdy sie nie zobaczymy, zostal wygoniony przez moją mame. Potem zaczal pisac smsy ze on sie zabije bo tak bardzo kocha nas, mnie i dziecko, ze nie moge mu wybaczyc. Napisal ze pojechal po wódke i linke i ze gdzies stoi gdzie go nikt nie znajdzie. Cóż, zawsze takie slowa dziwią i nigdy ktos nie jest w stanie okreslic czy to prawda i ta osoba ma naprawde taki zamiar sie zabic, czy nie. Zaczelam mu przetlumaczac, ze moze zaczac sie leczyc, ze sa terapie itp ze z nalogow sie wychodzi, ze ma dziecko niech nie robi nic zlego. Przestal sie odzywac , odezwal sie po 2 godzinach ze wytrzezwial.

Siedząc z moją przyjaciółką i mamą, poinformowalysmy jego ojca, brata, kolege, zeby sie probowali dodzwonic, jakos go znalezc, my nie moglysmy bo miejscowosc w ktorej mieszka to 30 km od mojej. Na sczescie obeszlo sie bez glupot.

W interniecie wyczytalam ze to seksoholizm i ekshibicjonizm, te choroby go dotykają.
Facet ma niezły rozrzut: od 13stek do 50tek.
Mama dobrze zrobiła że go pogoniła. Ty masz robić to samo.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 16:37   #38
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Cytat:
Napisane przez sandra2222 Pokaż wiadomość
drugą 13 latke wytlumaczyl tak, ze napisal ale nie wiedzial ile ona ma lat bo wysylal automatycznie wszystkim swoje zdjecia i go to bawilo. ale ze jak sie dowiedzial ze ma 13 lat to przestal pisac, a wcale nie prawda bo dokladnie pamietam tą wiadomosc.

na facebooku, utworzyl sobie grupę o nazwie "moja grupa". Zaprosil do niej wszystkie kobiety ktore mial w znajomych, czyli te, z ktorymi pisal o erotycznych tematach. Wstawial swoje zdjecia, po to aby im sie wyswietlaly, niektore komenowaly co by z nim zrobily. Podpisywal te zdjecia : i jak podoba sie? albo co duzy ciekawe czy by wam wszedl".

Masakra.. Zeby tylko pozniej sie nie okazalo, ze nie tylko zmuszal nawet te niechetne osoby do ogladania jego zdjec, ale tez w realu cos zrobil.. Naprawde Ci wspolczuje..
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 17:09   #39
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Cytat:
Napisane przez sandra2222 Pokaż wiadomość
drugą 13 latke wytlumaczyl tak, ze napisal ale nie wiedzial ile ona ma lat bo wysylal automatycznie wszystkim swoje zdjecia i go to bawilo. ale ze jak sie dowiedzial ze ma 13 lat to przestal pisac, a wcale nie prawda bo dokladnie pamietam tą wiadomosc.

na facebooku, utworzyl sobie grupę o nazwie "moja grupa". Zaprosil do niej wszystkie kobiety ktore mial w znajomych, czyli te, z ktorymi pisal o erotycznych tematach. Wstawial swoje zdjecia, po to aby im sie wyswietlaly, niektore komenowaly co by z nim zrobily. Podpisywal te zdjecia : i jak podoba sie? albo co duzy ciekawe czy by wam wszedl".
nie rozumiem jak Ci się jeszcze chce z takim oblechem pisać smsy? Pierwsze co zrobiłabym to na policje tego zboka.Pomyśl o tym,że on może skrzywdzić jakieś dziecko.Nie dociera do Ciebie powaga sytuacji?

Masz córkę z tymi zbokiem,zbieraj dowody i pozbaw tego psychola praw rodzicielskich.
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 19:10   #40
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Cytat:
Napisane przez sandra2222 Pokaż wiadomość
Witajcie, bardzo prosze o pomoc i spostrzezenia , bardzo prosze wszystko przeczytac ....

Mam chlopaka, jesteśmy razem od półtora roku, mamy dwumiesięczną córeczke. Ja mam 22 lata, on 28,mieszkamy osobno. Wydawalo mi sie ze zawsze nam sie ukladalo, klótnie były ale o drobnostki nic nie znaczące. Byl idealnym chłopakiem, zawsze mówil to czego bym oczekiwała, nigdy nie sprawił mi przykrości żadnym słowem. Ostatnio, dwa dni temu, gdy u mnie byl i zostawil swój komputer, chciałam się zalogować na swoje konto na facebooku, wyskoczylo automatyczne logowanie z jakiegos konta. Weszlam i moim oczom ukazał się widok niezwykły.

Było to jego fikcyjne konto, ze zdjeciem obcego mezczyzny. Weszłam w folder wiadomości, a tam sie okazało ze wysyłał zdjęcia swojego penisa nieznajomym kobietom... Tych wiadomosci była niezliczona ilość, niektóre zaskoczone, z niektorymi sie dobrze znał bo widac bylo po rozmowie. Poprostu wysylal zdjecia swojego penisa, byly tez moje zdjecie jak go np trzymam, na pytanie czyja to reka odpowiadal ze jego byłej. W wiadomosciach pisał czy te kobiety mają ochote na pokaz skype, wysylal swoj login... ale o tym później. Pisał do 14 letnich dziewczynek np takie sformułowania" masz sliczna buźke chetnie bym ją zalal cieplutką spermą", do kobiet w srednim wieku tez, do 40-50 latek. Z jedną rozmawiał, że przyjedzie, pytał się o droge jak dojechać, do drugiej pytał o nowy numer telefonu...jeszcze z inną widziałam rozmowe gdy ona odpisała : skad sie znamy, ze skypa? to przy mnie sie dzisiaj zabawiałes ? nie bede przetaczac wiecej przykladów bo bym nie zliczyla, w wiekszosci to wiadomosci ze swoim penisem i pytania: i jak podoba Ci sie, chcialabys go poczuc? Po awanturze wyszły na jaw kolejne konta, wiadomosci, na skypie miał na oko 150-200 kontaktów do samych kobiet, robil im pokazy, podpisywane były: chetna, ania 40 i miejscowosci, wiek itp... Kolejna sprawa to taka strona jak zbiornik, miał tam konto dlugo przedczym sie poznalismy, mial wstawione swoje zdjecia, umawial się z tymi co blisko mieszkaja, pisał z roznymi kobietami, wymienial na skype. Nastepny portal szukamseksu, są tam ogloszenia ludzi poszukujących seksu ze swojej okolicy, miał subskrypcje na mazowieckie... byl zapisany w roznych grupach, np "partnerzy do seksu z dużą roznicą wieku", "seks z dwoma kobietami".. to wszystko dzialo się teraz, kilka dni temu, zarówno jak i miesiac, pol roku, rok temu... caly czas odkad sie znamy nie przestal pisac, patrzylam na daty i wtedy gdy pisal mi ze jedzie cos załatwić, pisal, robil pokazy jak sie masturbuje tym kobietom.

Podczas gdy urodzilam córeczke, 6 pazdziernika tego roku, jeszcze tego samego dnia widzialam wiadomosci rozne z pytaniami o wymiane skype, rozne inne kompromitujące wiadomosci.... Chcial jechac do tych kobiet do domu, jak ktoras powiedziala ze jest mąż to proponowal spotkanie w hotelu albo w samochodzie.
Zawsze wydawalo mi się ze nam uklada, wiele razy gdy pytalam czy mnie zdradza, odpowiadal ze nigdy nie moglby tego zrobic, ze mnie kocha. To tak bardzo boli..

Jego tlumaczenia to że to żarty, ciekawosc.. Na temat tego serwisu szukamseksu jego tlumaczenie - zalozylem tam konto zeby zobaczyc czy ciebie tam znajde .
Nie miesci mi sie to wszystko w glowie, nie wiem jak mam sobie z tym poradzic, caly czas mi przysiega ze mnie nie zdradzil, ze nigdy nie jezdzil nigdzie, przysiega na swoje zycie itp. Czuje ze on sie w tym wszystkim pogubil, z klamstwa przeradza sie w klamstwo, juz nie wie nawet jak ma sie tlumaczyc... nie przyzna sie za nic, caly czas idzie w zaparte ze on sie nigdy z zadną nie spotkal.

Wiedzialam ze ma duze potrzeby, kochalismy sie 2-3 razy dziennie , myslalam ze mamy udane zycie seksualne, przed porodem miesiac nic nie robilismy, w okresie pologu tez, ale zaspokajalam go oralnie, uwielbialam mu dawac przyjemnosc. Zawsze myslalam ze mamy udane zycie seksualne, on tez sprawial takie wrazenie ze jest zadowolony.

Jest mi bardzo trudno, życie zawalilo mi sie do góry nogami. Byl to czlowiek za ktorego skoczylabym w ogien, jedyny na swiecie ktoremu ufalam bezgranicznie. Nie wiem co mam robic, nie wierze mu za nic, nie mam jak mu udowodnic ze mnie wielokrotnie zdradzal, tlumaczy sie caly czas ze to byly zarty. On zartami nazywa codzienną masturbacje i cyberseks przez 5 lat (bo od wtedy ma konto). Nie wiem juz jakich argumentow uzywac, ten czlowiek wykancza mnie psychicznie, juz tego nie wytrzymuje, bardzo szkoda mi dziecka ktore mamy.

Blagam poradzcie mi co mam zrobic z takim czlowiekiem, to dla mnie zbyt wiele ze on tak bardzo pożądal innych kobiet, czuje sie okropnie nie da sie tego opisac... jest mi strasznie wstyd opowiadac o tym przyjaciółkom, musze sie wygadać.....
dla potomności zacytuję, bo wszystkie dobre rady zostały już napisane
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 19:37   #41
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Wykorzystaj fakt, ze on prosi Cie o kontakt, obiecuje, ze zrobi wszystko i zazadaj, by rozpoczal leczenie... Moze dzieki temu nikogo nie skrzywdzi... A jest na dobrej drodze, by od pisania przejsc do czynow... To bardzo powazna sprawa i nie wolno zamiesc jej pod dywan...

Bardzo Ci wspolczuje... Ciezko mi wyobrazic sobie, co przezywasz... Dobrze, ze masz przy sobie bliskich
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 22:04   #42
Kadere
Przyczajenie
 
Avatar Kadere
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Côte d'Azur
Wiadomości: 18
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Droga Autorko!

Przede wszystkim udalabym sie na policje, nie wiesz o nim wszystkiego i nie wiesz do czego moze byc zdolny. Pisanie, wysylanie swoich fotek tak mlodym dziewczynom to nic innego jak pedofilia.
Trzeba chronic innych przed jego zboczonymi zachowaniami. Nie mozesz mu odpuscic.

Postaraj sie odgrodzic i ograniczyc jego kontakty z coreczka. Jesli potrzebujesz wsparcia finansowego to zaloz sprawe o alimenty.

Nie daj sie nabrac na ta jego falszywa gadke, takie chore mydlenie oczu oraz jego smieszne tlumaczenia. Zerwij wszelki kontakt i zacznij budowac swoje zycie sama z coreczka, ignoruj telefony od niego i smsy.
Bardzo Ci wspolczuje zwiazku z takim dupkiem, dobrze ze bliscy sa teraz Twoim wsparciem, zycze Ci zeby odgrodzenie sie od takiego palanta wyjdzie Ci na dobre.
__________________
It is a truth universally acknowledged that when one part of your life starts going okay, another falls spectacularly to pieces.

Bridget Jones
Kadere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 00:01   #43
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Wiem, jak boli zdrada i jak wtedy się człowiek czuje. Choć przypuszczam, ze to, co ja wiem i czuję jest tylko ulamkiem tego, co teraz czujesz Ty.

No rzeczywiście, żartowniś Ci się trafił. To, co on robi jest chore i podle. W dniu, w którym urodziłaś coreczkę powinien być myślami i uczuciami przy Was a nie zabawiać się z obcymi kobietami. Niepokojące jest też to, że facet nie ma żadnych hamulców moralnych a wiek partnerki jest mu obojetny. Niepełnoletność potencjalnych kandydatek do seksualnych zabaw też. Niestety, to wcale nie są żarty.

Rada jest krótka i jedna: bhroń siebie i swoje dziecko. Ja bym ten komputer zaniosła na policję a oni są cholernie przeczuleni na punkcie pedofili ( seks z 14 latką podpada pod pedofilię). Jak najszybciej odseparuj siebie i dziecko od tego mężczyzny. Jeśli tego nie zrobisz to on skrzywdzi Cię jeszcze mocniej. Wiem, że teraz czujesz się zraniona ale musisz podjąć szybkie i radykalne działania.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 00:41   #44
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Powinnas w ogole zabronic mu jakichkolwiek kontaktow z corka, z takim zboczencem nie warto ryzykowac.. Tylko nie wiem jak wtedy jest z alimentami..
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 09:00   #45
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Jaki ciekawski się trafił.
I co, parę lat tak tą ciekawość zaspokajał i dalej by to robił jakby go nie przydybać

Matko, jaka gnida obleśna.

Naprawdę, bałabym się o córkę w przyszłości, co takiemu do łba przyjdzie i czego będzie ... "ciekawy"


Bardzo Ci autorko wątku współczuję.
Okropna sytuacja.
Nie umiałabym komuś takiemu już nigdy zaufać.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 09:08   #46
carbonicum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
nie rozumiem jak Ci się jeszcze chce z takim oblechem pisać smsy?
dokladnie to samo pomyslalam....o czym tu jest jeszcze rozmawiac?
carbonicum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 10:45   #47
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 10:46   #48
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

I nie zapomnij powiedzieć jego rodzinie dlaczego się rozstaliscie i dlaczego nie będziesz się zgadzać na kontakty jego z dzieckiem
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 16:12   #49
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Dokladnie. Pozatym pewnie na fb miala date urodzenia..
Niekoniecznie, nie trzeba dodawać daty urodzenia na fb. Wiem bo sama bylam w szoku jak zobaczylam profil dziewczynki 13letniej, fotka z cycami na wierzchu, wymalowana, wystrojona, 500 lajków na kazdym półnagim zdjęciu i mnostwo komentarzy napalonych facetów. Wygladała na 20, nawet wiecej. brak wieku, szkoły itp. A to dziewczynka z mojego bloku 13letnia.

Ale to nie na temat w sumie, jak dla mnie powinni uciąć jaja takiemu. Zglaszaj to na policje Autorko, na leczenie niech idzie, to jest niebezpieczne.
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 17:41   #50
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Cytat:
Napisane przez slaaave13 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, nie trzeba dodawać daty urodzenia na fb. Wiem bo sama bylam w szoku jak zobaczylam profil dziewczynki 13letniej, fotka z cycami na wierzchu, wymalowana, wystrojona, 500 lajków na kazdym półnagim zdjęciu i mnostwo komentarzy napalonych facetów. Wygladała na 20, nawet wiecej. brak wieku, szkoły itp. A to dziewczynka z mojego bloku 13letnia.



Ale to nie na temat w sumie, jak dla mnie powinni uciąć jaja takiemu. Zglaszaj to na policje Autorko, na leczenie niech idzie, to jest niebezpieczne.

Wiem, ze nie trzeba.. No ale autorka juz napisala, ze on znal te dziewczyne i ma faktycznie 13 lat..
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 23:00   #51
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Wiem, ze nie trzeba.. No ale autorka juz napisala, ze on znal te dziewczyne i ma faktycznie 13 lat..
No wiem, okropna sprawa.
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 10:51   #52
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: zdradzona-nie radze sobie

Autorko zrobilas cos w tej sprawie?
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-10 11:51:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.