Czy to łysienie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-27, 18:58   #1
Dominikx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5

Czy to łysienie?


Hej! Mam na imię Dominik i mam 20 lat <-- to mnie najbardziej martwi do sedna, zazwyczaj ścinałem się ciągle tak samo boki i tył cieniowane (w miejscu gdzie mam przeswit włosy nie były scinane jedynie skracane) ostatnio postanowiłem zmienić fryzurę, a więc ściąłem boki i tył prawie na zero... Teraz bardzo niepokoi mnie że z tyłu tak wolno rosną włosy, dodaje wam załącznik wytłumaczy mi ktoś czy to już ten moment czy po prostu może jest to spowodowane ze ta czesc włosów nie była scinana od tak długiego czasu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190827_194305.jpg (83,0 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez Dominikx
Czas edycji: 2019-08-27 o 19:21
Dominikx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 07:13   #2
Karolka776
Raczkowanie
 
Avatar Karolka776
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 40
Dot.: Czy to łysienie?

Czy oprócz tego, że tak to wygląda to czujesz, że te włosy wypadają? Zostają Ci na rękach? Może jak się budzisz to leżą na poduszce. Pokombinuj coś z jakimiś szamponami i odżywkami do włosów. Suplementy raczej niewiele dają. No i rzucamy papieroski i unikamy alkoholu



Ewentualnie jak chcesz i jak masz pieniądze to wizyta u trychologa to najlepsze wyjście.
Karolka776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 08:10   #3
Dominikx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy to łysienie?

Palenie rzuciłem miesiąc temu, włoski są zbyt krótkie żeby mogły mi wypadać, kupiłem szampon i odżywkę za który dalem ponad 200zl ponoć dobrze się sprawdza, przeraża mnie to bo nigdy tak nie miałem.. Na jutro umówiłem trychologa.
Dominikx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 11:22   #4
asiawros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 22
Dot.: Czy to łysienie?

Cytat:
Napisane przez Dominikx Pokaż wiadomość
Palenie rzuciłem miesiąc temu, włoski są zbyt krótkie żeby mogły mi wypadać, kupiłem szampon i odżywkę za który dalem ponad 200zl ponoć dobrze się sprawdza, przeraża mnie to bo nigdy tak nie miałem.. Na jutro umówiłem trychologa.
Tylko wizyta u trychologa. Być moze cos sie dziej,ze taki stan wlosow jest ktory pokazujesz.
asiawros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 12:16   #5
Karolka776
Raczkowanie
 
Avatar Karolka776
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 40
Dot.: Czy to łysienie?

Cytat:
Napisane przez Dominikx Pokaż wiadomość
Palenie rzuciłem miesiąc temu, włoski są zbyt krótkie żeby mogły mi wypadać, kupiłem szampon i odżywkę za który dalem ponad 200zl ponoć dobrze się sprawdza, przeraża mnie to bo nigdy tak nie miałem.. Na jutro umówiłem trychologa.

Jak tam wizyta autorze?
Karolka776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 12:21   #6
Shady_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Shady_Lady
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Czy to łysienie?

To wyglada jak łysienie androgenowe, bez trychologa ani rusz.
Shady_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 17:31   #7
Dominikx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy to łysienie?

Byłem u trychologa, nic specjalnego sie nie dowiedziałem, dostałem karteczke abym zrobił jakies badania, kupiłem od razu taki preparat na porost, trochę drogi, stosuję go już tydzień ale nie widzę jakis specjalnych efektów włoski niby rosną ale bardzo powoli, co zauważyłem włosy w tym miejscu są takie jakby szorstkie i twarde, jeżeli preparat nie pomoże mam sie zgłosić na mezoterpie :/
Dominikx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-17, 11:56   #8
asiawros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 22
Dot.: Czy to łysienie?

Cytat:
Napisane przez Dominikx Pokaż wiadomość
Byłem u trychologa, nic specjalnego sie nie dowiedziałem, dostałem karteczke abym zrobił jakies badania, kupiłem od razu taki preparat na porost, trochę drogi, stosuję go już tydzień ale nie widzę jakis specjalnych efektów włoski niby rosną ale bardzo powoli, co zauważyłem włosy w tym miejscu są takie jakby szorstkie i twarde, jeżeli preparat nie pomoże mam sie zgłosić na mezoterpie :/
No i zrobiles te badania? Po tygodniu stosowania czegokolwiek nie nalezy spodziewac sie efektu "wow". Cudów nie ma, a kazda terapia wymaga cierpliwosci i czasu.
asiawros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 16:16   #9
Dominikx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy to łysienie?

Badań jeszcze nie zrobiłem z braku czasu, trycholog powiedział że jeśli ten preparat nie pomoże mam wrócić i zastosują mezoterapię... Nie wierze aby ona zdziałała nagle cuda, preparat już mi się kończy efektów nie widzę co prawda włosy tam rosną ale są bardzo rzadkie i prześwitują
Dominikx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 16:36   #10
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: Czy to łysienie?

Cytat:
Napisane przez Dominikx Pokaż wiadomość
Badań jeszcze nie zrobiłem z braku czasu, trycholog powiedział że jeśli ten preparat nie pomoże mam wrócić i zastosują mezoterapię... Nie wierze aby ona zdziałała nagle cuda, preparat już mi się kończy efektów nie widzę co prawda włosy tam rosną ale są bardzo rzadkie i prześwitują
Jak mezoterapia ci nie pomoze to nie pomoze ci raczej nic poza przeszczepem wlosow. Tylko przygotuj sie, ze na mezo tez potrzeba tych kilku zabiegow zeby widziec jakies efekty.
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-19 17:36:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.