Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-18, 18:07   #811
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Pomieszało moja niespodzianka zostanie niespodzianka do dnia porodu
fajnie też kiedyś miałam taki pomysł ale ja nie mam cierpliwości

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ach jak wspaniale w piąteczek byc w domu... jakos humor inny od razu czlowiek ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
noo jak sobie pomyśle, że dziś miałabym nockę w pracy to....
ja już przebieram nóżkami bo TŻ do godziny powinien już być w domu
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 18:43   #812
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Chustę dla dziecia? Możesz zajrzeć na Chustonoszenie, Start do chustonoszenia i na jakąś lokalną Chyba, że chodzi o jakieś inne chusty, bo Indie mi się kojarzą raczej z innymi


Mi się jakoś tak kojarzy ze tam noszą dzieci w chustach ale to może jakiś mój stereotypowy obrazek :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 18:52   #813
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
ja mam straszny uraz z dzieciństwa bo chodziłam do sadystki a nie dentystki, doszło później do tego, że mama jeździła ze mną gdzie tylko usłyszała o jakimś fajnym dentyście a ja na fotelu nie otwierałam buzi bo tak się panicznie bałam choć wcześniej jej obiecywałam, ze tym razem już otworze (wiecie ja nie miałam 5 lat tylko gdzieś 12 )...w końcu mama w desperacji zapisała mnie do leczenia pod narkozą to się zgodziłam ale na konsultacji też była walka o otwarcie buzi cala narkoza trwała ponad 3h bo tyle leczenia było...po tym obiecalam sobie, ze juz bede chodzic i nie dopuszcze juz do takiego stanu ale do tej pory mnie zoładek boli i panikuje jak ide do dentysty i zawsze musze miec znieczulenie bo inaczej sie nie zgadzam na leczenie
Współczuję takich przeżyć, niektórzy nie powinni pracować jako lekarze. Ja na szczęście trafiłam już jako dziecko do świetnej pani doktor i do dzisiaj chodzę praktycznie tylko do niej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 18:58   #814
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
No z męskich to bardzo mi się ten Jaś podoba. I jeszcze Ignaś.
Ooo, Arya będzie miała Jasia


U mnie tez 50% szans na Jasia
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 19:10   #815
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Skonczylam prasowanie ubranek zostało mi parę pieluch tetrowych z dzisiaj

Widziałam, że kolejna listopadówka rozpakowana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 19:13   #816
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Skonczylam prasowanie ubranek zostało mi parę pieluch tetrowych z dzisiaj

Widziałam, że kolejna listopadówka rozpakowana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja po tej żenadzie przestałam tam lukac, no listopadówki juz na luzaku mogą rodzic


Pytałam sie męża a moze takie a moze takie imię..podszedl do brzucha i powiedzial: Tymek slyszysz co Twoja matka wymysla ?-nie.ma.mowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 19:18   #817
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja po tej żenadzie przestałam tam lukac, no listopadówki juz na luzaku mogą rodzic


Pytałam sie męża a moze takie a moze takie imię..podszedl do brzucha i powiedzial: Tymek slyszysz co Twoja matka wymysla ?-nie.ma.mowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas odkąd postanowiliśmy, że będzie Maksymilian to żadne inne nie wchodziło w grę i nie szukaliśmy pomysłu na inne. Ostatnio coś w żartach rzuciłam, że może takie imię (nawet nie pamiętam jakie ) to reakcja TŻ była podobna do twojego męża

Dzisiaj za to coś się sprzeczałam z TŻ, że ma być tak jak ja chcę, a nie tak jak on chce (też nie pamiętam o co chodziło ) i mały mi zasunął takiego kopniaka w żebra, że aż się w pół zgięłam. To narzeczony przyszedł przebić piątkę z synusiem i że mam się słuchać bo nawet syn mi mówi, że nie mam racji

Swoją drogą mam straszny problem z pamięcią. Zapominam co robiłam, co chciałam powiedzieć, o czym już mówiłam. Strasznie mnie to męczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-18, 19:21   #818
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Hah, no ja mialam kilka typow na poczatku Ignacy tam tez byl ale mezowi sie nie podobalo wiec od razu przestałam brac pod uwagę myslelismy tez o Olku, ale jest blisko trzech.
Mi sie jeszcze niemiecki Marlo podoba, ale maz mowi stanowcze NEIN. 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 19:21   #819
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja po tej żenadzie przestałam tam lukac, no listopadówki juz na luzaku mogą rodzic


Pytałam sie męża a moze takie a moze takie imię..podszedl do brzucha i powiedzial: Tymek slyszysz co Twoja matka wymysla ?-nie.ma.mowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja w zasadzie też, dziś mi się nudziło i takie info akurat zastałam

Imię się jednym słowem już przyjęło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 19:22   #820
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

No i Tymuś to Tymuś mowie tak do niego od 3mca ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 19:26   #821
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U nas odkąd postanowiliśmy, że będzie Maksymilian to żadne inne nie wchodziło w grę i nie szukaliśmy pomysłu na inne. Ostatnio coś w żartach rzuciłam, że może takie imię (nawet nie pamiętam jakie ) to reakcja TŻ była podobna do twojego męża

Dzisiaj za to coś się sprzeczałam z TŻ, że ma być tak jak ja chcę, a nie tak jak on chce (też nie pamiętam o co chodziło ) i mały mi zasunął takiego kopniaka w żebra, że aż się w pół zgięłam. To narzeczony przyszedł przebić piątkę z synusiem i że mam się słuchać bo nawet syn mi mówi, że nie mam racji

Swoją drogą mam straszny problem z pamięcią. Zapominam co robiłam, co chciałam powiedzieć, o czym już mówiłam. Strasznie mnie to męczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Też mam ten problem z pamięcią od jakiegoś czasu kalafior level hard


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
No i Tymuś to Tymuś mowie tak do niego od 3mca ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja jestem w sumie zdziwiona, że nam też tak szybko wyszło z imieniem i się przyjęło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-18, 19:32   #822
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Nasza panna dostanie imię z top10, na które zawsze się czailiśmy i które ma u nas grubą historię. Niestety przez ostatnie lata zyskało na popularności -- ponieważ wiecie z fcb jak sama się nazywam, to zdajecie sobie pewnie sprawę, ile nas zawsze było w klasie. Dla kontrastu więc drugie imię panienki będzie bardzo oryginalne.
Zawsze chciałam oszczędzić swojemu dziecku popularnego imienia i urodzin w grudniu, no i proszę, jakie los płata figle :P


Kurde, dziś musiałam wydrukować masę spamu do roboty. Wydaję polecenie drukowania dokumentu i nic się nie dzieje. Panika mode on. Ja to MUSZĘ wydrukować na teraz już zaraz, a zje** mi się drukarka albo sterowniki, aaaaAAaa!!! Stoję już z telefonem i kminię, komu by to zgłosić, i po 5 minutach intensywnego myślenia spostrzegłam, że zapomniałam podłączyć kabla do komputera xD

Edytowane przez sevenofnine
Czas edycji: 2019-10-18 o 19:35
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 20:21   #823
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Seven ja uwielbiam miec urodziny w grudniu! A mam 4 dni przed wigilią! Kocham grudzien nigdy nie czulam zeby w szkole bylo mi ciężej przez to , ze jestem z końca roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 20:44   #824
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja jestem z końca roku i przeszkadzało mi to tylko do momentu 18. Bo koleżanki już miały prawka i mogły legalnie kupować piwko a ja wciąż małolat. Teraz zupełnie nie ma to różnicy. Ale też sobie zawsze obiecywałam, że dziecko z początku roku zrobię

Też już poprałam prawie wszystko i poprasowałam. No został mi rożek i cały ten zestaw do niego. Odpuszczam pranie kokonu, śpiworka czy tej poduszki motylka pod główkę. W ogóle nowe rzeczy prałam w niskiej temp i generalnie tylko odświeżałam. Wyprasowałam za to wszystko co ma styczność z ciałkiem. Te rzeczy co mam używane to już min 60 stopni i również pasowałam. A jak będzie dalej z tym prasowaniem to się zastanawiam bo to jednak nie jest moje ulubione zajęcie jak się okazało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 21:10   #825
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Seven ja uwielbiam miec urodziny w grudniu! A mam 4 dni przed wigilią! Kocham grudzien nigdy nie czulam zeby w szkole bylo mi ciężej przez to , ze jestem z końca roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja poszłam rok wcześniej. Bardziej chodzi o kwestię podwójnych prezentów na gwiazdkę i urodziny
Ale w ogóle fajnie trafiłaś, zrobisz sobie najlepszą gwiazdkę w tym roku
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 21:18   #826
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Ja poszłam rok wcześniej. Bardziej chodzi o kwestię podwójnych prezentów na gwiazdkę i urodziny
Ale w ogóle fajnie trafiłaś, zrobisz sobie najlepszą gwiazdkę w tym roku


O to to właśnie! Zawsze współczułam siostrze ciotecznej bo ona z 24.12 i dostawała niby większy ale jeden prezent
Z drugiej strony np. chrześniak TŻ jest z połowy grudnia i dla mnie też lipa bo mamy dwa wydatki blisko siebie więc rozumiem ten problem z $$ na dwa prezenty.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Jeszcze siostra TŻ ma wymagania co do prezentów... a my od niej co roku dostajemy zestawy kosmetyków Nivea. Ja dostałam rok temu żel do mycia i nie wiem czy to jakaś aluzja była czy co


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 21:21   #827
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Ja poszłam rok wcześniej. Bardziej chodzi o kwestię podwójnych prezentów na gwiazdkę i urodziny
Ale w ogóle fajnie trafiłaś, zrobisz sobie najlepszą gwiazdkę w tym roku
Ja też poszłam rok wcześniej. Jestem z początku stycznia, a zawsze i tak wszędzie byłam najmłodsza ale nie żałuję, nie przeszkadzało mi to. Za to TŻ jest z końca roku bo 27 grudzień

Pati, my celowaliśmy w te same imiona ja chciałam Tymon, ale narzeczony mówił stanowcze nie, później był Ignacy i Aleksander, ale kuzynka TŻ ma już obu więc nie chcieliśmy dublować. W końcu byliśmy przekonani, że na 100% damy Julek jak będzie chłopiec, a z wizyty wróciliśmy z Maksymilianem i już tak zostało i w sumie jesteśmy zadowoleni bo nie figuruje na pierwszych miejscach i nikt w rodzinie TŻ nie ma Maksa i nie będzie mieć pewnie bo to nie ich gust, a tak zawsze wszystko dublują jakby innych imion nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 21:33   #828
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A w ciąży można wybielajace pasty? Nie wiem jak jest z takimi dla palaczy ale typowo wybielajacych chyba nie wolno? Ja zrobilam sobie odlewy u Dentysty i stosowalam takie ampułki przez kilka tygodni, mialam białe ;D a moj naturalny kolor to taki jak teraz, nie sa jakies zolte ale też nie są białe. Jak urodzę i nie będę KP to dokupie na pewno same ampułki i wybielę sobie jeszcze raz. Same ampułki okolo 200-300zl z tymi odlewami itd zaplacilam okolo 800-900 juz nie pamiętam,to bylo 4lata temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Ja uzywalam kiedyś tej, spoko ale nie był to jakiś efekt na dluzej. Bo wybielanie to cala kuracja a mycie taka pasta bez zachowania zasad nie bedzie mialo jakiegoś dlugotrwalego efektu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam teraz zwykłą Colgate wybielająca niby ale w sumie to taka zwykla z rossmana raczej cudow nie robi. Uzywam jej całą ciążę. Ale w jakaś specjalistyczną zainwestuje po porodzie.
Umowilam się na przegląd do mojej dentystki dopiero na 18 go listopada. A termin 30 listopad mam nadzieje, że te moje ząbki ok. Przed ciążą zrobilam na tip top no ale w ciazy już nie bylam u dentysty, dopiero teraz pójdę....
Przegladalam sama, nie widzę większych ubytków, no ale się człowiek nie zna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 22:53   #829
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

A ja się tylko pochwale, ze w 32+6 mój maluch wazy 2200g, co daje przewidywana wagę w PTP 3500 (Pati nie pytaj, nie wiem jak to liczą ) a pessar wciąż trzyma jak ta lala. Gin natomiast stwierdził, ze właśnie przez ten pessar chciałby mnie teraz zobaczyć za 2 tygodnie i nie wiem, czy z jego strony to jeszcze panika, czy już naciąganie
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-19, 02:52   #830
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Midusia Ja mam w pon USG , to bedzie 32+3 wiec ciekawe bo będziemy mogły porownac. Ja szacuje 2400g.

Dzis pisalam z kuzynka która co prawda ginrkologiem nie jest ale jest pediatrą. I jest tez w ciąży, ma TP na listopad. Jej dzidzia w 32+3 miala 2,5kg, podsumowala tylko , ze 4kg nie przebije. Jakoś mnie to uspokoilo

A czemu mowisz, że naciąganie? U mnie na tym etapie tez wszyscy lekarze przymuja co 2tyg. Myślę, ze to normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 06:48   #831
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Hej



Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Midusia Ja mam w pon USG , to bedzie 32+3 wiec ciekawe bo będziemy mogły porownac. Ja szacuje 2400g.

Dzis pisalam z kuzynka która co prawda ginrkologiem nie jest ale jest pediatrą. I jest tez w ciąży, ma TP na listopad. Jej dzidzia w 32+3 miala 2,5kg, podsumowala tylko , ze 4kg nie przebije. Jakoś mnie to uspokoilo

A czemu mowisz, że naciąganie? U mnie na tym etapie tez wszyscy lekarze przymuja co 2tyg. Myślę, ze to normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O Pati dajesz nadzieję, taki dzieciaczek do 4 kg byłby w sam raz

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A ja się tylko pochwale, ze w 32+6 mój maluch wazy 2200g, co daje przewidywana wagę w PTP 3500 (Pati nie pytaj, nie wiem jak to liczą ) a pessar wciąż trzyma jak ta lala. Gin natomiast stwierdził, ze właśnie przez ten pessar chciałby mnie teraz zobaczyć za 2 tygodnie i nie wiem, czy z jego strony to jeszcze panika, czy już naciąganie

Już nie takie maluchy te nasze dzieciaczki super!


Ja z kolei się zestresowałam, że jednak coś nie tak że mnie chce widzieć co 2 tygodnie ten mój. Ale może to jednak już ten etap, że lepiej kontrolować i nic nie przeoczyć. Chociaż nie powiem, po kieszeni szarpnie


Dziewczyny przypomniałybyście stronkę z której zamawiałyście ten olej ze słodkich migdałów ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 07:08   #832
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cześć Dziewczyny,
dzisiaj jestem cały dzień słomianą wdową, bo TZ w pracy a poźniej idzie na jakiś koncert.

Midusia, gratulacje solidnej wagi!
Ola, kciuki za dzisiaj, mam nadzieję, że z jąderkami wszystko w porządku
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 07:24   #833
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
dzisiaj jestem cały dzień słomianą wdową, bo TZ w pracy a poźniej idzie na jakiś koncert.

Midusia, gratulacje solidnej wagi!
Ola, kciuki za dzisiaj, mam nadzieję, że z jąderkami wszystko w porządku
Cześć dziewczyny

Zobaczymy o 11 też mam taką nadzieję

Myślałam że tylko ja się tak wcześnie budzę w weekend

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 07:34   #834
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzien dobry,
mój TŻ pojechał z kolegami na bunkry więc mam cały dzień dla siebie. W planach na dziś zrobienie kartki na wesele za tydzień i dalsze prasowanie.
Dziewczyny jak radzicie sobie z ogarnięciem ubranek? Chciałam rozmiarami posegregować i mam problem bo rozmiary różnią się od siebie bardzo mocno. Mam większość rzeczy używanych co dostałam od siostry, są tam różne firmy. Różnią się one długością i szerokością. Niektóre 68 są dużo mniejsze od 62.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 07:38   #835
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny



Myślałam że tylko ja się tak wcześnie budzę w weekend

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieee, ja też nie śpię od bladego świtu
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 07:41   #836
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzień dobry
Witam z łóżka.
Ola! KCIUKI za wizytę, zeby wszystko było perfekcyjnie o której masz wizyte?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Edit: to trzymam kciuuki o 11




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 07:41   #837
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja tez nie spie od 7 juz sie raczej nie wyspie do porodu. Tak mi dokuczaja te bolace i dretwiejace rece. Fizjo niewiele pomogl. Nie wiem jak wytrzymam te 2 miesiace.

Co ja mowie, przeciez po porodzie tez sie juz nie wyspie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 07:42   #838
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Witam z łóżka.
Ola! KCIUKI za wizytę, zeby wszystko było perfekcyjnie o której masz wizyte?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Edit: to trzymam kciuuki o 11




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Nieee, ja też nie śpię od bladego świtu
Ja miałam plan dziś pospać. Niestety Tomcio miał inne plany wobec matki i od rana się gimnastykowal w brzuchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 07:52   #839
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hej





O Pati dajesz nadzieję, taki dzieciaczek do 4 kg byłby w sam raz




Już nie takie maluchy te nasze dzieciaczki super!


Ja z kolei się zestresowałam, że jednak coś nie tak że mnie chce widzieć co 2 tygodnie ten mój. Ale może to jednak już ten etap, że lepiej kontrolować i nic nie przeoczyć. Chociaż nie powiem, po kieszeni szarpnie


Dziewczyny przypomniałybyście stronkę z której zamawiałyście ten olej ze słodkich migdałów ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Dzień dobry mamusie ☕️

Link do olejku i w niedziele ma być darmowa dostawa
https://www.drogeria-ekologiczna.pl/...ch+&results=18

Ja wizyty co 2 tygodnie mam już od 28 tc także dla mnie to normalne. Mój lekarz każda pacjentkę po 30 tc przyjmuje co 2 tyg.

Pati ja myśle ze Nasze dzieciaczki będą podobne wagowo

A jeżeli chodzi o dentystę to ja byłam gdzieś na początku 2 trymestru i tylko sprawdziła ze wszystko Ok i nie chciała żebym robiła czyszczenie w ciąży, powiedziała żebym zaczekała i zrobiła już po.

Ja tez mam prawie wszystko poprane, zastanawiam się czy prac te ubranka na 50 skoro mój maluch jest duży to mogą się w ogóle nie przydać. Ale z drugiej strony skoro mam zagrożenie przedwczesnym porodem a ubranka i tak sa to może lepiej żeby w razie czego czekały już czyste.
Ale jak na nie patrzę to wydaje mi się ze mój mały już jest w ich rozmiarze

A i wczoraj nie pogratulowałam wizyt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-19, 08:03   #840
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Midusia Ja mam w pon USG , to bedzie 32+3 wiec ciekawe bo będziemy mogły porownac. Ja szacuje 2400g.

Dzis pisalam z kuzynka która co prawda ginrkologiem nie jest ale jest pediatrą. I jest tez w ciąży, ma TP na listopad. Jej dzidzia w 32+3 miala 2,5kg, podsumowala tylko , ze 4kg nie przebije. Jakoś mnie to uspokoilo

A czemu mowisz, że naciąganie? U mnie na tym etapie tez wszyscy lekarze przymuja co 2tyg. Myślę, ze to normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pati, co Ty robiłas na wizażu o 4 rano?!?!?
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.